otomatik vites opel corsa ikinci el / opel corsa tam otomatik araç aldım | DonanımHaber Forum

Otomatik Vites Opel Corsa Ikinci El

otomatik vites opel corsa ikinci el

İkinci El Opel Corsa Modelleri

Oldukça eski bir tarihi olan ve B segment araçlar içerisinde oldukça dikkat çeken Opel Corsa, Corsa A adıyla ilk olarak yılında üretilmiştir. Zaman içerisinde hem tasarımsal hem de teknolojik olarak gelişen Opel Corsa modelleri, günümüzde sevilerek kullanılan araçlar arasında kendisine ilk sıralarda yer bulur. Günümüzde çok daha kaslı ve geniş bir görünüme sahip olan Opel Corsa, teknolojik özelliklerin hakkını da fazlasıyla vermektedir. yılından günümüze değin Opel Corsa model aracı en çok tercih edilir kılan özelliklerinin başında ise yakıt tasarrufu gelir.

Sizin İçin Yeni Bir Sürüş Deneyimi: Opel Corsa

Opel markasının Corsa serisi adıyla üretilen araçları söz konusu olduğunda dikkat çeken ilk detay, tasarımdır. Göz alıcı ve kusursuz Alman tasarımını araba tutkunlarına sunan Opel Corsa, her zaman mükemmel görünmeyi sağlar. Özel ön ve arka tamponlar, 17” elmas kesim jantlar ve çift çıkışlı krom egzoz sayesinde sportif ve atletik görünümü de beraberinde getirir. Şık iç tasarımı sayesinde lüksü yolculuğun her anında hissettirmeyi başaran Opel Corsa, sportif ve çekici detayları iç tasarımına da yansıtır. Panoramik cam tavan ise Opel Corsa ile yapılan yolculuk deneyimleri çok daha keyifli hale gelir. IntelliLux Led Matrix ön farlar sayesinde gece sürüşünde yolu kusursuz şekilde aydınlatan Opel Corsa modelleri, şerit koruma özelliği sayesinde de tehlike algılanan aktif sürüşlerde aracı kontrol altına alarak kendi şeridine geri getirmeyi sağlar. derece panoramik geri dönüş kamerası ise dar alanlarda bile ustaca manevra yapmayı sağlar ve park işlemini kolaylaştırır. Geniş güvenlik önlemlerine sahip olan Opel Corsa modelleri, Aktif Acil Frenleme Sistemi sayesinde yayaları algılayarak aracı yavaşlatır ve böylece yalnızca sizin değil yayaların da güvenle seyahat etmesini sağlar! Opel Corsa, konforlu bir yolculuk için de birçok farklı özellik sunar. Isıtmalı koltuklar, kış aylarında çok daha rahat seyahat etmeyi sağlar. Katlanabilir arka koltuklar ise litrelik bagaj hacmine ulaşılabilir ve bu sayede çok daha fazla eşya aynı anda taşınabilir. İklim Kontrollü Otomatik Klima ise her mevsimde, en uygun sıcaklıkla seyahat etmeyi mümkün kılar.

Opel Corsa Modelleri Arasında Kendinize En Uygun Olanı Keşfedin

Opel Corsa CDTi model araç, oldukça sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra lüks görünümü, diğer modellerde olduğu gibi dikkat çekicidir. 5 koltuk açıkken litre olan bagaj hacmini 2 koltuk açıkken litreye yükseltmek mümkündür. Bu sayede de uzun yolculuklar için çok daha fazla eşyayı aynı anda taşımak mümkündür. Modeldeki Stop düğmesi araç hareketsiz haldeyken otomatik olarak motoru durdurur ve karbondioksit salınımını engeller. Opel Corsa model ise sofistike, heyecan verici ve stili ile öne çıkmak isteyenlerin tercihidir. City Modu özelliği ile en dar alanlarda bile çok daha kolay hareket etmeyi mümkün kılan bu model, aynı zamanda Gelişmiş Park Pilotu ile aracı çok daha kolay park etmeyi mümkün kılar. Bu da aracı, şehir içi kullanım için oldukça ideal hale getirir. Opel Corsa ve diğer tüm modeller, konforlu ve güvenli bir seyahat için üstün tasarımlara sahip olmasıyla dikkat çeker.

2. El Opel Corsa Modelleri 48 Aya Varan Vadeyle OtoSOR'da!

Opel Corsa fiyatları; aracın modeline, motor ve donanım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Opel Corsa ikinci el piyasası söz konusu olduğunda da en çok ilgi gören modeller arasındadır. Siz de 2. el Opel Corsa seçeneklerini OtoSOR üzerinden inceleyebilir ve 48 aya varan vade seçenekleriyle aracınıza sahip olabilirsiniz. Üstelik OtoSOR’un geniş bayi ağı ve uzman kadrosu sayesinde aracınızı başvurunuzun onaylandığı gün içerisinde teslim alabilirsiniz!
Hayalinizdeki ikinci el Opel Corsa’ya sahip olmak için ilanları inceleyin ve OtoSOR'un vadeyle otomobil satın alım sistemiyle tanışın.

Otomatik vites opel corsa

1. mitula

2.   >  
  3. opel

4.   >  
  5. opel corsa

6.   >  otomatik vites opel corsa
88 araba ilanı bulundu
Opel corsa benzin model duz opel corsa
Açıklama model corsa yeni plakalı uv plaka motor (turbo Bir araçtır. Otomatik vites istediğim için satıyorum. üzerine üst alabileceğim
13 May - Kktc Arabam
Opel corsa sahibinden opel corsa 1 4 swing model bolu km
Opel corsa benzin sahibinden opel corsa 1 4 enjoy model antalya km

Resimlerde opsiyonel ekipmanlar görülebilir.

Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş., bu web sitesinin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. 
tarafından web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kendi virüs koruma sisteminizi tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlü olduğunuzu belirtiriz. Bu itibarla, seafoodplus.info web sitesine giriş yapmanız nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinizde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş.'nin sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. Bu sitedeki bazı bilgiler, sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş., bu web sitesinin içeriğini ve sağlanan hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve seafoodplus.info web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş., web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.

opel corsa tam otomatik araç aldım

• Yüzbaşı
    arkadaşlar herkese selamlar,
    altı aydır b sınıfı ara&#; araştırıyordum. ikinci el ara&#;lardaki fiyat mantıksızlıkları nedeniyle sıfır ara&#; almaya karar verdim. corsa-micra arasında gidip geldikten sonra en son corsanın fiyatı ve T&#;rkiye'dEki durumunu g&#;ze alarak corsa satın aldım.
    İlk sıfır aracım.
    Corsa essentia tam otomatik 14 inc jant Tl, park sens&#;r&#;, &#;ıta hediye.

nedersiniz ara&#; tercihi, fiyat, ek hediyeler uygun mu?

Allah herkese &#;ok daha iyilerini nasip eylesin işallah.

• Çavuş
    72 Mesaj
  • Teğmen

Orijinalden alıntı: science46

M&#;kemmel fiyat. Izmir'de daha fazla istiyorlar ve ara&#; yok seafoodplus.info aldığınızı sorabilirmiyim?
    14 in&#; jant kapaklı almasaydınız keşke &#;ok k&#;t&#; g&#;r&#;n&#;yorben olsam 30 bine bile almazdım jant kapaklısını &#;ok basit g&#;r&#;n&#;yor
  • Yüzbaşı
    aracı Ankara'da aldım, dediğin gibi ara&#; zor bulunuyor,
    16 inc ile 14 inc arasında tl fark vardı, zaten bu rakamlara zor &#;ıktığım i&#;in &#;ok umursamadım, daha sonra g&#;zel bir jant taktırırım.
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: otopark

altı aydır b sınıfı ara&#; araştırıyordum. ikinci el ara&#;lardaki fiyat mantıksızlıkları nedeniyle sıfır ara&#; almaya karar verdim. corsa-micra arasında gidip geldikten sonra en son corsanın fiyatı ve T&#;rkiye'dEki durumunu g&#;ze alarak corsa satın aldım.
    İlk sıfır aracım.

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah. Ben de kış ortalarıda ikinci el bir Opel Corsa almayı d&#;ş&#;n&#;yorum eğer fiyatlar d&#;zene girerse. İlk defa araba alacağımdan dolayı otomobil konusunda hi&#;bir şey bilmiyorum. Bakalım artık hayırlısı

• Yüzbaşı
    evet corsamla km devirdik.
    iyiki almışım diyorum. s&#;r&#;ş&#; &#;ok keyifli, direksiyon manevra &#;ok rahat.
    yol tutuş uzun yola &#;ıkmadım ama km hızda g&#;ven verdi.
    en &#;ok beğendiğim y&#;n&#; ise frenler, gayet iyi bir şekilde tepki veriyor abs.
    manuel vitesle kıyaslanmaz ama arabanın hızlanması &#;ok iyi beygir olması en b&#;y&#;k etken.

arabanın tek eksisi benzin sarfiyatı litre civarında yakıyor, ama ben seri kullanıyorum ondan da y&#;ksek olabilir.

sonu&#;ta arabadan gayet memnunum.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: 3,

quote:

İlk sıfır aracım.

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah. Ben de kış ortalarıda ikinci el bir Opel Corsa almayı d&#;ş&#;n&#;yorum eğer fiyatlar d&#;zene girerse. İlk defa araba alacağımdan dolayı otomobil konusunda hi&#;bir şey bilmiyorum. Bakalım artık hayırlısı

aynı senin durumundayım, b&#;t&#;em de arkadaşa g&#;re epey d&#;ş&#;k &#;stelik :)

• Yüzbaşı

iyiki almışım diyorum. s&#;r&#;ş&#; &#;ok keyifli, direksiyon manevra &#;ok rahat.
    en &#;ok beğendiğim y&#;n&#; ise frenler, gayet iyi bir şekilde tepki veriyor abs.
    manuel vitesle kıyaslanmaz ama arabanın hızlanması &#;ok iyi beygir olması en b&#;y&#;k etken.

arabanın tek eksisi benzin sarfiyatı litre civarında yakıyor, ama ben seri kullanıyorum ondan da y&#;ksek olabilir.

Sn. otopark,
    Aracınız hayırlı olsun.
    Corsa ile ilgili iki başlıkta daha sordum; 1,2 ve 3. vitesleri kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız hangi durumlarda gerek oluyor? 1'den 2 ve 3'e mandalı &#;ekmeden de ge&#;seafoodplus.info zararı var mı? Vites değiştirirken gazdan ayağı &#;ekmek icap eder mi?

• Yüzbaşı
    quote:

Orijinalden alıntı: yuresem

quote:

Sn. otopark,
    Aracınız hayırlı olsun.
    Corsa ile ilgili iki başlıkta daha sordum; 1,2 ve 3. vitesleri kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız hangi durumlarda gerek oluyor? 1'den 2 ve 3'e mandalı &#;ekmeden de ge&#;seafoodplus.info zararı var mı? Vites değiştirirken gazdan ayağı &#;ekmek icap eder mi?

Alıntıları Göster
    teşekk&#;r ederim.

1,2 ve 3. vitesleri hi&#; kullanmadım, gerek de duymadım ama vardır bir marifetionun yerine turbo butonu koysalardı daha makbule ge&#;erdi,
    vites ge&#;işi i&#;in fgaz pedalını bir iki defa devire &#;ıkmasına rağmen vites değiştirmediği zaman kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otopark -- 27 Ağustos ; >

• Yüzbaşı

teşekk&#;r ederim.

1,2 ve 3. vitesleri hi&#; kullanmadım, gerek de duymadım ama vardır bir marifetionun yerine turbo butonu koysalardı daha makbule ge&#;erdi,
    vites ge&#;işi i&#;in fgaz pedalını bir iki defa devire &#;ıkmasına rağmen vites değiştirmediği zaman kullandım.

Sn. otopark,
    Vites ge&#;işi i&#;in gaz pedalını kullandım derken, ayağınızı gaz pedalından bir miktar kaldırmanızı mı kast ediyorsunuz acaba? Bu pazar biz bu uygulamayı denedik ve başarılı oldu. Yokuş &#;ıkarken zorlanınca gazı k&#;kledik, vites d&#;ş&#;rd&#; ve devir y&#;kselmeye başladı ancak deviri ge&#;mesine, motor bas bas bağırmasına rağmen vitesi kendiliğinden y&#;kseltemedi. Ancak gazdan az bir miktar ayağı kaldırınca vites y&#;kseltti ve devir normal seviyesine indi. Bahsettiğiniz b&#;yle bir şey mi? Saygılar.

• Yüzbaşı
    aynen dediğin gibi, yokuşta araba &#;ekmediği zaman gaza y&#;klenince vites d&#;ş&#;r&#;yor, sonuna kadar basınca bunu yapıyor
    diğer durumda ise; vites değiştirmesi gerek iken değiştirmeyince ayağımı gazdan &#;ekip vites y&#;kseltmesini sağladım.
  • Yüzbaşı

aynen dediğin gibi, yokuşta araba &#;ekmediği zaman gaza y&#;klenince vites d&#;ş&#;r&#;yor, sonuna kadar basınca bunu yapıyor
    diğer durumda ise; vites değiştirmesi gerek iken değiştirmeyince ayağımı gazdan &#;ekip vites y&#;kseltmesini sağladım.
    Teşek&#;rler, sistem bu şekilde &#;alışıyor demekki. Ben de tam otomatik diye herşeyi kendi yapacak zannediyordum.
  • Yüzbaşı
    evet araba ilk sorunu &#;ıkardı maalesef,

d&#;ş&#;k viteste arabanın &#;n konsolunda titreme sesi gelmeye başladı ve bu &#;zellikle yokuşlarda &#;ok şiddetli olmaya başladı.

servise g&#;t&#;rd&#;m ve dediklerine g&#;re benzin borusu(yanlış soylemiş olabilirim) yerinden oynadığı i&#;in bu ses gelmeye başlamış.

d&#;zelttiklerini soylediler şimdilik bir sıkıntı yok ama kmdeki ara&#;ta daha ilk g&#;nden boyle birşey olması can sıktı

titreşim ve gıcırtı gibi şikayetleri olan arkadaşlar oldumu daha &#;nce ve nasıl &#;&#;z&#;ld&#;???

herkese kazasız ve sorunsuz s&#;r&#;şler diliyorum
  • Yüzbaşı

evet araba ilk sorunu &#;ıkardı maalesef,

d&#;ş&#;k viteste arabanın &#;n konsolunda titreme sesi gelmeye başladı ve bu &#;zellikle yokuşlarda &#;ok şiddetli olmaya başladı.

servise g&#;t&#;rd&#;m ve dediklerine g&#;re benzin borusu(yanlış soylemiş olabilirim) yerinden oynadığı i&#;in bu ses gelmeye başlamış.

d&#;zelttiklerini soylediler şimdilik bir sıkıntı yok ama kmdeki ara&#;ta daha ilk g&#;nden boyle birşey olması can sıktı

titreşim ve gıcırtı gibi şikayetleri olan arkadaşlar oldumu daha &#;nce ve nasıl &#;&#;z&#;ld&#;???

herkese kazasız ve sorunsuz s&#;r&#;şler diliyorum
    &#;n konsoldan ses benim arabadan da geliyordu, sonra d&#;zelmişti.
    Benden de sağ kapının yanında hava deliğinden ara&#; i&#;i have sirk&#;lasyonunu a&#;ınca arada ses geliyor.
    O ses de zaten kendi kafasına g&#;re geliyor, kararsız.

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: mteke

&#;n konsoldan ses benim arabadan da geliyordu, sonra d&#;zelmişti.
    Benden de sağ kapının yanında hava deliğinden ara&#; i&#;i have sirk&#;lasyonunu a&#;ınca arada ses geliyor.
    O ses de zaten kendi kafasına g&#;re geliyor, kararsız.

Alıntıları Göster
    Bizim ara&#;ta da bilhassa yokuş yukarı &#;ıkarken &#;n taraftan bir yerden bir zırıltı gelmeye başladı, &#;ok değil fakat can sıkıseafoodplus.info boşalmış da yerinde titreşiyor gibi cılız bir ses. Elimle sağı solu tutuyorum ama bulamadım nerden geldiğini.
    Benim bir şikayetim de i&#;eriye yol sesini ve r&#;zgarı &#;ok alması. 90km. s&#;rati ge&#;ince kapı aralarından r&#;zgar sesi alıyor i&#;eri. Servise gittiğimde s&#;ylemiştim, teste &#;ıktık, ayar yapmak gerekir dedi. Cumartesi paydos satine 1 saat vardı, yetişmez diye uğraşmamışlardı, ben de bir daha gidemedim. km.'lerdeyiz daha.

• quote:

Bizim ara&#;ta da bilhassa yokuş yukarı &#;ıkarken &#;n taraftan bir yerden bir zırıltı gelmeye başladı, &#;ok değil fakat can sıkıseafoodplus.info boşalmış da yerinde titreşiyor gibi cılız bir ses. Elimle sağı solu tutuyorum ama bulamadım nerden geldiğini.
    Benim bir şikayetim de i&#;eriye yol sesini ve r&#;zgarı &#;ok alması. 90km. s&#;rati ge&#;ince kapı aralarından r&#;zgar sesi alıyor i&#;eri. Servise gittiğimde s&#;ylemiştim, teste &#;ıktık, ayar yapmak gerekir dedi. Cumartesi paydos satine 1 saat vardı, yetişmez diye uğraşmamışlardı, ben de bir daha gidemedim. km.'lerdeyiz daha.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle yol sesini arka taraflar fazla alıyor. Ve sağ arka taraflardan kapıdan galiba tıkır tıkır sesler geliyor. Ayrıca ufak bir eğim olsa bile 40 ile giderken bile araba 1 viteste devir &#;eviriyo. Atsana 2. vitese! Nasıl bir sistem anlayamadım. Bunlar can sıkıcı tarafları.

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: ayak kokusu

Kesinlikle yol sesini arka taraflar fazla alıyor. Ve sağ arka taraflardan kapıdan galiba tıkır tıkır sesler geliyor. Ayrıca ufak bir eğim olsa bile 40 ile giderken bile araba 1 viteste devir &#;eviriyo. Atsana 2. vitese! Nasıl bir sistem anlayamadım. Bunlar can sıkıcı tarafları.

Selam,
    Yokuşta devir arttığı halde vitesi y&#;kseltmiyorsa ayağınız gazdan hafif kaldırın, vitesi y&#;kseltecektir.
  • Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: ayak kokusu

Selam,
    Yokuşta devir arttığı halde vitesi y&#;kseltmiyorsa ayağınız gazdan hafif kaldırın, vitesi y&#;kseltecektir.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Kasım ayında evleniyorum. İlk kez araba alacağım. Eşimin işyerine tek dolmuşla ulaşması m&#;mk&#;n olmadığı i&#;in daha &#;ok onun ama ikimizinde kullanacağı bir ara&#; d&#;ş&#;n&#;yoruz.A&#;ıkcası ilk tercihim VW Polo idi,ancak Mart ayına kadar Polo bulmak m&#;mk&#;n değilmiş.İkinci tercih olarak da Corsa d&#;ş&#;n&#;seafoodplus.infozle hemen sorularıma ge&#;mek istiyorum:

-D&#;z vites mi, otomatik mi tercih etmeliyim?
    -Essentia ile Enjoy arasında yaklaşık 3 bin lira fark var,buna değer mi?
    -Corsa larda ESP g&#;r&#;nm&#;yor? ESP &#;ok &#;nemli bir &#;zellik midir?

Kısaca motor se&#;iminden,aksesuar se&#;imlerine kadar bana yol g&#;sterecek arkadaşlara ihtiyacım var. Yardım edeceklere şimdiden teşekk&#;r ederim.

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: sho-ryu-ken

Arkadaşlar Kasım ayında evleniyorum. İlk kez araba alacağım. Eşimin işyerine tek dolmuşla ulaşması m&#;mk&#;n olmadığı i&#;in daha &#;ok onun ama ikimizinde kullanacağı bir ara&#; d&#;ş&#;n&#;yoruz.A&#;ıkcası ilk tercihim VW Polo idi,ancak Mart ayına kadar Polo bulmak m&#;mk&#;n değilmiş.İkinci tercih olarak da Corsa d&#;ş&#;n&#;seafoodplus.infozle hemen sorularıma ge&#;mek istiyorum:

Kısaca motor se&#;iminden,aksesuar se&#;imlerine kadar bana yol g&#;sterecek arkadaşlara ihtiyacım var. Yardım edeceklere şimdiden teşekk&#;r ederim.

Biz de sizin durumunuzdaydık bu aracı alırken.

* Eşinizde kullanacaksa ve şehir i&#;i trafiğe girecekseniz otomatik vites; fakat g&#;ncel benzin fiyatları ile fazla olacaktır. O y&#;zden LPG taktırmak isteyebilirsiniz.
    * ESP &#;ok kritik değil ama virajlara y&#;ksek hızla girildiğinde yardımcı olabiliyor. &#;ok hız yapmayacaksanız, muhtemelen yapmazsınız &#;ok &#;nemli olmayabilir. Yeni Renault ve Opel'in platform kardeşi Aveo'da standart. Belki varsa yeni Aveo otomatik d&#;ş&#;nebilirsiniz ESP'yi &#;ok &#;nemserseniz.
    * G&#;venlik &#;zellikleri i&#;in değebilir, Yol bilgisayarı ve hız sabitleyici de faydalı olabiliyor, Kışın yan aynaların ısıtmalı olması da &#;nemli, deri kaplı direksiyon da nispeten az ısınıyor ve şehir i&#;i kullanacaksanız start & stop sistemini opsiyon olarak alabilirsiniz parasını am&#;rti edebilir bir ihtimal:

Asimetrik b&#;lmeli katlanabilir arka koltuklar (60/40)
    Deri kaplı direksiyon
    Elektronik Hız Sabitleyici (Cruise Control)
    Enjoy &#;zel g&#;m&#;ş kapı eşikleri
    Enjoy &#;zel kumaş ve deri kombine koltuklar
    Enjoy &#;zel logosu
    G&#;vde rengi kapı kolları
    Hava yastıkları – Yan
    Isıtmalı yan aynalar
    &#;n sis farları
    Start & Stop Sistemi (Sadece DTE 95 HP motor ile birlikte)
    Yol Bilgisayarı

Alacaksanız otomatik vites, ESP ve Start & Stop opsiyon olarak alınırsa arabayı size daha &#;ok sevdirebilir.

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: mteke

quote:

Orijinalden alıntı: sho-ryu-ken

Biz de sizin durumunuzdaydık bu aracı alırken.

* Eşinizde kullanacaksa ve şehir i&#;i trafiğe girecekseniz otomatik vites; fakat g&#;ncel benzin fiyatları ile fazla olacaktır. O y&#;zden LPG taktırmak isteyebilirsiniz.
    * ESP &#;ok kritik değil ama virajlara y&#;ksek hızla girildiğinde yardımcı olabiliyor. &#;ok hız yapmayacaksanız, muhtemelen yapmazsınız &#;ok &#;nemli olmayabilir. Yeni Renault ve Opel'in platform kardeşi Aveo'da standart. Belki varsa yeni Aveo otomatik d&#;ş&#;nebilirsiniz ESP'yi &#;ok &#;nemserseniz.
    * G&#;venlik &#;zellikleri i&#;in değebilir, Yol bilgisayarı ve hız sabitleyici de faydalı olabiliyor, Kışın yan aynaların ısıtmalı olması da &#;nemli, deri kaplı direksiyon da nispeten az ısınıyor ve şehir i&#;i kullanacaksanız start & stop sistemini opsiyon olarak alabilirsiniz parasını am&#;rti edebilir bir ihtimal:

Asimetrik b&#;lmeli katlanabilir arka koltuklar (60/40)
    Deri kaplı direksiyon
    Elektronik Hız Sabitleyici (Cruise Control)
    Enjoy &#;zel g&#;m&#;ş kapı eşikleri
    Enjoy &#;zel kumaş ve deri kombine koltuklar
    Enjoy &#;zel logosu
    G&#;vde rengi kapı kolları
    Hava yastıkları – Yan
    Isıtmalı yan aynalar
    &#;n sis farları
    Start & Stop Sistemi (Sadece DTE 95 HP motor ile birlikte)
    Yol Bilgisayarı

Alacaksanız otomatik vites, ESP ve Start & Stop opsiyon olarak alınırsa arabayı size daha &#;ok sevdirebilir.

Alıntıları Göster
    Kendi mesajıma cevap vereyim,
    Start & stop opsiyonu kaldırılmış.
    Otomatik vitesler ile ESP alınabiliyor denmiş ama hemen bir ara&#; almak istiyorsanız bu da m&#;mk&#;n olmayacaktır.

Chevrolet Aveo Corsa'dan daha modern bir ara&#;;

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir