beceremedim özür dilerim / Tuğkan - "Kötü" şarkı sözleri | Lyrics at seafoodplus.info

Beceremedim Özür Dilerim

beceremedim özür dilerim

Zeytinoğlu: Kendimi anlatmayı beceremedim, özür dilerim

Geçtiğimiz gün yapılan Kocaeli Sanayi Odası'nın meclis toplantısında oda başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ilimize gelen depremzedelerin demografik yapıyı bozmamak için işe alınmaması gerektiğini söylemişti. Bu açıklamaya tepkiler de çığ gibi büyüdü. Gelen tepkilerin ardından Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve meclis başkanı Hasan Tahsin Tuğrul bugün oda binasında basın toplantısı düzenledi. Zeytinoğlu, açıklamasında şunları söyledi:

BÖLGENİN ÜRETİME DEVAM ETMESİ GEREKİYOR

"11 ili kapsayan çok büyük bir depremi yaşadık. Ölenlere Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifalar diliyorum. Meclis toplantısında bir takım görüşleri aktarmaya çalıştım ama anladığım kadarıyla kendimi ifade edememişim. 10 ili kapsayan bölgede 20 milyar TL ihracat yapıyor. Türkiye’de çalışanların yüzde 7'si de o bölgelerde çalışıyor. Elazığ sonradan eklendiği için o verileri ekleyemedik. Bu değerli bölgenin üretime devam etmesi gerekiyor.

10 KONTEYNER GÖNDERDİK

Konutlardaki hasar kadar fabrikalarda yok. Bölgenin yaşadığı travmadan ötürü bölgeden gidenler oldu. Söylemek istediğimiz o bölgenin çalışma hayatına devam etmesi lazım. Oradaki vurgulamak istediğim o bölgedeki çalışanların mümkünse en kısa sürede yaşamalarına devam etmesiydi. Bölgeye ağırlıklı olarak konteyner gönderdik, 10 tane. İçlerine de kimisine ısıtma cihazları koyduk, kimisine jeneratör koyduk, kimisine gıda koyduk.

ANLATMAYI BECEREMEDİM, ÖZÜR DİLERİM

10 konteyneri şahsen ben gönderdim. 6'sını gönderdim, 4'ünü de göndereceğim. Çünkü ben deprem olduğunda evim yıkıldığı için 3 ay çadırda kaldım. Bütün gücümüzü çadırların çok iş yapacağını düşünmüyorum. Oraya yaşam konteynerlerinin girmesi lazım. Zaten mültecilerle demografik yapısı bozulan bölgenin daha da kötü gitmemesi, onlara yardım yapın ama bunu bir fırsat zannedip o insanları o topraklardan koparmayalım demek istedim. Ama bunu böyle söyleyemedim, anlatamadım, beceremedim, tüm ilgilerden özür dilerim.

ART NİYETİMİZ YOK

Maraş ve Hatay’a ısıtıcı ve konteynerler gönderdik, göndermeye de devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyemizin yaptığı sahra hastanesine iki büyük jeneratör gönderdik. Bizim hiç bir art niyetimiz yoktur. Belki duygularım ağır bastı kendimizi düzgün ifade edemedim. O bölgenin ieski üretimine elimizden geleni yapma noktasında çağrı yapmaktı. Oda üyelerimizin deprem bölgesine desteği 1 milyon bin TL. Bizim hesabımıza yatan da bin seafoodplus.infoın hepsini o bölgeye yardım olarak göndereceğiz. Ancak kamyon ve şoför bulmakta zorluk çekiyoruz."

İSTİFA ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM

İstifa edip etmeyeceğinin sorulması üzerine başkan Zeytinoğlu," İstifa söz konusu bile değil. Gelen tepkileri de insanların benim ne söylemek istediğini anlamadıklarını düşünüyorum. Benim amacımı anlamaları çabasındayım. Bizim siyaset şapka uz yoktur. Bugün ak parti vardır yarın başkası olur. Bizim burada amacımız o bölgedeki üretimin devamı konusunda ne yapabiliriz nasıl destek olabiliriz noktasındayız. Kimsenin bizim iyi niyetimizden şüpheleri olmasın. Ben kabahati kendimde de arıyorum. Demek ki yeteri kadar vurgu yapamadım. Ben farklı anlayanlardan özür diliyorum ama benim söylemek istediğim buydu" dedi.

#hatay, deprem, Türkiye, kocaeli, ayhan zeytinoğlu, oldu, büyükşehir, konteyner

Tuğkan Kötü Şarkı Sözleri

Müzik Haberleri, Şarkı Sözleri Lyrics

Tuğkan &#; Kötü

YouTube player

Şarkı tekrar edecek

Kötü Şarkı Sözleri

Beni bıraktığın o cadde
Kalabalığa bir yağmur yağdı
Yalnızca ben ıslandım

Beceremedim özür dilerim
Kendime iyi bakmayı
Ayları da sayamadım
Saat hep aynı

Baka baka arkaya öne yürümek
Bir nevi yolsuzluk değil midir?
Ne geçmiş var ne gelecek
Kokun hala deniz midir?

Kaça kaça aynı yere varmak
Başka başka evler daireler
Korkutur hep birine ait olmak
Kötü olan hayat mıdır insan mı?

ŞARKI VE VİDEO KLİP HAKKINDA BİLGİLER

Söz &#; Müzik: Tuğkan
Düzenleme: Mert Kasap, Onur Taşkan, Mert Sever
Mix: Mert Kasap
Mastering: Başar Yakupoğlu
Elektrik &#; Akustik Gitar: Onur Taşkan
Bass Gitar &#; Keyboard: Mert Sever
Davul: Canberk Cebecioğlu
Video: Yusuf Gündüz

Fotoğraf &#; Video galerisi devam ediyor&#;

Continued

Sayfalar: 1 2Sonraki sayfa

İlgili

Pages: 12

• Şarkı Sözleri, Şarkı Sözü, Türkü Sözleri, Sözleri, Deyiş Sözleri, Semah Sözleri, Şarkısı Sözleri, Şarkı Sözü, Sözler, Şarkısı Kimin, Yeni Klibi, Son Şarkısı, Son Klibi, Albümü, Single, Müzikleri, Şarkıları, Lyric, Lyrics, Songtext, Song anhören, Şarkısı Sözü, Dinle, Şarkısını Kim Okuyor

• SON DAKİKA

"Kötü" şarkı sözleri

You May Also Like

Kahraman Deniz - "Doğal Afetim"Sonumu seninle görmeliyim Seni sevmeyen herkese küsmeliyim Ama gitme, deli diye mi ünleneyim? Hadi gel, bu cinayete süs vereyim Önümü göremiyorum, yönümü bulamıyorum Aşağıya tırmanıyorum, yukarıya

Emir Can İğrek - "Beyaz Skandalım"Yürüyorum elim cebimde Ve elim teninde, bedenim yerinde Seni görmeye geldim Senin beni öpüşlerin gibi Yalan, dolan para falan, filan tamam Seni sevmeye geldim Seni sevmek ne büyük suç Seni sevmek

Yüzyüzeyken Konuşuruz - "Kazılı Kuyum"Hiçe bağırıyorum sesimi duyun Sizi seveni üzün, düzene uyun Sen kazamazsın, kazılı kuyum Ben su muyum Bunları kaldırayım Ama karşımdaki beni görmüyor Ruhum alev aldı sönmüyor Ben dönüyom dünyam

Dolu Kadehi Ters Tut - "Sevdirmeden Gidemezsin"Senden uzak kaldığım son günlerde Özledim, bana bakışını özledim Senden uzak kaldığım son günlerde İstedim, seni yanımda istedim Oo, istedim seni yanımda istedim Dur, dur biraz bu böyle olmaz

Tuğba Yurt - "Benim O"Takıldığım Sakındığım Sarıldığım uzaktan Biri var, biri var Satır satır Bakıştığım ve Yatıştığım görünce Bir o var, iyi ki var O, benim o Kimseye vermem, benim o Söylemem ismini, bilir o kendini

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir