fenerbahçe tebrik mesajları / TFF ve kulüplerden Fenerbahçe'ye tebrik mesajları - Futbol Spor Haberleri

Fenerbahçe Tebrik Mesajları

fenerbahçe tebrik mesajları

Galatasaray'dan Fenerbah&#;e'ye tebrik mesajı

Kadınlar EuroLeague'de beşinci kez finale yükselen Fenerbahçe Alagöz Holding, bir diğer temsilcimiz ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi'ni mağlup ederek kupayı kazanmayı başardı.

Final maçında 35 sayıyla oynayarak EuroLeague Finalleri tarihinde bir maçta en yüksek skora ulaşan oyuncu olan Breanna Stewart, aynı zamanda Final Four'un MVP'si seçildi.

GALATASARAY'DAN TEBRİK MESAJI

/ sezonunda Kadınlar EuroLeague şampiyonluğu kazanmayı başaran sarı - kırmızılılar, ezeli rakibi Fenerabehçe ve ikinci olan ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi'ni tebrik etti.

Galatasaraydan Fenerbahçeye tebrik mesajı

Galatasaray'ın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, "🏆
@EuroLeagueWomen sezonu şampiyonu Fenerbahçe Alagöz Holding’i ve ikincisi ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ni ülkemize kazandırdıkları başarılardan ötürü tebrik ederiz. 👏 @fbkadinbasket & @cukurovabasket" ifadelerine yer verildi.

Siyaset Dünyası'ndan Fenerbahçe'yi Kutlama Mesajları Geldi

Siyaset Dünyası'ndan Fenerbahçe'yi Kutlama Mesajları Geldi

Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası'nın sahibi oldu. Diyarbakır Milletvekillleride sosyal medya hesaplarından tebrik mesajları paylaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonluğu'na ulaşan @Fenerbahce'yi, tüm taraftarını ve Fenerbahçe camiasını en kalbî duygularımla tebrik ediyorum.

Mehmet Galip Ensarioğlu : Ziraat Türkiye Kupası final maçında Medipol Başakşehir'i yenerek şampiyon olan Fenerbahçe'yi ve taraftarlarını tebrik ediyorum. Tebrikler Fenerbahçe

Suna Kepolu Ataman: Ziraat Türkiye Kupasını kazanan @Fenerbahce ’yi gönülden tebrik ediyorum.

#TürkiyeZiraatKupası

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe ile Başakşehir karşı karşıya geldi. Heyecan dolu mücadelede kazanan taraf 'lık skorla Fenerbahçe oldu. Jorge Jesus'un öğrencileri bu sonuçla beraber Türkiye Kupası'nın sahibi oldu.

Fenerbahçe Mesajları, FB Sözleri, Fenerbahçe Sloganları

» Senin neyine vuruldum biliyormusun, o sahaya çıkarken , taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına. Kısacası senin asaletine vuruldum FENERBAHÇEM!!

» NE LAYLAY CIM CING CONG, NE HAMSI, NE DE ALA KARGA. SAMPIYONSUN BU SENE SANLI KANARYA!

» Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, sen büyük dileğim seni çampiyon görmek..

» Bir fenerli 10 beşiktaşlı, 20 trabzonlu ve bütün cümbomlulara bedeldir.

» İtina ile aslan terbiye edilir. Başvuru : Herhangi bir FENERBAHÇELİ

» Kalpleri fetheden renkler, YAŞA FENERBAHÇE! Türk'^ün kalbi seninle atar, YAŞA FENERBAHÇE! Mazinde bir tarih yatar, YAŞA FENERBAHÇE! Ne mutlu seni sevene, YAŞA FENERBAHÇE!

» Fenerbahçe forması tutkulu bir aşk gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

» Ne sinema, ne tiyatro, nede İstanbul'da bir gece. En büyük eğlence FENERBAHCE.

» DE DOGDU ASKIMIZ, SARI-LACIVERT RENKLERI OLDU SARKIMIZ, SPORUN HER DALINDA BIZIM SANIMIZ, HIC BITMEDI-BITMEYECEK BIZIM ASKIMIZ!! CATLAYIN CIMBOMLULAR BU YIL FENER SAMPIYOOOOOONNNNNNNNN! .

» Fenerbahçe sen çok yaşa canım feda olsun sana. Hiçbirşeye değişilmez senin sevgin bu dünyada. LALALAYLAYLAY

» CANLAR, YILMAZLAR, LEFTERLER GELDI, CEMIL, ZIYA, SELÇUK, ALPARSLAN, OSMAN OĞUZ, AYKUT, RIDVAN, ENGIN VE NICELERI! BITMEZ FENER EFSANELERI! !

» MAÇ YAPARKEN SAHADA SARI KANARYALAR, RAKIP TAKIMA KRAMPON TOPLATIRLAR! SIKI DUR KARŞI DEFANS! FENER GELIYOR, ŞUT VE GOOOL AĞLARI DELIYOR!

» BU SENE SON OLMALI, ARKASI OLMAMALI SÖYLETME ARTIK FENER ACI HASRET ŞARKSINI.

» FENER DEDINIZ SÖNDÜNÜZ, ASLAN DEDINIZ KAÇTINIZ, HAMSIYDINIZ YENDINIZ, KARTAL OLDUNUZ, ŞAMPIYONSUNUZ!!

» TE DOGDU ASKIMIZ , SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ, CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP SENIN YANINDAYIZ

» Güzeller içinden bir seni seçtim Kalbimi sana.. ben sana verdim.. Bu alemde kral sensin Fenerbahçe. Şampiyonlun için saldır FENERBAHÇE

» Siz orada kalıp daha fazla mı öpülmek istiyorsunuz ? :)) Saygı duyarız..

» Fenerim benim fenerim benim ALLAHını seveyim canımı vereyim uğrunda öleyim fenerim benim

» Sarı lacivert rengimiz şanpiyonluk hedefimiz hiç bir şeye değişmeyiz çünkü çünkü çünkü çünkü çünkü fenerbahçeliyiz

» Bir gün herkes galatasaraylı olacak Kötü yola düşecek Aklı başlına gelecek gün Fenerbahçe'ye geçecek

» Senin sevgin erişilmez, hiçbirşeye benzemez, hiçbir takım ölümüne desteklenmez. Tek sözcük herşeye değer ; FENERBAHÇE

» Ey şanlı Fenerbahçe o sahaya çıktığında rakip takımın oyuncuları eli ayağına dolaşır. Dolaştığındada başlarlar bağırmaya beni çöz diye

» Galatasaraylılar vakit kaybetmeden Fenerbahçeye geçin yoksa son pişmanlık fayda etmez

» Sarını yanına lacivert koydum, yıllardır ben senin esirin oldum yağmurdada çamurdada yanında oldum, Fenerbahçe sen bizim herşeyimizsin eğlenelim arkadaşlar fener geliyor, kadıköyde bugece bayram oluyor, şampiyonluk bizimdir, alem geliyor, kaldırın bayrakları EFSANE DÖNÜYOR.

» Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır. Biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler..

» Hayatımdaki Herşey Yalan , Tek Gerçek Sensin Fenerbahçem

» ATAM izindeyiz bizde FENERBAHCELIYIZ

» Bir Gün Herkes FeNeRBaHçEli olmasın!!Bırakın da o ŞeReF bize kalsın

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir