armağanevler kiralık / 36 sonucu: Armağanevler Kiralık daire - Trovit

Armağanevler Kiralık

armağanevler kiralık

19 adet kiralık daire Armağanevler içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet kiralık Daire Armağanevler içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Armağanevler Mahallesi, Ümraniye
    Armağanevler Mahallesi, Ümraniye
    Armağanevler · 130 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör
    Açıklama fransiz balkonlu asansörlü çarşiya merkeze yakin sağlik ocağina, okula yakin otobüs ve mi̇ni̇büs duraklarina yakin boyasi badanasi yeni̇ yapildi 2008. Yilinda yapilmiştir. 2 WC var
    ilk geçen hafta görüldü - Emlakjet  > Dündar Emlak
  • Ümraniye, İstanbul - Otopark
    Ümraniye, İstanbul - Otopark
    Armağanevler · 110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Otopark
    Akdeni̇z caddesi̇'ne paralel konumda, yeşi̇lli̇klere bakan cephesi̇, modern ve kullanişli mobi̇lyalari i̇le i̇çi̇ a'dan z'ye döşenmi̇ş, hi̇ç bi̇r masraf gerekti̇rmeden hemen taşinmaya hazir 2+1 dai̇re, buzdolabibulaşik maki̇nesi̇firinocakdavlumbazçamaşir maki̇nesi̇elektri̇k süpürgesi̇kettle vb gü...
    Yeni - Hepsiemlak  > Remax Cadde
  • Daire kiraliyorum, Ümraniye - Otopark
    Daire kiraliyorum, Ümraniye - Otopark
    Armağanevler · 90 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Otopark · Açık Otopark
    Remax öncüden. ÇAkmak erkut soyak armağanevler bölgesinde. Erkut soyak metroya yürüme mesafesi. Kapalı ve açık otopark. Minibüs otobüs ulaşımı. Bina altında a101 mevcut. Asansörlü. Butik site
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Remax Öncü
  • Daire kiralamak, Ümraniye - Otopark
    Daire kiralamak, Ümraniye - Otopark
    Armağanevler · 75 m² · 1 Banyo · Daire · Fitness Alanı · Otopark · Otopark · Sauna · Yüzme Havuzu
    Kaçmaz emlaktan armağanevlerde. 1+1 havuzlu kapali otoparkli dai̇re. Ümraniye armağanevler mahallesinde. Ataşehir finans merkezine çok yakın garden life sitesinde 1+1 lüx daire. Açık kapalı havuzlu. 7/24 güvenlik kamerası güvenlik. Açık kapalı otopark. Açık kapalı havuz. Fitness sauna spor merkez...
    ilk bir ay önceden görüldü - KaçmazEmlak
    Armağanevler · 105 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Ümraniye armağan evler mahallesinde bulunan dairemiz 3+1 olup manzaralı ferah bir dairedir metroya 10 dakika mesafededir etrafında okul pazar sağlık ocağı cami market bulunmaktadır
    ilk 3 önce görüldü - Emlakjet  > Boğaziçi Emlak
    Armağanevler · 80 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Kombi
    Evim ümraniye armağan evlerde merkezi konumda 1+1.55 Metrekare alana sahip teras katı kombili tadilatı yeni yapılmıştır yeni yapilanlar boya teras fayansi. Yerler laminant yeni değişti sıfır daire olarak teslim edilip aynı şekilde iade edilecektir konum olarak metroya ve ana caddeye 5 dakika yürü...
    ilk 3 önce görüldü - Emlakjet  > Cüneyt Ongun
    Armağanevler · 80 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Bahçe
    Maya gayri̇menkul&i̇nşaat si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇mi̇ze hi̇zmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz kiymetli̇ müşteri̇leri̇mi̇z i̇çi̇n haftanin 7 günü açik hi̇zmet vermekteyi̇z ofi̇si̇mi̇zi̇n adresi̇; atatürk mahallesi̇ çavuşbaşi caddesi̇ no87/c ümrani̇ye/i̇stanbul kaçmazzz firsattt bahçe kati g...
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Maya Gayri̇menkul & İnşaat
    Armağanevler · 125 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    Balkon vardir ayri vc vardir. ÇArşiya merkeze yakin sağlik ocağina, okula yakin otobüs ve mi̇ni̇büs duraklarina yakin boyasi badanasi temi̇z 1998. Yilinda yapilmiştir. Parkeleri̇ ci̇la yapilmiştir
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Dündar Emlak
  • Daire kiraliyorum, Ümraniye - Bahçe
    Daire kiraliyorum, Ümraniye - Bahçe
    Armağanevler · 65 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Bahçe
    Anka bi̇rleşi̇k eklakcilardan. ÜMraniye,armağanevler merkezinde cadde üzerinden otobüs ve münibüslerin geçtiği 23 nisan caddesi üzerindeümraniye-çakmak metrosuna 900 metre yürüme mesafesinde,1oda 1salon ayrı mutfaklı ferah her iki odasına güneş alan bahçelimantolomalı 10 yıllık binada, konumuyla ...
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Anka Bi̇rleşi̇k Emlakçilar
  • Daire kiralık, Ümraniye - Bahçe
    Daire kiralık, Ümraniye - Bahçe
    Armağanevler · 120 m² · 1 Banyo · Daire · Bahçe · Site İçinde
    Detaylar ve randevu i̇çi̇n lütfen arayaniz
  • Daire kiraliyorum, Ümraniye - Balkon
    Daire kiraliyorum, Ümraniye - Balkon
    Armağanevler · 90 m² · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Otopark
    Armağanevler 23 ni̇san caddesi̇nde. Atapol ve fi̇nans merkezi̇ne komşu. Ana caddeye yakin. Metro durağina,fi̇nans merkezi̇ne,okula,alişveri̇ş. Merkezleri̇ne,cami̇ye ve hastanelere yakin. Yeni̇ deprem yönetmeli̇ği̇ne göre yapilmiş. Balkonlu,çi̇ft asansörlü,kapali veaçik otoparkli,kapicili. Güvenli...
  • Daire kiraliyorum, Ümraniye - Otopark
    Daire kiraliyorum, Ümraniye - Otopark
    Armağanevler · 135 m² · 2 Banyo · Daire · Asansör · Otopark · Jeneratör
    Armağanevlerde tek bloklu si̇te özelli̇kli̇ bi̇nada. Ataşehir'e ve finans merkezine sadece 5 dakika uzaklıkta. Geni̇ş lüx ferah daire. Kapalı açık otoparkli. Görüntülü di̇yafon. Payölçerli merkezi sistem isıtma, kapicili. 2 lavabo,. Hiç masraf yapılmadan oturulacak çok temiz daire. Çift asansörlü...
  • Daire kiralamak, Ümraniye - Bahçe
    Daire kiralamak, Ümraniye - Bahçe
    Armağanevler · 125 m² · 1 Banyo · Daire · Balkon · Bahçe
    Armağanevlerde 3+1 125 m² 12katli bi̇nanin bahçe kati olup balkon,kapici, asansöre sahi̇pti̇-ulaşim sorunu yoktur,. -güneş alan dai̇redi̇r
  • Daire kiralık, Ümraniye - Bahçe
    Daire kiralık, Ümraniye - Bahçe
    Armağanevler · 60 m² · 1 Banyo · Daire · Bahçe
    1 yıllık binamızda bahçe katı kiralıktır. Daire yeni, temi̇z, çevresi ferah ve eşyalıdır. Kaçmaz emlak i̇kbal cad fi̇nansbankin üstündedi̇r rifki aktop:05322965947
  • Daire kiraliyorum, Ümraniye - Klima
    Daire kiraliyorum, Ümraniye - Klima
    Armağanevler · 100 m² · 1 Banyo · Daire · Klima · Eşyalı
    Kaçmaz emlak/tan eşyali ki̇ralik dai̇re. Dış mantolaması yapılmış. Kişin sicak. Yazın da son derece serin, klima ihtiyacı kesinlikle arabayla yeditepe üniversitesine 15 dk; marmara üniversitesine 18 dk, tek otobüsle yarım saat. Kadıköye , üsküdara , ümraniyeye , göztepeye tek otobüsle ulaşım. E-5...
  • Daire kiralık, Ümraniye - Fırın
    Daire kiralık, Ümraniye - Fırın
    Armağanevler · 125 m² · 1 Banyo · Daire · Fırın
    Kaçmaz emlak/tan 10 katli bi̇nanin 7. Katinda. Ki̇ralik dai̇re. Ümrani̇ye atakent armağanevlerde 3+1 dai̇re. Kapali-açik otoprarki olup 7/24 güvenli̇k. Kamerali tek blok i̇çi̇nde, 23 ni̇san caddesi̇ni̇n hemen altinda. Alemdağ-mi̇thatpaşa. Caddeleri̇ne ve çevredeki̇avm lere yürüme mesafesi̇ankastr...
  • Daire kiralık, Ümraniye - Eşyalı
    Daire kiralık, Ümraniye - Eşyalı
    Armağanevler · 90 m² · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    Kaçmaz emlak'tan. Ümrani̇ye armağanevlerde yüksek gi̇ri̇ş dai̇remi̇z. İki̇ oda ve bi̇r salondan oluşmakta olup,. Anayol ve otobüs duraklarina yürüme mesafesi̇ndedi̇r. Dai̇re temi̇z ve boyali olup,. Hi̇çbi̇r masraf gerekti̇rmeyecek şeki̇lde hemen oturuma müsai̇tti̇mutfak eki̇pmanlari dahi̇l çok t...
  • Daire kiralamak, Ümraniye - Otopark
    Daire kiralamak, Ümraniye - Otopark
    Armağanevler · 120 m² · 1 Banyo · Daire · Otopark
    Gün boyu güneş alan ferah,kullanişli. Otoparkli,kamera si̇stemi̇. Detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayiniz. Fi̇li̇z polat
  • Daire kiralamak, Ümraniye
    Daire kiralamak, Ümraniye
    Armağanevler · 80 m² · 1 Banyo · Daire
    Kaçmaz emlak/tan 2+1 ankastre mutfakli. Ataşehi̇r, ümrani̇ye,fi̇nans merkezi̇ne. Dudullu,üsküdara rahat ulaşim. İmkani,alişveri̇ş yerleri̇ne i̇kea,meydan can buyaka,yakin mesafededi̇tavukçuyolu,hat boyu. İkbal cad. Elalmiş cad. Alemdağ caddeleri̇nden rahat ulaşim i̇mkani. Açik otoparki ofi̇si̇m...
  • Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
  • Daire kiraliyorum, Sarıyer - Otopark
    Daire kiraliyorum, Sarıyer - Otopark
    65 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Otopark
    Ağaoğlu maslak 1453 şehrin merkezinde, maslak plazalar bölgesine 3 dakika, nişantaşı üniversitesi'ne 2 dakika, mef üniversitesi'ne 3 dakika, bilgi üniversitesi'ne 20 dakika, bahçeşehir ve koç üniversiteleri'ne 10 dakika, beykent üniversitesi'ne araçla 1 dakika, acıbadem hastanesi ve i̇stinye park...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Lab Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, Sarıyer - Otopark
    Daire kiraliyorum, Sarıyer - Otopark
    158 m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark
    Durukan realestate. 0543 310 44 97. Ağaoğlu maslak 1453-ecli̇pse maslak-maslak mashattan-ağaoğlu myhome maslak-vadi̇stanbul teras-vadi̇stanbul park-skyland i̇stanbul-avrupa konutlari yamanevler-porta vadi̇-avangart i̇stanbul-nurol li̇fe-ni̇dapa şirketimiz: yükümlülükleri ve taşınmaz ticaret kanun...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Durukan Real Estate Danışmanlık Limited Şirketi
  • Daire kiraliyorum, Beyoğlu - Eşyalı
    Daire kiraliyorum, Beyoğlu - Eşyalı
    40 m² · Daire · Eşyalı
    İlanlarimizda yeni̇ i̇bareler, guncel olup di̇ğer ev ilanlari rezervli̇ veya internette verilmeyen ev ilanlari icin reklam amaclidi̇r. Portfoyumuz genıs olup diğer evler ıcın irtibata gecınız. Değerli müşterimiz kaçmaz emlak tercihiniz için teşekkür eder görüşmek için taksimdeki ofisimizde bekle...
  • Daire kiralamak, Kağıthane
    Daire kiralamak, Kağıthane
    67 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Seneli̇k peşi̇n olarak ki̇raya veri̇lecekti̇r! M² metro hattinin sanayi̇ mah. Metro durağina 4 dk yürüme mesafesi̇nde. -1 Yaşinda yeni̇ bi̇na. -4.Kat. -Ara kat. -Sapphi̇re avm, özdi̇lek avm, kanyon avm ye yakin mesafedeotobüs duraklari mi̇ni̇büs duraklarina çok yakin. İş ve yaşam merkezli̇ konum...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Keller Williams Platin
  • 2 oda daire kiralamak - Yüzme Havuzu
    2 oda daire kiralamak - Yüzme Havuzu
    120 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Fitness Alanı · Bahçe · Kapalı Yüzme Havuzu · Sauna · Yüzme Havuzu
    Pamukçu group yapı san. Ti̇c. A.Ş. Kuruluşudur. Detaylı bilgi ve randevu için iletişim kurabilirsiniz kent li̇fe satiş&ki̇ralama ofi̇si̇ dai̇re i̇çi̇ özelli̇kleri̇ site i̇çi, peyzaj manzaralı, 2+1 120 m² ... Kent life'in genelinde sağlanan seçkin yaşam konforu daire içlerinde de ön planda tutuluyor.
    ilk geçen hafta görüldü - port724  > Seeworld Gayri̇menkul Proje Yöneti̇mi̇
  • Daire kiralamak, Ataşehir - Kombi
    Daire kiralamak, Ataşehir - Kombi
    110 m² · 1 Banyo · Daire · Kombi
    Bu yaz ki̇racilar dişarida kalmasin, ev sahi̇pleri̇ rahatlasin, evler şenlensi̇n di̇ye emlak barişi yaptik. Komi̇syonlari 100tl'ye i̇ndi̇rdi̇k! Kozyatağı metro durağı ve e-5'e 5dk. Yürüyüş mesafesinde, acıbadem üniversitesi 150 mt yakınında kiralık kombili daire. Dairenin boyası yeni yapılmıştı1 ...
  • Resim yoktur.
  • Armağanevler Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Armağanevler Mahallesi kiralık daire arayanlarımız için İstanbul’un Ümraniye ilçesinin mahallerinden biri olan Armağanevler Mahallesi’ne doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Armağanevler Mahallesi, 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 38.511 nüfusa sahip olup Ümraniye’nin kalabalık nüfuslu ikinci mahallelerinden biri olarak yerini almaktadır.

Armağanevler Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Kurum, Etkinlik ve Ulaşım Bilgileri

Memur veya çalışan olup kurumlarla sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz bir durumunuz var ise Ümraniye ilçesinin Armağanevler Mahallesi’ne ait yakın civarlarda ki başlıca bilmeniz gereken ve ihtiyaç duyabileceğiniz resmi ve özel kurumlar;

Armağanevler Mahallesi’ne ait Devlet ve Özel Kurumlar;

• Armağanevler Mahallesi Muhtarlığı, Armağanevler Mahallesi, Samanyolu Caddesi, No:2, Ümraniye/İstanbul, (0216) 344 23 10.

Armağanevler Mahallesi' ait Devlet ve Özel Eğitim Kurumları;

• Özel Ümraniye Lego Anaokulu,
    • Özel İME Pembe Kule Montessori Anaokulu,
    • Özel Armağanevler Çınar Anaokulu,
    • 23 Nisan Kaptanoğlu İlkokulu,
    • Özel Soyak Yenişehir Kavram Okulları Ortaokulu,
    • Özel Soyak Yenişehir Kavram Okulları Anadolu Lisesi’dir.

Armağanevler Mahallesi’ne ait Devlet ve Özel Sağlık Kurumları;

• Ümraniye 10 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Armağanevler Mahallesi, 23 Nisan Caddesi, Neyzen Tevfik Sokak, No:17, (0216) 505 65 75.

Ümraniye Armağanevler Mahallesi kiralık daireler arayanlar için bu bölgeye ilçe dışı ve mahalle içi ulaşım, yakın çevredeki karayolu hattı üzerinden İETT ve Minibüs aracılığı, demiryolu hattı üzerinden ise Metro aracılığı ile ulaşım sağlanır. 

Armağanevler Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in kiralık ev fiyatları doğrultusunda oluşturduğumuz Ümraniye ilçesinin Armağanevler Mahallesi’ne ait fiyatlar, dairelerin konumuna, yaşına, metrekaresine, oda sayısına, manzarasına, etkinlik alanlarına, sahile, hastaneye veya devlet kurumlarına olan yakınlıklarına göre değişimler gösterebilir. İşte, Emlakjet emlak danışmanları ve ev sahiplerinin yükledikleri ilanlara göre baz alınan Armağanevler Mahallesi’ne ait güncel daire fiyatları:

• 22-60 metrekare arasında alana sahip bir 1+0 daireyi 750 -1.250 TL arasında,
    • 60-102 metrekare arasında alana sahip bir 1+1 daireyi 725-1.750 TL arasında,
    • 60-130 metrekare arasında alana sahip bir 2+1 daireyi 800-2.500 TL arasında,
    • 80-160 metrekare alana sahip bir 3+1 daireyi ise 1.000-4.250 TL arasında bir fiyata kiralayabilmeniz mümkün.

Dilerseniz bu evleri Armağanevler Mahallesi’nde eşyalı veya eşyasız şekilde bulabilir ve bunlara ek olarak günlük, haftalık, aylık gibi seçeneklerle kiralayabilirsiniz. Eğer Ümraniye ilçesinin Armağanevler Mahallesi’nde kiralık daire, arsa, müstakil ev veya dükkan tutmak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına İstanbul Ümraniye Armağanevler Mahallesi kiralık teras daire yazarak istediğiniz kriterlerde ki evleri seçeneklerden filtreleyip emlakçılarımız veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır