peugeot 206 jant deneme / Peugeot tavsiyesi | DonanımHaber Forum

Peugeot 206 Jant Deneme

peugeot 206 jant deneme

Trkiyenin ilk jant deneme sitesi

Peugeot için JANT Tavsiyesi

PeugeoTTeaM  <div><div><p>TechTurkey > Techturkey Tech > Yol tutuş & Aktarma Ve Frenler > nin et değeri kaçtır</p><hr><p>PDA</p><p>Orijinalini görmek için tıklayınız : nin et değeri kaçtır</p><hr><br><div><p>arkadaşlar için 17 jant beğendik fakat et 33 bu araçta nasıl durur jantlar içeridemi, dışarıdamı kalır orjinal et si nedir bilen arkadaşların yardımına ihtiyacım var teşekkürler<br><br> araç 4 kapı dizel</p></div><hr><div><div><p>karsiyakaliozi</p><p>, </p></div><p>/45/17 rc aracımda 25 dıye bılıyorum et degerı</p></div><hr><div><div><p>slowmotion</p><p>, </p></div><p>33 daha dışarda durur güzel durur, rc de biraz içerde kalıyor</p></div><hr><div><p>Benim bildigim yeni nesil pug lar 33 te haliylen azicik disarda kalir</p></div><hr><div><p>dışarıda kalırsa kötü olur yaa jant istanbulda biz izmirdeyiz sonuçta para vericez kumar oynamak istemiyorum açıkçası orjinal 25 ise 33 bundan 8mm dahamı dışarıda olur buna göremi hesaplanıyor tahmin yürütüyorum tam bilgim yok</p></div><hr><div><p>kaç model araç, sanırım yada sonrası lerin bijon aralıkları farklı 5bijonlar. belki et değerleride değişiyordur. bu arada zevk meselesi tabi ama jant hafif dışarda kalınca daha etkili görünüyo bence.</p></div><hr><div><p>benim jantlarımın et değeri 35, belki fikir olur<br><br> seafoodplus.info (seafoodplus.info)</p></div><hr><div><p>nolcak bu kızların pembe sevdası :)</p></div><hr><div><p>kaç model araç, sanırım yada sonrası lerin bijon aralıkları farklı 5bijonlar. belki et değerleride değişiyordur. bu arada zevk meselesi tabi ama jant hafif dışarda kalınca daha etkili görünüyo bence.<br><br> merve araç model 4 bijon senin aracın yandan fotosu varmı veya direksiyon düz konumda iken çekilmiş fotoları varsa çok makbule geçer gerçekten</p></div><hr><div><p>dışarıda kalırsa kötü olur yaa jant istanbulda biz izmirdeyiz sonuçta para vericez kumar oynamak istemiyorum açıkçası orjinal 25 ise 33 bundan 8mm dahamı dışarıda olur buna göremi hesaplanıyor tahmin yürütüyorum tam bilgim yok<br><br><br> Abi oemler fazla iceride kaldiklarindan et degerinde 8 fazlalik kotu durmaz. karsidan bakinca sifira sifir durur cikinti olmaz. yani bbs rs takmis uno gibi durmaz bence:)</p></div><hr><div><p>Abi oemler fazla iceride kaldiklarindan et degerinde 8 fazlalik kotu durmaz. karsidan bakinca sifira sifir durur cikinti olmaz. yani bbs rs takmis uno gibi durmaz bence:)<br><br> aynen kardeşim bende dediğin gibi olsun istiyorum baktınmı ip gibi olsun sağdan soldan lastikler taşınca bence çok kötü oluyor, yada olmadı izmirde tanıdık bi jantçıdan 33 et li bi jant bulup takıp görücez ;)</p></div><hr><div><p>aynen kardeşim bende dediğin gibi olsun istiyorum baktınmı ip gibi olsun sağdan soldan lastikler taşınca bence çok kötü oluyor, yada olmadı izmirde tanıdık bi jantçıdan 33 et li bi jant bulup takıp görücez ;)<br><br><br> Zevklerimiz ayni abi:) dedigin gibi en temizi deneyerek gormek. gerci ustunde yuk olmayan jantin durusuda aldatabilir ama en azindan fikir sahibi olursun abi.</p></div><hr><div><p>Zevklerimiz ayni abi:) dedigin gibi en temizi deneyerek gormek. gerci ustunde yuk olmayan jantin durusuda aldatabilir ama en azindan fikir sahibi olursun abi.<br><br> bence olması gereken bu ok gibi olması gerek arabanın diğer türlü iş makinalarına benziyor güzelim araçlar :) zaten 40 yanak lastik takıcaz az çok belli eder jant kendini</p></div><hr><div><p>merve araç model 4 bijon senin aracın yandan fotosu varmı veya direksiyon düz konumda iken çekilmiş fotoları varsa çok makbule geçer gerçekten<br><br> yan derken, bu fotoğraf zaten yandan çekim ve direksiyon düz konumda :confused:<br> sanırım arkadan yada önden vs olsa daha iyi algılayabilceksiniz. bakarım şimdi ama şunu söyliyim hafif dışarda kalıcak alacak olduğunuz jantlar. anladığım kadarıyla titizsinizde bana göre çok göz bozcak bişey yok ama sizi rahatsız edebilir.</p></div><hr><div><div><p>darkless</p><p>, </p></div><p>jantın et değeri yükseldikçe jant içte kalır arkadaşlar dışta değil orjınal et si 25 ise 30 et camurluklardan daha içerde kalır sürtme yapmaz</p></div><hr><div><p>jantın et değeri yükseldikçe jant içte kalır arkadaşlar dışta değil orjınal et si 25 ise 30 et camurluklardan daha içerde kalır sürtme yapmaz<br><br> ama öyle olunca spacer kullanılmaz mı işte dışarı almak için</p></div><hr><div><p>yan derken, bu fotoğraf zaten yandan çekim ve direksiyon düz konumda :confused:<br> sanırım arkadan yada önden vs olsa daha iyi algılayabilceksiniz. bakarım şimdi ama şunu söyliyim hafif dışarda kalıcak alacak olduğunuz jantlar. anladığım kadarıyla titizsinizde bana göre çok göz bozcak bişey yok ama sizi rahatsız edebilir.<br> yandan derken yakın çekim ve far veya stopların hizasından çekimler oluyor ya bazı fotolarda ofsetleri belli etmek için çekilen fotolar o tarz bişey demek istedimde eksik yazmışım, evet bu tarz konularda biraz titizim simetri hastalığı var biraz jantlar 1 cm bile dışarıda kalsa benim için olmaz 1cm içerisine kabulum <br><br> jantın et değeri yükseldikçe jant içte kalır arkadaşlar dışta değil orjınal et si 25 ise 30 et camurluklardan daha içerde kalır sürtme yapmaz<br><br> bilgi için teşekkürler peki rc jantların et si nedir bunlar lere cuk oturuyormu?</p></div><hr><div><p>spacer kullanmazsan içte kalır o zaman. ama şu var et değerini kurtarmak için spacer kullanmanız gerekiyo bildiğim kadarıyla. benim jantlarımda uygun değil normalde, spacer ile dışarı aldık. sonuç görüntü olarak biraz dışta duruyorlar. spacer kaç mm liktir bilmiyorum ama belki o çıkma durumu ayarlanabilir daha ince kullanılarak. ayrıca jant, uygun ölçü aralığından içte kalırsa hem sağlıksız olur hemde kötü görünür. ayrıca et değeri tek bir değer değil, belli bi aralıkta olması lazım. ben unuttum aslında nin değerleri kaçtı diye uzun zamandır jant işiyle uğraşmıyorum.</p></div><hr><div><p>ben spacer' a karşıyım bana sonradan yapılan parçalar hiç sağlıklı gelmiyor nedense birde spacer içinde extra para vericem nerden baksan alırlar takmak istediğim jantlar ya compomotive yada rc jantı bunların haricinde düşünmüyorum bundan dolayı diretiyorum bu et olayını</p></div><hr><div><p>hmm benim spacerlarım orjinal zaten, sonradan yapma değil. momo corse nin orjinal spacerları.. ekstra masraf olayına bişey diyemem ama eğer sağlıksız olma durumu yoksa, ki bu konuda daha bilgili arkadaşlar mutlaka vardır sorun çıkmayacaktır. umarım en iyi şekilde istediğinizi uygularsınız. ben yine anladığım kadarıyla bir fotoğraf koyayım da :) umarım bir işe yarar direksiyon düz dururken bulamadım arka janttan bişey çıkarabilirsiniz dilerim :)<br><br> seafoodplus.info (seafoodplus.info)</p></div><hr><div><p>foto çok güzelmiş arabanda :) dediğim gibi arka hemen hemen bu şekil olsun önlerde bunun kadar olsa sıkıntı olmaz zaten alırsak jantları fotoları eklerim bende teşekkürler</p></div><hr><div><p>çok teşekkür ederim :) umarım bi faydası olur. şimdiden hayırlı olsun.</p></div><hr><div><p>PEUGEOT - Jant Aplikasyon Tablosu </p>
            <span class=nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.