general camp cep çakısı / General Camp (@generalcamp_) • Instagram photos and videos

General Camp Cep Çakısı

general camp cep çakısı

Migros Aldım Bitti ürünleri 20 Ağustos - 2 Eylül Migros Aldım Bitti

Migros Aldım Bitti kampanyasının bu haftaki ürünleri belli oldu. Migros müşterilerinin oldukça ilgisini çeken bu ürünlere haberimizde yer verdik. İşte Migros 20 Ağustos - 2 Eylül arasında sürecek olan Aldım Bitti kampanyasının ürünleri

MİGROS SAAT KAÇTA AÇILIYOR? KAÇTA KAPANIYOR?

Migros market zinciri diğer marketlerde olduğu gibi; saat 'da açılıp saat 'da kapanıyor. Öte yandan Migros marketlerde kasa görevlisinin yardımı olmadan satın alınan ürünler okutularak kredi kartı ödemesi sayesinde sıra beklemeden alışveriş kolaylığı da sağlanmaktadır.

İNDİRİMLERE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MİGROS 20 AĞUSTOS - 2 EYLÜL ALDIM BİTTİ ÜRÜNLERİ

• Kale Katlanır Termal Çanta 20 L 34,90 TL
  • Kale Katlanır Termal Çanta 9 L 24,90 TL
  • Mystyle Vantuzlu Led Makyaj Lambası 39,90 TL
  • General Camp 10 Fonksiyonlu Cep Çakısı 24,90 TL
  • Oceanhome Jüt Organizer Sepet 24,90 TL
  • Mısır Kovalı Pipetli Bardak 16,90 TL
  • Papilla Granit Efektli Tava Ve Sos Seti 2'li 29,90 TL

• Kinetik Oyun Kum Havuzu G 29,90 TL
  • Bood Kule Parti Hoparlörü ,90 TL
  • Yıldızlı Şeffaf Kalem Çantası 5X20 Cm 7,90 TL
  • Fly Mıknatıslı Yazı Tahtası 19,90 TL
  • Dekoratif Ahşap Masaüstü Ayna 14,90 TL
  • Gepettoys Suyla Boya Oyun Seti 19,90 TL
  • Urban Mood Ananas ve Yıldız Led Işık Zincirleri 34,90 TL

Haberin Devamı

MİGROS HAKKINDA

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadıseafoodplus.info olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam seafoodplus.infouğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.

Etiketler :

Uykudan gözlerimin açılmadığı bir akşamdan herkese merhaba! Yine Donanımhaber ölücülüğü yapıp, ihtiyacım olmadığı halde aldığım bir ürün ile karşınızdayım. General Camp 10 Fonksiyonlu Cep Çakısıincelemesi.

Hepimizin ismine aşina olduğu İsviçre çakısının bir replikası olan bu alet toplamda 10 adet fonksiyona sahip. Ayrıca fiyatı ile de tam bir fiyat/performansürünü! Haydi biraz daha detaya inelim.

General Camp Cep Çakısı Fonksiyonları Neler?

Kırmızı renkli sert bir plastik ile kaplı olan alette toplam 10 adet ayrı özellikbulunuyor. Bunlar: çakı, makas, yıldız tornavida, şişe açacağı, tirbüşon, konserve açacağı, tırnak törpüsü, cımbız ve plastik kürdan. Ayrıca aletin metal kısımları paslanmaz çelik ile oluşturulmuş.

Cidden sert yaylara sahip çakı, hızlı aksiyon alamamanızı ve tırnaklarınıza zarar vermenize veya acıtmanıza sebebiyet verebiliyor. Ayrıca aleti açıp kapatırken elinizin aldığı konum önemli. Çünkü sert yaylara sahip alet hızlıca kapandığı için hızlı temaslarda derin yaralara yol açabilir.

Ağırlığı ortalama bir çakı kadar olan aletin en sevmediğim fonksiyonu kesinlikle makas olabilir. İnce yayımsı bir metal parçası sayesinde çalışan makas, görevini çoğunlukla yerine getiremiyor. Ayrıca cımbızın takılma alanı gevşek olduğu için çakı çanta içindeyken veya cebinizdeyken başka şeylere takılıp çıkma olasılığı oldukça yüksek.

Plastik kürdanı ise sürekli çakı üstünde bulunup çıkarıp takılma durumunda olduğu için hijyenik olarak fazla güvenilir olmadığı görünüyor. Kürdan olarak kullanmak yerine başka bir sivri alet olarak kullanılabilir.

Boyut olarak aletin uzunluğu 9 genişliği ise 2 santimetre olarak belirlenmiş. Bıçağın açılması ile çakı toplamda 16 santimetreye kadar ulaşıyor. Kalınlık ise 1 santimetre civarlarında bulunuyor. Yani aşırı büyük veya çok büyük bir çakı değil.

Genel olarak bu kamp çakısı uygun fiyatlı (10 TL) bir seçenek arayanların yardımına koşuyor. Fakat bu ürünün her zaman erişebilir olmaması, sadece Migros'un yaptığı kampanya süresince satın alanlar için artı bir nokta oluyor. Eğer bir daha bu kampanya olursa tereddüt etmeden satın alabilirsiniz.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir