mediha tansel ortaokulu ümraniye nasıl gidilir / Mediha Tansel Ortaokulu Nasıl Gidilir? Mediha Tansel Ortaokulu Durağı Yol Tarifi | NTV Haber

Mediha Tansel Ortaokulu Ümraniye Nasıl Gidilir

mediha tansel ortaokulu ümraniye nasıl gidilir

Mediha Tansel Ortaokulu Hakkında

Milli eğitimin amaçları ve temel ilkeleri doğrultusunda; özgür düşünebilen, özgüveni yüksek, çağdaş bireyler yetiştiren eğitim kurumudur. Modern eğitim ve öğretim koşulları ile bireylerin geleceğini hazırlamak için başarılı öğretmen kadrosuyla öğrencilere evrensel değerlere sahip eğitim vermeyi hedeflemektedir. Bilimsel, sportif ve yaratıcı etkinliklerle öğrencilerin gelişimi desteklenmektedir.

Mediha Tansel Ortaokulu Bazı Dersler

• Beden Eğitimi
  • Biyoloji
  • Coğrafya
  • Diksiyon ve Hitabet
  • Din Kültürü
  • Felsefe
  • Fizik
  • Girişimcilik
  • Görsel Sanatlar
  • Yabancı Dil
  • Kimya
  • Matematik
  • Müzik
  • Psikoloji
  • Sosyoloji
  • Tarih
  • İnkılap Tarihi
  • Türk Dili ve Edebiyatı

Mediha Tansel Ortaokulu İletişim Bilgileri

Mediha Tansel Ortaokulu Adres

Ihlamurkuyu Mahallesi Karakol Sokak No: 2 Ümraniye / İstanbul

Mediha Tansel Ortaokulu Telefon

0 () 43 56

Mediha Tansel Ortaokulu

Mediha Tansel Ortaokulu telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran iletişim bilgileri Nerede'da!

İstanbul şehrinde Ümraniye ilçesinde bulunan Mediha Tansel Ortaokulu nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 () 43 56 numaralı telefondan Mediha Tansel Ortaokulu ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mediha Tansel Ortaokulu Yorumlar (0 Değerlendirme)

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

İşletmenizi Nerede'a hemen ekleyin, yeni müşteriler sizi bulsun!

Firmanı Ekle

Mediha Tansel Ortaokulu

Telefon

Belgegeçer :

WEB:seafoodplus.info

Adres :Ihlamurkuyu Mah. İstiklal Cad. Karakol Sok No2 Ümraniye/İst

Öğretmen :

Öğrenci :

Derslik

Konferans Salonu :1

Spor Salonu :1

Fen Laboratuvarı :4

BT Sınıfı :1

Müzik Sınıfı :1

Resim Sınıfı :1

Kütüphane :1

Saatler :08;00

Bağlantı :ADSL (8 Mbit)

Yabancı Dil :İngilizce

Isınma :Kalorifer Doğalgaz

Ulaşım :Tepeüstü - Dudullu Seferi Yapan Tüm Otobüsler İle Okulumuza Ulaşabilirsiniz.

İl /İlçe Merkezine Uzaklık :2 Km

Mediha Tansel Ortaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası»  İstanbul Eğitim Kurumları » Mediha Tansel Ortaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Mediha Tansel Ortaokulu, Ihlamurkuyu Mah. Karakol Sk. No: 2 Ümraniye / İstanbul Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Telefon : () 43 56 Faks : () 43 36

Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Mediha Tansel Ortaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Mediha Tansel Ortaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mediha Tansel Ortaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Mediha Tansel Ortaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Mediha Tansel Ortaokulu - Ümraniye İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mediha Tansel Ortaokulu - Ümraniye İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Mediha Tansel Ortaokulu - Ümraniye İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mediha Tansel Ortaokulu - Ümraniye İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mediha Tansel Ortaokulu - Ümraniye İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mediha Tansel Ortaokulu - Ümraniye İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

Twitter'da PaylaşFacebook'ta PaylaşWhatsApp'ta PaylaşGoogle+'da Paylaş

14B ADEM YAVUZ MAHALLESİ - KADIKÖY Otobüs Durakları

14B ADEM YAVUZ MAHALLESİ - KADIKÖY otobüsü ADEM YAVUZ MAHALLESİ KALKIŞ ilk hareket saati İş Günleri , Cumartesi , Pazar
KADIKÖY KALKIŞ ilk hareket saati İş Günleri , Cumartesi , Pazar

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir