meb özür grubu okul listesi / MEB Personel Ocak Özür Grubu Tercih Edilebilecek Okul Listeleri

Meb Özür Grubu Okul Listesi

meb özür grubu okul listesi

Özür Grubu Atamaları Tercih Edilebilecek Okul Listeleri ( Ocak )

<p></p>

<p>monash.pw - Özür grubu atamalarında tercihler ise bugün başladı. Yer değiştirmek isteyen öğretmenler Ocak &nbsp; tarihine kadar MEBBİS üzerinden tercih yapabilecek. Öğretmenler 40 tercih yapacak ve dilerlerse tercih dışı atanmak için tercihi işaretleyebilecek. Atamalar, hizmet puanı esasına göre olacak. Hizmet puanı yetersizliği sebebi ile yer değiştiremeyen öğretmenler aylıksız izne ayrılabilecek.</p>

<p></p>

<p><a href="monash.pw"><strong>&nbsp;ÖZÜR GRUBU BAŞVURU EKRANI</strong></a></p>

<p> Yarıyıl Tatili Öğretmenlerin Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Tercih Başvuruları başladı</p>

<p></p>

<p>Kontenjanlar açıklanır açıklanmaz haberimiz güncellenecektir.</p>

<p><strong>Kontenjanlar İçin<a href="monash.pw"> Tıklayınız</a></strong></p>

<p><br />

<br />

<strong>ÖZÜR GRUBU ATAMALARI TERCİH EDİLEBİLECEK OKULLARIN LİSTESİ YER DEĞİŞTİRME TAKVİMİ </strong><br />

<br />

Birinci Aşama Başvuruların Kabul Edilmesi ve Onay Süreci : Ocak &nbsp;<br />

<br />

İkinci Aşama Tercihlerin Yapılması ve Onay Süreci : &nbsp;7 Ocak ve 12 Ocak </p>

<p>Atamalar : -- Tarih açıklanınca güncellenecektir.<br />

<br />

Tebligat ve İlişik Kesme İşlemleri : --Tarih açıklanınca güncellenecektir.</p>

MEBBİS yarıyıl tatili &#;z&#;r grubu tercih başvurusu nasıl yapılır? 22 Ocak &#;z&#;r grubu kontenjanları yayınlandı!

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Ocak 07,

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından yapılan özür grubu atamaları için başvuru süreci 7 Ocak itibariyle başlatıldı. Özür grubu atamaları, tercih edilebilecek okul listeleri ve kontenjanlar doğrultusunda gerçekleştirilecek. Peki, MEBBİS yarıyıl tatili özür grubu tercih başvurusu nasıl yapılır?

1/3MEBBİS yarıyıl tatili özür grubu tercih başvurusu nasıl yapılır 22 Ocak özür grubu kontenjanları yayınlandı
2/3MEBBİS yarıyıl tatili özür grubu tercih başvurusu nasıl yapılır 22 Ocak özür grubu kontenjanları yayınlandı
3/3MEBBİS yarıyıl tatili özür grubu tercih başvurusu nasıl yapılır 22 Ocak özür grubu kontenjanları yayınlandı

Özür Grubu (mazerete bağlı yer değiştirme) tercihi okullar listesi belli oldu mu?

Milli Eğitim Bakanlığı'nda görev yapan kadrolu öğretmenler Ocak döneminde mazere bağlı yer değiştirme başvurularının birinci aşamasını tamamlamıştı. Öğretmenlerin eş, sağlık, engellilik, güvenlik ve diğer nedenlere bağlı yer değiştirme başvuruları 2 Ocak'ta başlamış ve 6 Ocak'ta sona ermişti. Öğretmen mazerete bağlı yer değiştirme işlemlerinde sırada okul tercihleri var. Özür Grubu (mazerete bağlı yer değiştirme) tercihi okullar listesi belli oldu mu? soruları ise şu sıralar öğretmenler tarafından sıkça soruluyor. Özür Grubu (mazerete bağlı yer değiştirme) tercih okul listesi

Özür grubu tayin başvurularında ikinci aşamaya geçildi. Öğretmenlerin tercihlerinin alınması için süreç 11 Ocak'ta başlayacak ve 16 Ocak'ta sona erecek. Tercihlerini tamamlayan öğretmenler 17 Ocak tarihinde başvuru sonuçlarını öğrenebielcek.

mazerete bağlı yer değiştirme okullar listesi belli oldu mu?

mazerete bağlu yer değiştirme başvularının yapıalcapı okulların tam listesi MEB tarafından ilan edilecek. özür grubu tercihi okullar listesi yayınlanır yayınlanmaz haberimizi güncelleyeceğiz. Mazerete bağlı yer değiştirme tercihleri için TIKLAYIN

Yer değiştirmede yapılacak işlemler

1. Öğretmenler yer değiştirme başvurularını, ilan edilen başvuru tarihleri arasında Elektronik Başvuru Formunu doldurmak suretiyle yapacaktır. Elektronik Başvuru Formuna, “monash.pw” veya “monash.pw” adreslerinden “kullanıcı adı” ve “şifre” ile ulaşılabilecektir.
2. sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 4 üncü maddesi kapsamında sözleşmeli öğretmen olarak görev yapmakta iken ön başvurunun son günü itibarıyla sözleşme gereği üç yıllık çalışma süresini tamamlayıp öğretmen kadrolarına atananların başvuru yapabilmeleri için kişisel MEBBİS şifrelerinin okul/kurum müdürlüklerince kadrolu öğretmen olarak güncellenmesi gerekmektedir.
3. Öğretmenler, yer değiştirme başvurularını yaptıktan sonra mazeret durumuna ilişkin belgelerini onay için kadrolarının bulunduğu eğitim kurumu müdürlüğüne ibraz etmek zorundadır. Görevli oldukları il/ilçe dışında bulunanlar, ibraz edilecek belgeleri e-posta, telefon, faks gibi uygun iletişim araçlarıyla kadrolarının bulunduğu eğitim kurumu müdürlüğüne süresi içinde ulaştıracaktır. Süresi içinde ulaştırılmayan belgelerden öğretmenler sorumludur.
4. Eğitim kurumu müdürlüklerince, ibraz edilen belgeler incelenerek uygun bulunanlar elektronik ortamda tarandıktan sonra Elektronik Başvuru Formunun çıktısı alınarak başvurular onaylanacaktır. Gerekli şartları taşımadığı tespit edilenlerin başvuruları reddedilecektir.
5. Eğitim kurumu müdürlükleri, mazeret durumu belgelerini elektronik ortamda sisteme yansıtarak onay için ilçe ve il millî eğitim müdürlüğüne gönderilmesini sağlayacaktır.
6. Başvurular; eğitim kurumu müdürlüklerince başvurunun yapıldığı gün veya takip eden gün çinde; il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerince ise en geç eğitim kurumu müdürlüğünün onayını takip eden gün içinde onaylanacaktır. Son gün yapılan başvurular aynı gün içinde onaylanacaktır.
7. Onay işlemlerinin süresi içinde tamamlanmasını takiben başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Öğretmenlerin başvuru ve onay işlemlerini internet aracılığıyla takip etmesi gerekmektedir.
8. İl/ilçe millî eğitim müdürlükleri, yer değiştirme iş ve işlemleri ile başvuruların onaylanması ya da reddedilmesinden görevli, yetkili ve sorumludur.
9. Onay işlemlerinin hafta sonu tatillerine denk geldiği günlerde eğitim kurumu müdürlükleri ile il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince gerekli tedbirler alınarak yeterli sayıda personel bulundurulacak ve başvuruların onaylanması sağlanacaktır.
Yer değiştirme başvurularına ilişkin tereddütler öncelikle il millî eğitim müdürlüğünce giderilecek; bu aşamada giderilemeyen tereddütler Bakanlığa bildirilecektir.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır