hale şahin astrolog / Hamilelik Akademisi | Danışma Kurulu - Hale Şahin

Hale Şahin Astrolog

hale şahin astrolog

Etkinliğe Dair

Etkinlik Kuralları

- 12 Yaş sınırı vardır.
- Eğitim süresi 1 ders (yaklaşık 2 saattir)
- Eğitim için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
- Etkinlik linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz.
- Etkinliğe katılmanız için gereken Zoom linki ve şifresi etkinlikten önce sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize web sitemiz tarafından gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak eğitime katılamamanız halinde web sitemizin veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
- Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya web sitemizin sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.

ASTROINPINK

Astroloji & Daha Fazlası

Ana Sayfa: Hoş Geldiniz

Ana Sayfa: Hakkımda

Yaptığımız yüz yüze ilişki danışmanlığı ve rektifikasyon için çok çok teşekkür ederim. Genelde online yapıyorlar ama böyle çok daha proaktif ve samimi oldu. Enerjine, sabrına, pozitif yaklaşımına ve şeffaf bir şekilde beni yönlendirmene hayran kaldım. Söylediğin her şey tek tek kafamda oturdu ve yoluma ışık oldun. Bundan sonra tek adresimsin.

B. Turan

Nur Hanım, danışmanlığınızdan çok memnun kaldım. Gayet ayrıntılıve güzel açıklayıp izah ettiniz birçok şeyi Özellikle benimle ilgili çok spesifik alanlarda nokta atışı yorumlarınıza hala şaşkınım. Çok teşekkür ederim tekrardan, öngörü ve önerilerinizi dikkate alacağım.

Ö. Koca

Söylediğin her şey yavaş yavaş gerçek oluyor. Bir ajansa kaydolacağıma hiç inanmazdım, sen yolumu aydınlattınHayatımda aldığım en güzel tavsiyeler ve en güzel danışman

S. Abdullaeva

Ana Sayfa: Müşteri Görüşleri

Ana Sayfa: Bookings Widget

'Gezegensel evler boyunca yapılan yolculuk, bizi karakterimizin iyi ve kötü yönlerinin farkında olma noktasına ulaştırır ve buradaki yüce amaç da tamamen özgür bir iradeye sahip olmaktır.'

CARL GUSTAV JUNG

Ana Sayfa: Alıntı

Ana Sayfa: Instagram

Ana Sayfa: SSS

Astroloji eğitimleriniz neler?

Sevgili hocam Hale Şahin ( ig: astrodayss) ile temel seviye ve orta seviye astroloji eğitimini tamamladım.
Ayrıca rektifikasyon eğitimimi Uğur Koşar (ig: astrologugurkosar) ve sinastri ilişkiler astrolojisi eğitimimi Sena Terzi'den ( ig: astrosenaterzi ) aldım.

Astroloji nasıl öğrenebilirim?

Astroloji eğitimler ve sık okuma ile kendimizi geliştirebileceğimiz bir alan. Sadece eğitimler ya da okuma yolu ile ilerlemesi karışık olacak bu yolculukta mutlaka bir uzmandan yardım almanızı, astro-severler ile bol bol konuşmanızı (ki forumu bunun için açtım :)) ve bir çok haritaya tam anlamasanız bile göz atmanızı öneririm.

Ben astrolojiye nasıl başladım?

Çocukluğumdan beri ilgimi çeken astroloji yolculuğuna aslında net bir adımı Ayça Şahin ( ig: @tudorkizi ) 'in tarot-major arkana eğitimi ile attım. 'e kadar youtube gibi platformlarda sadece dinleyici iken, bu yıldan sonra tarotun beni astrolojiye daha da yönlendirmesiyle beraber bol bol okuma ve incelemeye başladım. 'nin başında ise temel seviye eğitimi ile başladım ve katılabildiğim tüm eğitimlere katılmaya devam ediyorum.

Ana Sayfa: İletişim

Danışma Kurulu

compact company

Hamilelik Akademisi İçerisindeki bilgiler konunun uzmanları olan ekibimiz tarafından güncel, kanıta dayalı bilgileri sunan sağlık otoritelerinin (Dünya Sağlık Örgütü, Amerikan Jinekeoloji ve Obsterik Derneği, İngiltere Jinekoloji ve Obsteri Kılavuzu, )önerilerinden hazırlanmıştır. Bu sitedeki içerikler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmasına yönelik öneriler değildir. Kişileri ilgili konularda bilgilendirmek amaçlıdır. Tanı ve tedaviler mutlaka bizzat kişinin başvuracağı hekim tarafından yapılmalıdır. Bu siteyi ziyaret eden kullanıcılar bu uyarıları, kullanım kılavuzu ve gizlilik politikasını kabul eden kişilerdir.

Tıbbi bir sorunuz var ise mutlaka doktorunuz veya sağlık servisi sağlayıcınız ile iletişime geçiniz. Bu web sitesindeki bilgiler sadece bilgi vermek amaçlıdır ve hiçbir şekilde tıbbi bir öneri, tanı veya bir tedavi için kullanılmamalıdır.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır