ankara en iyi lgs dershanesi / Ankara Dershane En İyi 20 | Birinci Yine Şaşırtmadı!

Ankara En Iyi Lgs Dershanesi

ankara en iyi lgs dershanesi

Lgs Kursu Ankara

ayrac

Ankara’nın birçok ilçesinde ve semtinde online veya yüz yüze birebir olarak tecrübeli öğretmenler ile Lgs Sınavına öğrencilerimizi hazırlıyoruz. Her hafta online deneme sınavlarımız yapılmaktadır. Özdebir denemelerini yapıyoruz. Türkiye genelinde öğrencilerimiz sıralamalarını görmektedir. Öğrenci seviyesine göre istediği derslerden paket programlar hazırlanabilir

saatlik ve saatlik lgs hazırlık kurslarımız vardır. Tecrübeli öğretmenler ile çalışmaktayız. İsteyen öğrencilerimiz paketin tamamını değil belirli derslerden küçük paketler oluşturulabilir.

Küçük Paket

40 ders matematik

20 ders türkçe

20 ders fen bilimleri

derslik kurs saat dağılımı;

ders matematik

80 ders fen bilimleri

60 ders türkçe ve dilbilgisi

40 ders inkılap tarihi

40 ders ingilizce

20 ders din kültürü

40 ders rehberlik-motivasyon

Öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermekte olup ortalama bir öğrenciye yukarıda görüldüğü ders saati sayısında ders anlatılması yeterli gelmektedir.

Denemeler – Özel Ders Sayısı

Her hafta  online denemeler yapılmaktadır. Denemeleri adaylar çıktısını aldıktan sonra çözebilir ve sisteme yüklemesini yapabilir. Daha sonra videolu çözümleri ve konu anlatımlarını dinleyebilir, benzer sorular çözebilir.

Lgs kursu Ankara öğrencinin durumuna göre bu kursumuzun saatleri artırılabilir veya azaltılabilir.

Velinin belirlemiş olduğu derslerden de özel ders olarak alınabilir.

Öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermekte olup ortalama bir öğrenciye yukarıda görüldüğü ders saati sayısında ders anlatılması yeterli gelmektedir.

Her hafta düzenli online ödevlendirmeler ile öğrenci bilgisi taze tutulmaktadır.

Uzman eğitim koçlarımız vardır. İsteyen öğrencilerimize koçluk hizmeti de vermekteyiz

Online LGS Kursu geçtiğimiz yıllarda fazla alıştığımız ya da kulağımıza aşina olan bir durum olmadığından dolayı tuhaf algılayabiliyoruz fakat yeni dünya koşullarında artık çoğu faaliyet online olarak uygulanacağından bir şekilde bizlerinde bu durumu ayak uydurması gerekmektedir.

Lgs Kursu Ankara, Bizler uzun zamandır bu online lgs kurslarımızı yaptığımızdan dolayı pek çok kurum bizim izimizi sürmektedir.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı okuma kursu (seri okuma), hızlı paragraf çözümü diye ikiye ayrılmaktadır. Hızlı okuma (seri okuma) herkesin her seviyede alabileceği bir kurstur. ortalama 1 ay sürmektedir. haftada 2 gün 2 şer ders yani derste bitmektedir. Okuma hızı iki katına belki de üç katına çıkmaktadır. ilkokul öğrencileri dakika da kelime okurken Hızlı okuma sonrasında kelimeye kadar çıkabilmektedir.

Hızlı paragraf çözümleri teknikleri, özellikle yeni nesil soruların çözümlerinin yapılması sorularda nerelere dikkat edilmesi gerektiğinin anlatılması yapılmaktadır. Hız kazandırır, anlamlı okur, doğru çözüme ulaşır. Yaklaşık hafta sürmektedir. Yani derste tamamlanmaktadır. Lgs Kursu Ankara olarak hızlı okuma kursu, paragraf çözümü, teknikleri, hızlı paragraf tekniklerinde online veya yüz yüze olarak ders anlatmaktayız.

Lgs Matematik Özel Ders

Öğrencilerin Lgs hazırlık döneminde en fazla zorlandıkları ders matematik dersidir. Matematik sorularının neredeyse tamamı yeni nesil sorulardır. Yeni nesil matematik sorularını çözümü soruyu anlamakla başlıyor. Soruyu anlayan öğrenciler genellikle çözüyor.

Lgs de matematikten 20 soru çıkmaktadır. Sadece 8. sınıf konularından sorulmaktadır. Tüm müfredatı yani 8. sınıf matematik konularını özel ders matematik alındığında ders arasında konuların tamamını bitiriyoruz. Sorularını çözüyoruz. Yeni nesil sorulardan pratik yaptırıyoruz.

Lgs Türkçe Özel Ders

Öğrencilerimize Lgs Türkçe özel derslerimizde hızlı paragraf okuma ve dil bilgisi konularını anlatıyoruz. Hızlı okuma kursu ve dilbilgisi konuları toplamda 40 ders sürmektedir. Türkçe Lgs sınavında etkisi en az matematik kadar vardır. Lgs Kursu Ankara olarak tüm derslerden evinizde veya online olarak yardımcı olmaktayız.

Lgs Kursu Ankara Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

whatsapp

İlkokul sınıf  öğretmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lgs Kursu Ankara Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS YKS öğrencilerine) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

lgs kursu ankara

lgs kursu ankara

lgs kursu ankara

Tüm eğitim ihtiyaçların

TONGUÇ PLUS’TA

Güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırladığımız eğitimlerin tamamı 3. sınıftan sınıfa kadar tüm seviyedeki öğrencilerin; dersleri öğrenme, tekrar etme ve pekiştirme ihtiyaçlarını karşılayacak şekildedir. Eğitim videoları, test ve deneme soruları alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanır. Bu sayede eğitim içeriklerinin tamamı MEB kazanımlarına bağlı kalarak en akılda kalıcı öğretim yöntemleriyle ve öğrencinin dikkatini dağıtacak unsurlara yer verilmeden üretilir. Böylece tüm öğrencilerimize her zamanki Tonguç Akademi kalitesi ile eğitim imkânı sunulur.

Her Sınıfa Uygun
Eğitim Paketleri

Sınıfına özel eğitim paketleriyle, eğitim hayatında mutlak başarıyı hedefle! MEB sınıf kazanımlarıyla hazırlanmış programlar, konu anlatımları, soru çözümleri, tekrar eğitimleri, yazılı provaları, testler ve denemelerle tüm eğitim ihtiyaçların bir arada.

Paketleri İncele

DUYDUN MU?

LGS DERSHANESİ'nde
Erken Kayıt Dönemi Başladı!

TONGUÇ'TAN

HABERLER

• Bursluluk Sınavı Sonu&#;ları A&#;ıklandı!
    BURSLULUK SINAVI SONU&#;LARI A&#;IKLANDI!

OKU

• Yeni Sınıfına YouTube Yaz Kampı'yla Hazırlan!
    YENİ SINIFINA YOUTUBE YAZ KAMPI'YLA HAZIRLAN!

OKU

• Yaz Tatilini Nasıl Verimli Ge&#;irebilirsin?
    YAZ TATİLİNİ NASIL VERİMLİ GE&#;İREBİLİRSİN?

OKU

• Bursluluk Sınavı Başvuruları Başladı!
    BURSLULUK SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI!

OKU

• 7’den 8’e Hazırlık Yaz Kampı Başlıyor!
    7’DEN 8’E HAZIRLIK YAZ KAMPI BAŞLIYOR!

OKU

• LGS'de Başarılar!
    LGS'DE BAŞARILAR!

OKU

•  LGS DERSHANESİ’nde Erken Kayıt Fırsatı!
    LGS DERSHANESİ’NDE ERKEN KAYIT FIRSATI!

OKU

• LGS'ye 1 Hafta Kala Yapılması Gerekenler
    LGS'YE 1 HAFTA KALA YAPILMASI GEREKENLER

OKU

TÜM HABERLER

TONGUÇ PLUS'TA
NELER VAR?

Tonguç Akademi tecrübesi ile hazırlanmış sana özel eğitim adımlarını takip et. Eğitim hayatında fark yarat!

Beceri Temelli Soru Çözümleri

Sınav Tarzı Soru Çözümleri

Konu Öncesi ve Sonu Testler

Yazılı Hazırlık Provaları

Neden Tonguç Akademi

Tonguç Akademi ailesi olarak Türkiye’nin dört bir yanına ulaşarak tüm öğrencilerimize eşit eğitim imkânı sunuyoruz. Her öğrencinin eğitim ihtiyaçlarının aynı olmadığını biliyoruz. Bu yüzden farklı seviyelerdeki öğrencilerimize uygun eğitim metotlarını kullanıyoruz. Görsellerle desteklenmiş örnek video anlatımlarımızı inceleyerek seni neler bekliyor keşfet.

Tonguç Akademi Whatsapp İletişim Hattı
1&#;inci MATBİR Eğitim Kızılay

Ankara&#;da hangi dershaneye gitmeli?

Dershane seçimi nasıl yapılır? Ankara&#;da hangi dershaneye gitmeli? bu soruların cevapları tüm veliler tarafından araştırılan konuların en başında gelmektedir.

Size çok açık bir şekilde bu konuyu açıklayacağız. Dikkatlice okumaya devam ediniz.

Eryaman semti ve civarında oturuyorsanız size Matbir Eryaman Dershanesini tavsiye ederiz. Eryaman bölgesindeki en başarılı dershanelerin başında gelmektedir.

Ankara’da dershane seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Ankara&#;da dershane seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

Bahsedilen tüm bu maddeleri ele aldığımızda alanında uzman eğitim kadrosu bulunur. Dershane seçim süreci oldukça önemli bir süreç olduğu için ön araştırma yapılması gerekir. Dershane araştırmasında, tavsiyeler de göz önünde bulundurularak seçim yapılması gerekir.

Çocuklarınızın başarısının sizler için önemli olduğunun farkındayız. Her bir öğrencimizi bireysel olarak takip ederek başarılarına ortak olmaya ve onlarla birlikte başarı kazanmaya hazırız.

Türkiye&#;de dershanelerin geleceği konulu makaleyi incelemenizi de tavsiye ederiz.

Sonuç

İşte size doğru Ankara&#;da iyi bir dershaneyi bulmak için eksiksiz bir rehber. Sadece en önemli şeyleri aklınızda tutmayı unutmayın: hedefleriniz, bütçeniz ve programınız. Ve her şeyden önce, hedefinizi iyi belirleyin! Ve hedefinize ulaşmak için kendinize bir yol çizin.

Ankara Kızılay Butik Dershane

Ankara Dershane Yorumları

Ankara Dershane Fiyatları

Ankara Dershaneler İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Ankara&#;da dershane önerir misiniz? şeklindeki bir soruya hiç düşünmeden Karanfil Sok. No, Kızılay adresinde yer alan MATBİR Eğitim&#;i öneririz.

Ankara&#;da dershane tercih ederken aşağıdaki seçenekleri mutlaka değerlendiriniz;

1. Dershanenin dijital mecradaki yorumlarını mutlaka inceleyiniz.
  2. Dershanede okuyan öğrencilerden mutlaka fikir alınız.
  3. Dershane velisi ile irtibat kurabilir fikir alabilirsiniz.

Ankara&#;da dershaneler incelendiğinde açık ara MATBİR Eğitim Kurumları en iyi dershaneler arasında ön sıralarda yer almaktadır.

MATBİR Eğitim Kurumları Neden En İyi Dershane Kategorisinde?

Ankara&#;da dershane yorumlarını Google&#;nin hizmeti olan Benim İşletmem yorumları güvenirlik açısından önemlidir.

MATBİR Eğitim&#;in Google benim işletmem yorumlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara Dershane Tavsiyesi

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır