şişli de bebek bakıcısı arayanlar / İstanbul > Şişli - Bakiciilan.Net

Şişli De Bebek Bakıcısı Arayanlar

şişli de bebek bakıcısı arayanlar

İstanbul Bebek Bakıcısı ve Çocuk Bakıcısı İş İlanları

Yüzlerce bebek-çocuk bakıcısı ilanından sana en uygun olana başvur.

İstanbul, Şişli Evde çocuk bakımı iş ilanları

Yaz dönemi çocuk bakım destek

5 yaş erkek okul çocuğu için yaz dönemi başlamak üzere, ek destek.. Oyun ve kişisel ihtiyaçlarının karşılanması. Kurslara parka beraber gidilmesi.

İstanbul Şişli'de Yatılı Çocuk Bakıcısı/Ev Yardımcısı Arıyorum.

Ev işleriyle ve bebekle ilgilenecek haftanın 5 günü yatılı bayan arıyorum. Bebek 20 aylık, mama yedirme, özbakım vs ile ilgilenmesini istiyorum.

Şişli'de Ev Yardımcısı / Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Haftada 5 gün 09.00-18.00 saatleri arası 6 aylık bebeğimle ilgilenebilecek, ev içerisinde de temizlik, ütü vs yapabilecek yardımcı arıyorum.

Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Nişantaşı

Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Nişantaşı Danışmanlığını Yaptığımız Ailemizin Nişantaşı Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyoruz. Şişli ve çevresinde ikamet eden -1,5 Yaş Çocuk Bakımı -Ev Toparlama Ve Yemek Yapmak - Mesai saatleri : Haftanın 5 günü  09:00-18:00  -- Maaş... 

Hasta Yaşlı Bakım Elemanı

İstanbul Ataşehir'de bulunan Kıvılcım Huzur evi için, hasta yaşlı bakım elemanı arayışımız bulunmaktadır. Sosyal olanaklar mevcuttur. İş ilanımız ile ilgilenen adayların bizi arayarak detaylar hakkında görüşmeleri, iş ilanımıza başvuru yapmaları rica olunur.

Yaşlı Bakım Elemanı - Teknikeri

Aranan Nitelikler Minimum İlkokul Diplomalı, Tercihen en az 1 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere Hijyene önem veren, İletişim becerileri yüksek, güler yüzlü, Dış görünüşüne ve temizliğine önem gösteren, Genel temizlik işlerini yapabilecek, Çay/Kahve servisinde...

İstanbul Şişli'de Çocuk Bakıcısı Arıyoruz.

7 yaşındaki çocuğum için haftada 5 gün 8:00 ile 18:00 saatleri arasında çalışabilecek, hafif ev temizliği yapabilen, deneyimli çocuk bakıcısı arıyoruz. 19 haziran ile 11 eylül arasında çalışacak.

Şişli'de Ev Yardımcısı Arıyorum

20 aylık bebeğe mama yedirecek, öz bakım yapacak, kıyafetlerini yıkayıp ütüleyecek, dolabını yerleştirecek, aynı zamanda hafif ev işleriyle ilgilenecek, düzenli, titiz bir ev yardımcısı arıyorum

İstanbul Şişli'de Yatılı Çocuk Bakıcısı Arıyruz

İstanbul Şişli'de çalışabilecek, 4 yaşındaki çocuğumla ilgilenebilecek, sorumluluk sahibi, çocuklarla arası iyi, güler yüzlü, çocuk bakımı konusunda tecrübeli, şefkatli, Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı arıyoruz. Ön yazılı başvurunuz sizi değerlendirmemiz için imkan tanımaktadır... 

Hasta Bakım Görevlisi

Memorial Sağlık Grubu; uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta...

İstanbul Şişli'de Yatılı Çocuk Bakıcısı Arıyorum.

3 yaşındaki erkek çocuğum için yatılı kalabilecek şekilde güvenilir bakıcı arıyorum. Sabah 9:00 akşam 16:00 dan sonra kreşten alınacaktır. Çocuk kreşteyken hafif ev temizliği ve yemek yapabilecek yardımcı abla arıyoruz. Haftada 1 gün izin olacaktır. Bakıcının odası mevcuttur... 

Şişli'de Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Hafta içi sabah 08.00 akşam 18.00 mesaisiyle 2 yaşındaki çocuğumun öz bakımıyla onunla ilgilenecek , aktiviteler oyunlar bilen aktif , tecrübeli çocuk bakıcısı arıyorum.

Çocuk Bakıcısı

Çocuk Bakıcısı Nişantaşında oturan ailemiz için Moldovalı, Ukraynalı veya Rus vatandaşı olan 2 yaş ve 2 aylık bebek baımında anneye destek olacak (anne evde) 09:00-18:00 mesai saatlerinde haftanın 6 günü çalışacak Maaş: 16.000.-TL. + Yol Çalışma... 

Şişli'de Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

4 çocuk için İngilizce bilen ve çocuklara İngilizce öğretecek çocuk bakıcısı arıyorum.

Şişli'de Ev Yardımcısı Arıyorum.

Şişli'de çalışacak. İletişim becerileri çok iyi, becerikli, kolay kavrayan, ev ya da ofis işlerine hakim KADIN/ERKEK yardımcı arıyoruz. Gündüzlü ise ulaşım - zaman sorunu olmaması önemli, yatılı seçenek mevcut.

Şişli'de Çocuk Bakıcısı Arıyorum

4 çocuğum var,  2 tanesi küçük, onlarla ilgilenecek birini arıyorum . Yaş aralığı 20-30 olacak

Yaşlı Bakım Elemanı

...ÜSKÜDAR ve MECİDİYEKÖY' de bulunan Özel Asude Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezinde çalışacak; kadın/erkek ''Yaşlı Bakım Elemanı'' aramaktayız.*Haftada 5 gün çalışılmaktadır. Aranan Nitelikler Minimum İlkokul Diplomalı, Tercihen Yaşlı Bakımı Sertifikası olan,... 

İstanbul'da Yatılı Yabancı Uyruklu Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Yabancı uyruklu olan, özellikle Kenyalı olan, İngilizce konuşabilen, çocuğumla ilgilenecek, hafif ev işleri yapan yatılı çocuk bakıcısı arıyorum.

Yatılı Çocuk Bakıcısı

Yatılı Çocuk Bakıcısı -28 - 45 Yaş Aralığında- Camlar dışardan siliniyor- Yemek istenmiyor- Aktif, Temizliğe ve Ütüye Önem Veren- 18.000.-TL Maaş  Yol Göztepe'de yatılı ev işi temizlik yapacak eleman arıyoruz. Seçer (***) ***-**** Çalışma Şekli... 

Çocuk Bakıcısı Şişli

Çocuk Bakıcısı Şişli -Şişli ve çevresinde ikamet eden-1,5 yaş çocuk bakımından sorumlu olacak-Günlük yemek ve toparlama yapacak -Ev 3+1 -Evde köpek var alerjisi olmayan-Haftanın 1 günü büyük temizliğe gelen eleman var-Mesai Saatleri 08:30 : 19:00 haftanın... 

İstanbul Bakıcı İş İlanları

İSTANBUL KADIKÖY YATILI YAŞLI BAKICISI ARIYORUM

enuygunbakıcı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Kadıköy ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.Kadıköyde 2+1 evinde annem tek yaşıyor. 84 yaşında ve a...

Dün Yayınlandıİstanbul Bakıcı İş İlanı

İSTANBUL ATAŞEHİRE YATILI BEBEK BAKICISI ARIYORUZ

KALİTE İNSAN KAYNAKLARI

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Ataşehir'de ikamet etmektedir. Ailenin; 9 aylık bebeğinin bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek yatılı bebek bakıcısı arayışımız bulu...

İSTANBUL ATAŞEHİR YARI ZAMANLI TÜRK ÇOCUK BAKICISI

enuygunbakıcı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Ataşehir ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.Ataşehir barbaros mahallesinde eşim ben ve 4 yaş 1 yaş...

HASTA BAKICI

Eurest Services

Firmamızın Zeytinburnu-Topkapı lokasyonunda yer alan projesinde değerlendirilmek üzere Hasta Bakıcı arayışımız bulunmaktadır; • Tercihen sağlık sektöründe Hasta Bakımı ve benzeri işlerde 1 yıl çalışm...

GÜNDÜZLÜ ÇOCUK BAKICISI

KALİTE İNSAN KAYNAKLARI

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Üsküdar Çengelköy Mesa Evleri'nde ikamet etmektedir.Ailenin; 2,5 yaşında ki erkek çocuğunun bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek yat...

2 gün önceİstanbul Bakıcı İş İlanı

YATILI ÇOCUK BAKICISI

KALİTE İNSAN KAYNAKLARI

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Sancaktepe Resim İstanbul Sitesinde ikamet etmektedir.Ailenin; 3 yaşında ki çocuğunun bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek yatılı ço...

İSTANBUL ŞİŞLİ NİŞANTAŞINA YATILI ÇOCUK BAKICISI ARIYORUZ

KALİTE İNSAN KAYNAKLARI

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Şişli Nişantaşı'nda ikamet etmektedir. Ailenin; 5 yaşında ki kız çocuğunun bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek yatılı çocuk bakıcıs...

İSTANBUL BAKIRKÖY YEŞİLKÖYE GÜNDÜZLÜ ÇOCUK BAKICISI ARIYORUZ

KALİTE İNSAN KAYNAKLARI

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Bakırköy Yeşilköy'de ikamet etmektedir. Ailenin; 5 yaşında ki çocuğunun bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek gündüzlğü çocuk bakıcıs...

ÜMRANİYE YATILI YAŞLI BAKICISI ARIYORUZ

enuygunbakıcı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Ümraniye ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.Ümraniye dudullu' da 60 yaşlarında ablam yalnız yaşıyo...

BAĞCILAR HAFTA SONU 2 GÜN HASTA BAKICISI ARANIYOR

enuygunbakıcı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Bağcılar ilçesinde Hasta Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.Bağcılar' da 72 yaşında babam evde tek yaşıyor, yatalak...

DAHA FAZLA İLAN İÇİN
İstanbul'daki Bütün İş İlanları

bakicilan.net sitesine üye olmak isteyenler “Üyelik Sözleşmesi” başlığı altında bulunan maddeleri okuduğunu ve kabul ettiğini onaylar. bakicilan.net portalına üye olan kullanıcılar, verdikleri her bilginin doğru ve geçerli olduğunu kabul eder. bakicilan.net de yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından bakicilan.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. bakicilan.net, bakıcı arayan aileleri ve bakıcıları buluşturan bir ilan sitesidir. bakicilan.net, sadece ilan yazılımı ile ücretsiz ilan yayınlanmasını sağlar ve kişilerin birbirlerini bulmasına imkan verir. Sitede üyelerin ilan vermesi haricinde ara buluculuk gibi bir görev üstlenmez, en uygun bakıcıyı veya aileyi bulup karşı taraf ile kanunlar çerçevesinde anlaşmak üyelerin sorumluluğundadır.Firmaların İşkur no girmesi zorunludur.

© 2023 Bakiciilan.net. Tüm Hakları Saklıdır.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir