beşevler diş polikliniği / Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Beşevler Diş Polikliniği

beşevler diş polikliniği

Hakkımızda

Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Beşevler Semt Polikliniği kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Beşevler Semt Polikliniği Ankara ilinde Dögol seafoodplus.infoşı sokakbeşevler adresinde bulunmaktadır. Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Beşevler Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (1)

S

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Nergis Aksoy • Diğer

Bel fıtığı şikayetimle başlayan muayene sürecinde oldukça sabırsız ve aceleciydi. Konuşmama tahammülü yok gibiydi, bıkkın ve aceleci bir şekilde bir şeyler söyleyip röntgene yönlendirdi. Röntgen dönüşünde de yine bir şeyler paylaşmak üzere konuştuğumda susturup kapı önünde bekletmiştir kendileri. Çok iyi hatırlıyorum röntgen açılmıyordu ve bu sırada bel fıtığı nedenleriyle ile ilgili bir şeyler soruyordum, sorularıma karşılık her şey röntgende diyip kapı önünde bekleyin diyerek kapıyı eliyle göstermiştir. Röntgenimi açtıktan sonra kapı önünden çağırmış gerekli bilgileri vermiştir. Ama gelin görün ki uğradığım muamele karşısında ne dediğinden bir şey anladım ne de durumumun ciddiyetinden. Ayrıca aynı tarihli muayene kayıtlarında reflümle ilgili görüşmüş olduğumuz da görünmekte, kesinlikle bu konuyla ilgili konuşmamız olmamıştır.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Hizmetlerimiz

İmplant Cerrahisi

İmplant tedavisinde lazer, yumuşak dokuda meydana gelen kanamaların giderilmesinde, implant sonrasında yumuşak doku..

Dijital Gülüş Tasarımı

Her insan, görünüm ve karakter açısından birbirinden farklıdır, bu yüzden özellikle ön dişlerin restorasyonu, bireyin özel…

Porselen Lamina

Görünüşünüzü olumsuz yönde etkileyen birçok diş bozukluklarında uygulanabilen kozmetik bir çözümdür.

Zirkonyum Kaplama

Doğal dişler ışığı geçirir. Bunun sonucu olarak da dişte derinlik ve canlılık ortaya çıkar.

Ortodontik Tedavi

Ortodonti çarpık dişlerin düzeltilmesi, diş çene ve yüzeydeki uyumsuzlukların giderilmesi ile ilgilenen bir bilim dalıdır.

Endodonti Tedavisi

Çürük veya travma gibi nedenlerle dişin iç kısmında bulunan sinirinin zarar gördüğü ya da öldüğü durumlarda uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Sağlıklı gülüşler için sağlıklı gülüş tasarım merkezi

Hızlı Randevu için: +90 22 22

Sizden Gelen Yorumlar

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir