sarı otobüs saatleri / Van Büyükşehir Belediyesi Otobüs Hareket Saatleri

Sarı Otobüs Saatleri

sarı otobüs saatleri

Aydın Büyükşehir Belediyesi

otobüs durumu, otobüs gecikmeleri, otobüs güzergahındaki değişiklikler, durak değişiklikleri ve tüm hizmet değişiklikleri hakkında gerçek zamanlı bilgiler için lütfen Aydın Büyükşehir Belediyesi servis bildirimlerini Moovit'ten kontrol edin.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İzmir - Aydın şehrinde Otobüs toplu taşıma sağlayıcısıdır.

İzmir - Aydın şehrinde, Aydın Büyükşehir Belediyesi şirketine ait, 1555 Otobüs durak ile 37 Otobüs hattı bulunmaktadır.

Otobüs hatları Doğanbey durağından Buharkent 3 durağına ve Ortakçı Mahallesi durağından D-Marin durağına kadar olan alanı kapsamaktadır.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, İzmir - Aydın genelinde bu bölgeleri de kapsayan Otobüs hatlarına sahip: Merkez, İncirliova, Söke, Adyin, Sultanhisar, Bozdoğan, Didim, Koçarlı, Çine, Kuşadası.

Aydın Büyükşehir Belediyesi şirketine ait en uzun hat: 405. Bu Otobüs hattı, (Adyin) Adü İlk Durak durağından başlıyor ve  (Didim)Didim Otogar Hareket Noktası durağında sona eriyor. 104 km'lik alanı kapsıyor ve 99 durağı bulunuyor.

En kısa hat: 104. Bu Otobüs hattı,  (Adyin) Forum Aydın Avm durağından başlayıp  (İncirliova)Polis Okulu durağında sona eriyor. 41 durakla 9 km'lik alanı kapsıyor.

Moovit Insights'a göre, Aydın Büyükşehir Belediyesi için en popüler hatlar 302, 105, 603.

Farklı bilet türlerinin maliyetleri ve fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ayrı hatların otobüs ücretlerini görmek için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin. Yolculuk ücretleri hakkında daha fazla bilgi ve çevrimiçi otobüs bileti satın almak için lütfen Aydın Büyükşehir Belediyesi'ın resmi sitesini ziyaret edin.

Aydın Büyükşehir Belediyesi şirketinin genel merkezi Aydın adresinde bulunur.

Şirket Sahibi: Aydın Büyükşehir Belediyesi

Belirli bir Aydın Büyükşehir Belediyesi Otobüs saatini mi arıyorsunuz? İzmir - Aydın için tüm Aydın Büyükşehir Belediyesi hatlarını ve saatlerini, Moovit Uygulaması'nda bulabilirsiniz. Moovit, Aydın Büyükşehir Belediyesi için size en iyi güzergahları gösterir ve adım yol tarifi ile yardımcı olur.

404 AYDIN SÖKE ARASI GİDEN SARI OTOBÜS SEFER SAATİ

404 AYDIN ADÜ-SÖKE

ADÜ’den-Söke’ye Gidiş : ADÜ Merkez Kampüs-Forum Aydın-Doğu Gazi Blv.-A.Menderes Blv.-İzmir Blv.-İncirliova-Germencik-Ortaklar-Ortaklar A.Ö.L-Argavlı-Sazlı-Söke(Aydın Caddesi)-İsmet İnönü Cd.-Yüksel Yalova Cd.-M.Kemal Atatürk Blv.(Son Durak)

Söke’den-ADÜ’ye Dönüş : M.Kemal Atatürk Blv.-İsmet İnönü Cd.-Yüksel Yalova Cd.-Kurtuluş Cd.-A.Kahveci Cd.-Abdi İpekçi Cd.-Aydın Cd.-Sazlı-Argavlı-O.A.Ö.L.-Ortaklar-Germencik-İncirliova-İzmir Blv.-A.Menderes Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs(Son Durak)

403 AYDIN SÖKE KUŞADASI ARASI GİDEN

SARI OTOBÜS SEFER SAATİ

403 AYDIN ADÜ-KUŞADASI

ADÜ’den-Kuşadası’na Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Forum Aydın-Doğu Gazi Blv.-A.Menderes Blv.-İzmir Blv.-İzmir/Aydın Otoyolu Şevketiye Bağlantısı-Germencik/Ortaklar Bağlantı Yolu-İzmir/Söke Yolu-Argavlı- Sazlı-Söke Aydın Cd.-İsmet İnönü Cd.-Yüksel Yalova Cd.-İsmet İnönü Cd-Kuşadası/Söke Yolu -Süleyman Demirel Blv.-A.Menderes Blv.-Candan Tarhan Blv.-Kuşadası Devlet Hastanesi(Son Durak)

Kuşadası’ndan-ADÜ’ye Dönüş: Kuşadası Devlet Hastanesi-Candan Tarhan Blv.-A.Menderes Blv.-Süleyman Demirel Blv.-Kuşadası/Söke Yolu-İsmet İnönü Cd.-Kurtluş Cd.-Koçlar Cd.-Abdi İpekçi Cd.-Aydın Cd.- İzmir/Söke yolu -Sazlı-Argavlı-Germencik/Ortaklar Bağlantı Yolu-İzmir/Aydın Otoyolu Şevketiye Bağlantısı-İzmir Blv.-A.Menderes Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs(Son Durak)

ADÜ’den-Kuşadası’na Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Forum Aydın-Doğu Gazi Blv.-A.Menderes Blv.-İzmir Blv.-İncirliova-Germencik-Ortaklar-Yeniköy-Aydın Bul.-A.Menderes Blv.-Candan Tarhan Blv.-Kuşadası Devlet Hastanesi(Son Durak)

Kuşadası’ndan-ADÜ’ye Dönüş: Kuşadası Devlet Hastanesi-Candan Tarhan Blv.-A.Menderes Blv.-Aydın Bul.-Yeniköy-Ortaklar-Germencik-İncirliova-İzmir Blv.-A.Menderes Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs(Son Durak)

İlk araç Forum Aydın'dan kalkar.

ADÜ yeşil işaretliler Adü-İncirliova-Germencik-Ortaklar-Yeniköy-Kuşadası güzergahını kullanır.

Kuşadası yeşil işaretliler Kuşadası-Yeniköy-Ortaklar-Germencik-İncirliova-Adü güzergahını kullanır.

Adü ve Kuşadası sarı işaretli(21:30 ve 21:40 seferleri) Adü-İncirliova-Germencik-Ortaklar-Söke-Kuşadası güzergahını kullanır. 

271 SÖKE -KUŞADASI GÜZELÇAMLI YA GİDEN

SARI OTOBÜS SEFERİ SAATLERİ

271 SÖKE-GÜZELÇAMLI

SÖKE'DEN GÜZELÇAMLI'YA GİDİŞ: SÖKE NOVADA AVN-AYDIN CADDESİ-İNÖNÜ BULVARI-YENİKENT-AĞAÇLI-DAVUTLAR-GÜZELÇAMLI-ZEUS MAĞRASI GİRİŞİ

GÜZELÇAMLI'DAN SÖKE'YE DÖNÜŞ: ZEUS MAĞRASI GİRİŞİ-GÜZELÇAMLI-DAVUTLAR-AĞAÇLI-YENİKENT-İNÖNÜ BULVARI-AYDIN CADDESİ-SÖKE NOVADA AVM

405 AYDIN DİDİM ARASI GİDEN SARI OTOBÜS SEFER SAATİ

405 AYDIN-DİDİM

Forum Aydın’dan-Didim’e Gidiş: FORUM Arkası-Doğu Gazi Blv.-A.Menderes Blv.-İzmir Blv.-İzmir otobanı-SAZLI-Novada-SÖKE OTOGAR-Didim Karayolu-Akyeniköy-Mavişehir-Didim OTOGAR (Son Durak)

Didim’den-Forum Aydın'a Dönüş: DİDİM OTOGAR-Mavişehir-Akyeniköy-Didim Karayolu-Söke Otogar- Novada-Sazlı-İzmir OTOBANI-İzmir Karayolu-Adnan Menderes Blv.-Doğu Gazi Blv.-Foroum Arkası (Son Durak)

273 SÖKE BALAT DİDİM ARASI

SARI OTOBÜS SEFERİ SAATLERİ

273 SÖKE-MAĞAZALAR-GÖLBENT-BALAT-DİDİM

Didim’den-Söke’ye Gidiş: Didim Otogar-19 Mayıs Cd.-Atatürk Blv.-Pınar Cd.-İnönü Blv.-Didim/Güllübahçe Yolu-Akköy – Balat –Milet Ören Yeri-Tuzburgazı – Atburgazı –Doğanbey-Güllübahçe yolu- Gölbent-Söke/Milas Yolu -Bağarası Cd.-Adnan Kahveci Cd.-Abdi İpekçi Cd.-Aydın Cd.-Söke Novada Outlet-Uğrak Sk. (Son Durak)

Söke’den-Didim’e Dönüş: Uğrak Sk.-Söke Novada Outlet-Aydın Cd.-İsmet İnönü Cd.-Kurtuluş Cd.-Koçlar Cd.- Söke Otogar- Bağarası Cd.- Söke/Milas Yolu -Gölbnet-Güllübahçe Yolu-Doğanbey-Atburgazı-Tuzburgazı-Balat-Milet Ören Yeri-Akköy-Didim/Güllübahçe Yolu-İnönü Blv.-Pınar Cd.-Atatürk Blv.-Didim Altınkum-Didim Otogar (Son Durak)

601 AYDIN İNCİRLİOVA KOÇARLI BAĞARASI SÖKE ARASI

GİDEN SARI OTOBÜS SEFER SAATİ

601 FORUM AYDIN-İNCİRLİOVA-KOÇARLI-BAĞARASI-SÖKE

İncirliova'dan-Söke'ye Gidiş:  İncirliova Şirinevler Cd-İncirliova/Koçarlı Yolu-Koçarlı (Merkez)-Yeniköy-Bıyıklı-Haydarlı-Bağarası-Burunköy-Bağarası Cd.- Söke Otogar (Son Durak)

Söke’den-İncirliova’ya Dönüş: Söke Otogar-Bağarası Cd.-Burunköy-Yeniköy Bağarası-Haydarlı-Bıyıklı -Koçarlı(merkez)-İncirliova/Koçarlı Yolu-İncirliova Şirinevler Cd.( Son Durak)

Forum Aydın'dan-Söke'ye Gidiş:  Forum Aydın-Doğu Gazi Bul.-Batı Gazi Bul.-Atatürk Bul.-İzmir Bul.-İncirliova Şirinevler Cd-İncirliova/Koçarlı Yolu-Koçarlı (Merkez)-Yeniköy-Bıyıklı-Haydarlı-Bağarası-Burunköy-Bağarası Cd.- Söke Otogar (Son Durak)

Söke’den-Forum Aydın'a Dönüş: Söke Otogar-Bağarası Cd.-Burunköy-Yeniköy Bağarası-Haydarlı-Bıyıklı -Koçarlı(merkez)-İncirliova/Koçarlı Yolu-İncirliova Şirinevler Cd.-İzmir Bul.-Atatürk Bul.-Batı Gazi Bul.-Doğu Gazi Bul.-Forum Aydın(Son Durak)

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır