pınar altuğ kaşları / Magazin gündeminden başlıklar - Magazin Haberleri

Pınar Altuğ Kaşları

pınar altuğ kaşları

Dogalliktan uzak. Gerci eski hali de kotuydu. Aman banane.

kürk gibi sinüziti varsa iyi gelir sanırım reçeteli bi kaş .

gözünün üstünde bıyık bırakmış gibidir.

son resmi açtığınızda karşınızda pınar ın barzo şubesini görebilirsiniz. hiç yakışmamıştır.

mıho reize rakip olmuştur efenim.Kaşların güzelmiş güle güle kullan.
https://www.google.com.tr...reis-ccc%252F%3B592%3B448

altuğ'nun nedir yahu?

gelelim kaşlara. kaşlarla ilgili diyecek bir şeyim yok hiç de sikimde değil. ama baktım türkçe katlediliyor koşarak geldim.

pınar altuğ

10. armağan çağlayan'ın programına katıldığı bölümün altına kendisiyle alakalı "egoist, kendini beğenmiş, amma çok kendini övdü" gibi yorumlar yapılmış. ben de merak edip izledim. pınar altuğ üstteki girdide de bahsedildiği üzere mankenlik yıllarından başlayıp kendi hayatını paylaşmış programda dobra bir şekilde. türkiye güzeli seçildiği zaman miss turkey'in aşırı değerli olduğundan, bir gün sonrasında herkesin kendini tanıdığından bahsetmiş ve tüm yorumlarda bunun üstünden linç yemiş. kadın yanlış bir şey demiyor ki, o zamanlar tescilli güzel seçildiğinizde herkes sizi tanırdı dolayısıyla beni gören herkes bak türkiye güzeli diyordu demiş.

ama dahası da var, kadın 17 yaşından beri çalıştığından, yaptığı işlerden bahsetmiş; ben genç yaşımda benden daha büyük kadınların izlediği yemek programlarının sunucusu oldum, bu benim için büyük mutluluktu demiş, altında sürekli kendini çok üstün görüyorsun yazmışlar. ya da kadın çocuklar duymasın'ın 18 yıl sürdüğünden, kendisinin de bunun bir parçası olduğundan mutluluğunu dile getirmiş yine altında linç. vay efendim sanki çok güzel diziydi de, kendini ne sanıyormuş da.

öncelikle şunu söylemek istiyorum, bir erkek ünlü kendi yaptığı işleri anlatınca başarılı oluyor da, bir kadın anlatınca neden egoist oluyor? farklı kulvarlarda olduklarını biliyorum ama bir acun ılıcalı başarı hikayesini anlatınca herkes tarafından alkışlanıyor ama bir kadın anlatınca neden kendini beğenmiş ilan ediliyor? kadın, model olarak başlamış, sonra başka kapılar da açılmış, ama zamanında popüler olmuş mu, olmuş. yaptığı şeyler izlenip beğenilmiş mi, beğenilmiş. ama türk insanında maalesef bir kadın kendi başarılarından bahsedildiğinde egoist ilan ediliyor, veyahutta güzelliğiyle bir yere geldiği vurgulanıyor. pınar altuğ özellikle babasını kaybettikten sonra çalışmak zorunda kalan bir insan, babasını kaybettikten çok da uzun olmayan bir süre sonra da annesini kaybetmiş. kendisi bir şekilde hayata tutunmayı başarabilmiş birisi.

kendisinin ne fanıyım ne yaptığı işleri takip ederim. ama insanların linç etmekten hoşlandığı bir figür olduğunu biliyorum. bu linçlere karşı sergilediği tutumu da çok beğeniyorum. gerekene gerektiği gibi cevap vermesini çok iyi biliyor. geçen gün kocanız yanınızda jigolo gibi duruyor diyen birini instagramda ifşa etmişti. bana göre de doğru olanı yaptı. klavyesi olup her istediği kişiye veya nasılsa ünlü diye önüne gelene istediği gibi hakaret edebileceğini düşünen insanlara ağzının payını güzel verdiğini düşünüyorum. bu yaptığıyla da tepki topladı tabii ki çünkü bir kesime göre ünlüysen her şeyi kabul etmen lazım, susman lazım, cevap verirsen onları aşağılamış olursun.

kadın zamanında ünlü bir mekanın üst katında oturduğu için evi herkes tarafından biliniyormuş bu yüzden evine olur olmadık herkes gelmeye çalışıyormuş. düşününce bu çok korkunç değil mi? ama bunları anlattıkça da yine kendini çok önemsiyorsun gibi yorumlar yapılmış kadına.

kadının mükemmel olma çabası yok, geçmişte hatalarım da oldu diyor. kendisi hakkında bu zamana kadar pek bir düşüncem yoktu, ama şu saatten sonra gerçekten dik duruşuna hayran kaldığım bir kadın oldu. zamanında da tesettürle ilgili bazı söylemleri olmuştu, ve sözleri çarpıtılarak dine hakaret ediyor diye linç ettirilmeye çalışılmıştı, ama kendisi çıkıp özür dilemem gereken bir konu olduğunu düşünmüyorum demişti. bu sebeple bana göre medyaya oynayan birisi değil. ailesiyle sessiz sakin bir hayat yaşamaya çalıştığı da belli. umarım ailesiyle hep çok mutlu olur ve insanlara karşı bu dik duruşlu tavrını sürdürür.

Çağla Şıkel 'gözüne ne kaçtı sen söyle' dedi. Pınar Altuğ 'daha önce hiç olmamıştı' yorumu yaptı

Bir tenis kulübünde gerçekleşen moda etkinliğine izleyici olarak davet edilen Pınar Altuğ ve Çağla Şıkel, bu güne dair paylaşımlarını sosyal medya hesaplarından yaptı.

Etkinlik sırasında başına talihsiz bir olay gelen Pınar Altuğ'un imdadına yanında oturan arkadaşı Çağla Şıkel yetişti.

Aralarında yaptıkları diyalogdan anlaşıldığı üzere gözüne 'kuş boku' kaçan Pınar Altuğ'a yardımcı olan Şıkel o anlara dair bir fotoğraf karesini Instagram hesabından paylaştı.

cagla-3.jpg

Paylaşımına, Pınar Altuğ'u etiketleyerek 'gözüne ne kaçtı sen söyle' diyen Çağla Şıkel'e arkadaşı Altuğ'un yanıtı 'kuş boku' oldu.

cagla-2.jpg

Çağla Şıkel'in 'şanslısın' yorumu yaptığı Pınar Altuğ yaşadığı talihsizliğe dair "Valla çok oldu da gözüme hiç olmamıştı" yorumunda bulundu.

pinar-altug-3.jpg

İlgili Haberler

Magazin gündeminden başlıklar

Demet Akalın anne oldu

2012 yılında Okan Kurt ile evlenen Demet Akalın ilk bebeğini dünyaya getirdi.

Bu sabah saat 10:00'da Maslak Acıbadem Hastanesi'nde sezaryenle doğum yapan Demet Akalın, daha önce duyurduğu gibi kızına Hira adını verdi.

HİRA İÇİN BABY SHOWER YAPMIŞTI! İŞTE FOTOĞRAFLAR!

Şarkıcı, hamileliğinin son aylarında sık sık çok zorlandığını söylüyordu.

SANATÇI DOSTLARINDAN TEBRİK MESAJI YAĞDI

Akalın'ın doğum yaptığını duyan sanatçı dostları Twitter'dan iyi dileklerde bulundu. İşte onlardan bazıları...

Deniz Seki
Demet, Hira doğmuş bile 7 Şubat'ta bekliyorumdum doğumu ben. Ay yerim onu ben. Allah analı babalı büyütsün hoşgelmiş

İbrahim Tatlıses
Evet, bekle bekle nihayet Hira'mızda geldi. Anneye de babaya da tebrikler. Allah'ım analı babalı büyütmeyi nasip etsin İNŞALLAH tebrikler...!!

Bengü
Hoşgeldin Hira bebek

Fulden Uras
Hoşgeldin Hira Prenses

Reyhan Karaca
Hira bebek hoşgeldi. Demet, Allah analı babalı büyütsün

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir