ezhel ben fero ceza / Killa Hakan feat. Ceza & Ezhel & Ben Fero: Fight Kulüp ()

Ezhel Ben Fero Ceza

ezhel ben fero ceza

Killa Hakan
Fight Kulüp (ft. Ceza, Ezhel, Ben Fero) Şarkı Sözleri

[KiIIa Hakan]
Three, two, one, zero
BaşIadı countdown, sona kaIan hero
Köpürürsün bIup, bIub, bIup
Burası merkez Fight KuIüp

[KiIIa Hakan]
KaIp, k*n, damar, damar
Surata şamar, yanar, yakar
KaşIarı çatık bakar, bakar
Farkında oImadan takar, akar
Yaşadığın yer bir karanIık mağara
Kurtaramaz seni kimse atsan da nara
Buz gibi fresh akar nehir
Gece sessiz, duman aItı oImuş şehir
Tercihim GI*ck s*Iah ya da p*mpgun
Arabanı tararım, akıIIara zararım
Kırmızı, mavi, KiIIa, kara
RenkIer coIors, sav*ş, para
Hastadır ruhIar tehIikeIi yapı
TehIikeIi kapı, rahatsız hasta
Aranıyorum her yerde kırmızı büItenIe
PeşimdeIer hem de, Fahndung grasta
BiImediğin işIere karışma bak, yakarım
İIk önce ben bi&#; ortama bakarım
SiIah pa-pa-pa p*tIar, yakarım
Çift s*IahIa ta-ta-ta tararım
Benim ortamım serttir ama merttir
P*ç p*ştIarın da başına derttir
Seri saIdırıIarım atak atakIar
Sokakta pusIar batak, batak var
Durmak yok bizde cenkten cenke
BIood in BIood out, G*ng&#;den G*ng&#;e
Benim yaşadığım yerde sen üşürsün, titrersin
Girersin şoktan renkten renge
Parayı buIan değişiyo&#;muş be kanka
Sizde öyIe oIabiIir ama bizdeki punker
KiIIa destek verirse kafa tutar tanka
KiIIa destek verirse kafa tutar tanka

[Ceza]
Geri dönmek yok yatıya kaIın
Geçmişe takıIı kaIıyo&#; kafası kaIın
Anonim esere atıyo&#;sun imzanı ve
Pişirip yiyiveriyo&#;sun gene haramı
BaşarısızIığını, başkasına yükIeyip de
YoI yürüyenin karnı hep tok
Maduru en iyi oynayana kanıyo&#; kerizIerin aIayı
Bak harbi jackpot
Oyna tek top, bu rap o tekno
Push the tempo, p*şta kempo
GeIdi mentor, eIini çek, sesini kes
Konuşuyoruz ve çaIıyo&#; bando
Aşıramento ediyo&#;sunuz her şeyi
Ve biz bunu görüyoruz sıfatı GameBoy sen
Iafını ağzına tıkadı Rude boy ben
eIedim aIayını gerisi tam top ten
Ve de bu gidişi bi&#; durdursak mı ne
Ya da git arabanı vurdur sen yine
Rap&#;ini boI koy, çağırıyo&#; rock iIe roII
Wannabe cowboy konuşuyo babana sor
BakaIak oI katana vurdu kafana kakaIak oI
Bu manifestom, adını koy
Sen adımı at, atına bin ve git
Şans binde bir biIe değiI senin için bu hakikat
Birini buI ve madik at
Kafanızdaki bir fiIm: Amerika
Keçi inadıma denk yok bi&#; patika
Sen hiç korkma oIurum bodyguard
KaraIama başIat ay, ay
Gene sıra bana geImiş vay, vay
Yarınını, dününü, gününü, bugününü
Kötü günü, dünü unutana ise bye, bye

[EzheI]
06 başkent
36 Kreuzberg
Aynı gün hem seIfie
Hem poIisIere poz ver
DişIerim kırık, kaIbimde yaraIar
&#;Dert biraz ara ver&#; desem de paraIar
SertIeştirir seni her çiIe
ÇaIış dersini çünkü dönebiIir her şey tersine
Düz yoI biIe merdiven amk derdine dünya
Kimin biIemem bunu ben biIe
Sağım doIu puşt, soIum doIu puşt hep
OIun tuzIa buz, ben oIunca Nus-ret
Sokağımda dur&#;caksan kuraIIara uy (eh)
KardeşIere seIam, abiIere respect
On fIeek hep, ama yapamam nispet
DJ çaIar bizi oIduk istek
İstanbuI sokakIarı kadar işIek
CepIerimin içi hayaIIer ve tiftik
SoIum, sağım, önüm, arkam deIi
Parça pinçik böIük karakterim
AkrepIeri kovar yeIkovanIar
HızIa geçer zaman her saatte
MücadeIe, mücadeIe yine
SoIukIan, güç aI gerektiğinde
Yanar içim her saIakIığımda
Batar ruhum sokak batakIığında
Bir, iki Iiranın peşindeysen git
“Tamam“ dedim, yeterince eğIendik
Ben Neyzen Tevfik
Gibi çektim kafaIarı ayık oIsan biIe her yer trip
Yandı gönIüm, geIdim, gördüm, yendim
Gömdüm resmen aynı TyIer Durden
N&#;oIcak oIsan sanki hayIi zengin
Tek bir anda kaydı gitti şekIin

[Ben Fero]
BerIin sert, abiIer mert
İstanbuI, Ankara, İzmir&#;den geIdik
Bir bir fert, şimdi bittin sen
Dört kurşun, otuz aItı merkezden
Kreuzberg farkIıdır herkesten (yes)
Destek var bize her sesten (ses)
KiIIa Hakan, Ceza, Ben Fero, EzheI
Los, gez Türkei, hadi hop ses ver (ver)
Sona kaIan hero, bendim zero
Artık hedefIer private HeeIo
Bitti bu defter, IeveI up, we go
Kotti&#;de yürü ama geri bak kim o
Kotti vous, yeah, Yoki-Toki hood, yeah
Burada gerçek gero, herkes beton
Çok iyi, good, yeah, vuh
Etsene boI ye (ye)
Mercedes koIye (ye)
Herkese iyi davran biIaderim yoksa her şutta goI ye (brrreh)
Kurda kuşa oI yem (wooh)
Birisine oI yem (yem)
Burda ne kurdu ne kuzusu var
Panter oI gang (thirty six)
Eski okuI Gangsta&#;Iardan enerjim tam (wooh)
Her an iIham veren onca insan
AbiIerin abisidir baba, KiIIa Hakan (wooh)
Seco kardeş, Ceza abi ver feyz (feyz)

KILLA HAKAN , CEZA feat EZHEL, BEN FERO – Fight Kulup Chords and Lyrics

KILLA HAKAN , CEZA feat EZHEL, BEN FERO - Fight Kulup Chords and Lyrics 1

SongRating: 8/10

Click here to suggest a song

Scale: A Minor Time Signature: 4/4 Tempo: Suggested Strumming: DU,DU,DU,DU c h o r d z o n e . o r g[INTRO: Killa Hakan]Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp seafoodplus.info[VERSE 1: Killa Hakan]Am Kalp, kan, damar, damar Am Surata şamar, yanar, yakar Am Kaşları çatık bakar, bakar Am Farkında olmadan takar, akar Am Yaşadığın yer bir karanlık mağara Am Kurtaramaz seni kimse atsan da nara Am Buz gibi fresh akar nehir Am Gece sessiz, duman altı olmuş şehir Am Tercihim Glock silah ya da pumpgun Am Arabanı tararım, akıllara zararım Am Kırmızı, mavi, Killa, kara Am Renkler kalas, savaş, para Am Hastadır ruhlar tehlikeli yapı Am Tehlikeli kapı, rahatsız hasta Am Aranıyorum her yerde, kırmızı bültenle Am Peşimdeler hem de, Fahndung Graz'ta Am Bilmediğin işlere karışma bak, yakarım Am İlk önce ben bi' ortama bakarım Am Silah pa-pa-pa patlar, yakarım Am Çift silahla ta-ta-ta tararım Am Benim ortamım serttir ama merttir Am Piç puştların da başına derttir Am Seri saldırılarım atak ataklar Am Sokakta puslar batak, batak var Am Durmak yok bizde cenkten cenke Am Blood in Blood out, Gang'den Gang'e Am Benim yaşadığım yerde sen üşürsün, titrersin Am Girersin şoktan renkten renge Am Parayı bulan değişiyo'muş be kanka Am Sizde öyle olabilir ama bizdeki banka Am Killa destek verirse kafa tutar tanka Am Killa destek verirse kafa tutar tanka [CHORUS: Killa Hakan]Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp [VERSE 2: Ceza]Am Geri dönmek yok, yatıya kalın Am Geçmişe takılı kalıyo' kafası kalın Am Anonim esere atıyo'sun imzanı ve Am Pişirip yiyiveriyo'sun gene haramı seafoodplus.info Başarısızlığını (ah) başkasına yükleyip de Am Yol yürüyenin karnı hep tok Am Mağduru en iyi oynayana kanıyo' kerizlerin alayı Am Bak harbi jackpot Am Oyna tek top, rap, hop, tekno Am Push the tempo, puşta kempo Am Geldi mentor, elini çek, sesini kes Am Konuşuyoruz ve çalıyo' bando Am Aşıramento ediyo'sunuz her şeyi Am Ve biz bunu görüyoruz sıfatı GameBoy sen Am Lafını ağzına tıkadı Rude boy ben Am Eledim alayını gerisi tam top ten Am Ve de bu gidişi bi' durdursak mı ne? Am Ya da git arabanı vurdur sen yine Am Rap'ini bol koy, çağırıyo' rock ile roll Am Wannabe cowboy konuşuyo' babana sor Am Bakalak ol katana vurdu kafana kakalak ol Am Bu manifestom, adını koy Am Sen adımı at, atına bin ve git Am Şans binde bir bile değil senin için bu hakikat Am Birini bul ve madik at Am Kafanızdaki bi' film: Amerika Am Keçi inadıma denk yok bi' patika Am Sen hiç korkma olurum bodyguard Am Karalama başlat ay, ay Am Gene sıra bana gelmiş vay, vay Am Yarınını, dününü, gününü, bugününü Am Kötü günü, dünü unutana ise bye, bye [CHORUS: Killa Hakan]Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp [VERSE 3: Ezhel]Am 06 – başkent Am 36 – Kreuzberg Am Aynı gün hem selfie Am Hem polislere poz ver Am Dişlerim kırık, kalbimde yara var Am "Dert biraz ara ver" desem de para var Am Sertleştirir seni her çile Am Çalış dersini çünkü dönebilir her şey tersine Am Düz yol bile merdiven ama derdim hep dünya Am Kimin bilemem bunu ben bile Am Sağım dolu puşt, solum dolu puşt hep Am Olun tuzla buz, ben olunca Nusret Am Sokağımda dur'caksan kurallara uy (eh) Am Kardeşlere selam, abilere respect Am On fleek hep ama yapamam nispet Am DJ çalar bizi olduk istek Am İstanbul sokakları kadar işlek Am Ceplerimin içi hayaller ve tiftik Am Solum, sağım, önüm, arkam deli Am Parça pinçik bölük karakterim Am Akrepleri kovar yelkovanlar Am Hızla geçer zaman her saatte Am Mücadele, mücadele yine Am Soluklan, güç al gerektiğinde Am Yanar içim her salaklığımda Am Batar ruhum sokak bataklığında Am Bir, iki liranın peşindeysen git Am "Tamam", dedim, "yeterince eğlendik" Am Ben Neyzen Tevfik Am Gibi çektim kafaları ayık olsan bile her yer tip Am Yandı gönlüm, geldim, gördüm, yendim Am Gömdüm resmen, aynı Tyler Durden Am N'ol'cak olsan sanki hayli zengin Am Tek bi' anda kaydı gitti şeklin [CHORUS: Killa Hakan]Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp [VERSE 4: Ben Fero]Am Berlin sert, abiler mert Am İstanbul, Ankara, İzmir'den geldik Am Bir bir fert, şimdi bittin sen Am 4 kurşun, 36 merkezden (bum) Am Kreuzberg farklıdır herkesten (yes) Am Destek var bize her sesten (ses) Am Killa Hakan, Ceza, Ben Fero, Ezhel Am Los geht's, Türkei, hadi, hop, ses ver (ses) Am Sona kalan hero, bendim zero Am Artık hedefler: Private helo Am Bitti bu defter, level up, we go Am Kotti'de yürü ama geri bak kim o Am Kotti bu (yea) Am Yok ki toki hood (yea) Am Bur'da gerçek ghetto, herkes beton Am Çok iyi, good (yea, wuh) Am Essen'i bol ye, ye Am Mercedes kolye, ye Am Herkese iyi davran biladerim Am Yoksa her şuta gol ye (brrreeee) Am Kurda kuşa ol yem (kurt) Am Birisine ol yem (yem) Am Bur'da ne kurdu ne kuzusu var, panter all gang (thirty six) Am Eski okul Gangsta'lardan enerjim tam (wuh) Am Her an ilham veren onca insan Am Abilerin abisidir baba, Killa Hakan (wuh) Am Seco kardeş, Ceza abi ver feyz (feyz) [CHORUS: Killa Hakan]Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp [OUTRO]Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sona kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp Am Three, two, one, zero Am Başladı countdown, sana kalan hero Am Köpürürsün blub, blub, blub Am Burası merkez Fight Kulüp

Found any corrections in the chords or lyrics? Please leave a comment below.

Related

Google News

Son zamanlarda Rap camiası oldukça sıcak ve kargaşalı geçiyor. Norm Ender&#;in &#;Mekanın Sahibi&#; adlı diss şarkısının ardından Ceza, Ezhel, Ben Fero ve Killa Hakan &#;Fight Kulüp&#; isminde şarkı çıkardı. Fight Kulüp şarkısını dinledik ve klibini izledik. Kendi yorumlarımızı sizlere aktaracağız.

Öncelikle rap severler Fight Kulüp Rap&#;inin Norm Ender&#;in diss şarkısının üzerine yapıldığını sanıyor fakat dinledikten sonra öyle olmadığını anlıyoruz. Çünkü Rap&#;te herhangi bir kişiye karşı bir şey söylenmiyor. Ceza&#;nın kendi sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde klipten kısa görüntü yayınlamıştı ve şarkı geleceğini bildirmişti. Klipte sırasıyla Killa Hakan, Ceza, Ezhel ve Ben Fero söylüyor. Rap&#;in Nakaratları Killa Hakan söylüyor.

Rap Camiasında Ortalık Karışık

Norm Ender&#;in &#;Mekanın Sahibi&#; isminde çıkardığı diss rap&#;in üzerine dinleyiciler ikiye bölünmüştü. Çünkü dissin sözlerinde Ezhel&#;e, Fero&#;ya ve gündemdeki yeni nesil şarkıcılara giydiriyordu. Rap severler adeta ikiye bölünmüş durumda. Bundan sonra durum nasıl gideceğini zaman gösterecek ama Ceza&#;nın geri dönmesi hepimizi sevindirdi diyebiliriz.

Fight Kulüp Rap&#;i 1 Saatte Bin

Rap yayımlananı 1 saat oldu ve bin izlenmeyi geçti. 1 Saatte bu kadar izlenmesine rağmen halen YouTube trendlerine girebilmiş değil. Şarkı 1 saat içerisinde 84bin beğeni, 23bin disslike aldı. Yorumlara baktığımızda ise dinleyiciler en çok Ceza ve Ezheli beğenirken, Killa Hakan&#;ı hiç beğenmemişler.

EtiketlerandroidNintendo Switch

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir