mark zuckerberg evli mi / Mark Zuckerberg'in Karısı Priscilla Chan Kimdir? - Tamindir

Mark Zuckerberg Evli Mi

mark zuckerberg evli mi

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, geçtiğimiz gün sürpriz bir şekilde 

dokuz yıldır beraber olduğu sevgilisi, Priscilla Chan ile gizli bir düğünle evlendi ve bunu takipçilerine Facebook da ilişki durumunu “evli” olarak değiştirerek yapmış.

bu kadar mı benzerlik olur :) aynı chan ile cedric e benziyorlar

çok güldüm bu fotoğrafı görünce,

Allah mesut etsin Chan yenge turnayı gözünden vurdu valla..

benim aklıma bir soru takıldı bu arada, yabancılarda da soyadı değişiyor mu acaba ?

ben hala Zuckerberg diyemiyorum, yazamıyorum da :D kopyala yapıştır yapıyorum sürekli, 

zenginlik de bir yere kadar kardeşim: Priscilla Zuckerberg eziyet gibi.. 

neyse devam edeyim yazıya,

California eyaletinde evinin bahçesinde düzenlenen düğün törenine yaklaşık 100 konuk katılmış.

Düğünün konukları içinde sürpriz olmuş, misafirler California Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden pazartesi günü mezun olan Chan’in mezuniyet kutlamasına geldiklerini sanıyorlarmış..

tabi bu haberi duyan bizim insanımız hemen başlamış twitterda olayı duyurmaya..

Mark Zuckerberg'in karısını gören çirkin kızlar bugün artık hayata daha mutlu, daha umutlu gözlerle bakıyor.

Dua edelim de Mark Zuckerberg 'in karısı tribe girip facebooku kapattırmasın.

Mark Zuckerberg'in Eşiyle, ortak facebook hesabı açtığını düşünsenize..Olamaz mı olabilir..

Mark Zuckerberg'in karısı ''çirkin'' diye dalga geçiliyor,fakat 9 yıldır beraberlermiş. Para Mark'ı değiştirmemiş.

Facebook’un patronu Mark Zuckerberg sizi ne zaman işe alır?

Haberin Devamı

5- BİR EL ATSANA, MARK BAŞKAN 

2012’de kod yazmadan bir gün bile geçirmeme kararı aldı. Danışmanlarına göre, bu sözünü yerine fazlasıyla getiriyor. Her gün sıradan bir IT sorumlusu gibi Facebook’un aksayan yerlerinin üstünden geçiyor. O kadar ki, çalışanlar daha bir şeyin bozulduğunu anlamadan Zuckerberg onarıyor. 

Facebook’un patronu Mark Zuckerberg sizi ne zaman işe alır

6- BİR ODASI BİLE YOK 

Ünlü mimar Frank Gehry’nin elinden çıkma görkemli bir binası var ama koca binada kendine ait bir odası yok. Herkesin arasında, üzerinde kitaplarının, kupasının, bir dinozor maketinin ve siyah bir Facebook tişörtünün durduğu, sıradan bir masada oturuyor. Tek lüksü o sırada hangi iş üzerindeyse, ilgili kişinin kendine yakın oturması.

Haberin Devamı
Facebook’un patronu Mark Zuckerberg sizi ne zaman işe alır

7- İŞE ALMA KURALI

Facebook’u kurduğundan beri belki yüzlerce kişiyi işe aldı. Doğru pozisyonlara doğru kişileri seçmesiyle tanınıyor. Bu konuda yıllardır terk etmediği ilginç bir prensibi var: “Benim için çalışacak kişiyi tek bir koşulda işe alırım; ‘ben onun için çalışır mıydım’ diye bakarım. Bu kural yıllardır yüzümü kara çıkarmadı.”

Meta'nın Sahibi Mark Zuckerberg Kimdir, Serveti Ne Kadar?

Facebook, üzerindeki kötü etiketi silmek için isim değişikliğine gidip adını Ekim ayında Meta'ya çevirmişti Peki, Mark Zuckerberg kimdir, serveti ne kadar? Mark Zuckerberg evli mi? tüm detaylar haberimizde.

4 Ekim 18.40 civarı Facebook, Whatsapp ve Instagram'ın çökmesi sonucu servetinin önemli bir kısmını kaybeden Zuckerberg, yaraları silmek için köklü değişikliğe gitmişti. 28 Ekim'de katıldığı konferansta Facebook'un isminin değiştiğini ve yeni isminin Meta olduğunu açıklamıştı. Meta ile metaverse (sanal evren) teknolojisine odaklanacak olan Zuckerberg, bu hamlesi ile bir nebze toparlamıştı. 

INSTAGRAM VE FACEBOOK AVRUPA'DAN ÇEKİLEBİLİR

Meta, Facebook ve Instagram'ı Avrupa'dan çekmeyi hedefliyor. Veri paylaşım faaliyetlerine izin vermemeleri halinde bu ihtimalin olduğu Meta tarafından açıklandı. Apple ve Google'a devasa cezalar kesen Avrupa Birliği, META tarafından suçlanıyor. Aynı zamanda AB, ABD'ye kişisel verilerin aktarılmasıyla ilgili veri koruma gereksinimleri bulunduruyor.  

BİR GÜNDE SERVETİNİN NEREDEYSE YÜZDE OTUZUNU KAYBETTİ

Meta, Geçtiğimiz gün hisse senetlerinde rekor düşüş yaşandı ve 230 milyar dolardan fazla değer kaybetti. Bu kayıp, ABD'de bir gün kaydedilmiş en büyük kayıp olarak tarihte yerini aldı. Şirketin hisse senedindeki düşüş sonucunda Zuckerberg'ün servetinde 31 milyar dolara yakın düşüş yaşandı. Dünyanın en zengin 6. insanıyken bir anda 13. sıraya kadar geriledi. 

FACEBOOK'UN KURUCUSU ZUCKERBERG KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Psikiyatrist bir anne ve dişçi bir babanın oğlu olarak 14 Mayıs 1984'te New York'ta dünyaya gözlerini açtı. 3 kız kardeşi bulunan Zuckerberg, Yahudi bir ailede büyüdü. Atalarının Avusturya, Almanya ve Polanya'ya kökenli olduğu da bilinen detaylardan.

Facebook’taki durumu artık ‘evli’

Haberin Devamı

TÜM dünya çapında 900 milyondan fazla üyesiyle Çin ve Hindistan’ın ardından ‘en büyük nüfusa’ sahip sosyal paylaşım sitesi Facebook’un kurucusu 28 yaşındaki milyarder Mark Zuckerberg, Harvard Üniversitesi’nde tanıştığı ve 9 yıldan uzun süredir birlikte olduğu Çinli sevgilisi Priscilla Chan’la (27) gizlice evlendi.

ZUCKERBERG SADE BİR TÖRENİ TERCİH ETTİ / FOTO GALERİ

Misafirler mezuniyet kutlanacak sandılar

California eyaletinin Palo Alto kentindeki evinin bahçesinde düzenlenen düğün törenine 100’e yakın konuk katıldı. Priscilla’nın pazartesi günü California Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmasını kutlayacaklarını sanan misafirler, düğüne davetli olduklarını anlayınca büyük şok yaşadılar. Priscilla düğünde sade bir gelinlik tercih etti. Davetlilerden biri, Zuckerberg’in geline kendi tasarımı “basit bir yakut yüzük taktığını” söyledi.

Haberin Devamı

Halka arzın ardından şirketinin piyasa değerinin 104 milyar dolara çıkmasından bir gün sonra sürpriz bir düğün yapan Zuckerberg, önceki gün Facebook’daki sayfasında ilişki durumunu “evli” olarak değiştirip düğün fotoğrafını yükleyerek haberi basına duyurdu. Dün yaklaşık 1 milyon kişi Zuckerberg’in resmini beğendi, yüzlerce kişi tebrik mesajı yolladı. Daily Mail gazetesi, çiftin aylardır evlenmeyi planladıklarını ancak Priscilla’nın mezun olmasını beklediklerini söyledi. Yaklaşık 20 milyar dolar değerinde hisse sahibi olan Zuckerberg ve Priscilla’nın evlilik öncesi sözleşme imzalayıp imzalamadıkları belli değil.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır