kokpit koleji ekşi / Eskişehir Kokpit Okulları Yesevi Kampüsü - Sağlık Lisesi - Havacılık Lisesi

Kokpit Koleji Ekşi

kokpit koleji ekşi

kokpit koleji

bu özelliği kullanmak için reklamsız üyeliğe sahip olmanız gerekmektedir. mobil uygulamamızı indirerek reklamsız aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

• kocaeli'nde bulunan ve sms ile milleti rahatsız eden sözde eğitim kurumu. siz önce kendinizi eğitin, kimden nasıl numara bulup sms atıyorsunuz?
  • muğla'da da aynı adla faaliyet gösteren ve kocaelide bulunanı gibi beni ve çevremdeki birçok kişiyi sms manyağı yapmakta olan okul. bunların içinde eski telefon kullanıp da mesaj kutusu dolan, sildirmeye gelenler de var ki bu mesajların çoğu bu okuldan gelme. sms ile pazarlama/tanıtım/satış faaliyetleri öldü, helvasını bile yidik gari yapmaverin şunu:)
  • illegal yollardan insanların numaralarını ele geçirip insanları rahatsız etmeyi öğretiyorlar galiba. (bkz: tiss.gtb.gov.tr)

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

eğitim

kokpit koleji

bu özelliği kullanmak için reklamsız üyeliğe sahip olmanız gerekmektedir. mobil uygulamamızı indirerek reklamsız aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

• kocaeli'nde bulunan ve sms ile milleti rahatsız eden sözde eğitim kurumu. siz önce kendinizi eğitin, kimden nasıl numara bulup sms atıyorsunuz?
  • muğla'da da aynı adla faaliyet gösteren ve kocaelide bulunanı gibi beni ve çevremdeki birçok kişiyi sms manyağı yapmakta olan okul. bunların içinde eski telefon kullanıp da mesaj kutusu dolan, sildirmeye gelenler de var ki bu mesajların çoğu bu okuldan gelme. sms ile pazarlama/tanıtım/satış faaliyetleri öldü, helvasını bile yidik gari yapmaverin şunu:)
  • illegal yollardan insanların numaralarını ele geçirip insanları rahatsız etmeyi öğretiyorlar galiba. (bkz: seafoodplus.info)

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

eğitim

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir