megane 2 anahtarla kapı açma / Renault Kapı Kilidi Açılması | Motor Dersi

Megane 2 Anahtarla Kapı Açma

megane 2 anahtarla kapı açma

Kart okunamadı, Megan kartı, Megan2 Kartı, megane 2 kart tamiri, Megane 2 Kartı, Megane Kart Tamiri, Megane2 Kart kapıları açmıyorile etiketlendi

Megane 2 Akü bitti Kapıları açma yöntemi

S.a arkadaşlar ak&#;s&#; tamamen boşalan MEGANE 2 hb arabam var 2haftadır yatıyordu araba ak&#; eski değil ama alarm &#;ekti sanırım boşaldı ve tek kart anahtarım var benden &#;nceki sahipleri arabaya &#;ok fazla bakmamış, aslında karttaki anahtar ile ş&#;f&#;r kapısı a&#;ılıyor ama bende yok bende arabayı alırken anahtar fln sormayınca tek anahtarla kaldım ve kartın i&#;inde olan anahtarda plastik yan sanayi anahtar sanırım bu anahtar ile ş&#;f&#;r kapısı a&#;ılıyor iken bende olmadığından a&#;amadım napsam diye aratırken nasıl a&#;acağımı &#;ğrenemedim bi ka&#; g&#;n burda araştırdım youtubeden baktım olmadı nakit sıkıntım olduğundan bu aralar, kendi &#;&#;z&#;m&#; &#;rettim ve kaputu a&#;mayı başardım, nasılmı ne cam kırdım ne bişey hi&#; masrafsız bir tek uzun bir d&#;z tornavida yardımıyla işi &#;&#;zd&#;m. &#;n tampondaki sağlı sollu ufak ızgaraları tornavida yardımıyla s&#;k&#;n arabanın solundaki ş&#;fer taraftaki yani onu s&#;ksenizde olur bir ışık yardımıyla kaput sisteminin yayını g&#;receksiniz kilit g&#;r&#;n&#;yor yayı yerinden &#;ıkartın olay tamam elinizle a&#;ılıyor sonrasında sistemi anlamak i&#;in megane 2 nin kaput kilidini &#;ncelikle inceleyin, ben &#;yle yapıp deneyimledim faydalı olmuşumdur umarım hayırlı g&#;nler bununla alakalı hi&#; biyerde yazı vs yok servislere bile sordum ama onlar bile a&#;amassın dedi camı kır fln filn neyse hayırlı g&#;nler biraz pratik bilgi ile herşey &#;&#;z&#;me kavuşabiliyor, bu y&#;ntemle hırsızlar ak&#; enjekt&#;r ve motorla alakalı s&#;k&#;lebilicek par&#;alarınızı 10 dkikada s&#;km&#;ş olur o nedenle dikkat edin :DMegane 2 Akü bitti Kapıları açma yöntemi
Megane 2 Akü bitti Kapıları açma yöntemi

KAPILARIN KILITLENMESI, KILITLERININ AÇILMASI

İçeriden kilitleme / kilitleri açma butonu

5 butonu kapılara ve bagaj kapağına aynı anda kumanda eder.

Açılır mekanizmalardan biri (kapı veya bagaj kapağı) açık kalmışsa veya iyi kapanmamışsa, açılır mekanizmalar hızla kilitlenir / kilitleri açılır.

Bagaj kapağı açıkken eşya taşınması durumunda, kapıları kilitleyebilirsiniz: kontak kapalıyken, diğer açılır elemanları kilitlemek için düğmeye 5 beş saniyeden daha uzun süre basınız.

Kapıları kilitleme durumu ikaz ışığı

Kontak açıkken,5 butonu ikaz ışığı, açılır elemanların kilitlenme durumunu gösterir:

- ikaz ışığı yanıyorsa, açılır mekanizmalar kilitlidir;

- ikaz ışığı yanmıyorsa, açılır mekanizmaların kilitleri açıktır.

Kontak kapalıysa, kapıları kilitlediğinizde uyarı lambası kaybolmadan önce bir süre yanık kalır.

Kart olmadan kapıların kilitlenmesi

Örneğin şarjı bitmiş bir pil, kartın kısa süreli çalışmaması vb. durumunda.

Kontak kapalıyken, bir açılır mekanizma (kapı veya bagaj) açıkken, düğmeye 5 beş saniyeden fazla basınız.

Kapının kapanmasıyla tüm açılır mekanizmalar kilitlenmiş olacaktır.

Not: araç kilidinin dışarıdan açılması ancak aracın erişim bölgesinde bulunan kart ile veya karta entegre anahtar ile mümkündür.

Kart düğmeleri ile aracın kilitlenmesi/kilidinin açılmasından sonra, uzaktan kilitleme ve eller serbest modunda kilit açma devre dışıdır.

« Eller serbest » moduna geri dönmek için aracı yeniden çalıştırınız.

Kartı içeride bırakarak asla aracınızdan çıkmayınız.

Sürücünün sorumluluğu

Aracınızı kapılar kilitli olarak kullandığınız takdirde, acil bir durum ortaya çıktığı zaman yardım ekibinin aracın içine ulaşmasının daha zor olacağını unutmayınız.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir