eşimize söylenecek güzel sözler / Eşe Güzel Sözler | Eşe En Romantik 30 Söz | Hediye Fabrikası Blog

Eşimize Söylenecek Güzel Sözler

eşimize söylenecek güzel sözler

Eşinize, kız ve erkek arkadaşınıza uzun ve güzel aşk sözlerini adamak

Yollarımız kesiÅŸtiÄŸinden beri çok yaÄŸmur yaÄŸdı, ama yine de ÅŸaşırdım, çünkü zaman hala geçiyor ve geçen her saniyenin sana nasıl daha da âşık olduÄŸumu anlayamıyorum.

Midem, o harika günde tanışmamış olsaydık, hayatımın nasıl olacağını düÅŸünerek çalkalanıyor olacaktı. Sanırım sensiz mutlu olmazdım.

Abarttığımı düÅŸünebilirsin, ama gerçek ÅŸu ki, sana olan tüm sevgimi ifade ederken yalan söylememem. Benimle her konuÅŸtuÄŸunda beni eritiyorsun ve kendimi önemli ve ÅŸanslı hissediyorum, bana böyle iyi davrandığın için teÅŸekkürler, burada olmasaydın bu mümkün olmazdı.

Ne zaman sana sarılsam, içimde yeni bir gülümseme doÄŸar, senin için hissettiklerimin doÄŸru olduÄŸunu ve seni tüm hayatım boyunca seveceÄŸimi doÄŸrulayan bir histir.

Şu andan itibaren, benim olan her ÅŸey senin, sana ruhumu veriyorum, beni gözlerinle ÅŸaşırttın ve yalnız seni sevip kalbimi verebiliyorum.

Kız arkadaşınız için uzun ifadeler:

GüzelliÄŸin yanı sıra, neÅŸeli, arkadaÅŸ canlısı, yakın, sevecen, özenli ve sevimli gülümsüyorsun. Sana hayatımda ne demek istediÄŸimi ne kadar önemli olduÄŸunu ve seni ne kadar sevdiÄŸimi hatırlatmaktan yorulduÄŸum gün asla gelmeyecek. Çok ÅŸanslı bir aptalım.

Böyle mükemmel senin gibi bir kızın var olabileceÄŸini asla düÅŸünmezdim, sen benim her ÅŸeyimsin prenses.

Sana yalan söylemeyeceÄŸim, bir çift olarak baÅŸladığımız gün, birkaç haftadan fazla sürmeyeceÄŸini iliÅŸkimizi kısa süreli olarak görüyordum, ama seni tanımaya baÅŸladıktan sonra, senin güzel bir insan olduÄŸunu ve her ÅŸeyi hakkettiÄŸini fark ettim.

Erkek arkadaşınız için uzun ifadeler:

Kötü çizgiler oldu ama geriye dönüp baktığımda, yaÅŸadığımız hikâyenin deÄŸerli olduÄŸuna ve yanında bir gün daha uyanabilirsem mutlu kalacağımdan eminim.

Bizi tanıştırdıklarında bana nasıl olduÄŸunu zaten anlatmışlardı, senin hakkında pratikte her ÅŸeyi biliyordum ve buna raÄŸmen, gitmemi istemediÄŸinde hiç ÅŸüphem yoktu. Bugün bu karardan gurur duyuyorum, ben senin kız arkadaşınım ve tüm sonuçları ile senin karın olacağım.

Sen benim daha iyi yanımsın, başıma gelen en iyi şeysin, ruh arkadaşım, diğer kendim, diğer yarım, aşkımsın.

Ayaklarımı yere basmadan önce sınırlamalara inanıyor ve kendimi gerçekçi bir insan olarak görüyordum. Ä°lk görüÅŸte sevginin bir seraptan baÅŸka bir ÅŸey olmadığını düÅŸündüm, ama hayatımda olduktan beri her ÅŸeyi tersine çevirdin, ÅŸimdi masallara inanıyorum ve hayallerini sürdürürsen, yapmaya karar verdiÄŸin ÅŸeyi alacaksın. .

Sadece hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istediÄŸimi söylemek istedim.

Uzun aşk mesajları:

Yemin ederim, sen benim hayatımın aÅŸkısın, benim için yaptığın her ÅŸey için, bana katlandığın ve beni her ÅŸeye raÄŸmen bırakmadığın için teÅŸekkür ederim.

Bana ne olacağı umurumda deÄŸil, ne kadar acı çektiÄŸimin önemi yok, her zaman birlikte olacağımıza söz verirsen hiç kimse bizi ayıramayacak.

Bazen neden seni seçtiÄŸimi soruyorsun, ama benim hiç birÅŸey seçmediÄŸimi anlamıyorsun, bu kader seni bana getirdi ve o zamandan beri bakışlarına ve çekiciliÄŸine baÄŸlı kaldım. Yerin deÄŸiÅŸmez, seni seviyorum, senden asla ayrılmayacağım ve bu yüzden sana bu mesajı adadım.

Mesafemiz bizi ayırsa da, ya da tartıştığımız kadarıyla, seni sevmediÄŸime inanmakla asla hata yapma, çünkü her ÅŸeye raÄŸmen, sahip olduÄŸum en iyisisin ve hiçbir ÅŸey ve hiç kimse seni kalbimde deÄŸiÅŸtiremez.

Her ne kadar birçok hata yapsam ve en iyi rol model olmasam da her gün seni daha mutlu etmek için biraz daha iyi olmaya çalışıyorum. Bütün bunlar senin iÅŸin ve bunun için sonsuza dek teÅŸekkür edeceÄŸim.

Adamak için ifadeler seviyorum:

Belki bir filmim ama umurumda deÄŸil, gün geçtikçe sana ne kadar deÄŸer verdiÄŸimi, güzel olduÄŸunu ve seni sevdiÄŸim kadar kimseyi sevmeyeceÄŸimi hatırlatmaya devam edeceÄŸim.

Seninle tanışmadan önce hayatımda hangi yönü izleyeceÄŸimi bilemiyordum. EÄŸer tanışmasaydık, her ÅŸey çok farklı olurdu. Ama Allah'a ÅŸükürler olsun ki, gün geçtikçe daha iyi bir insan olmam için bana rehberlik eden senin gibi bir meleÄŸim var.

Bugün hala rüyamda olduÄŸumu düÅŸünerek uyandım, çünkü beni nasıl bu kadar çok tamamlayabileceÄŸini asla açıklayamayacaktım ve bu ÅŸekilde asla gülümsemeyecektim.

Ruhum olduÄŸumu biliyorum çünkü birbirimizi diÄŸer çiftler gibi tamamlıyoruz. Beni kendimden daha iyi tanıyorsun ve seni düÅŸündüÄŸüm her seferinde tüylerim diken diken oluyor.

Sevginin hissettiÄŸim gibi hisleri uyandıracağını hiç düÅŸünmedim, ÅŸimdi beni endiÅŸelendiren tek ÅŸey sensin, sadece gülümsemeni görmek istiyorum, mutluluÄŸun bile kendimden daha önemli.

Kullanım Koşulları Gizlilik Politikası

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir