bahçelievler sağlık liseleri / İstanbul Bahçelievler Sağlık Meslek Liseleri Listesi ve İletişim Adresleri

Bahçelievler Sağlık Liseleri

bahçelievler sağlık liseleri

Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumuna Toplu Taşıma

Türkiye'deki Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Mahmutbey Caddesi-2; Çiçek Sokak; Kocasinan İlkokulu - Yenibosna Metro Yönü; Karaburun - monash.pw Metro Yönü; Kocasinan Polis Merkezi - Çavuspasa Yönü; İtfaiye Okulu - Soganli Yönü.

OtobüsZB97Metro:M1AM3Minibüs / Dolmuş:MİNİBÜS: A

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi için yol tarifi alın.

Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bahçelievler konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi için Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sağlık Hizmetleri Alanı

Bahçelievler Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından gerçekleştirilen Alan Tanıtım videoları; ilçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde görev yapan öğretmenlerimizin gönüllü katılımları ile çekilmiştir. Tanıtım videolarımızın öğrenci, veli ve öğretmenlerimize nitelikli mesleki rehberlik konusunda destek sağlamasını ve yol gösterici olmasını temenni ediyoruz.

Sağlık Hizmetleri Alanı

Alan tanıtım videosunu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Alanın Bulunduğu Okul

Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Yayın Tarihi: 7 Temmuz

Fatih Projesi
Çanakkale Savaşlarının Yılı Etkinlikleri

Şirinevler Mahallesi Barbaros Caddesi No11/4 Hükümet Konağı Kaymakamlık Kat 4 Bahçelievler / İSTANBUL - 25 41 25 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

Özel Bahçelievler Görür Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Bahçelievler Görür Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

İstanbul Avrupa Yakası

-
Yabancı Dil

Kuruluş Yılı

OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

Özel Bahçelievler Görür Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Fiyatları

Kayıt Fiyatı ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Yemek ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

FİZİKSEL İMKANLAR

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

BURS KOŞULLARI

Özel Bahçelievler Görür Anadolu Sağlık Meslek Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

ADRESİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TELEFONWEB

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

KAYIT ÜCRETİ NE KADAR?

Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için

OKUL SİZİ ARASIN

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır