bee beauty yüz temizleme jeli yorum / Bee Beauty Yüz Temizleme Jeli Arındırıcı ml Yorumları - Trendyol

Bee Beauty Yüz Temizleme Jeli Yorum

bee beauty yüz temizleme jeli yorum

Bee Beauty Tea Tree Yüz Temizleme Jeli Ml TYC

Bee Beauty Tea Tree Yüz Temizleme Jeli Ml

Kurumsal Fatura

Satıcı : KozmoWord

Koleksiyona Ekle

Son 1 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

favori

• Cilt Tipi:Yağlı
  • Form:Jel
  • Kullanma Amacı:Dengeleyici
  • Hacim: - ml
  • Tip:Tüp

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün KozmoWord tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • • Bu formül sorunlu ciltler için geliştirilmiş olup karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. • Çay ağacı içeriği ile cilt üzerinde ferahlatıcı etki bırakır. • Cildi kurutmadan fazla yağı temizler. • Kullanıldığı andan itibaren yenilenme, tazelik ve temizlik hissi verir. • Cildin pürüzsüz, yumuşak ve canlı görunmesine yardımcı olur. • Cildin yağ dengesinin sağlanmasına, ciltteki aşırı yağlanma sonucu meydana gelen parlamanın önune geçilmesine destek olur. • Vitamin B5 sayesinde güçlü bir nemlendirici özelliği olan Tea Tree Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli, aynı zamanda cildin elastikiyetini arttırır. • İçeriğindeki Vitamin B5 ile dış etkenlerden yıpranan cildinizdeki gözeneklerini yağlı his bırakmadan arındırır, besler ve nemlenmesine yardımcı olur. Kullanımı: Elinize az miktarda Bee Beauty Tea Tree Arındırıcı Temizleme Jeli sıkın. Nemli cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayın. Temiz su ile durulayın. Günlük kullanıma uygundur.
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (5)

BiGelse

merchant-badge-image

TL'ye %6 İndirim

Emily Collection

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 11 gün içinde

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Bee Beauty Tea Tree Yüz Temizleme Jeli Ml

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • • Bu formül sorunlu ciltler için geliştirilmiş olup karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. • Çay ağacı içeriği ile cilt üzerinde ferahlatıcı etki bırakır. • Cildi kurutmadan fazla yağı temizler. • Kullanıldığı andan itibaren yenilenme, tazelik ve temizlik hissi verir. • Cildin pürüzsüz, yumuşak ve canlı görunmesine yardımcı olur. • Cildin yağ dengesinin sağlanmasına, ciltteki aşırı yağlanma sonucu meydana gelen parlamanın önune geçilmesine destek olur. • Vitamin B5 sayesinde güçlü bir nemlendirici özelliği olan Tea Tree Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli, aynı zamanda cildin elastikiyetini arttırır. • İçeriğindeki Vitamin B5 ile dış etkenlerden yıpranan cildinizdeki gözeneklerini yağlı his bırakmadan arındırır, besler ve nemlenmesine yardımcı olur. Kullanımı: Elinize az miktarda Bee Beauty Tea Tree Arındırıcı Temizleme Jeli sıkın. Nemli cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayın. Temiz su ile durulayın. Günlük kullanıma uygundur.
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Cilt TipiYağlı
  • FormJel
  • Kullanma AmacıDengeleyici
  • Hacim - ml
  • TipTüp

Merhaba arkadaşlar, Paris seyahatime çıkmadan önce yanıma seyahat boy ürünler almak için ufak bir Gratis alışverişi yapmak istemiştim. Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli daha evvel kullanmadığım bir üründü. Ve ufak boyunu uygun fiyata bulunca denemek istedim. Ama yanıma almayı unuttum. 😂 Tatil dönüşü kullanmaya başladım. Banyoma yerleştirdim ve hemen her gün kullanmaya başladım. 

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jelinin ben de olan boyu sadece 30 ml. Kısa bir deneyimim oldu ama sizinle paylaşmak istedim. Açık yeşil renkte bir jel ürün. Tüm cilt tiplerine uygunmuş ve içerinde gliserin, e vitamini varmış. O zaman içindekiler kısmını da paylaşalım. 

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

Ben genelde temizleme jellerini Ecotools sünger ile kullanıyorum. Ama yeni aldığım ürünleri, süngerle ya da elimle deniyorum. Her iki performansını da test etmek istiyorum. Pek köpüren bir jel değil. Sünger kullanmazsam azıcık ürün tüm cildime yetmiyor ama süngerle az bir ürün yeterli geliyor. Süngersiz kuru cildimi pek kurutmadı ama süngerle biraz daha derin temizlik olduğu için biraz geriyor ve kurutuyor. Çok sıradan bir ürün olduğunu düşünüyorum. Temizlik hissini de pek yaşatmıyor sanki. Muazzam bir içeriği de olmadığı için yeniden satın almayı düşündüğüm bir ürün değil. Kendisi ile makyaj da çıkarmadığım için makyaj temizleme performansını bilmiyorum. Genç yaşta olan, uygun fiyatlı ürün arayan arkadaşlara tavsiye edebilirim. Karma ciltler için daha uygun bir ürün bence. 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bee Beauty Yüz Yıkama Jeli

Merhaba

Bee Beauty yeni cilt bakım serisi çıkarttığında, hem içeriklerinin oldukça umut verici olması hem de uygun fiyatları beni cezbetmiş ve birkaç ürününü satın almıştım. Bu ürünlerden yüz temizleme köpüğü ile ilgili tüm düşüncelerimi buradaki yazımda okuyabilirsiniz. Bugün Bee Beauty yüz yıkama jeli hakkındaki fikirlerimi yazacağım. 

Bee Beauty Ferahlatıcı Yüz Yıkama Jeli

Bee Beauty yüz yıkama jeli; sabun içermeyen, günlük kullanım için geliştirilmiş bir ürün Cildi nazikçe, kurutmadan temizlemeyi, göz makyajı dahil olmak üzere tüm makyajı çıkarmayı vaadediyor. Normal ve karma ciltlerin kullanımına uygun olduğu belirtiliyor. 

Bee Beauty yüz yıkama jeli oldukça ferah ve hafif bir kokuya sahip, şeffaf dokulu ve turkuaz renkli bir ürün Yapısı jel kıvamında ve oldukça ince, uygulandığında cilde hafif bir serinlik ve ferahlık veriyor. Üzerindeki açıklamalar kısmında yazdığının aksine, köpürtücü bir madde içermediğinden köpürmüyor. Benim cildim kuru olmasına rağmen, rahatlıkla kullanabiliyorum. Cildimi kurutmadan, gerginleştirmeden temizliyor

Ben bu ürünü, genellikle akşamları makyajımı çıkardıktan sonra cildimi temizlemek için kullanıyorum. Makyaj temizleme vaadi olsa da, bu konuda başarılı bulmadım. Çok hafif ten makyajı yaptığımda iş görüyor ancak, benim kat kat maskaramı temizleyemiyor. Cilt bakımında çift temizleme rutinini senelerdir uygulayan ve savunan biri olarak, yüztemizleme jellerinden beklentim zaten makyaj temizlemeleri değil, cildimi temizlemeleri. Bee Beauty de bunu gayet güzel yapıyor

ml, oldukça yumuşak bir tüpte satılan Bee Beauty yüz yıkama jeli gliserin ve içeriğinin orta sırasında panthenol içeriyor. Beyaz çay ekstresi ürünün içeriğinin son sıralarında olduğu için, neredeyse etkisiz kalacak miktarda üründe bulunuyor. Bu temizleme jeli SLS, SLES, ALS, alkol, mineral yağ, paraben ve bht içermiyor. İçeriğinin orta sıralarında parfüm var. Ambalaj kapağı iyi kapansa da, oldukça hassas; benim tüpüm hiç yere düşmemesine rağmen durduğu yerde kapağı kırıldı. Fakat, tüpte bir akma, dökülme sorunu yaşamadım. 

Fiyat-performans açısından oldukça başarılı bulduğum, özellikle genç ciltlere çok uygun olduğunu düşündüğüm bir temel temizleyici olan Bee Beauty yüz yıkama jelini Gratislerden bulabilirsiniz. Bee Beauty Gratis'e özel bir marka ve fiyatları da oldukça uygun 

Sevgilerimle

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir