bu ayrılık bize ölüm getirir / Yıldız Tilbe - Geçti Dost Kervanı - Şarkı Sözleri Sitesi

Bu Ayrılık Bize Ölüm Getirir

bu ayrılık bize ölüm getirir

Rockol

• Utilizza solo immagini e fotografie rese disponibili a fini promozionali (“for press use”) da case discografiche, agenti di artisti e uffici stampa.
  • Usa le immagini per finalità di critica ed esercizio del diritto di cronaca, in modalità degradata conforme alle prescrizioni della legge sul diritto d'autore, utilizzate ad esclusivo corredo dei propri contenuti informativi.
  • Accetta solo fotografie non esclusive, destinate a utilizzo su testate e, in generale, quelle libere da diritti.
  • Pubblica immagini fotografiche dal vivo concesse in utilizzo da fotografi dei quali viene riportato il copyright.
  • È disponibile a corrispondere all'avente diritto un equo compenso in caso di pubblicazione di fotografie il cui autore sia, all'atto della pubblicazione, ignoto.

Segnalazioni

Vogliate segnalarci immediatamente la eventuali presenza di immagini non rientranti nelle fattispecie di cui sopra, per una nostra rapida valutazione e, ove confermato l’improprio utilizzo, per una immediata rimozione.

Şarkı Sözleri

Ana SayfayYıldız TilbeGeçti Dost Kervanı

Yıldız Tilbe - Geçti Dost Kervanı

Bu sayfada Yıldız Tilbe adlı şarkıcıya/gruba ait Geçti Dost Kervanı şarkısının sözleri bulunmaktadır.

Şarkı Sözü

Şu karşı yaylada göç katar katar
Bir güzelin yüzü ferimde tüter
Bu ayrılık bize ölümden beter
Geçti dost kervanı eyleme beni, eyleme beni

Şu benim sevdiğim başta oturur
Bir güzelin derdi beni bitirir
Bu ayrılık bize ölüm getirir
eyleme, eyleme beni

Sayfa Bilgisi

Sayfa Gösterimi:

Oylama:

(1 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorum Yaz

Tüm Şarkıları

Yıldız Tilbe
  • 14 Şubat, ziyaret
  • Aç Kapıyı, ziyaret
  • Acı Gönlüm, ziyaret
  • Adam Mı Oldun, ziyaret
  • Adanalı, ziyaret
  • Affet Beni, ziyaret
  • Ağla Gönlüm (Ft. Toprak), ziyaret
  • Ağla Yüreğim, ziyaret
  • Ah Bir Çocuk Olsaydım, ziyaret
  • Aklım Hep Sende, ziyaret
  • Al Gönlünü Ondan, ziyaret
  • Aldat, ziyaret
  • Allan Pullan, ziyaret
  • Ama Evlisin, ziyaret
  • Anlamak İçin, ziyaret
  • Anlamı Olmaz, ziyaret
  • Anlat Bakalım, ziyaret
  • Anma Arkadaş, ziyaret
  • Aramam Seni, ziyaret
  • Arayacaksın Ayrılınca, ziyaret
  • Yıldız Tilbe - Tüm Şarkılar, şarkı sözü

Daha Fazla Şarkı Sözü

Şarkıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Şarkıcıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir