syron 205 55 r16 kış lastiği / *65 R15 Kış Lastiği olan var mı? | BİLGİSAYAR BİLİŞİM | BBNET

Syron 205 55 R16 Kış Lastiği

syron 205 55 r16 kış lastiği

the Continental WinterContact TS reviewed and rated the online tyre guide (seafoodplus.info)

açıkçası pirelli almaya niyetlendim ama elimizde bu var dediklerinde iyi bari biraz daha pahalı olsun ne yapalım bu olsun dedim. umarım beni yarı yolda bırakmaz.

Çok uyumlu ve isabetli bir karar ile en ekeonomik kombinasyonu satın almışsınız, güle güle kullanın hem de çok yakışmış. Ben de daha önceki İbiza Cupra arabamda demir jant ve /60/15 Michelin Alpin A4 kış kış lastiği kullandım, kış boyu güvenli ve rahat sürüş sağlamıştı, Kış lastiğinde T hız grubu yaygın olarak kullanılmakta daha üst hız grubu lastiğe hiç gerek yok T hız grubu kilometre ile sınırlı şehirlerde hız kısıtlaması yaygın olduğu için çok da sorun teşkil etmez. bu jantın markası ve fiyat bilgisini paylaşabilirmisiniz.

Çok uyumlu ve isabetli bir karar ile en ekeonomik kombinasyonu satın almışsınız, güle güle kullanın hem de çok yakışmış. Ben de daha önceki İbiza Cupra arabamda demir jant ve /60/15 Michelin Alpin A4 kış kış lastiği kullandım, kış boyu güvenli ve rahat sürüş sağlamıştı, Kış lastiğinde T hız grubu yaygın olarak kullanılmakta daha üst hız grubu lastiğe hiç gerek yok T hız grubu kilometre ile sınırlı şehirlerde hız kısıtlaması yaygın olduğu için çok da sorun teşkil etmez. bu jantın markası ve fiyat bilgisini paylaşseafoodplus.infoa Ümit bey
çok teşekkürler cevap için.
evet şimdilik çok memnunum. açıkçası lastiğin markasını daha önce hiç kullanmadım o yüzden nasıldır bilmiyorum.
jant replika. zaten kışın kullanacağım için kaliteli bir şey olmasına gerek yok diye düşündüm.
KM HB x15 5x ET35 olarak geçiyor. audi s8 jantından replika :) toplam liraya geldi

Continental WinterContact TS liraya geldi.

toplam liraya herşeyi hallettim. orijinal /40/17 lastiğimi ve jantı da kış uykusuna yatmak üzere depoya kaldırdım.

merhaba Ümit bey
çok teşekkürler cevap için.
evet şimdilik çok memnunum. açıkçası lastiğin markasını daha önce hiç kullanmadım o yüzden nasıldır bilmiyorum.
jant replika. zaten kışın kullanacağım için kaliteli bir şey olmasına gerek yok diye düşündüm.
KM HB x15 5x ET35 olarak geçiyor. audi s8 jantından replika :) toplam liraya geldi

Continental WinterContact TS liraya geldi.

toplam liraya herşeyi hallettim. orijinal /40/17 lastiğimi ve jantı da kış uykusuna yatmak üzere depoya kaldırdım.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, Kış lastikleri arasında yapılan test sonucu "Kesinlikle Önerilir" olarak tavsiye edilen sıralama da en iyi ikinci lastiği yani Continental TS ' yi seçmekle çok isabetli bir karar vermişsiniz zaten, tekrar güzel günlerde güle güle kullanın.

bende bu kar yağmayan kış mevsiminde yeni kış lastiği alarak ortama uyuyalım dedim :)

mevcut ebatlarım /40/ ancak bu ebatlarda kış lastiği varmı dediğimde lastikçilerin el birliği yapmışçasına "abi sen ne diyosun o ebatlar nedir" sorusuna mağruz kaldım.
evet yok. bu ebatlarda kış lastiği yok. doğuş da bile yok.
bende gittim /60/15 ebatlarında kış lastiği ve jant aldım. bire bir tam uyuyor. çap olarak değişim olmadı. kaliperler dahi tam uydu. lastiğin üretim tarihi Kasım yani daha 1 aylık lastikler. ancak V den T ye geçtim. kış lastiğinde bu T çok dezavantaj yaratmaz dimi? çünkü çoğu kış lastiğinde T hız endeksini görüyorum. umarım bu kalitesiz olduğunu göstermez.

seafoodplus.info

seafoodplus.info

lastikde bu:
Continental WinterContact TS

Continental WinterContact TS

syron marka lastik

• Binbaşı
    syron marka lastik duyan yada kullanan var mı?Lastik /55/16 ebatları i&#;in milyon civarıseafoodplus.info desenleri hoşuma seafoodplus.info nasıl durur.

syron marka lastik

• Yarbay
    hocam o desenlerin bi amacı var tabi illa desen istiyosan goodyear ın eagle ları ve brigstone un bi ka&#; lastiği &#;ok hoş
    bu markanın reklamlarını &#;ok g&#;r&#;yorum, tuning dergilerinde, normal araba dergilerinde seafoodplus.info hi&#; kullanma şansımız olmadı.zaten şu an performans lastiği kullanamayız.
    kuru-ıslak yol lastiği olmalı.tabi hızada seafoodplus.info kalitesini bilemem
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: bucakli

keskin tuning Gmbh tarafından &#;retilen bir lastiktir
    performans ama&#;lı olarak d&#;ş&#;n&#;l&#;p &#;retilen bir marka
    zaten bir tuning firması &#;retiyor
    &#;ok yaygın değil.
    bu tip lastikler marka ne olursa olsun g&#;zel duruyor her ara&#;ta.

Alıntıları Göster
    almanyada uretim yapan bir turk firmasi keskin diye bir firma
    aslinda jantlari oldukca yaygin avrupada lastik fazla tutuldugunu gormedim ama alipta denemek lazim

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: polotje

aslinda jantlari oldukca yaygin avrupada lastik fazla tutuldugunu gormedim ama alipta denemek lazim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: polotje

KEskin Otomotiv SYRON markasıyla TAIWAN'lı &#;retici NANKANG a &#;rettiriyor. Kendisi Almanya'da &#;retmiyor. Almanya da &#;retse zaten o fiyatlara m&#;mk&#;n değil

• Yarbay

Orijinalden alıntı: alisaglam

quote:

Orjinalden alıntı: polotje

KEskin Otomotiv SYRON markasıyla TAIWAN'lı &#;retici NANKANG a &#;rettiriyor. Kendisi Almanya'da &#;retmiyor. Almanya da &#;retse zaten o fiyatlara m&#;mk&#;n değil

Alıntıları Göster
    desen &#;ok g&#;zel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HazzaR -- 4 Temmuz ; >

• Binbaşı
  • Yarbay
    45 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ar ge

dostum o lastikler can taşıyacak, desenine bakılarak lastik alınır mı

Alıntıları Göster
    aldım kullandım 10 numara lastik.

şuan piyasadaki en iyi fiyat / performans oranına sahip lastikler. boşuna kendimi u&#;uk fiyatlarla yıpratmışım. ben yazlık race 1 plus, kışlık everest 1 plus modelini kullandım onlar iyi.

senin yolladığın resimdeki farklı bir şey galiba.

• Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shezofren

aldım kullandım 10 numara lastik.

şuan piyasadaki en iyi fiyat / performans oranına sahip lastikler. boşuna kendimi u&#;uk fiyatlarla yıpratmışım. ben yazlık race 1 plus, kışlık everest 1 plus modelini kullandım onlar iyi.

senin yolladığın resimdeki farklı bir şey galiba.

Alıntıları Göster
    bir goodyear bayisi tadıgımın onerısı uzerıne connect aracıma aldım 4 adet 4 mevsım olanından kışın aldım ve kullandım yaz kış problem yaşamadım &#;ok kullanışlı ve tatmınkar lastıkler yol tutuşu ıyıydı fakat kışlık ozellığı olduğundan sanırım dıs kalınlığı dolayısı ıle ses yoğunluğu fazlaydı. lakin 50bin km yol yaptım sonrasında uzun yola gıttım giderken lastiğin patlaması sonucu lastikleri kontrol ettirdiğimde 4 lastiğinde ıcerıden uzunca yanak yaptığını fark ettim. garantiye gonderdık fırma kabul etmediğini s&#;ylemiş lakin bayı tanıdık olduğu ıcın zorlamaya devam edıyor. sonuc alamadık henuz ama tavsıye ederım bayımde halen tavsıye edıyor bınde bır karsılasırsın dıyor bole sorunla.. bu sıkıntı harıcınde yol tutusu performansı gayet guzeldı kullanan arkadaslarımında hosuna gıttı ciddi anlamda fark etmısler yol tutus sevıyesı cok yuksekmıs. tavsıye ederım.

• Teğmen

Orijinalden alıntı: mesutayaz69

bir goodyear bayisi tadıgımın onerısı uzerıne connect aracıma aldım 4 adet 4 mevsım olanından kışın aldım ve kullandım yaz kış problem yaşamadım &#;ok kullanışlı ve tatmınkar lastıkler yol tutuşu ıyıydı fakat kışlık ozellığı olduğundan sanırım dıs kalınlığı dolayısı ıle ses yoğunluğu fazlaydı. lakin 50bin km yol yaptım sonrasında uzun yola gıttım giderken lastiğin patlaması sonucu lastikleri kontrol ettirdiğimde 4 lastiğinde ıcerıden uzunca yanak yaptığını fark ettim. garantiye gonderdık fırma kabul etmediğini s&#;ylemiş lakin bayı tanıdık olduğu ıcın zorlamaya devam edıyor. sonuc alamadık henuz ama tavsıye ederım bayımde halen tavsıye edıyor bınde bır karsılasırsın dıyor bole sorunla.. bu sıkıntı harıcınde yol tutusu performansı gayet guzeldı kullanan arkadaslarımında hosuna gıttı ciddi anlamda fark etmısler yol tutus sevıyesı cok yuksekmıs. tavsıye ederım.

Alıntıları Göster
    alman adac testinde sınıfta kalmış bir lastik.

seafoodplus.info?ComponentId=&SourcePageId=

• Yarbay
    belki bi arkadaşın işine yarar konuyu yeniden canlandırayım ki tamda yaz geldi yeni lastik almak isteyene..

seafoodplus.info avrupanın en iyisi se&#;ilmi&#; yanlı alman sınıfta bırakmış oda ayrı bi durum..

ama ben yansız kendi g&#;r&#;ş&#;m&#; yazayım 55 r16 lastik aradım bildik markalar en iyi tl adet bazında geziyordu.. bi arkadaşım beni bi bayi ile tanıştırdı &#;eşit marka satıyor bu markayı &#;nerdi yaklaşık 5 bin km dir 4 mevsim olanı kullanıyorum &#;ok memnunum ki kışın karda gayet yeterli geldi yol sesi yok kış lastiği gibi ve hepsinden &#;nemlisi a sınıfı yol tutuşu var.. ama ben en &#;ok yumuşak yapısını sevdim &#;ok konforlu s&#;r&#;ş&#; var &#;zellikle bozuk yollarda.. bundan &#;nce ki lastiklerim michlen ve bridgeston turanza 2 sinden de &#;ok daha iyi ve yarı fiyatına 4 tanesi tl.. almak isteyen olursa teredd&#;t etmeden alabilir..

• Binbaşı
    bide ben hortlatayım nasıl bilirsiniz syronu .Diğerleri ile arasında 40 tl ye yakın far kvar
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Hazır hortlamışken cevap yazayım. Bende kasım ayında bayinin &#;ok &#;vmesi tam bir f/p lastiği olarak tanıtması &#;zerine aldım. O d&#;nem nette &#;ok araştırdım ama işe yarar bir yorum ve kullanıcı g&#;r&#;ş&#; bulamadım. ay kadar kullandım akabinde aracı sattım. (Ara&#; focus 3 sedan buarada) Islak kuru zemin tutunmaları berbat. Daha &#;nce arabanın &#;zerinde bitik durumda olan conti vardı. Dişi kalmayan conti lastikler bile bu syron dan daha iyiydi. En basit manevrada araba kayma eğilimine giriyor hatta savruluyordu. Biraz s&#;ratle girdiğim bir d&#;nel kavşak direk ge&#;iş manevrasında ara&#; spin atmış kıl payı takla atmamıştı. Aracı satmasaydım lastikleri s&#;kt&#;recektim. Eski lastiklerle bin ama sakın bu markayı alma. Lastiği almadan &#;nce biraz mıncıkladım hamuru yumuşak dokusu gayet kaliteli g&#;r&#;n&#;yordu. Yanılmışım. Demem o ki sakın paranızı bu &#;&#;p markaya kaptırmayın. Bilindik, m&#;şteri yorumları bol olan marka modellere y&#;nelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemali44 -- 26 Mayıs ; >

• Er
    6 Mesaj

Bende konuyu hortlatıyım aldığım arabanın(fd6) üstünde /55 R16 bluetech syron lastik vardı, 8 aydır kullanıyorum ve frenleme berbat, yol tutuşu normal, ses kötü. yakın zamanda Michelin /55 R16 91V Primacy 4 almayı düşünüyorum

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Oto Lastik Fiyatları

Oto lastik satışında sektörün öncülerinden olan seafoodplus.info online lastik satışı olarak hizmette yılında olup fiziki servis ve mağaza olarak Polat Motorlu Araçlar Tic. Ltd. Şti marka çatısı altında bu yıl yılındadır. İstanbul Üsküdar da bulunan lastik servis mağazasında araç kullanıcılarına lastik değişimi yanında diğer mekanik sorunlar içinde servis hizmeti vermektedir.

den fazla ürün çeşidi ve 50 dan fazla marka ile sipariş ettiğiniz adrese ücretsiz kargo hizmeti ile Türkiye&#;nin her il ve ilçesine hızlı bir şekilde göndermekteyiz. Güvenli bir alışveriş deneyimini size sunmak için sürekli yenilenen teknolojik ve yazılımsal güncelleme ve iyileştirmeleri web sitemizde her daim yapmaktayız. Güvenli alışverişte olmazsa olmaz visa ve master gereksinimleri ile bit ssl güvenlik sertifikası ve 3D secure güvenli ödeme sistemi ile gönül rahatlığıyla siparişlerinizi verebilirsiniz. 

En Uygun Lastik Fiyatları Bizde: Kalite ve Ekonomiyi Bir Arada Sunuyoruz!

Aracınızın güvenliği ve performansı için doğru lastik seçimi büyük önem taşır. Ancak, birçok sürücü için lastik fiyatları da bir etken olabilir. Bu noktada, en uygun lastik fiyatlarıyla birlikte kaliteli ürünler sunan firmamız, müşterilerine kalite ve ekonomiyi bir arada sunmaktadır.

Kaliteli lastiklere uygun fiyatlarla sahip olmanın mümkün olduğunu bilmek, sürücüler için önemlidir. Firmamız, işbirliği yaptığı üreticilerle doğrudan ilişkiler kurarak ve toptan satın alma avantajlarını kullanarak müşterilere en uygun lastik fiyatlarını sunmaktadır. Böylece, yüksek kaliteli lastiklere bütçenizi aşmadan sahip olabilirsiniz.

Lastik fiyatlarımız, kaliteden ödün vermeden sunulmaktadır. Firmamız, işbirliği yaptığı üreticilerin güvenilir markalarından doğrudan tedarik yapar ve müşterilere güvenli ve performanslı lastikler sunar. Bu şekilde, sürüş güvenliğinizi en üst düzeyde tutarken, aynı zamanda ekonomik bir seçenek sunarız.

Firmamızda sunulan lastiklerin uygun fiyatları, çeşitli lastik markaları ve modelleri için geçerlidir. Böylece, aracınıza uygun lastiği bulmak ve bütçenize en uygun seçeneği seçmek konusunda geniş bir yelpazeye sahip olursunuz. Uzman personelimiz, ihtiyaçlarınızı anlamak ve size en uygun lastikleri sunmak için size yardımcı olacaktır.

Kalite ve ekonomiyi bir arada sunan firmamızın en uygun lastik fiyatları, sürücülerin güvenliği ve bütçesini düşünerek tasarlanmıştır. Çünkü biz, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve sürücülerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı lastiklere sahip olmak için firmamıza gelerek, aracınızın performansını ve güvenliğini artırabilirsiniz.

Unutmayın, en uygun lastik fiyatları bizde! Kalite, güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunan firmamızda, aracınız için en iyi lastikleri seçebilir ve sürüş deneyiminizi iyileştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, size en uygun lastikleri sunmaktan mutluluk duyacağız.

Oto lastik kategorisi altında dünya markalarının yanı sıra ucuz lastik markalarınıda görebilirsiniz. 

İstanbul Üsküdar&#;da bulunan servislerimize gelme imkanınız varsa binek otomobil lastiği, 4&#;4 lastiği, suv lastikleri ve hafif ticari araçlar için sipariş verdiğiniz lastikleri ücretsiz olarak montaj yaptırabilirsiniz. Yaz lastiği, kış lastiği ve 4 mevsim lastik her araca uygun ebatları ve kampanyalı fiyatları ile sipariş verin. Lastik kampanyaları ile ucuz lastik temin etmenin avantajını yaşayın. Yüksek performanslı araçlar için (UHP) Ultra High Performance olarak tabir edilen lastik sınıfında bulunan lastikleri tercih edilmektedir. Hız sınıflandırmasında V-W-Y ZR gibi işaretlemesi mevcuttur. En yakın lastikçi dükkanınız artık seafoodplus.info ile kışlık, yazlık ve 4 mevsim en ucuz araba lastik fiyatlarını bulabilirsiniz.

Yaz Lastik Fiyatları Ne Kadar?

Yaz aylarında ve mevsim şartlarının sıcak geçtiği bölgelerde kullanılması gereken yazlık tip lastikler ile ani bir yağmurda kayganlaşmış zeminde mevsimine uygun kullanacağınız lastiklerle iyi bir yol tutuşu elde edersiniz. Yazın kış lastiği kullanmanın uzun fren mesafesi, yüksek gürültü, kayma, erken aşınma ve benzeri dezavantajları vardır. Bu nedenle mevsimine uygun lastik zamanı geldiğinde aracınıza taktırmanız önemli bir konudur.

Neden premium lastik tercih edilmeli?: Yüksek kalitede malzeme ile üretilmesi, yenilikçi teknolojiye sahip olmaları, gerçek sürüş koşullarında testlerden geçmesi ve daha bir çok neden sizin premium lastik tercih etmenize sayılabilecek nedenlerdir. Premium lastikler zorlu hava koşullarında her zaman daha güvenlidir. Yaz lastiği satın alırken bu kriterleri karşılayan premium lastik markalarını tercih etmeniz güvenli ve konforlu sürüş için gereklidir. Yaz lastikleri mevsimsel olarak 1 Nisan ve 1 Aralık tarihleri arasında kullanılabilir.

Google aramalarında en çok aranan yaz lastikleri: 65 r15 ürünlerimizdir.

Kış Lastik Fiyatları Ne Kadar?

Kış aylarında yağmur, çamur, kar fırtına vb hepsi ayrı ayrı sürüş kalitesini etkileyen doğa ve iklim şartlarıdır. Kış aylarında güvenli sürüş ve iyi bir yol tutuşu için kış lastiği kullanmak hayati sayılabilecek bir öneme sahiptir. Aracınızın kaygan zeminde iyi bir yol tutuşu sergilemesi tahmin edersiniz ki çok önemlidir. Karlı ve buzlu yol şartlarına göre geliştirilmiş olan kış lastiği modelleri ile aracınıza konfor kendinize güven sağlayın. Bir çok markanın kış lastikleri M+S ve üçtepe kar tanesi (Snowflake) logolu olarak üretilmektedir. Kış lastikleri içeriğindeki slika bileşeni ve lamelli sırt deseni sayesinde zorlu kış koşulları, kaygan ve ıslak zeminlerde bile lastiğin yola temas eden sırt dişleri sayesinde güvenli yol tutuşu sağlar. Kış Lastikleri ülkemizde 1 Aralık ve 1 Nisan tarihleri arasında kullanılması zorunludur.

En çok aranan kış lastikleri:  55 r16 ebatındadır.

4 Mevsim Lastik Fiyatları 

Ülkemizde kimi bölgelerde ne tam yaz ne de tam kış mevsimi yaşanmaktadır İstanbul gibi. Böyle şehirlerimizde dört mevsim aynı lastikle araç sürmek isteyen sürücülerin ihtiyacına dört mevsim lastik çözüm sunuyor. 4 mevsim lastikleri yılın dört mevsimi boyunca kullanmanız mümkündür. Bu lastiklerde kış lastiği sertifikası dediğimiz M+S ve Snowflake logosu lastiğin yanak kısmında mevcuttur.

Tasarım olarak yaz lastiklerinden ayrı bir desen yapısına sahip olan bu lastik modellerinden bazıları, Bridgestone Weather Control A Evo, Michelin CrossClimate 2, Nokian Seasonproof, Pirelli All Season Plus, Lassa Multiways 2, BF Goodrich G-Grip All Season 2, Debica Navigator 2, Falken EuroAll Season AS, Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, Goodyear Wrangler HP All Weather, Petlas MultiAction PT, Pirelli Carrier All Season, Kormoran All Season, Pirelli Cinturato P7 All Season, Pirelli Scorpion Verde All Season, Sava Adapto HP, Tigar All Season 4 mevsim lastik modellerinin tüm ebatlarını oto lastik kategorisinde bulmanız mümkün.

Çok aranan 4 mevsim lastikler:  55 r16 4 mevsim lastik, 65 r15 88t 4 mevsim, 55 r16 dört mevsim, 70 r14 4 mevsim lastik, goodyear 4 mevsim lastik, 4 mevsim lastik 65 r14, michelin 4 mevsim lastik, petlas dört mevsim, petlas 55 r16 dört mevsim, 65 r15 4 mevsim lastik, 65 r15 4 mevsim lastik, petlas dört mevsim lastik, 60 r15 4 mevsim lastik, 65 r14 dört mevsim lastik, 60 r15 dört mevsim, 65 r15 dört mevsim lastik, 55 r16 4 mevsim lastik çeşitleri ülkemizde en fazla talep gören modeller arasında yer almaktadır.

Off Road Lastik Fiyatları Kaç TL?

Zorlu arazide, asfalt dışı yollarda, çamurda veya yol dışı her zeminde 4&#;4 ve Pickup tarzı kamyonetlerinizle sürüş yapabilmeniz için ihtiyacınız olan en önemli malzeme off road lastikleridir. Off Road lastikleri kullanım tipine göre deseni değişmektedir. Hem arazi hem asfaltta araç sürmek istiyorum diyenler için All Terrain A/T Lastik, Çamurlu, kayalıklı zeminlerde sürüş yapanlar için Mud Terrain M/T lastik tipleri önermekteyiz. Daha zorlu koşullarda maden ocaklarında ormanlık alanlarda gözümün gördüğü her yerde kamyonetimi sürüyorum diyenler içinde Extreme dediğimiz diş derinlikleri çok büyük olan extreme off road lastikleri tercih edebilirsiniz.

Off Road sürücüleri için veya aracını off road kullanımına hazırlamak isteyenler için Off Road Jantı modellerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

En çok kullanılan ve off road uygulaması yapılan araç modelleri: (Mitsubishi L, Pajero, Pickup, Isuzu D-Max, Nissan Navara, Volkswagen Amarok, Mercedes X-Class, Ford Ranger, Jeep Cherooke, Suzuki Grand Vitara, Jimmy, Ssyangyong, Toyota Hilux, Land Cruiser.

Çok aranan off road lastikleri: 60 r18 at arazi lastikleri ve bu lastiğe uyumlu genellikle mat siyah off road jantlarıdır.

seafoodplus.info&#;de oto lastik, motosiklet lastikleri, çelik jant, oto akü, forklift lastiği, 4&#;4 ve Suv araçlar için lastik, off road araçları için Off Road Jantı ve Offroad lastikleri bulabilirsiniz. Ayrıca All Terrain & Mud Terrain arazi tipi ve çamur lastiği çeşitleri, akü grubunda varta akü ile araba aküsü, güneş panalleri stoklarımız mevcuttur.

Tekne ve marin akü, traktör aküsü, otobüs & kamyonlar için 44 amperden ampere kadar akü ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Bunun yanında Start Stop aküleri, yeni sistem AGM ve EFB teknolojili aküleri uygun fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz. Birçok araçta kullanılan 60 amper akü ve 74 amper kampanyalı akü fiyatları ile eskiyen akülerinizi yenileyin. Havale, Eft ve kredi kartlı ödeme seçenekleri ile dilediğiniz yerden 7/24 lastik siparişi verin.

Lastiklerin Kullanım Ömrü Nedir?

Lastiklerin üretildikleri tarihten itibaren ömrü 10 yıldır. Araç üzerine takıldıktan sonraki kullanım ömrü ise sürücülerin kullanım koşullarına ve yaptığı kilometreye göre farklılık göstermektedir. Uygun şartlarda kullanılan bir lastik ortalama bin KM arası kullanım ömrüne sahiptir. Bu yüzden dolayı lastik satın alırken kullanıcıların sıkça sorduğu lastik üretim tarihi çok önemli bir durum değildir. Neden? 3 yıl önce üretilen bir lastiği almak ile aynı yıl içinde üretilen bir lastiği almak arasında teknik veya fiziki hiç bir fark yoktur.

Arabamız için olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında yer alan lastikler eskidiği veya hasar aldığı zaman mutlaka değişmesi gereken bir malzemedir. Aracımız için doğru lastiği almak mühim bir meseledir. Doğru lastik seçimi yaptığınızda yakıt tasarrufu, fren mesafesi, sürüş güvenliği gibi benzeri konularda avantaj elde edersiniz.

Dünyaca ünlü otomobil markalarının (OE) Orjinal lastiklerini homologasyon logoları bulunan lastikleri satın almanız bu araçlar için doğru lastiği aldığınızı gösterir.

Bmw için (*) logolu, Mercedes için (MO) (MOE) yazılı, Porsche için (N0,N1,N2,N3,N4) logolu, Audi için (AO), Land Rover için (LR), Volvo için (VOL), Alfa Romeo için (AR), Ferrari için (F), Honda için (H), Jaguar için (J), Lamborghini için (L) markasıdır.

Örneğin birçok BMW modeli bazı lastiklerde RFT bazı lastiklerde SSR bazılarında ROF yazılı yani bilinen ismi Run On Flat teknolojili lastikleri ile fabrikasyon üretimde aracın üzerinde takılı olarak gelmektedir. Kullanıcılarında araç üzerinde Run Flat lastik varsa bu araca normal lastik takması doğru bir tercih olmayacaktır.

Çelik Jant Modelleri Ve Fiyatları

Çelik jant kategorisinde bulunan modellerimiz ile aracınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Jant seçimi aracınızın rengine, kişisel zevklerinize göre seçim yapmanız gereken parçalardan biridir. Farklı renklerde ve boyutlarda jant modelleri ile aracınızın tarzını değiştirmeniz mümkün.

Her jant her araca uyum sağlamaz bunun için aracınızdaki jant aksamına ait özellikleri bilmeniz gerekmektedir. Otomobilinizin jantlarındaki kullanması gereken bijon aralığı değeri, ofset değeri gibi bilgilere vakıf değilseniz jant siparişi vermeden önce müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Arceo, Carre, Dj, Dmt, Dy, Emr, Kormetal, Megatim, Megatork, Powcan, Shlk, Srw, TL Design jant markalarının modellerini online satın olarak güvenle sipariş verebilirsiniz.

Motorsiklet Lastikleri Nelerdir?

Motosiklet lastikleri kategorimizde bir çok motosiklet ve scooter için lastik siparişi vermeniz mümkündür. Sport ve Supersport motorlar, Sport Touring, Enduro, Chopper, Cruiser ve klasik motorlar için lastik ihtiyaçlarınızı seafoodplus.info de bulabilirsiniz. Scooter lastikleri de en çok aranan lastiklerdir. Bir scooter kullanıyorsanız eskiyen lastiklerinizi Michelin marka motosiklet lastiği takarak yeni lastiklerinizi kargo bedava avantajı ile sipariş vermeniz mümkün.

Custom dediğimiz özel proje motorlarınız içinde aynı kategoride ihtiyacınız olan lastikleri görmeniz mümkün. Sitemizde bulunan kaliteli motosiklet lastikleri Dünya çapında bilinen motosiklet üreticileri de fabrika çıkışlarında bir çok modelinde tercih etmektedir. Aprilia, bajaj, benelli, bmw, ducati, honda, hyosung, kawasaki, ktm, kymco, mondial, suzuki, sym, triumph, vespa, yamaha gibi lider üreticilerin tercih ettiği motosiklet lastiği marklarını motosiklet lastikleri kategorisinde inceleyebilirsiniz.

Motosikletlerde en popüler 70 zr 17, 55 zr 17 scooterlar için 90 &#; 10 ve 70 14 diğer tüm motosiklet lastiği ebatları motosiklet kategorisi altında göreceksiniz.

Forkliftler işyerlerimizdeki depo ve ambarlarımızdaki elimiz kolumuzdur. Forkliflerde kullanılan dolgulu ve havalı sisteme sahip forklift lastiklerini kredi kartına taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir