komik küfürlü videolar youtube / Komik Video Paylaşım (@seafoodplus.infoim) • Instagram photos and videos

Komik Küfürlü Videolar Youtube

komik küfürlü videolar youtube

Youtube küfürlü yorum içeriğine engel olmak

• Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibi
    Uzun s&#;redir seafoodplus.info'dan başka video paylaşım sitesine bakmaz olduk. Hatta tıpkı seafoodplus.info gibi youtube da internet hayatımızın hatta reel hayatımızın bir par&#;ası oldu. Fakat şaşırmak m&#;mk&#;n değil, youtube yorum sayfalarını da kahvehane ortamından bi adım &#;teye taşımayı başardık millet olarak.

Aslında toplumsal k&#;lt&#;r seviyemiz dolayısıyla gayet normal buldugum bu durum karşısında, &#;nceleri k&#;f&#;rlere-sataşmalara g&#;l&#;p ge&#;iyordum. Taa ki dostlarıma sevdiklerime video linklerini atmaya sıra gelene kadar.

Altında belki de hayatım boyunca duymadıgım k&#;f&#;rlerin yer aldıgı ama paylaşım a&#;ısından değerli videoları kimseye yollayamıyordum. &#;&#;nk&#; sanki benim ayıbımmış gibi utanıyordum. Hatta kendim okurken bile rahatsız oluyordum.

Şimdi ayda-yılda bir youtube a&#;an arkadaslarımızdan, her g&#;n onlarca video izleyenimize kadar bir hareket başlatıp seafoodplus.info adresine T&#;rk&#;e anlayan bir moderasyon ekibi kurulmasını rica edeceğimiz bir hareketi başlatmak istiyorum.

Bu moderator ekip ve ya ekipler k&#;f&#;rl&#;-ahlakdışı yorumları editlemeli, sitenin kullanılabilirliğini artırmalıdır. M&#;şteri memnuniyetini artırırlarsa kuşkusuz kazan&#;ları da artacaktır. Katılımın yeterli seviyeye gelmesiyle youtube adminlerine ulaşarak hep birlikte ısrar etmeliyiz.

Destek verenlere şimdiden teşekk&#;rler. Yeni fikirlere ve yapıcı eleştirilerinize a&#;ığım.

Not: Eğer benim gibi d&#;ş&#;nen insanların sayısı tatmin edici d&#;zeye &#;ıkarsa başka siteler &#;zerinden de kampanyaya devam etmeyi planlıyorum. Şu anda copyright@youtube ve ya security@youtube haricinde iletişim adresi bulmayla meşgul&#;m. Şikayet texti (Ingilizce) ve ya iletişim adresi konusunda yardıma ihtiyacımız var.

• Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibi
    Şimdilik &#;ncelikli hedefimiz k&#;f&#;rl&#; ve ahlaksız yorumlar. Tabii ki ulusal olarak T&#;rk Milleti'ni temsil edeceklerdir. Hatırlarsanız kısa s&#;re de olsa siteye erişimimiz sekteye uğramıştı bir sebeple. Kitle iletişim sorunlarına onlar dikkat etmiyorlarsa ve kullanıyorsak, biz elimizden geleni yapmalıyız.
  • arkadaşım &#;ncelikli hedef pkkyı yok etmektir her zaman. bence t&#;rkiyeden bi mod &#;ıkacaksa acil bu pkk videolarına m&#;dahale etmesi lazım. tabiki bu sırada k&#;f&#;rl&#; mesajlarada m&#;dahale edilmeli. &#;&#;nk&#; en alakasız videodan bile iğren&#; yorumlar &#;ıkabiliyor.
  • Yarbay

Orjinalden alıntı: ogameci

youtube kazancı olmadığı hi&#;bir hizmeti bedavaya vermez boşuna kendini yorma

Google da her hizmeti bedavaya veriyor. Hosting firmalarının onlarca dolara sattığı web site ara&#;larını o hostinglerden daha iyi veriyor hem de bedavaya. Bedava verdiği servisleri saya saya bitiremem. Hatırlatırım; YouTube'da Google'a ait.

• Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Mynet, google, yahoo ve hatta donanimhaber de verdikleri hizmet karsılıgında sizden ucret talep etmiyorlar. Bu tip hizmetleri veren siteler kazancını kullanıcıdan saglamazlar. Lutfen biraz daha somut d&#;ş&#;nelim. Yapıcı her t&#;rl&#; eleştirinize a&#;ık oldugumu zaten soylemiştim..
  • yutub kasmaz bence bu kadar.
    bi ton dilde k&#;f&#;r ediyo sonu&#;ta insanlar
    bu sadece ayıp aile terbiyesinden yoksun insanlara yutub bi şe yapamaz.
    &#;zellikle geri kalmış toplumlarda ve saygı adına kimseye faydası olmayan insanlar i&#;in hayat &#;rdek/d&#;nya/su &#;&#;l&#;s&#;nden ibarettir

ama fikir ger&#;ekten g&#;zel

D&#;zenleme: eksik kelime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreaMale -- 4 Eylül ; >
  • Yarbay

Orjinalden alıntı: CrKN-coskun

quote:

Mynet, google, yahoo ve hatta donanimhaber de verdikleri hizmet karsılıgında sizden ucret talep etmiyorlar. Bu tip hizmetleri veren siteler kazancını kullanıcıdan saglamazlar. Lutfen biraz daha somut d&#;ş&#;nelim. Yapıcı her t&#;rl&#; eleştirinize a&#;ık oldugumu zaten soylemiştim..

Mynet, google, yahoo kullanan ne adar &#;ok kişi varsa o kadar &#;ok m&#;şteri &#;ekiyor yani PARA kazanıyor isiminle (reklam)

ama t&#;rk&#;e k&#;f&#;r filtre programı yapsa hi&#;bir kazancı olmaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: CrKN-coskun

Uzun s&#;redir seafoodplus.info'dan başka video paylaşım sitesine bakmaz olduk. Hatta tıpkı seafoodplus.info gibi youtube da internet hayatımızın hatta reel hayatımızın bir par&#;ası oldu. Fakat şaşırmak m&#;mk&#;n değil, youtube yorum sayfalarını da kahvehane ortamından bi adım &#;teye taşımayı başardık millet olarak.

Aslında toplumsal k&#;lt&#;r seviyemiz dolayısıyla gayet normal buldugum bu durum karşısında, &#;nceleri k&#;f&#;rlere-sataşmalara g&#;l&#;p ge&#;iyordum. Taa ki dostlarıma sevdiklerime video linklerini atmaya sıra gelene kadar.

Altında belki de hayatım boyunca duymadıgım k&#;f&#;rlerin yer aldıgı ama paylaşım a&#;ısından değerli videoları kimseye yollayamıyordum. &#;&#;nk&#; sanki benim ayıbımmış gibi utanıyordum. Hatta kendim okurken bile rahatsız oluyordum.

Şimdi ayda-yılda bir youtube a&#;an arkadaslarımızdan, her g&#;n onlarca video izleyenimize kadar bir hareket başlatıp seafoodplus.info adresine T&#;rk&#;e anlayan bir moderasyon ekibi kurulmasını rica edeceğimiz bir hareketi başlatmak istiyorum.

Bu moderator ekip ve ya ekipler k&#;f&#;rl&#;-ahlakdışı yorumları editlemeli, sitenin kullanılabilirliğini artırmalıdır. M&#;şteri memnuniyetini artırırlarsa kuşkusuz kazan&#;ları da artacaktır. Katılımın yeterli seviyeye gelmesiyle youtube adminlerine ulaşarak hep birlikte ısrar etmeliyiz.

Destek verenlere şimdiden teşekk&#;rler. Yeni fikirlere ve yapıcı eleştirilerinize a&#;ığım.

Not: Eğer benim gibi d&#;ş&#;nen insanların sayısı tatmin edici d&#;zeye &#;ıkarsa başka siteler &#;zerinden de kampanyaya devam etmeyi planlıyorum. Şu anda copyright@youtube ve ya security@youtube haricinde iletişim adresi bulmayla meşgul&#;m. Şikayet texti (Ingilizce) ve ya iletişim adresi konusunda yardıma ihtiyacımız var.

&#;ok doğru bir hareket tebrik ediyorum ama ben şikayet metni yazacak d&#;zeyde ingilizceye sahip değilim eğer ortak bir metin hazırlanırsa ve sağlıklı bi iletişim adresi bulunursa mail g&#;ndermeye kimsenın &#;şenceğini zannetmiyorum.

saygılarımla.

• Yarbay
    youtube yorumlarında eğer &#;ye ise iseniz ve login olmuşsanız siteye spam işareti var her mesajın &#;zerinde gereksiz yorumları spam olarak işaretleyebiliyorsunuz. O mesajlar g&#;z&#;km&#;yor orda siz a&#;madık&#;a. Birde yeni bir uygulama başlatmış youtube yorumları poor comment good comment şeklinde oylayabiliyorsunuz. K&#;t&#; yorumlara k&#;t&#; reyting verip belki ileride silinmesini bile sağlayabilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    eğer kendi videolarına k&#;f&#;r yazılmasını istemiyorsan y&#;kleme ekranında &#;yle bir se&#;enek var
    her yorumu &#;nce sen g&#;r&#;yorsuneğer i&#;inde k&#;f&#;r vs varsa direk silebiliyorsun
    bence en azından herkes bu şekilde video yuklerse sorun kalmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: runo84

eğer kendi videolarına k&#;f&#;r yazılmasını istemiyorsan y&#;kleme ekranında &#;yle bir se&#;enek var
    her yorumu &#;nce sen g&#;r&#;yorsuneğer i&#;inde k&#;f&#;r vs varsa direk silebiliyorsun
    bence en azından herkes bu şekilde video yuklerse sorun kalmaz

youtube bu k&#;f&#;rlerin farkında ama bir forum sitesi misali y&#;neticiler lazım. dolayısyla g&#;nde binlerce yorum yapılan bir sitede moderat&#;r olayı &#;ok zor.
    filtreleme koysalar desek, &#;ncelikle ingilizce yorumlara koyabilirlerdi, ama onlarda da yok. demek ki youtube k&#;f&#;r olayına pek takmıyor.

bu noktada yapılacak en kolay iş, runo84 arkadaşımın dediği gibi yorumlarınızı onaya tabi tutmaktır. ancak bu şekilde sağlıklı paylaşımlar yapabilirsiniz

• Yüzbaşı
    bencede engellenemez bu k&#;f&#;r olayı gibi geliyo genel kullanımı &#;ok fazla dil i&#;eren bi site her &#;lke aynı şeye kalkışsa durumları zor olur ama fikir iyi tabiikide.
  • Yarbay
    Seni destekliyorum Coşkun, k&#;f&#;rl&#; i&#;eriği genel toplum i&#;i sitelerden uzaklaştırmak g&#;zel bir yaklaşım, g&#;ndermeyi d&#;ş&#;nd&#;ğ&#;n herhangi bir text i bende yollarım, ama ne derece etkin olur ş&#;pheli Ayrıca farklı video-paylaşım sitelerini de kullanabilirsin, youtube &#;ok ayağa d&#;şt&#; &#;&#;nk&#;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !brahim -- 4 Eylül ; >
  • bence ayağa d&#;şmesi k&#;t&#; bişi değil. sonu&#;ta ne kadar &#;ok kişi o kadar &#;ok video. arada &#;&#;pte &#;ok &#;ıkıyor tabi ama &#;eşit &#;ok sonu&#;ta
  • Er
    5 Mesaj
    Konu Sahibi
    İyi dilekleriniz i&#;in teşekk&#;rler.

&#;ncelikle benim bildigim kadarıyla filtreleme scriptleri var. K&#;f&#;rleri ve reklamları mutlaka değişik yazmak zorundasınız (Ingilizce). Ama bunu g&#;zel T&#;rk&#;e'mize uygulamalarını bekleyemeyiz. &#;&#;nk&#; zaten az-&#;ok biliyoruz da, dilimiz onların diline g&#;re &#;ok zengin. Bu zenginliğin de belki de en k&#;t&#; yanı k&#;f&#;rlerin &#;ok olması. Otomatik sistemler bunu engelleyemez. Argomuz &#;ok ileri seviyelerde.

Arkadaslar şunu da belirteyim, illa ki ş&#;yle olacak b&#;yle olacak diye bir şartımız yok. Problem ortada: k&#;f&#;rl&#; i&#;erikler. &#;&#;z&#;m geliştirmeye &#;alışmanız, farklı alternatifler ortaya koymanız g&#;zel olacaktır. Sadece "olmaz", "yapamazsın" i&#;erikli postlar hevesimizi kırıp, teşvik hareketinin yavaşlamasını sağlamaktan &#;teye gitmiyor. L&#;tfen yapıcı olalım, tekrar.

&#;ok kullanıcısı oldugundan da bahsetmişiz, evet dogru. Fakat &#;lkemizin buradaki kullanıcı sayısı ka&#;tır aceba ? Bir ayda yapılan download-upload miktarı nedir ? Ben &#;ok y&#;ksek olduguna inanıyorum. Bu kadar kullanıcısı olan bir &#;lke değil mahalle bile olsa bence dileklerini ciddiye almaları gerekir. Olay millet-ulus olayı değil. Olay kitlenin dileklerini ve isteklerini ciddiye almak.

Tekrar teşekk&#;rler iyi-k&#;t&#; yorum yapan herkese..

• Binbaşı
    okadar rahatsız ediciki bu k&#;f&#;rler en basit bişeye inanılmaz k&#;f&#;rler yazıyorlar ben hatta sadece k&#;f&#;r yazmak i&#;in girenler olduğunu d&#;ş&#;n&#;yor rahatsız galiba bazı kişiler
    adam mesela bi sanat&#;ının ske&#;leri var youtube da sırf komik bulmadığı i&#;in buraya yazamıyorum yazmak istemem zaten hi&#; duymadığım k&#;f&#;rler yazıyorlar
    &#;n&#;ne ge&#;ilebileceğini sanmıyorum yanlış olduğunu d&#;ş&#;nm&#;yorlar &#;&#;nki yanlış olduğunu anlatsanız bile size k&#;f&#;r edecekler
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir