arçelik klima hakkında yorumlar / Arçelik Klima Kullanıcı Yorumları - seafoodplus.info

Arçelik Klima Hakkında Yorumlar

arçelik klima hakkında yorumlar

Arçelik AL  A++ BTU Split Klima

Hava Kalitesi

Özel Filtreler Kolay Çıkarılabilir Filtre

Tek Tuş Yumuşak Hava Akışı Yönü Var

Tek Tuşla Temizleme Fonksiyonu Var

2 Yönlü Otomatik Hava Kontrolü (Yukarı-Aşağı) Var

4 Yönlü Otomatik Hava Kontrolü Var

Nem Alma Var

Konfor

Uzaktan Wi-Fi Bağlantı Var

Hızlı Soğutma (Jet Cool) Var

Akıllı Çalışma Sistemi Var

Gösterge Gizli Gösterge

Çoklu Programlama Özelliği (Timer) 24 Saat

Rahat Uyku (Sleep Mode) Var

Dış Ünite Soğutma Çalışma Aralığı(°C) 10 ~ 48

Dış Ünite Isıtma Çalışma Aralığı(°C) ~24

Kapasite

Soğutma Kapasitesi BTU/h

Isıtma Kapasitesi (Btu/h)

Yıllık Tüketim (W) Soğutma

Yıllık Tüketim Isıtma (kW)

Voltaj

Soğutma Kapasitesi Btu/h

Kapasite (Isıtma) Btu/h

Enerji Verimliliği

Enerji Sınıfı A++

Enerji Sınıfı-Isıtma A+

Soğutucu Akışkan R32

Anlık Tüketim Göstergesi Var

Enerji Kontrol Var

Mevsimsel (SCOP) Enerji Verimi Isıtma (W/W) 4

Mevsimsel (SEER) Enerji Verimi Soğutma (W/W)

Soğutmadaki Enerji Verim Oranı 3,24

Isıtmada Çekilen Enerji (W) W

Ölçüler

Dış Ünite (GxYxD) mm xx

İç Ünite (GxYxD) mm xx

Sessizlik

Sessiz Çalışma Var

Sipariş Süreci

Ürün Açıklama ve Görselleri 

Mağazamız, siz değerli müşterimize yüzlerce ürün ile hizmet vermektedir. Ürün açıklamaları ve görselleri Arçelik resmi sitesinde yer almaktadır. İlgilendiğiniz ürünün açıklamasını dikkatlice okuyunuz. Ürün ile ilgili bir çok bilgi bu bölümde paylaşılmıştır. Tereddütte kaldığınız durumlarda her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Büyük Eşyaların Teslimatı
* Ürünlerimiz Arçelik Yetkili Satıcısı ALTIN MOBİLYA TİCARET VE SANAYİ A.Ş. tarafından fabrika çıkış ambalajında, sıfır olarak Borusan Lojistik ve Mng Kargo firmaları vasıtası ile Türkiye'nin her yerine ücretsiz nakliye ve montaj hizmetiyle teslim edilmektedir.

İstanbul sınırları içerisinde, sipariş verdiğiniz tüm ürünler ücretsiz teslimat ve montaj (kombi hariç) hizmeti ile evinize ulaşır.

İstanbul dışından verilen siparişlerde çeyiz paketleri  teslimatı ücretlidir. Bunun dışında tüm ürünlerin teslimatı ve montajı(kombi hariç) bedelsizdir. (Buzdolapları, Derin dondurucular ,Çamaşır makineleri, Çamaşır kurutma makineleri , Fırınlar, Bulaşık makineleri, Klimalar ,Ocaklar, Aspiratörler, Televizyonlar, Kurutma makineleri, Mini fırınlar, Termosifonlar, Ankastre fırınlar, Ankastre Setler, Ocaklar, Davlumbazlar ,Su pınarları)

Beyaz Eşya ve Televizyon gibi Büyük Ürünler;
İstanbul dışı teslimat: saat ’e kadar vermiş olduğunuz ve yetkili servislerin montaj hizmeti sağlaması gereken büyük ürünler; (bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, ankastre ürünler vb.) bir gün sonra Borusan Lojistik veya direk Arçelik A.Ş. depolarından adresinize göre sistem tarafından atanan servise minimum iş günü içerisinde teslim edilecektir.

İstanbul içi teslimat (Avrupa Yakası): Sipariş verdiğiniz büyük beyaz eşya ürünleri, İstanbul'daki ikamet adresine göre minimum iş günü içinde teslim edilmektedir. İstanbul içi teslimat (Anadolu Yakası): Sipariş verdiğiniz büyük beyaz eşya ürünleri, İstanbul'daki ikamet adresine göre minimum iş günü içinde teslim edilmektedir.

Servis yetkilileri sizden randevu alarak adresinize teslimat ve aynı anda kurulum gerçekleştirilecektir.

’dan sonra verilen büyük beyaz siparişleriniz takip eden bir sonraki gün kargolanmaktadır. Büyük beyaz eşya ürünlerinin kargo takibini sitemizde yer alan "kargo takibi” alanından, "Borusan Lojistik kargo takibi” linkinden ulaşabilirsiniz.

Küçük Eşyaların teslimatı
'e kadar verilen tüm küçük ev aletleri gibi siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Büyük beyaz eşya ürünlerinin kargo takibini sitemizde yer alan "kargo takibi” alanından, "MNG Kargo takip ” linkinden ulaşabilirsiniz. ( Küçük ev aletleri, Her türlü Elektronik ürünler, Halılar, Ev Tekstili Ürünleri, Bilgisayarlar, Süpürgeler, )

Teslimatta Nelere Dikkat Etmeliyim?

Taşıma sırasında meydana gelebilecek hasarlara karşı, kargo elinize ulaştığında, ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Bu sayede, her iki tarafta yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçmiş olacaksınız.

İade 

İade öncesi mutlaka bizimle irtibata geçseafoodplus.info kullanılabilir özelliği kaybolan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün kutusu ve orijinal aksesuarlarına zarar gelmeyecek şekilde başka bir kutu veya kargo poşeti ile paketlenmeli ve bize bilgi verildikten sonra anlaşmalı kargomuz ile gönderilmelidir.

Kurulum ve Montaj

seafoodplus.info Arçelik bayisidir. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler, ARÇELİK GARANTİSİ altındadır. Montaj/kurulum gerektiren tüm ürünler yetkili servis ekibi tarafından açılmalıdır. Evinize en yakın yetkili servise 0 nolu telefondan ulaşabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz.

Ödeme

Havale / EFT ile ödeme :
Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

Yaptığınız ödemeleri seafoodplus.info linkinden bize iletebilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme :
Bit SSL üzerinden Visa ve Master Kart kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. seafoodplus.info' un anlaşmalı olduğu banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

KREDİ KARTLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME! 

1) Kredi kartları ile yapılan işlemlerde, kredi kartı bilgilerini doldurduğunuz yerin alt tarafında bulunan taksit seçenekleri kısmını ödeme yapmadan mutlaka kontrol ediniz.

2) İlave Taksit kampanyaları sürekli değişiklik göstermekte olup , işlem yapmadan lütfen kontrol ediniz. Bankaların ilave taksit seçenekleri değişiklik göstermektedir.

3) Mail order ile yapılan ödemelerin onaylanması için alıcının kimlik fotokopisi, kredi kartı fotokopisi ile birlikte mail order formunu imzalayıp tarafımıza göndermesi gerekmektedir.

4) Şirket ismine verilen kartlarda bankalar + taksit vermeyebilir. Artı taksit ve puan işlemleri tamamen bankaların insiyafitinde olup, firmamızın sorumluluğu yoktur.

5) Aidatsız kartlar, bazı özellikli kredi kartları artı taksit kampanyalarını uygulamayabilir. İşlem yapmadan banka kampanyalarınızı lütfen kontrol ediniz. 

Yükleniyor

Yeni Nesil E-ticaret.

Arçelik Klima Alanlar (7. sayfa)

• Yüzbaşı
    yaşındaki kızımın evde uyuyamaması ve geceleri ağlamasına dayanamayarak klima aldım pek planlarımda yoktu aslında.

&#;r&#;n Ar&#;elik Wi-Fi BTU Pro Smart Inverter Duvar Tipi KlimaKlima konusunda tecr&#;besi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Genel &#;zellikler
    &#;zel Filtreler Kolay &#;ıkarılabilir Filtre
    &#;zel Filtreler Yeni Ionizer+
    &#;zel Filtreler 3M Filtre
    Enerji Kontrol Var
    Sessiz Mod Var
    Ionizer Otomatik temizleme Var
    Otomatik Hava Y&#;nlendirme(Yukarı-Aşağı) Var
    Otomatik Hava Y&#;nlendirme(Sağ-Sol) Var
    Otomatik Hava Sirk&#;lasyonu (Auto Swing) Var
    Sağlıklı Nem Alma Var
    Jet Cool ( Hızlı Soğutma ) Var
    Hızlı ısıtma Var
    Sıcak Kalkış Modu ( Hotstart ) Var
    Akıllı &#;alışma Sistemi Var
    G&#;sterge Gizli G&#;sterge
    Elektrik Kesintilerinden Sonra Tekrar &#;alışma Var
    Elektronik Sıcaklık Kontrol&#; Var
    &#;oklu Programlama &#;zelliği ( Timer ) 24 Saat
    Buz &#;&#;zme ( Defrost ) &#;zelliği Var
    3 Dakika G&#;venlik &#;zelliği Var
    Uyku Modu ( Sleep Mode ) Var
    Otomatik Sıcaklık Kontrol&#; Var
    Uzaktan Kumanda Var
    Fan Hızı Kademesi 5
    Korozyona Dayanıklı Gold Fin Dış &#;nite Var
    Klima Tipi (AC) Inverter Mono Split
    Soğutucu Akışkan Ra
    Isıtma Tipi Isı Pompalı
    Voltaj
    Isıtma
    Enerji Sınıfı-Isıtma A+
    Isıtmadaki Enerji Verim Oranı (W/W) 4,07
    Mevsimsel (SCOP) Enerji Verimi Isıtma (W/W)
    Isıtma Kapasitesi (Btu/h)
    Isıtma Kapasitesi - Minimum (Btu/h)
    Isıtma Kapasitesi - Maksimum (Btu/h)
    Isıtma Kapasitesi - Min (W) W
    Isıtma Kapasitesi - Max (W) W
    P design H (Btu/h) Btu/h
    P design H (Watt) W
    Yıllık T&#;ketim (W) Isıtma W
    Isıtmada &#;ekilen Enerji (W) W
    Soğutma
    Enerji Sınıfı-Soğutma A++
    Mevsimsel (SEER) Enerji Verimi Soğutma (W/W)
    Soğutma Kapasitesi (Btu/h) Btu/h
    Soğutma Kapasitesi - Min (Btu/h) Btu/h
    Soğutma Kapasitesi - Maksimum (Btu/h) Btu/h
    Soğutma Kapasitesi (W) W
    Soğutma Kapasitesi - Min (W) W
    Soğutma Kapasitesi - Maksimum (W) W
    P design C (Btu/h) Btu/h
    P design C (Watt) W
    Yıllık T&#;ketim (W) Soğutma W
    Soğutmada &#;ekilen Enerji (W) W
    &#;alışma Aralığı
    İ&#; &#;nite Soğutma &#;alışma Aralığı(&#;C) 18~32
    İ&#; &#;nite Isıtma &#;alışma Aralığı(&#;C) 16~30
    Dış &#;nite Isıtma &#;alışma Aralığı(&#;C) ~24

• Er
    11 Mesaj
    ar&#;elik modeli olan klimayı aldım. d&#;n eve bırakmışlar hen&#;z takılmadı. yalnız ş&#;yle bir durumvar dış &#;nite kutusunda yazıyor i&#; &#;nite kutusunda ise yazıyor. bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, numaralar farklı acaba modelleri farklı mı taktırsam sıkıntı olurmu, araştırıyorum modeli olan ar&#;elik klıma yok bilgisi olanlardan yardım bekliyorum,teşekk&#;rler
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: egridereli

ar&#;elik modeli olan klimayı aldım. d&#;n eve bırakmışlar hen&#;z takılmadı. yalnız ş&#;yle bir durumvar dış &#;nite kutusunda yazıyor i&#; &#;nite kutusunda ise yazıyor. bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, numaralar farklı acaba modelleri farklı mı taktırsam sıkıntı olurmu, araştırıyorum modeli olan ar&#;elik klıma yok bilgisi olanlardan yardım bekliyorum,teşekk&#;rler

Bir yanlışlık yok, i&#; dış &#;nite kodları farklı, faturada da ayrı kalemler halinde yazılıyor.
  • Binbaşı
    Bu sabah takıldı Gayet g&#;zel oldu. &#;ok sessiz &#;alışıyor. Wifi &#;zelliğini de ayarladım ki beni en cezbeden &#;zelliğidir, kusursuz &#;alışıyor. Ev dışından da artık kanat&#;ık a&#;ılarına kadar her şeyini ayarlayabiliyorum. Sorularınız var ise elimden geldiğince cevaplamaya &#;alışırım.
  • Binbaşı
    Selamlar. Ben de taktırdım. Dış &#;nite sesi nasıl? Bana sanki g&#;r&#;kt&#;l&#;ym&#;ş gibi geliyor.
  • Teğmen
    Dış &#;niteden hi&#; ses almıyorum ama balkona &#;ıkıp dinlemedimde acaba nasıl ses &#;ıkartıyor diye.
    Klimayı &#;alıştırdığımda pencereleri kapattığım i&#;in dış &#;niteye ait en ufak bir ses duymuyorum ki dış &#;nite pencerenin hemen dışında duruyor. 27 dereceye sabitledim o şekilde kullanıyorum ve &#;ok memnunum.
  • Yüzbaşı
    11 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PETERSBURG

Hocam merhaba, ben de modelini inceliyorum yarın keşfe gelecekler. Siz memnunmusunuz? Model hakkında g&#;r&#;ş bildirirseniz &#;ok sevinirim.

arkadaşım ben bu klimayı ablama aldım,birka&#; defa deneme şansım oldu,soğutması &#;ok iyi &#;ok sessiz &#;alışıyor ben sevdim ama elektrik sarfiyatı konusunda bilgim yok,fiyatına g&#;re g&#;zel ve kullanışlı bir klima,ben TL ye aldım,tavsiye ederim ama siz bilirsiniz
  • Yarbay
  • Herkese merhabalar, bir ka&#; g&#;n dahilinde karar verip Ar&#;elik aldım. Bug&#;n kurulum ger&#;ekleşti. Vakumlama falan da yapıldı ve g&#;rsel olarak g&#;zel bir kurulum sağladılar. Saat 7 civarındaki kullanımım gayet iyiydi. Serinletme falan hoş ama şu an verim daha d&#;ş&#;k gibi geldi zira hızlı modu da normal şekilde full kademe fan ve 18 derece ayarımda da serinleme yok doğru d&#;zg&#;n. Tabii bir etken olarak bilgisayar ve monit&#;r diyebilirim ama asıl aklıma takılan klimayı kapattıktan sonra dinlediğimde gelen bir tıslama var. Yani s&#;rekli olarak gelen bir ses. Bunun nedeni nedir, normal midir? Bir de oda 14 m^2 ve klima 12k btu. Bilgisayar falan da etken olabileceği i&#;in y&#;ksek olmasından yana kullandım tercihi ama bu durumu kaldıramıyor bile :/
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: unreleased

Gaz ka&#;ağı sesi mi acaba…

&#;yle diye d&#;ş&#;nd&#;m ama sanırım alet bir s&#;re o şekilde bir gaz dolaşımı yaşıyor. Zira ge&#;e şalteri de kapattım ve sabah ses yoktu. Sonra aleti &#;alıştırdım 15 dk ve kapatınca yine ses vardı. Tedirgin edici bir durumdu lakin bu biraz su serpti diyebilirim. Tuhaf olan ise g&#;&#; t&#;ketimi 0,1 ile 0,3 kw arasında. Yani bir ihtimal kompres&#;rde ya da belki &#;zerindeki ısı i&#;in koyulan sens&#;rde bir sıkıntı var gibi ama anlayamadım. Tabii yine kullananlar ses a&#;ısından da bilgi verirse iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unreleased

Gaz ka&#;ağı sesi mi acaba…

Hocam servis şu an evde. Havşa atmış ve gaz ka&#;mış. Ondan dolayı şu an vakumlama+gaz dolumu yapılacak. Umarım yapılması gereken başka bir şey yoktur zira tedirgin etti. Sıfır alet ve 3 saat sonra g&#;&#;m&#;şt&#; durumu :( Sıfır &#;r&#;nle değişim gibi bir şeye yanaşacaklarını da sanmıyorum ama gerek var mıdır acaba da dedim bir an :/ Boruda falan bir sıkıntısı yok sanıyorum ki zira kontrol ettiklerinde g&#;rd&#;klerini bu durumun s&#;ylediler.

Kısacası tekrar gaz doldurulurken yapılması gereken bir şey var mı vakum dışında?
  • Emekli Yönetici
    bende servis y&#;z&#;nden ar&#;elik tercih ettim. mirror prosmart wifili model aldım lik , suan olduk&#;a i&#; &#;nite sessiz &#;alışıyor. dış unitede ısıtmada biraz ses yapıyor. Bakalım &#;ok sıcaklarda yada soğuklarda durum ne olacak
  • Yüzbaşı
    Arkadaşlar R32 gazlı modeller ar&#;elik ve bekoda &#;ıkmış. bu modellerdeki yenilik sadece gaz mı? bu gaz ne gibi avantaj sağlıyor?
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    rene54r kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende bug&#;n Ar&#;elik prosmart inverter klima baktım modelini beğendim wifili model yarın keşif i&#;in gelecekler. Siz memnun musunuz acaba herhangi bir sorun oldumu arıza VS bilgi verirseniz sevinirim Teşekk&#;rler
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Arçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter Klima Ürün Yorumları

Arçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Arçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Değerlendirmeler ()

Arçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter KlimaArçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter KlimaArçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Arçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter Klima İçin Yapılan Değerlendirme & Yorumlar

Etiketler

Arçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter Klima Arçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter Klima Hakkında

Arçelik Ekolojik A++ BTU Duvar Tipi Inverter Klima Özellikleri

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir