xmax 250 dr pulley / Hangi Varyatör Bagası? | Motosiklet Sitesi

Xmax 250 Dr Pulley

xmax 250 dr pulley

Kymco Xciting i (3. sayfa)

• Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sabitkale

maksi scootera ge&#;meyi d&#;ş&#;n&#;yorum model beyaz kymco xciting i ge&#;tiğimiz g&#;nlerde inceledim olduk&#;a g&#;ven verici duruyordu. Sizlerden &#;ğrenmek istediğim istanbulda yaşıyorum ve bu motor i&#;in plaka ruhsat sigorta hari&#; lira naki kk 12 taksit şeklinde fiyat aldım nakit d&#;ş&#;n&#;yorum aslında ama daha d&#;ş&#;k fiyata istanbulda neede bulabilirim yada lira i&#;in başka cc maxi scooter ne &#;nerirsiniz.

Bende olduk&#;a araştırma yaptıktan sonra Kymco Xciting i aldım ger&#;ekten &#;ok g&#;z dolduran bir g&#;r&#;n&#;m&#; ve olduk&#;a rahat bir ş&#;r&#;ş&#; var. Uzun boylu isen bu motordan başkasını tavsiye etmem. &#;stelik bunun yanında tekerlek &#;apıda gayet iyi. Ayarınıda yapınca s&#;spansiyonlar, iğren&#; istanbul sokaklarında olduk&#;a rahat bir s&#;r&#;ş sağlıyor. Bunun yanı sıra rodajı tamamladıktan sonra "tabiki kitabına uygun şekilde" yakıt t&#;ketimi de olduk&#;a iyi her benzin alışında biraz daha az t&#;kettiğini g&#;r&#;yorum. Motor sesi seviyorsan hi&#; aradığını bulamayacağın olduk&#;a sessiz bir makina. Fiyat olarak ben tanıdık vasıtası ile aldım ve anahtar teslim. Tanıdığın yoksa peşin ruhsat hari&#; fiyat gayet normal. Aklıma gelenler bunlar. Tek kafama takılan bir şey oldu &#;nde &#;ift disk var bu disklerden sağ dakinden sadece durduğu yerde ileri geri hareket ettirdiğimde bir s&#;rt&#;nme sesi geliyor. Bunun da b&#;y&#;k bir sorun olmadığını d&#;ş&#;nd&#;ğ&#;mden hen&#;z bir servise g&#;t&#;rmedim. km ye yaklaştım ve ger&#;ekten şimdilik olduk&#;a memnunum.

• Yarbay
    ben bir site de xciting i nini yakıt t&#;ketiminin 18 kuruş civarı olduğundan bahsetmeşti. ben benzini opetten alıyorum(95 oktan) ilk seferinde km gittikten sonra benzin ışığı yandı ve 45tl lik benzin aldım. daha sonra yine aynı yerin benzini ile km gitti yine 45tl benzin aldım. ben dikilitaşta oturuyorum ve taksimde &#;alışıyorum yani hep trafikte ve hep yokuşlu yollarda kullanıyorum. not 2. benzinde neredeyse hep 2 kişi bindim motora.
  • Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

sayın pourhome;

varyat&#;rden titreme gelmeye başlarsa bizimle paylaşırmısınız burada l&#;tfen?

Forumlardan &#;ok faydalanarak se&#;imimi yaptım. Motorla ilgili her ne olursa paylaşmayı d&#;ş&#;n&#;yorum. Servislerinde yaşadıklarımda bunlara dahil.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Er
    8 Mesaj
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,
    Bende yaklaşık 1 yıl kadar xciting i kullandım ve bu marka kendi kategorisinde fiyat/performans değerlendirmesinde 1. sırada diyebilirim.
    Eğer bakım i&#;in yetkili bir servise gidiyor ve memnun kalmıyorsanız size topkapı tarafında bulunan h&#;ner motoru tavsiye ederim. h&#;ner motort selim usta ve ahmet usta işin ustası diyebilirim.
    Eğer i modelinde titreme sıkıntısı yaşıyorsanız muhakkak varyat&#;r&#; temizletin derim. varyat&#;r&#;n tozlanması ve kirlenmesinden dolayı ilk kalkışta titreme meydana geliyor.
    Ben motorumu ayda sattım ve onun yerine yine xciting cc aldım. model cc canavarımdan &#;ok memnunum. tabi bilmeyen arkadaşlar muhakkak vardır ki cc ri modelinde kroonik bir rahatsızlık olan varyat&#;r sesi ne yapılırsa yapılsın &#;nlenemiyor. Tabi yaz beldiğinde dr pulley debriyaj seti ile j costa varyat&#;r seti almayı planlıyorum.
    ayrıca facebook ta xcitinge ait bir grup var. t&#;rkiye xciting kul&#;b&#; diye. orada &#;ok bilgili arkadaşlar var.
    t&#;m xciting kullanıcılarına selamlar. umarım hep beraber teker &#;eviririz

d&#;n kullandim kullanmaz olsaydim yanlis anlamayin ben bir Kymco fan'iyim ama bu motor tam bir rezalet kymco'nun utanclik abidesi ne yol tutus ne tork g&#;c&#; ne serilik ne konfor hic birsey yok Kymco'ya yakistiramadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: +24edition

xciting'i cc maxi scooter sinifinda tek gecerim.

quote:

d&#;n kullandim kullanmaz olsaydim yanlis anlamayin ben bir Kymco fan'iyim ama bu motor tam bir rezalet kymco'nun utanclik abidesi ne yol tutus ne tork g&#;c&#; ne serilik ne konfor hic birsey yok Kymco'ya yakistiramadim.
    Bir karar ver ama eşeğin g&#;z&#;ne su ka&#;ırdın
    quote:

Orijinalden alıntı: Grkm

quote:

xciting'i cc maxi scooter sinifinda tek gecerim.

quote:

Bir karar ver ama eşeğin g&#;z&#;ne su ka&#;ırdın

terbiyeli konus d&#;n ilk defa kullanma firsatim oldu b&#;y&#;k bir hayal kirikligina ugradim ne var bunda ?

• Çavuş
    84 Mesaj
    arkadaslar bende xcting i yeni aldım sormak istediğim,son yaptığımız km g&#;stergesini nasıl aktif hale getiriyoruz,saatin yanındakı g&#;sterge hep da duruyor,,,
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Silkar, Kymco servisi ve Kymco kullanıcıları ile yaza merhaba etkinliğine davetlisiniz.

Son 6 aydır b&#;yle bir etkinliğin planlaması i&#;erisine girmiştik ki, fuarda Silkar yetkilileri ile uzunca ve detaylıca g&#;r&#;şme fırsatı yakaladık. Sağolsun Silkar satış m&#;d&#;r&#; Mustafa Bey bizi saatlerce dinledi ve kendilerinin de b&#;yle bir etkinliğe hazır olduklarını bildirdi. Bunun ile birlikte planlanan etkinlik 08 Nisan tarihinde yapılacaktır. Tabi bu tarih A&#; sınavlarına denk geldiğinden şuan i&#;in kullanıcılara a&#;ılmış bir anket &#;alışmamız vardır. Eğer yeteri kişi sayısını elde ettiğimiz de etkinlik tarihi netleşecek ve ger&#;ekleşecektir.

Herhangi bir &#;zel sayfamız olmadığından etkinlik ile ilgili detayları facebook'ta a&#;mış olduğumuz T&#;rkiye Xciting Kul&#;b&#; adlı grubumuzdan takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi despon -- 27 Mart ; >
  • Binbaşı
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pourhome

quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

sayın pourhome;

varyat&#;rden titreme gelmeye başlarsa bizimle paylaşırmısınız burada l&#;tfen?

Forumlardan &#;ok faydalanarak se&#;imimi yaptım. Motorla ilgili her ne olursa paylaşmayı d&#;ş&#;n&#;yorum. Servislerinde yaşadıklarımda bunlara dahil.

model xciting km oldu ve yağlarını değiştirmek i&#;in (Bostancı k&#;pr&#;s&#; &#;st&#;ndeki) servise g&#;t&#;rd&#;m yalandan sağını solunu yağladılar 30 lira aldılar. Yanımda motor yağınıda ben g&#;t&#;rd&#;m. Aslında 42 lira imiş işte "30 versen yeter" e bağladı. Standart olmayan &#;lkenin standart motor bakımı bu kadar oluyor. Sadece paylaşmak i&#;in yazıyorum kullandığım s&#;re i&#;inde beni en &#;ok rahatsız eden sele oldu. Kesinlikle uzun kullanıma g&#;re değil. Bakkala oradan &#;akkala git gel bu. Boyum cm belkide benle alakalı bir sorundur bilmiyorum yalnız benim i&#;in ciddi sorun. Fakat &#;ok dikkat &#;ekici bir scooter her nereye gittiysem birileri yanaşıp sorular soruyorlar, bu hoş. Şu ana kadar hi&#; bir sorun yaşamadım ses sarsıntı vs Bilginize.

• Onbaşı
    33 Mesaj
  • Er
    1 Mesaj
    arkadaşlar sym i ve kymco xciting arasındayım &#;ok forum okudum , benzin sarfiyatlarında tutarsızlık var, elbette kullanıma bağlı değişir, ancak yabancı forumlarda yakıt t&#;ketimi xciting i&#;in lt/km &#;ıkıyor.. Bunda sebep Ri ve eski kasa i farkımı _!?
    Bazı arkadaşlarımız lt/km diye yazıyor Ortalama stabil kullanımda lt/km de diye ortak bir karar &#;ıkabilirmi ?!
    &#;eşitli forumlardan &#;ıkan sonu&#; SYM Evo i i&#;in lt/ kmde , bunu aşanı g&#;rmedim..
    Malum yakıt konusu artık &#;ok &#;nemli :)
  • Yarbay
    Xciting i ile xmax abs arasındayım. Ikinci alacam , sizce aradaki fiyat farkına değer mi xmax ?

• maxici arkadaslar daelim s 3 kullanma dan kymcoyu seafoodplus.info motor piyasasinda seafoodplus.info 65 yldr motor uretiyor. ve bu urtm yanlzca kendi ulkesinde yapyr niye cinveya baska ulkelre vrmyr cunku kalitesini bozmdn satiyor ve sunuda bilinzki dunya motorsiklet markalarina parca uretiyor anlayan reklam dgil gereken i anlsin daelimin butun maxi scoter snfnda cok byk artisi bulnmkta daelim doktoru

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Konu: Yamaha Xmax

• , #20

onur_S çevrimdışı

farlari ayarlattim, cok degisti. seafoodplus.info galet aldim simdilik memnun degilim, aranizda galetleri degistiren var mi xmax / de ?
    kardesimde forza var onunla kiyaslayacak olursam genel olarak forza daha basarili geliyor bana.

x max eksileri;
    suspansiyon sert
    cam sabit ve forzaya gore daha dik motorun hizini kesiyor.
    aydinlatmalar forzaya gore basarisiz. farlari yukariya kaldirttim, kisalar forzadan daha basarili oldu ama uzunlar yine basarisiz ve ayarlatmayla ugrasmak zorunda da degiliz ama mecbur kaliyoruz cok dusuk geliyor.
    motor forzaya gore agir hissettiriyor hem de ayaklar yere zor degiyor (boy ) surmesi forzaya gore daha zor. kilolari yakin ama forzayi surmek bariz daha kolay.
    forza daha sessiz ( xmax euro 5 i bilemiyorum bendeki euro 4)

artilari;
    gorunusu daha agresif.
    selesi forzadan daha iyi, sele alti isik var
    ikisini denedigimizde forza top speedde geciyor. ozellikle cami indirip yatinca net gidiyor
    cam kalkik giderken hemen indirip son hizi arttirabiliyorsunuz.

• , #21

Bugraaa çevrimdışı

birçok arkadaşım xmax satıp forzaya geçti aşırı memnunlar bende pcx kullanıyorum niyetim forza

• , #22

bence Xmaxin tek eksi yanı farları ve camının ayarsız olması.

Sert olması bence kesinlikle artı yönlerinden.

Xmaxden inip forzaya binince nmax e binmiş gibi geliyor. Fazla küçük.

• , #23

• , #24

• , #25

Kahn23 çevrimdışı
    Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıYektaNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön freninden herkes memnun mu bende mi bir sorun var Bir motorun arka freni ön freninden daha iyi tutar mı ya
    Bende de tam tersi mesela, hissiyat meselesi sanırım. Ön fren daha güven veriyor gibi. Arka fren tek başına çok işe yaramaz gidi duruyor bazen

• , #26

onur_S çevrimdışı

AlıntıKahn23Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xmax forza kapışması bitmez Xmax açık ara daha yakışıklı

Bu arada camın ayarlı olup olmaması kişinin takıntısı bence. sene oldu camı indirip kaldırma mecburiyetim olmadı.

Farlar evet forza'da daha iyi ama ekstra led ile Xmax forza'dan daha iyi aydınlatıyor. Geçenlerde taktırdım niye bu kadar zaman beklemişim diye sordum kendime.

Eğer bu sene satmazsam motor kışı otorpark'ta geçirecek sonrasında lastikleri city grip 2 ile değiştirme niyetim var. Değiştiren kim ile konuştuysam yol tutuş bariz bi şekilde iyileşti diyorlar.
    2. niyetim sisybar ama istenilen paralar hala pahalı. O yüzden içim elvermiyor
    farlari yukselttirdim, hic ekstra biseye gerek kalmadi, fabrika ayari cok yere bakiyormus , farlar zayif degil.
    scooterin amacina ters ama cam otomatik olmasi guzel bisey, indirince top speed km artiyor.. xmax te bunun icin spor cam alip takmaniz lazim

• , #27

• , #28

-Murat Özcan- çevrimdışı
    -Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kasım 'den bu yana 2. kez kullandım. Çarşamba günü havayı da güzel bulunca hem yıkatıp hem de benzin alayım diye çıkardım. Kullanmayı özlemişiz.

En son kasımda depoyu fullerken 85TL vermiştim şimdi 90TL'ye yarım depo doldurduk

Sıraya girip bayiye kaporasını verdiğim lakin sonrasında ne olduysa alamadığım renkteki motordur kendisi.

Bu pahalılıkta artık sadece hayallerde kaldı.

Kazasız belasız sürüşler dilerim size..

/// M POWER //VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

• , #29

Kahn23 çevrimdışı
    Alıntı-Murat Özcan-Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıraya girip bayiye kaporasını verdiğim lakin sonrasında ne olduysa alamadığım renkteki motordur kendisi.

Bu pahalılıkta artık sadece hayallerde kaldı.

Kazasız belasız sürüşler dilerim size..
    Bayilerin ellerinde ucuzken aldıkları fakat ekonominin gittikçe kötüye gidip stokçuların cebinin dolduğu zamana denk gelmişin muhtemelen.

• , #30

-Murat Özcan- çevrimdışı
    -Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayilerin ellerinde ucuzken aldıkları fakat ekonominin gittikçe kötüye gidip stokçuların cebinin dolduğu zamana denk gelmişin muhtemelen.

Tam olarak olayın özeti budur hocam..

/// M POWER //VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

• , #31

burakburn çevrimdışı

Herkese selam, model xmax motorumun aküsü bitti, şarj da fayda etmedi. Fiyat performans marka ve model akü tavsiyesi olan var mı?

• , #32

• , #33

TarikS çevrimdışı
    TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıburakburnNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Herkese selam, model xmax motorumun aküsü bitti, şarj da fayda etmedi. Fiyat performans marka ve model akü tavsiyesi olan var mı?

ben kendi motorum için o gün en uygun olan Yiğit Akü diye aldım geçen sonbaharda, memnunum kışı atlattı bazen haftada 1 bazen 2 haftada bir marş basarak

• , #34

• , #35

dark_crow çevrimdışı
    dark_crow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben de 10k bakımını 8k da yıldan dolayı yaptırdım geçen ay.
    Fren hidroliği, motor yağı, 2 filtreyi K&N olarak değiştirdim.
    seafoodplus.info 16,5gr baga takıldı; açılmışken varyatör bakımı da yapıldı. 3k devir civarlarında ki vibrasyon baya azaldı. İvmelenme ve ara hızlanmalarda da oldukça fark var. Yakıt aynı.
    Buji değişimini 20k da yapmıyor muyuz ?
    Uzun farın altında extra led gördüm, işe yarıyor mu ?

Konu dark_crow tarafından ( Saat ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

• , #36

Kahn23 çevrimdışı
    Alıntıdark_crowNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben de 10k bakımını 8k da yıldan dolayı yaptırdım geçen ay.
    Fren hidroliği, motor yağı, 2 filtreyi K&N olarak değiştirdim.
    seafoodplus.info 16,5gr baga takıldı; açılmışken varyatör bakımı da yapıldı. 3k devir civarlarında ki vibrasyon baya azaldı. İvmelenme ve ara hızlanmalarda da oldukça fark var. Yakıt aynı.
    Buji değişimini 20k da yapmıyor muyuz ?
    Uzun farın altında extra led gördüm, işe yarıyor mu ?

İridyum buji'yi pulleylerle beraber yaptırıcam. İvmelenme ve ara hızlanma için.
    K&N aradım ama fiyatı 1k görünce vazgeçtim.

Ledler inanılmaz far etti uzunda. Tavsiye ederim. Özellikle akşam sürüşlerinde selektör baya iş görüyor

• , #37

dark_crow çevrimdışı
    dark_crow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İridyum buji'yi pulleylerle beraber yaptırıcam. İvmelenme ve ara hızlanma için.
    K&N aradım ama fiyatı 1k görünce vazgeçtim.

Ledler inanılmaz far etti uzunda. Tavsiye ederim. Özellikle akşam sürüşlerinde selektör baya iş görüyor

İridyum için km biraz erken gibi geldi bana. Ama pulley ile gerçekten fark ediyor.
    Ledleri nereden temin ederim ?

• , #38

gökan çevrimdışı
    gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Masallah
    seafoodplus.info

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın

• Motovento
    REKLAM ALANI
  • 02 Haziran , #1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sadece dijital göstergeli motorlar yazarsa daha iyi olur yoksa herkesin motoru 10 kr yakıyor

hız olarakta km arası sürdüm 12 gr dr puley baga ve kaydırıcılar takılı motoum 67 km de
    kartal-esenyurt yaptım

////////////////////////////////////////
    yılında sym gts evo ile gittiğimde felaket bir yakıt yakmıştım karadüzen motor ne yakıt göstergesi birşey yok bende çok yakıyor sanıyordum meğersem sürmeyi bilmiyormuşuz

3 litre olarak hesapladım eğer bu fiyatlara gidebiliyorsam süper olur bence fikirleriniz nedir arkadaşlar dayanabilirmiyim 90 km de burdan erzuruma ?

Reklamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
  • 02 Haziran , #2

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben,baytar kulley baga ile km de lt yaktim

Uzun yola cikacaksin,lt hesabi yapma,guvenli surus yap,illa 90la gidecem diye,kamyonla tirin arkasinda vagon yapma(scooterin soğutma sistemini olumsuz etkiliyor,motor konumu itibariyle,13bin km xmax kullandim)seafoodplus.infoş,parca firlar,madara olursun

Kendini riske atma..

İspirde cağ kebabi yemeden gelme..

At kafasi maskeyi aman erzurumda giyme,bir araba zopa atarlar

• 02 Haziran , #3

AliR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

r25 le şehirler arası uzun yolda gördüm daha da aşağısını görmedim henüz

• 02 Haziran , #4

Rakım yükselerek gideceksin. Bundan dolayı motor tahmininden daha fazla yakacak. Ortalama yakıtın 3,75lt'yi tutarsa öp, başına koy.

• 02 Haziran , #5

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    80 kmh ile sabit gidince bu şekilde yakıyor. 60 kmh ile lere kadar düşüyor lakin ben o kadar sabırlı değilim.

• 02 Haziran , #6

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntılevend84adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben,baytar kulley baga ile km de lt yaktim

Uzun yola cikacaksin,lt hesabi yapma,guvenli surus yap,illa 90la gidecem diye,kamyonla tirin arkasinda vagon yapma(scooterin soğutma sistemini olumsuz etkiliyor,motor konumu itibariyle,13bin km xmax kullandim)seafoodplus.infoş,parca firlar,madara olursun

Kendini riske atma..

İspirde cağ kebabi yemeden gelme..

At kafasi maskeyi aman erzurumda giyme,bir araba zopa atarlar

İspirde cağ kebabı yenmez seafoodplus.infoı Oltu'da yapılır

• 02 Haziran , #7

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yakıt ekonomisini boşverin, keyif için sürün. Facebook'ta Nc ve Dominar gruplarına bakıyorum millet çoğunlukla ne kadar az yaktığı konusunda sidik yarıştırıyor. Yahu bir dünya para vermişsiniz, öyle ya da böyle gidebilen motorlarınız var, 'lik sürüyormuş gibi arası gitmenin alemi ne? (Salih lafım sana değil) Bugün patlak arka amortisör ve 3 ay önce sıfır alıp seafoodplus.info patatese dönen lastiklerimle Kadıköy-Ağva yaptım, zevkten dört köşe oldum. Yarın Kadıköy-İğneada yapayım diyorum.

• 02 Haziran , #8

@Tommygun NC'yi bandında sürdüğünde de pek yakmıyor yalnız. ('a kadar rüzgâr da rahatsız etmiyor) Bunun üstünde de ben sürmeyi sevmiyorum, illâ ki cc gibi sürülüyor değildir. Benim şehir içi ortalamam 3,,0 falandı NC ile. Hani şimdi 3,2 yakan paylaşan falan da vardır bilmiyorum, Facebook'um veya Instagram'ım yok, bak onlar kasıyordur biraz ama alet - az yaksın diye kasmadan - gerçekten az yakıyor

• 02 Haziran , #9

AlıntıCyanadlı üyeden alıntı Mesajı göster

@Tommygun NC'yi bandında sürdüğünde de pek yakmıyor yalnız. ('a kadar rüzgâr da rahatsız etmiyor) Bunun üstünde de ben sürmeyi sevmiyorum, illâ ki cc gibi sürülüyor değildir. Benim şehir içi ortalamam 3,,0 falandı NC ile. Hani şimdi 3,2 yakan paylaşan falan da vardır bilmiyorum, Facebook'um veya Instagram'ım yok, bak onlar kasıyordur biraz ama alet - az yaksın diye kasmadan - gerçekten az yakıyor

Nc gerçekten az yakıyor ve benim 'liğe göre ciddi ciddi gidebiliyor Lakin bence Nc'nin yakıt ekonomisi harici övünülecek daha başka özellikleri de vardır elbet.

• 02 Haziran , #10

Çok rahat olması, 'de sanki gezinti modunda gibisin, ondan alınıyor zaten, yoksa muadillerine göre "gitmeyen"(!) bir motosiklet neden o kadar çok satılsın? (Bir arka amortisör mantafonluğu vardı, onu da düzelmesi basit; bir TL'ye bakıyor)

• 02 Haziran , #11

AlıntıCyanadlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok rahat olması, 'de sanki gezinti modunda gibisin, ondan alınıyor zaten, yoksa muadillerine göre "gitmeyen"(!) bir motosiklet neden o kadar çok satılsın? (Bir arka amortisör mantafonluğu vardı, onu da düzelmesi basit; bir TL'ye bakıyor)

Sorma ben de patlattım arka amortisörü. Motor top gibi sekiyor. Artık bayram sonrası yeni amortisör mü alırım, varolanı tamir mi ettiririm yoksa Cbf amortisörü alıp modifiye mi ederim muamma.

• 02 Haziran , #12

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıRoofRoofadlı üyeden alıntı Mesajı göster

İspirde cağ kebabı yenmez seafoodplus.infoı Oltu'da yapılır

İspirdede yenirde,oltu ve narmanin yerini tutmaz.

• 02 Haziran , #13

Alıntıtommygunadlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sorma ben de patlattım arka amortisörü. Motor top gibi sekiyor. Artık bayram sonrası yeni amortisör mü alırım, varolanı tamir mi ettiririm yoksa Cbf amortisörü alıp modifiye mi ederim muamma.

Geçmiş olsun, öyle sürme ama tehlikeli

• 02 Haziran , #14

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rodajda deviri aşmadan km de lt yaktırdım en az :D km yi buldu motor 1 depo benzin ile :D

• 03 Haziran , #15

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben hep liralık alıyorum, oda km arası bir mesafe götürüyor.

• 03 Haziran , #16

Yakıt konusunu önemseyen birisi olarak ben de yazayım bari.
    Pulsar NS ile rodajda iken en az 2,33lt/ yakmıştım. Sonraki dönemde normal kullanımda 2,8lt yakıyordu.
    Motoru sattığımdan beri i20 ile idare ediyoruz o da 5lt civarında mazot yakıyor. Hal böyle olunca da yeni alınacak motor için psikolojik sınır oluşturuyor

• 03 Haziran , #17

abs olsun 6 litre yaksın önemli değil.

• 03 Haziran , #18

Bende Abs var 4,2lt yakıyor. arası gidiyorum.

• 03 Haziran , #19

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

• 03 Haziran , #20

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

orjinal setup km

uzun yolda 2,95litre

BWSCBFCBFFZ6SFAZERCBFCBFAGİLİTYCİTYCBFZSGSXRCRFLJOYMAX İNAZUMAS3 TGBX-MOTİON

Reklamlar

REKLAM ALANI
  • nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir