idefix telefonla sipariş / Cep Telefonu Ürünleri ve Fiyatları - idefix

Idefix Telefonla Sipariş

idefix telefonla sipariş

Idefix' ten sipariş verdim, hata mı ettim?

• Binbaşı
    Forumda bi ka&#; yorum g&#;rd&#;m de idefix hakkında, kafamda soru işaretleri oluştu. Perşembeyi cumaya bağlayan gece sipariş verdim şuan ses seda yok:/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    Ben en son ay &#;nce sipariş vermiştim. &#;nceki yıllarda da hi&#; sıkıntım olmamıştı. Benden sonra bayağı k&#;t&#;leşmiş demek ki. Herkes şikayet&#;i su sıralar.

• Yarbay
    Ben kendisini yıldır kullanıyorum, bildiğiniz gibi Idefix ve D&R aynı şirket, bu sebeple ikisi de hem m&#;şteri hizmetleri hem de temin s&#;resi bakımından olduk&#;a k&#;t&#;ler; ama D&R daha bir k&#;t&#;, bunu da ek olarak belirteyim.

Buna rağmen hemen elime ulaşmasını beklemediğim kitaplar i&#;in yer yer Idefix'i kullanıyorum zira kitapları &#;oğunlukla hasarsız ve olduk&#;a g&#;zel bir paketleme ile g&#;nderiyorlar; ama dediğim gibi, haftayı g&#;ze alarak sipariş veriyorum.

• Binbaşı
    Benim kitapları 13 g&#;n sonra kargoladılar, kitaplar geldiğinde &#;zerlerinde fil tepinmiş gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rosarian -- 22 Ocak ; >
  • Teğmen

sipariş tarihi
    kargoya verilme
    elime ge&#;mesi

Genelde araya haftasonu girmesin diye Cuma falan sipariş vermiyorum acil değilse.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Binbaşı
    Cok abartılıyor bu olaylar. Acil ihtiyacınız olan kitabı gidip kitap&#;ıdan alın. Internette zaten ucuza geliyor, biraz beklemekten bir sey olmaz. Hızlı yolluyor diye Babil'den sipariş verdiğim kitap 10 g&#;nde temin edilemediği icin iptal edip idefix'ten aldim 4 gunde ulaştı. B&#;t&#;n sitelerde benzer olayları yaşadığım i&#;in artık en ucuz neredeyse oradan siparişi verip bekliyorum gelene kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    Kampanya g&#;nlerinde gecikme olabiliyor. Bu haftasonu kargo bedava kampanyası vardı yanlış hatırlamıyorsam.

• Binbaşı

Orijinalden alıntı: D&#;ş&#;nen Biri

Daha bu hafta benim kargom başkasına gitmiş, o kişininki de bir başkasına gitmiş. Zincirleme bir karışıklık var. Ondan sonra da neden g&#;venilmiyor diyorsunuz.

Sorma hocam ya "roma donemi lykia kariada antik tapinak mimarligi"diye bi kitap monash.pw duruyor

• Yarbay
    Fatura varsa kimin adına kesilmiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 24 Ocak ; >
  • Binbaşı
    Kitapyurdu 3 g&#;nde elime ulaştırıyor, normalde hep oradan alırım. Aradığım kitap yokmuş, mecbur d&r'dan sipariş vermek zorunda kaldım. 4 g&#;n oldu hala adamlar zahmet edip de stoktaki kitabı kargoya verecekler diye bekliyorum.
    G&#;ncelleme: Par&#;alı teslimat yaptılar. 5. g&#;nde ilk kitap elime ulaştı. Bu hafta kesin gelmez g&#;z&#;yle bakıyordum o y&#;zden sinirlendim. Diğeri kargoya verilmedi hen&#;z.
    G&#;ncelleme2: Diğer par&#;a 8. g&#;nde ulaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 30 Ocak ; >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    Genelde idefix, dnr ve kitapyurdundan alıyorum. Bunların arasından en sorunsuz ve g&#;venilir olan kitapyurdu bana g&#;re. Genellikle ertesi g&#;n elimde oluyor kitaplar ve gayet &#;zenli paketlenmiş şekilde.
    S&#;rekli aynı yerden olmasın biraz da başkaları kazansın, piyasa canlansın diye bkmkitaptan sipariş verdim. 3 g&#;n oldu hala siparişiniz hazırlanıyor diyor. Telefonla ulaşmaya &#;alışıyorum, sırada bekleyen 4., 5. kişisiniz diyor her seferinde. İnat ettim birinde bekledim, 2. sıradayken telefon kapandı.
    Siz siz olun memnun olduğunuz sitenin dışına &#;ıkmayın
  • Yarbay
    Hem teslim s&#;resi uzun oluyor hem de paketlenmesine sevmiyorum. İlknokta ve bkm kitap şuan favorilerim

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

İDEFİX müşteri hizmetleri iletişim numarası

Hızlı Erişim

İdefix çağrı merkezi Telefon Numarası: 06 06

Türkiye’de kurulan en büyük markalardan biri olan idefix, bugün 15 yıllık bir online markete sahip internet sitelerinden biridir. Kitap, eğitim kitapları, kırtasiye ürünleri, elektronik ürünler ve hobi – oyuncak gibi hediyelik eşyalar başta olmak üzere aklınıza gelebilecek pek çok şeyi bulabileceğiniz idefix üzerinde, online şekilde alışverişlerinizi yapabilir ve bir online kitabevi niteliğinde yayın hayatına devam eden bu kurumdan her zaman destek alabilirsiniz.

Herkes için hem kültür hem de eğlence dünyası yaratan idefix ile birlikte kolay şekilde alışveriş yapabilir ve kitap dünyasına ait yepyeni dünyalar keşfedebilirsiniz. Türkiye&#;de son 3 yıl içerisinde en çok ziyaretçi alan idefix ile birlikte kampanyaları takip edebilir, fırsat reyonu içerisinden de güncel şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Büyük bir operasyon olmasıyla beraber dilediğiniz her zaman İdefix müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve bilgi, destek alabilirsiniz.

idefix’te Neler Satın Alabilirim?

İDEFİX telefon Numarası: 06 06

İdefix internet sitesi üzerinden kitap ve kırtasiye ürünleri başta olmak üzere pek çok konuda alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’de en büyük kitap alışveriş sitelerinden biri olarak sizlere destek sağlayan bu marka, en büyük online kitabevlerinden biridir. Bu alanda faydalanacağınız kitap alışveriş süreçlerinizle ilgili olarak olası sorunlara karşılık İdefix çağrı merkezi üzerinden telefonla ulaşabilir ve bilgi, destek alabilirsiniz. Siparişleriniz hakkında sorularınız varsa bunları sorabilir, e-kitap aldıktan sonra oluşan problemler hakkında bilgi alabilir ya da fatura – sipariş iptali veya teslimat süreçlerinizle ilgili de bilgi isteyebilirsiniz.

idefix Müşteri Hizmetleri Nasıl Ulaşabilirim?

Sayfamızda yer alan telefon numaralarından direkt olarak idefix müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İletişime geçebileceğiniz, Türkiye’nin en büyük kitap fuar unvanına sahip olan idefix’in ayrıca kendi email adresleri ve sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir. Bu adresler üzerinden de dilediğiniz her zaman iletişimde kalabilirsiniz.

Sayfada yer alan ’li telefon numarası idefix iletişim numarası olup bu numaradan yetkili birimlere ulaşabiliyorsunuz. Çalışma saatleri saatleri arasında olup bu saatler arasında dilediğiniz şekilde ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

idefix E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet üzerinden kitap alışverişi noktasında faydalanacağınız adres olan idefix ile birlikte her zaman severek kitap alışverişi yapabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bununla ilgili olarak sevdiğiniz yazarların yeni kitapları hakkında duyuruları, çeşitli kampanyalar ve duyurularla ilgili olarak da aşağıda yer alan sosyal medya hesabından da yine idefix hesaplarını takibe alabilirsiniz.

Ek olarak e-posta adresinden de direkt olarak bilgi almak, destek ve önerilerinizi paylaşmak istediğinizde, yazılı olarak bir kanal ile irtibata geçmek istediğinizde de aşağıdaki adresten direkt olarak iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz. Resmi bir kanal yoluyla yazılı görüşmek istediğinizde idefix’in kendi adresi, sizlere destek ve bilgi vereceği gibi yazışma kanalıyla bilgi sahibi olmanız konusunda da 7 gün 24 saat sizlere mail yoluyla bilgilendirme sunacaktır.

E-posta Adresi: [email protected]

İDEFİX Facebook

İDEFİX Twitter

İDEFİX İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Idefix Kargo &#;creti Ne Kadar Ve Ka&#; Tl &#;zeri &#;cretsiz? Idefix Kargo &#;cretleri ()

Pratik Bilgiler

Haber Giriş: -  

Cep Telefonu

Samsung Galaxy A04S GB Cep Telefonu Beyaz

Samsung Samsung Galaxy A04S GB Cep Telefonu Beyaz

,00 TL

Samsung Galaxy A14 GB Cep Telefonu Gümüş SM-AFZSGTUR

Samsung Samsung Galaxy A14 GB Cep Telefonu Gümüş SM-AFZSGTUR

,00 TL

Samsung Galaxy A34 GB Cep Telefonu Gümüş SM-AEZSCTUR

Samsung Samsung Galaxy A34 GB Cep Telefonu Gümüş SM-AEZSCTUR

,00 TL