deney splice 2 filmi izle türkçe dublaj / Splice - Deney Altyazılı izle

Deney Splice 2 Filmi Izle Türkçe Dublaj

deney splice 2 filmi izle türkçe dublaj

Ortalama puan

2, Puanlama

Sırala

En yararlı eleştirilerEn yenilerEn çok eleştiri yazmış üyelerEn çok takip edilen üyeler

Filtrele:
Hepsi

Öyle güzeldiki yıllar önce izlemiş olmama rağmen her hatırladığımda bende güzel duygular uyandırıyor. Dren herkesin sevebileceği bi karakter ama sonrası fena. Elsa gerizekalısı başına gelenlerin hepsini haketti. İhanet sahnesi mükemmeldi. Finalin aksiyonuda gayet yerinde ve doyurucuydu. Ailenizle birlikte izlemeyin ama yalnızkenden sakın kaçırmayın. İyi seyirler

Bilimin sonuçlarının neler olabileceğini anlatan güzel bir film. Bir bakmışsın güzel bir kız oldu diye öperken, bir bakmışsın erkek olmuş karını öpüyor :) Her kuşun eti yenmez diyor kısaca

sağlam psikolojiyi bozuyor, bozuk olan psikolojiyle izlerseniz fena. Fazla kapılmayın yani

Merak uyandırıcı bir girişten sonra etkisini git gide yitiren bir film. Özellikle finaliylede "Bu kadarda olmaz" dedirtiyor.

Adrien Brody hayranları bu filmi kaçırmış olamazsınız çabuk izleyin ve arşivlerdeki yerine yerleştirin izlemezseniz çok şey kaybedersiniz şiddetle tavsiye ediyorum

Buyrun teknolojik bir "Frankenstein" daha. 1 saat 43 dakikalık bu filmi tam 5 saatte ancak izleyebildim. Yani bu kadar tahammül ötesi bir film. Ama bıkmadan usanmadan hala aynı pilavı farklı sunumlarla burnumuza sokmaya çalışıyorlar!

Hangi akla hizmet çekildiğini anlamak zor.Çekimleri bittikten iki buçuk yıl sonra gösterime girmesi bu kötü senaryolu filmin hayal kırıklığı çıkması konusunda ilk ipucuydu seafoodplus.info Brody ismi de genelde vasat üstü yapımlarda yer aldığı için bir çok izleyiciyi yanıltacaktır.

İlk başlarda çok etkileyici ve ilginç gelmişseafoodplus.info sonlara doğru saçmalamışseafoodplus.info daha iyi bitirselerdi güzel bir bilim-kurgu filmi olmuş seafoodplus.info beklediğim gibi gitmedi.(Başlangıca göre) Fazla tavsiye etmem.

Tuhaf bir film olmuşseafoodplus.info kaybınız olmaz.

Filmin sonunda baya küfür sıçradı dilimden ekrana doğru. Gereksiz bir filmdi.

Andrean Brodye bu rol hiç yakışmamış, piyanist gibi ciddi filmlerde rol alması çok daha doğru olur diye düşünüyorum

Grdm en abuk filimlerden. Genetik deneyle oluturulan ucube yaratk gittike gzel bir kadna dnr. Samalk! Bay genetik mhendisi yaratn cazibesine kaplr kendine mukayyet olamaz. Yaratk sonra erkek olur! Bu sefer yaratk kendini tutamaz ve bayan genetik mhendisi hamile kalr. Filimi tanmlarken erotik filim diye etiket koymak lazm. 2/10 puan verilebilir. ocuklarn ve 16 yandan kklerin izlememesi gereeken bir film.

0'lı yıllarda kısa bir sürede furyaya dönüşen genetik mutasyon teması, çoğunlukla "öteki" meselesini gündeme taşımak için yeni bir vesile olmuştur. Bu kimi zaman türün popüler örneklerinden Tehlikeli Tür'de (Species, ) olduğu gibi tehdit edici bir uzaylı görünümüne bürünüp Yaratık (Alien) serisi ile flört eder, kimi zaman da Tehlikeli Yaratıklar'da (Mimic, ) izlediğimiz şekilde karanlık bir bilim eleştirisi için yeni bir mecra sağlar. Yüzeyde din-bilim karşıtlığı ile ilerleyen genetik mutasyon teması daha derinlerde toplumsal kimlikleri dert edinir; ancak bu kimliğin nasıl ve ne şekilde oluştuğu her zaman bir soru işareti olarak kalır ve kafaları kurcalamaya devam eder. Diğer bir deyişle, bu filmlerde kimlik, toplumsal bir gösteren olmaktan ziyade verili ve ilksel bir hakikat alanı olarak kabul edilir.
Kendisini Küp (Cube, ) gibi deneysel bir filmle tanıdığımız Vincenzo Natali'nin Guillermo Del Toro'nun da desteğini alan son filmi Deney (Splice), bu eksiğin tespitine dayanıyor. Tehlikeli Tür tarzı bir aksiyonla ilgilenmeyip kendisinden bu yönde beklentileri boşa çıkaran Deney, kimlik sorununun en başına dönüyor. Filmin adım adım ilerleyen bir büyüme öyküsü olmasının temel nedeni bu.
Deney en kaba tabiri ile Shelley'nin o tüketilemeyen gotik eserine bir geri dönüş, yeni bir Dr. Frankenstein vakası içeriyor. Hakimiyet saplantısının patolojik hale geldiği, tanrı kompleksinin patladığı o çılgın bilim adamı motifi, bu sefer tüm modern yan anlamlarından sıyrılmış, dahası tüketim toplumunun çok sevgili evlatlarına dönüşmüş dehalarda yeniden hayat kazanıyor. Tek derdi 'Wired' dergisine kapak olmak, şöhret basamaklarını uçarak çıkmak olan Elsa ve Clive'ın, bir Tanrı olarak yarattıkları "şeyin" karşısında büyülenme ve esrime haline geçmeleri, bu çılgınlığın izini taşıyor. Sürecin zıvanadan çıkacağı daha en başından beri bellidir. Kimin daha canavar olduğuna dair o meşhur soru, giderek travmatik bir hal alacaktır. Çünkü Deney yalnızca Frankenstein öyküsünün basit bir yeniden yorumlanması değil; trajik, trajik olduğu kadar da hastalıklı bir anne-kız öyküsüdür

çok kötü bir filmdi ama daha kötülerini de gördüm filmin konusu güzeldi ama senaryoyu güzel ayarlayamamışlar 2/

Bu yapım vasat bir tempoda ilerlemesine karşın izlenebilirliğinden yine de pek bişey seafoodplus.infoyenlere önerebileceğim bir yapım seafoodplus.info splice e 10 puan üzerinden puan veriyorum.

Daha Fazlasını Göster

• En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler

Filmin Videoları

Deney Orijinal Fragman
Bu filme dair # video

Box office listesindeki en iyi filmler

Son Fragmanlar

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Altyazılı Fragman

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Altyazılı Fragman

Disco Boy Altyazılı Fragman

Disco Boy Altyazılı Fragman

Bıcırıklar: Yeni Yuvamız Dublajlı Fragman

Bıcırıklar: Yeni Yuvamız Dublajlı Fragman
Bataklık Fragman

Kraven The Hunter Altyazılı Fragman

Kraven The Hunter Altyazılı Fragman
Challengers Fragman
Son Fragmanlar

En Çok Beklenen Filmler

Tüm beklenen filmler

Deney splice 2 full izle Kitabı - Deney splice 2 full izle Kitapları

B&#;l&#;mler
Edebiyat Defteri
&#; Kurallar
&#; Yard&#;m
&#; &#;leti&#;imDi&#;er
&#; Edebiyat TV
&#; K&#;t&#;phane
&#; Bur&#;lar
&#; Bebek isimleri
Diğer
&#; Rüya Tabirleri
&#; İsimler
seafoodplus.info, Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece seafoodplus.info'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve di&#;er eserlerin telif haklar&#; yazarlar&#;n kendilerine veya yetki verdikleri ki&#;ilere aittir. Eserlerin izin al&#;nmadan kopyalanmas&#; ve kullan&#;lmas&#; say&#;l&#; Fikir ve Sanat Eserleri Yasas&#;na g&#;re su&#;tur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur. Edebiyat -  Şiirler -  Kitap

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir