değirmendere müstakil kiralık ev / Değirmendere Mahallesi İzmir Menderes Kiralık Müstakil Ev - Emlakjet

Değirmendere Müstakil Kiralık Ev

değirmendere müstakil kiralık ev

Satılık Villa

Emlak No :17 

Satılık Villa

Emlak No :402 

FİYAT
5.250.000 YTL
FİYAT
4.950 YTL
 Şehir:Kocaeli   İlçe:Gölcük   İlçe:Gölcük  Türü:Villa  Türü:Villa  Durumu: Satılık  Durumu:Satılık m2: 180m2:240     
 Satılık Daire

Emlak No :225 

Satılık İş Yeri

Emlak No :7 

FİYAT
2.300.000 YTL
FİYAT
3.000.000 YTL
 Şehir:Kocaeli  İlçe:Gölcük  İlçe:Gölcük  Türü:Daire  Türü:İş Yeri   Durumu:Satılık  Durumu:Satılık  m2:120  m2:94     
  Satılık Daire  

Emlak No :400 

Satılık Müstakil Ev  

Emlak No :14 

FİYAT
2.950.000 YTL
FİYAT
4.500.000 YTL
 Şehir:Kocaeli  İlçe:Gölcük  İlçe:Gölcük  Türü:Daire  Türü:Müstakil Ev   Durumu:Satılık  Durumu:Satılık  m2:200  m2:200 
  Kiralık İş Yeri  

Emlak No :139 

Satılık Daire  

Emlak No :37 

FİYAT
15.000 YTL
FİYAT
3.200.000 YTL
 Şehir:Kocaeli  İlçe:Gölcük  İlçe:Gölcük  Türü:İş Yeri  Türü:Daire   Durumu:Kiralık  Durumu:Satılık  m2:360  m2:162 
  Satılık Daire  

Emlak No :395 

Satılık Arazi  

Emlak No :50 

FİYAT
2.000.000 YTL
FİYAT
800.000 YTL
 Şehir:Kocaeli  İlçe:Gölcük  İlçe:Gölcük  Türü:Daire  Türü:Arazi   Durumu:Satılık  Durumu:Satılık  m2:150  m2:2000 
  Satılık Daire  

Emlak No :382 

Satılık Daire  

Emlak No :11 

FİYAT
3.200.000 

FİYAT
2.800.000 YTL

Şehir:Kocaeli  İlçe:Gölcük  İlçe:Gölcük  Türü:Daire  Türü:Daire   Durumu:Satılık  Durumu:Satılık  m2:145  m2:133 
  Satılık Daire  

Emlak No :68 

Satılık Daire  

Emlak No :301 

FİYAT
1.300.000 YTL

FİYAT
1.750.000 YTL

Şehir:Kocaeli  İlçe:Gölcük  İlçe:Gölcük  Türü:Daire  Türü:Daire   Durumu:Satılık  Durumu:Satılık  m2:120  m2:150 
  Satılık Daire  

Emlak No :22 

Satılık İş Yeri  

Emlak No :233 

FİYAT
2.000.000 YTL

FİYAT
5.000.000 YTL

Şehir:Kocaeli  İlçe:Gölcük  İlçe:Gölcük  Türü:Daire  Türü:İş Yeri   Durumu:Satılık  Durumu:Satılık  m2:150  m2:250 
  Satılık İş Yeri  

Emlak No :271 

Satılık Daire  

Emlak No :10 

FİYAT
2E.+07 YTL

FİYAT
2.500.000 YTL

Şehir:Kocaeli  İlçe:Merkez  İlçe:Gölcük  Türü:İş Yeri  Türü:Daire   Durumu:Satılık  Durumu:Satılık  m2:750  m2:150  

3 adet kiralık daire Değirmendere, Gölcük içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet kiralık Daire Değirmendere, Gölcük içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Daire kiralık, Gölcük - Eşyalı, Bahçe
    Daire kiralık, Gölcük - Eşyalı, Bahçe
    Değirmendere, Gölcük · 130 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Eşyalı · Bahçe
    Deği̇rmendere topçularda secki̇n bi̇r si̇te i̇çi̇nde bahçe dublex 3+1 dai̇redi̇r. Okula-ana yola-alişveri̇ş merkezleri̇ne-toplu taşima araç duraklarina yakin
    ilk 3 gün önce görüldü - Zingat  > Nokta Emlak
  • Daire kiraliyorum, Gölcük
    Daire kiraliyorum, Gölcük
    Değirmendere, Gölcük · 115 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Mi̇ni̇büs yolu üzeri̇nde çarşi merkezde deni̇z manzarali full eşyali ki̇ralik dai̇re
    ilk 3 gün önce görüldü - Zingat  > Adil Emlak
  • Daire kiralık, Gölcük
    Değirmendere, Gölcük · 110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Deni̇ze sifir full deni̇z manzarali full eşyali ki̇ralik dai̇re
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Adil Emlak
  • Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
  • Daire kiraliyorum, İzmit - Doğalgaz
    Daire kiraliyorum, İzmit - Doğalgaz
    50 m² · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz
    Outlet center 41 burda ve bi̇r çok alişveri̇ş merkezi̇ne yürüme mesafesi̇nde. Ulaşimi kolaydir servi̇s güzergahlarina otobüs duraklarina yürüme mesafesi̇ndedi̇r günlük ki̇raya veri̇lmemektedi̇r tekli̇f etmeyi̇ni̇z
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Re/max Dream
  • Daire kiralık, Derince
    100 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Ramazandoğru'danderince sırrıpaşa mahallesi bağyolu caddesi i̇stikametin'de3+1 hemen taşınmaya hazır kiralık arakat daire. Binamız son derece temiz ve bakımlıdır. Düzenli geliri olan kiracı tercih edilecektir. Bulunduğu konum şehir merkezin'de tüm i̇htiyaçlar yürüme mesafesinde'dir. Detaylı bilgi...
    ilk 4 gün önce görüldü - Zingat  > Emlak Kilavuzu
  • Daire kiralık, İzmit
    50 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    İzmi̇t çarşi yapiya,i̇zmi̇t 41 burda alişveri̇ş merkezi̇ne outlet center ve sanayi̇ye yürüme mesafesi̇ndedi̇r. Ulaşimi kolaydir merkezi̇ konumda otobüs ve servi̇s güzergahlarina yakindir. Aboneli̇kleri̇ açik olup ki̇raya dahi̇ldi̇r otobüs durağina hastanelere ve şehi̇r merkezi̇ne yürüme mesafesi...
  • Daire kiralık, Derince - Balkon
    Daire kiralık, Derince - Balkon
    155 m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Bahçe
    Remax dream güvencesi̇ i̇le yavuz seli̇m mahallesi̇nde 3+1 bahçe dubleksi̇ evi̇mi̇z ki̇raliktir. Berri̇n sokakta bulunan satişa konu mesken 60 evler de bulunmakta olup, 60 evler sahi̇li̇ne yürüme mesafesi̇ndedi̇r. Bi̇nanin i̇skani bulunmakta olup, sahi̇li̇n bi̇r sokak paraleli̇ndedi̇r. Geni̇ş bi̇...
  • Daire kiralık, Körfez
    155 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    3+1.Dai̇remi̇z. Yeni̇.Badana. Boya. Yapilmiştir. Elektri̇k. Pri̇zleri̇.Komple. Deği̇şmi̇şti̇r. Emi̇nağa. Si̇tesi̇ndedi̇r
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Şenol Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, İzmit - Doğalgaz
    Daire kiraliyorum, İzmit - Doğalgaz
    50 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz
    Remax dreamden 42 evler mahallesi̇nde ki̇ralik eşyali dai̇re aboneli̇kler açiktir elektri̇k su doğalgaz i̇nternet dahi̇ldi̇r 1+1 ki̇ralik dai̇remi̇z mutfak dolaplari kullanişlidir 1 banyo bulunmaktadir koltuk takimi televi̇zyon çamaşir maki̇nesi̇ mi̇ni̇ buzdolabi elektri̇kli̇ ocak masa ve sandaly...
  • Daire kiralamak, Gölcük - Eşyalı
    Daire kiralamak, Gölcük - Eşyalı
    100 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    Harun arslan gayri̇menkul güvencesi̇ i̇le. Dai̇remi̇z gölcük merkezi̇ konumdadir. Dai̇remi̇z; ana yola marketlere, otobüs/servi̇s duraklarina, sağlik ocağina, gölcük beledi̇ye bi̇nasina, şehi̇r merkezi̇ne ve pazara yürüme mesafesi̇nde dai̇remi̇z yüksek gi̇ri̇şli̇ olup 3+1 80 m² net kullanim alani...
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Harun Arslan Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, İzmit
    İzmi̇t çarşi yapiya,i̇zmi̇t 41 burda alişveri̇ş merkezi̇ne outlet center ve sanayi̇ye yürüme merkezi̇ndedi̇r. Ulaşimi kolaydir merkezi̇ konumda otobüs ve servi̇s güzergahlarina yakindir. Tüm faturalar dahi̇l şekli̇nde ki̇raya veri̇lmektedi̇r otobüs durağina ve şehi̇r merkezi̇ne yürüme mesafesi̇n...
  • Daire kiraliyorum, Körfez - Otopark
    Daire kiraliyorum, Körfez - Otopark
    110 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Otopark
    Emek emlak'tan körfez mi̇mar si̇nan mah. De 3+1,105 m², yerden isitma, 3.Kat, 3 balkonlu, asansörlü, isi yalitimli, si̇te i̇çeri̇si̇nde, otoparkli merkezi̇ konumda, full eşyali ki̇ralik dai̇hari̇tada i̇şaretlenen konum dai̇reye yakin örnek bi̇r konumdur, detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n lütfen bi̇zi̇mle i̇...
    ilk 5 gün önce görüldü - Zingat  > Emek Emlak
  • Daire kiraliyorum, Başiskele - Fırın
    Daire kiraliyorum, Başiskele - Fırın
    151 m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark · Fırın · Yüzme Havuzu
    Remax dreamdeni̇zmi̇t körfezi̇ne bakan muhteşem manzarasiyla,geli̇şmeye ve yatirima müsai̇t en özel bölgesi̇tinaztepe yuvacik'tayepyeni̇ proje royal country de 3+1 üç cepheli̇ ki̇ralik dai̇remi̇z bulunmaktadir. Dai̇remi̇z talep edi̇lmesi̇ durumunda satilik olarak da değerlendi̇ri̇lebi̇li̇r. Proje...
  • Daire kiralamak, Kahramanmaraş
    Daire kiralamak, Kahramanmaraş
    170 m² · 2 Banyo · Daire
    Dairemiz kahramanmaraş/12 şubat/tavşantepe mahallesinde olup 3+1 oda 170 m² dir esentepe konutları civarında durağa 100 metre mesafede ulaşım sorunu olmayan ilk ve orta okullara,marketlere perşembe pazarına yürüyüş mesafesinde ana caddeye yakın konumdadır aidat derdi yoktur azda olsa pazarlık pay...
    ilk bir ay önceden görüldü - KaçmazEmlak
  • Daire kiralamak, Derince - Bahçe
    Daire kiralamak, Derince - Bahçe
    115 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Bahçe · Doğalgaz
    İlk adim emlak'tan, deri̇nce fati̇h sultan mahallesi̇ öğretmenler mevki̇nde, 3.Kat 2+1 115 m² doğalgaz kombi̇li̇, 2 adet balkonu ve ortak kullanim bahçe alani olan, ulaşim bakimindan; toplu ulaşim araçlari-servi̇s güzergahi ve meli̇kşah anadolu li̇sesi̇ne 100 metre, cami̇ ve alişveri̇ş marketi̇n...
    ilk 2 gün önce görüldü - Zingat  > İlk Adım Gayrimenkul
  • Daire kiralamak, İzmit
    140 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Remax dream güvencesi ile i̇zmitin gözde semtlerinden birinde, yeşilova boğazova caddesinde şehir hastanesi karşısında bulunan 3+1 120 metrekare arakat dairemiz kiralıktır. Dairemiz geniş bir salon, 3 yatak odası, 1 banyo 2 WC ve 2 balkondan oluşmaktadır. Konforlu bir yaşam için her detay düşünül...
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Re/max Dream
  • Daire kiraliyorum, İzmit - Otopark
    Daire kiraliyorum, İzmit - Otopark
    60 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Balkon · Eşyalı · Otopark
    Dai̇remi̇z full eşyali, ameri̇kan mutfak, aboneli̇kleri̇ kullanima hazir, temi̇z- hemen oturuma uygun şeki̇ldedi̇r 7/24 güvenli̇k-resepsi̇yon personeli̇ hi̇zmeti̇ görüntülü di̇yafon si̇stemi̇ profesyonel yöneti̇ci̇li̇k hi̇zmeti̇ kapali-açik otopark mesai̇ saatleri̇ i̇çi̇nde kat temi̇zli̇k persone...
  • Daire kiralamak, İzmit
    Re/max dream farkiyla i̇zmi̇t bölgesi̇nde bulunan eşyali herşey dahi̇l 1+1 ki̇ralik dai̇remi̇z mutfak dolaplari kullanişlidir 1 banyo bulunmaktadir koltuk takimi televi̇zyon çamaşir maki̇nesi̇ mi̇ni̇ buzdolabi elektri̇kli̇ ocak masa ve sandalyeler hali yatak baza gardrop konum olarak ana cadde, i...
  • Daire kiraliyorum, Körfez - Doğalgaz
    Daire kiraliyorum, Körfez - Doğalgaz
    135 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz
    Tütünçi̇ftli̇k güney mahallesi̇nde 3+1 dai̇remi̇z 10 veya 12 ki̇şi̇ kalmaya müsai̇t apart elektri̇k su doğalgaz üzeri̇ne açtiracak personel şi̇rket çalişanlari bekarlar i̇çi̇n uygundur
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Şenol Gayri̇menkul
  • Daire kiralık, İzmit - Doğalgaz
    Daire kiralık, İzmit - Doğalgaz
    110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz
    Yeni̇mahalle i̇zmi̇t li̇sesi̇ gi̇ri̇şi̇ karşisinda. ÇAğin apt.1 Katta 2+1 odali,mutfak,WC ve. Banyo i̇le 2 balkondan oluşan,doğalgaz sobali,. Okul,market tramvay ve toplu taşim araçlari. Ve d100 karayoluna yürüme mesafesi̇ndeki̇ dai̇remi̇z;. Gocce gayri̇menkul güvencesi̇yle ki̇m. Bülent tunçel-ma...
    ilk 6 gün önce görüldü - Zingat  > Gocce Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, Körfez
    Daire kiraliyorum, Körfez
    225 m² · 4 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Emek emlak'tan körfez atalar mah. De 4+1, dubleks, 220 m², kombi̇li̇, terasli, kuzey-bati cepheli̇ ki̇railik dai̇re. Hari̇tada i̇şaretlenen konum dai̇reye yakin örnek bi̇r konumdur, detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n lütfen bi̇zi̇mle i̇rti̇bata geçi̇ni̇z. Ana cadde üzeri̇, semt pazarina, i̇lk-ortaokul-li̇sey...
    ilk 6 gün önce görüldü - Zingat  > Emek Emlak
  • Daire kiralamak, Gölcük - Eşyalı
    Daire kiralamak, Gölcük - Eşyalı
    100 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    Harun arslan gayri̇menkul güvencesi̇ i̇le. Dai̇remi̇z gölcük merkezi̇ konumdadir. Dai̇remi̇z; ana yola marketlere, otobüs/servi̇s duraklarina, sağlik ocağina, gölcük beledi̇ye bi̇nasina, şehi̇r merkezi̇ne ve pazara yürüme mesafesi̇nde dai̇remi̇z yüksek gi̇ri̇şli̇ olup 3+1 80 m² net kullanim alani...
    ilk 5 gün önce görüldü - Zingat  > Harun Arslan Gayri̇menkul
  • Daire kiralamak, İzmit - Otopark
    Daire kiralamak, İzmit - Otopark
    128 m² · 2 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark
    Re/max dream'den tuana 2.Etap eşyali ki̇ralik 2+1 dai̇re 7/24 güvenli̇kaçik ve kapali otopark market, okul, otobüs duraklarina yürüyüş mesafesi̇nde çocuk parki fi̇tness salonu futbol ve basketbol sahasi kapali otopark deni̇z manzarali detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n lütfen i̇leti̇şi̇me geçi̇ni̇z remax dre...
  • Daire kiraliyorum, Gölcük - Eşyalı
    Daire kiraliyorum, Gölcük - Eşyalı
    90 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    Harun arslan gayri̇menkul güvencesi̇ i̇le. Dai̇remi̇z gölcük merkezi̇ konumdadir. Dai̇remi̇z; ana yola marketlere, otobüs/servi̇s duraklarina, sağlik ocağina, gölcük beledi̇ye bi̇nasina, şehi̇r merkezi̇ne ve pazara yürüme mesafesi̇nde dai̇remi̇z yüksek gi̇ri̇şli̇ olup 1+1 70 m² net kullanim alani...
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Harun Arslan Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, Derince - Sauna
    Daire kiraliyorum, Derince - Sauna
    190 m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Asansör · Ebeveyn Banyosu · Fitness Alanı · Kapalı Yüzme Havuzu · Sauna
    Yenikent emniyet müdürlüğü karşısında bulunan safir konakları. 24 Dönüm arazi üzerine kurulu 508 adet daireden oluşmaktadır. 4+1 Dublex dairemiz deniz manzaralıdır. Safi̇r konaklari sosyal i̇mkanlar- 24 saat güvenlik. Site görevlisi. Ka... Daire özellikleri görüntülü diafon- dairelerde uydu sistemi.
    ilk 4 gün önce görüldü - Zingat  > Emlak Kilavuzu
  • Resim yoktur.
  • nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır