esra erol 19 mayıs 2016 / Program İzle – Esra Erol'da Son Bölüm

Esra Erol 19 Mayıs 2016

esra erol 19 mayıs 2016

Bug&#;n kanallarda ne var? 3 Şubat &#;arşamba yayın akışı!

Haberin Devamı

Kim Milyoner Olmak İster
Suç Bölgesi – Yabancı Sinema
Açlığa Doymak – Yerli Sinema
Evli ve Öfkeli

FOX TV

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
Kocamın Ailesi
Kördüğüm
Unutma Beni
Zuhal Topal'la
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber
 İnadına Aşk

Aşk Yeniden
O Hayat Benim
Kiraz Mevsimi

SHOW TV

Kız Tarafı Erkek Tarafı
Show Dünyası
Gelin Evi
Zahide Yetiş’le
Nursel’in Mutfağı
Evrim Akın ile Ev Kuşu
Gelin Evi
İlişki Durumu Karışık 
Show Ana Haber
3G Güldür Güldür Show
Mayıs Kraliçesi
Zahide Yetiş’le
Gelin Evi
Evrim Akın ile Ev Kuşu

TV8

Çok Güzel Hareketler Bunlar
Oynat Bakalım
Maşa ile Koca Ayı
Aramızda Kalmasın
Böyle Çok Daha Güzelsin
 Songül Karlı ile Evlilik Yolunda
İşte Benim Stilim
Oynat Bakalım
Recep İvedik 2
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti – Yabancı Sinema
 Böyle Çok Daha Güzelsin
İşte Benim Stilim
 Songül Karlı ile Evlilik Yolunda

STAR TV

Aramızda Kalsın
Bugün
Beni Affet 
Big Brother Türkiye Gündüz
Çilek Kokusu
Evleneceksen Gel
Beni Affet
Star Haber
 Kara Sevda

Esra Erol

Ödüller Yıl Ödül veren organizasyon Kategori Altın Kelebek Ödülleri[3]En İyi Kadın Sunucu 1. Kristal Fare Medya ÖdülleriEn İyi Kadın Sunucu seafoodplus.info İnternet Medyası (En İyiler)Sosyal Sorumluluk Ödülü (Evlen Benimle) Altın Kelebek ÖdülleriEn İyi Kadın Sunucu Karadeniz Vakfı (KarVak) ÖdülleriYılın En İyi Program Sunucusu 2. Kristal Fare Medya ÖdülleriEn İyi Kadın Programı (Esra Erol'da Evlen Benimle)MGD Altın Objektif ÖdülleriEn İyi Kadın Program Sunucusu seafoodplus.info İnternet Medyası (En İyiler)Yılın Sosyal Sorumluluk Ödülü (Umut Evleri)5. Quality Of Magazine Dergisi ÖdülleriEn Quality Tv Program Sunucusu 3. Kristal Fare Medya ÖdülleriEn İyi Kadın Programı (Esra Erol'la) Magnum Altın Kelebek ÖdülleriEn İyi Kadın Sunucu[4]2. Elele Avon Kadın ÖdülleriYılın Sosyal Sorumluluk Sahibi seafoodplus.info İnternet Medyası (En İyiler)Yılın Kadın Kuşak Programı (Esra Erol'da)MGD Altın Objektif ÖdülleriEn İyi Kadın Sunucu seafoodplus.info İnternet Medyası (En İyiler)Yılın TV Programı (Esra Erol'da)8. Ayaklı Gazete Ödülleri En İyi Gündüz Kuşağı Programı (Esra Erol'da)[5]9. Ayaklı Gazete ÖdülleriEn İyi Kadın Sunucu En İyi Gündüz Kuşağı Programı İstanbul Üniversitesi 7. Altın 61 ÖdülleriYılın En İyi Kadın Sunucusu The Best Of Time ÖdülleriEn İyi Kadın Kuşak Programı (Esra Erol'da)MGD Altın Objektif ÖdülleriEn İyi Gündüz Kuşağı Programı (Esra Erol'da)İstanbul Üniversitesi 8. Altın 61 ÖdülleriYılın En İyi Kadın Sunucusu

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir