yahyalı sahibinden satılık arsa / Kocasinan Sahibinden Satılık Arsa ve Arazi İlanları | Tapu

Yahyalı Sahibinden Satılık Arsa

yahyalı sahibinden satılık arsa

Kocasinan Sahibinden Satılık Arsa İlanları

seafoodplus.info aracılığıyla, Kocasinan Sahibinden satılık arsa ilanlarına güvenli ve hızlı bir şekilde teklif verebilirsiniz. Finansal kuruluşlar, şirketler ve şahıslara ait tapulardan derlediğimiz Kayseri Kocasinan Sahibinden satılık arsa ilanlarına hemen her gün yeni alternatifler eklenmektedir.

Kocasinan Sahibinden Satılık Arsa Fiyatları

Bir arazi değerlemesi yaparken, arazinin yola olan cephesi, sahip olduğu alt yapı olanakları ve tapu niteliği gibi dikkat edilen bir çok husus bulunmaktadır. Sitemizde listelediğimiz tüm Kocasinan Sahibinden satılık arsa fiyatları lisanslı gayrimenkul uzmanları tarafından belirlenmektedir. Bu sayede seafoodplus.info müşterilerinin en doğru Kayseri Kocasinan Sahibinden satılık arazi fiyatlarına ulaşması hedeflenmektedir. Arazinin toplam metrekaresi, parsel detayları ve daha bir çok gerçek özellik satın alınmak istenilen Kocasinan Sahibinden arsa ilanının detay sayfasında kolaylıkla görüntülenebilir.

17 adet satılık emlak Yahyalı içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet satılık Emlak Yahyalı içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Ev satmak, Yahyalı - Fitness Alanı
    Ev satmak, Yahyalı - Fitness Alanı
    Yahyalı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Ev · Fitness Alanı
    Taşınmaz kayseri i̇li, yahyalı i̇lçesi, gazibeylimah. ŞEhit osman kirik caddesi no/1 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için bölgenin ana arterlerinden olan yahyalı cumhuriyet meydanından güney cephedeki mehmet türkmen caddesine girilip m²Ilerlenip sağa arayol sokağına girilip
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Gayri̇menko
  • Daire satmak, Bayburt
    Yahyalı ·  m² · TL/m² · Daire
    Şehrin merkezinde ulucamiiye1 dk mesafede 3+1 dairenin içi yeni yapılmıştır
    ilk bir ay önceden görüldü - KaçmazEmlak
  • Ev satmak, Yahyalı
    Yahyalı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Ev
    Taşınmaz, kayseri ili, yahyalı ilçesi, gazibeyli mahallesi sınırları içerisinde ada 20 parselde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için, yahyalı cumhuriyet meydanından güney cephedeki mehmet türkmen caddesine girilip m ilerlenip sağa arayol sokağına girilip m ilerlenip sağa hacı musta
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Gayri̇menko

PAZAR FİYATI

Market değeri:

TL

• Daire satılık, Seferihisar - Balkon
    Daire satılık, Seferihisar - Balkon
    Yahyalı · 70 m² · TL/m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Balkon · Panjur
    Seren gayri̇menkul ticaret odası onaylı yasal ve zorunlu yetki̇ belgesi̇ ne sahip bir ofistir. Seferihisar'ın değerli mahallesi hıdırlık mahallesinde satılık 1+1 daire mi arıyorsunuz? İşte şimdi doğru adrestesiniz. Seren gayrimenkul güvencesi ile hemen gayrimenkulune sahip ol!. 1 Oda 1 salon 50
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Seren Gayrimenkul
  • Daire satiyorum, Gelibolu - Doğalgaz
    Daire satiyorum, Gelibolu - Doğalgaz
    Yahyalı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Kalorifer · Doğalgaz
    Dairemiz gelibolu camikebir mahallesinde çarşı içinde bulunmaktadır. Brüt m² net m² kullanım alanına sahiptir, ekstra olarak bodrum katın kullanımı bu daireye aittir. Daire yüksek giriş kattır. Projede 4+1 olarak yapılmış sonrasında 2 oda birleştirilmiştir. ŞUanda 3+1 olarak kullanılmakta
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Coldwell Banker Nefes
  • Daire satmak, Seferihisar
    Daire satmak, Seferihisar
    Yahyalı ·  m² · TL/m² · 2 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Seren gayri̇menkul ticaret odası onaylı yasal ve zorunlu yetki̇ belgesi̇ ne sahip bir ofistir. Konum temsi̇li̇di̇r seferihisar da merkeze yakın 1+1 2+1 daire mi arıyorsunuz? İşte şimdi doğru adrestesiniz. Seren gayrimenkul güvencesi ile hemen gayrimenkulune sahip ol! İlanda ki fiyat 1+1 dairemi
  • Ev satiyorum, Seferihisar - Balkon
    Ev satiyorum, Seferihisar - Balkon
    Yahyalı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Ev · Balkon · Bahçe · Deniz Manzaralı
    Seren gayri̇menkul ticaret odası onaylı yasal ve zorunlu yetki̇ belgesi̇ ne sahip bir ofistir. Seferihisarın muhteşem deniz manzarasına sahip villa mı arıyorsunuz?. İşte şimdi doğru adrestesiniz. Seren gayrimenkul güvenceli ile hemen gayrimenkulune sahip ol!. Geniş bahçe kullanım alanına sahip o
  • Ev satiyorum, Seferihisar - Panjur
    Ev satiyorum, Seferihisar - Panjur
    Yahyalı ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Ev · Panjur · Bahçe · Doğalgaz
    Seren gayri̇menkul ticaret odası onaylı yasal ve zorunlu yetki̇ belgesi̇ ne sahip bir konum temsilidir. Seferihisar'ın gözdesi karakayalar mevkiisinde satılık villa mı arıyorsunuz?. İşte şimdi doğru adrestesiniz. Seren gayrimenkul güvencesi ile hemen gayrimenkulune sahip ol!. 3 Oda 1 salon. Amer
  • Emlak satiyorum, Develi
    Yahyalı ·  m² · 18 TL/m² · Arsa
    Yatirimlik veri̇mli̇ tarla
    Yahyalı ·  m² · 20 TL/m² · Arsa
    Develi̇ yahyali yolu. Saray hali ahiri arkasi bakimli veri̇mli̇ tarla i̇rti̇bat: develi̇ kaçmaz emlak temsi̇lci̇si̇ ali̇ polat 10 10
  • Emlak satiyorum, Develi - Bahçe
    Emlak satiyorum, Develi - Bahçe
    Yahyalı · 2 m² · TL/m² · Arsa · Bahçe
    Zi̇le mahallesi̇nde çok uygun fi̇yata 2 parça yer satiliktir
  • Emlak satılık, Develi
    Yahyalı ·  m² · 26 TL/m² · Arsa
    Develi̇ zi̇le gi̇ri̇şi̇ yola sifir bakimli tarla satiliktir. İrti̇bat: develi̇ kaçmaz emlak temsi̇lci̇li̇ği̇. Ali̇ polat 10 10
  • Emlak satılık, Develi
    Yahyalı ·  m² · 11 TL/m² · Arsa
    Develi̇ yahyali yolu. Ahir arkasi veri̇mli̇ tek tapu tarla
  • Emlak satılık, Develi
    Yahyalı ·  m² · 17 TL/m² · Arsa
    Develi̇ zi̇le yahyali ana yola sifir. Elekti̇ri̇k su mevcut. Pancar eki̇li̇ veri̇mli̇ toprak. Yatirim i̇çi̇n güzel i̇rti̇bat: develi̇ beledi̇ye karşisi kaçmaz emlak temsi̇lci̇si̇ ali̇ polat 10 10
  • Emlak satmak, Develi
    Yahyalı ·  m² · 16 TL/m² · Arsa
    Develi̇ zi̇le mahallesi̇ saray hali ahira yakin. Tarla. Toprak yola sifir. Yatirimlik bölge i̇rti̇bat: develi̇ beledi̇ye karşisi kaçmaz emlak temsi̇lci̇si̇ ali̇ polat 10 10
    Yahyalı ·  m² · 12 TL/m² · Arsa
    Develi̇ yahyali yol arasi. Toprak yola sifir. Suyu yaninda. Uygun fi̇yata satiliktir. Toplam: 42, m² fi̇yat: , tl m² fi̇yati: 12 tl di̇r. Yatirimlik veri̇mli̇ toprak i̇rti̇bat: develi̇ beledi̇ye karşisi kaçmaz emlak ali̇ polat 10 10
  • Emlak satılık, Develi
    Yahyalı ·  m² · 18 TL/m² · Arsa
    Develi̇ zile mahallesi̇ 2 parça bakimli sulak bağ
  • Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
  • Daire satiyorum, Bağcılar - Asansör
    Daire satiyorum, Bağcılar - Asansör
     m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Otopark · Otopark
    Bağcılar, yeni hükümet konağı kaymakamlığın tam karşısıcevahir residence'de ön cepheli seafoodplus.info 3+1satılık daire. Balkon + banyo + WC + çamaşır makine odası mevcuttur.7/24 Güvenlik, çift asansör ve kapalı otopark vardır. Detaylı bilgi ve randevu için lütfen arayınız. Tek yetki̇li̇ sözleşmeli̇ port
    Develi̇ fati̇h mah. Bağ4, m²uygun fi̇yatayatirimlik bağhobi̇ bahçesi̇ olurönü yoldaha fazla bi̇lgi̇ i̇çi̇n ofi̇si̇mi̇ze bekleri̇zadres i̇brahi̇m aga mah i̇nönü cad şeker yapi kop no 63 yusuf avci seyi̇t kaya
    ilk 2 gün önce görüldü - KaçmazEmlak
  • Emlak satmak, Develi - Bahçe
    Emlak satmak, Develi - Bahçe
     m² · 76 TL/m² · Arsa · Bahçe
    Develi̇ aşağieverek mahallesi̇nde yoki̇ yolunda i̇çeri̇si̇nde deği̇şi̇k meyva ağaçlari bulunan bakimli hobi̇ bahçesi̇. Uygun fi̇yata aci̇ll satiliktir. İrti̇bat: develi̇ beledi̇ye karşisi kaçmaz emlak temsi̇lci̇si̇ ali̇ polat 10 10
  • Daire satmak, Kayseri - Otopark
    Daire satmak, Kayseri - Otopark
     m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire · Otopark
    Anadolu emlak yeni̇ hastane yakini lüx güney cephe dai̇re güney cephe son kat otopark m² 3+1 gergi̇ tavan hastane yakinidetaylı bilgi i̇çin arayınız.📞 📞 💫Doğru seçim kazandırır💫tapu i̇şlemleri̇ni̇n her aşamasinin taki̇bi̇ tarafimizca yapilmaktadirbu ilan re-os emlak mls programı tarafında
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlaksitem  > Anadolu Emlak
  • Ev satmak, Pozantı - Bahçe
    Ev satmak, Pozantı - Bahçe
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Ev · Bahçe
    Pozanti yeni̇konaci̇k kirinti mevki̇i̇nde m² arsa i̇çi̇nde bahçesi̇nde yeti̇şmi̇ş meyve ağaçlari olan 4+1 vi̇lla ulaşim sikintisi olmayan,. ŞEhi̇r ve doğa manzarali,. Toplu ulaşima yakin,. Dai̇re i̇şyeri̇ arsa tarla bahçe. Müstaki̇l ev & yaylalik evler. Arsalariniz ve vi̇llalariniz değeri̇nde
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Yayla Emlak İnşaat
  • Daire satılık, Akçaabat - Asansör
    Daire satılık, Akçaabat - Asansör
     m² · TL/m² · 2 Banyo · Daire · Asansör · Otopark · Bahçe
    Firsat satilik dai̇re aci̇li̇yetten satilik olup pazarlik payinin olduğu bi̇r dai̇remi̇zdi̇r. -jenaratör,çi̇ft asansör çocuk parki ve dai̇reni̇ze çikarken panoromi̇k asansör keyfi̇. -açik otopark, geni̇ş kullanima sahi̇p bahçe ve bol oksi̇jene sahi̇p müthi̇ş bi̇r doğa hari̇kasi manzara bu fi̇yata
  • Emlak satmak, Develi
    Develi̇ güney aşaği mah. Bağ m²önü yolhobi̇ bahçesi̇ oluryatirimlik bağelekti̇ri̇k suyu yakinindabi̇lgi̇ i̇çi̇n ofi̇si̇mi̇ze bekleri̇zi̇rtbat i̇brahi̇m aga mah i̇nönü cad şeker yapi kop no 63 mustafa avciseyi̇t kaya yusuf avci
  • Daire satiyorum, Develi - Duşakabin
    Daire satiyorum, Develi - Duşakabin
     m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire · Duşakabin
    Evi̇n i̇çi̇ tamamen yapili ve hi̇çbi̇r eksi̇ği̇ yoktur. 3+1 odalıdıcamlar pvc doğçelik kapı. Kaçmaz emlak develi̇ temsi̇lci̇li̇ği̇. Develinin i̇lk ve tek kurumsal firması olan kaçmaz emlak develi temsilciliği, i̇lanlarınızı ücretsiz yayınlıyoruz. Kozan karasu. Beşir karasu.
  • Resim yoktur.
  • nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir