trabzon bilsem sınav sonuçları 2018 / BİLSEM sınav soruları ve hakkında yorumlar

Trabzon Bilsem Sınav Sonuçları 2018

trabzon bilsem sınav sonuçları 2018

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Özürlü Kalorifer Ateşçisi Alım İlanı

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un TRABZON ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ seafoodplus.info AMİRLİĞİ
Son Başvuru Tarihi : 03 Şubat
Yayınlanma Tarihi : 25 Ocak

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; - Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden veya seafoodplus.info internet adresi üzerinden başvuru seafoodplus.infoçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Talep sayısının 3 katından fazla başvuru olması durumunda tarihinde saat `da İl Emniyet Müdürlüğünün Şehit Komiser İdris Aydın Konferans Salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, deneyim, öncelik durumu, sertifika vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca açık iş sayısının üç katı oranında kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için işverence tebligat yapılacaktır. - Talep kuraya tabi olduğu için şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilecek. - Talebe öncelikli olarak müracaat edenlerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecek. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. - MEB onaylı Kalorifer Ateşçi belgesine sahip olmak. - İşe alınan kişi Çaykara,Tonya,Dernekpazarı,Hayrat ve Köprübaşı ilçelerinden birinde çalışacaktır. - AYRICA, TALEPTE İSTENEN DİĞER ŞARTLAR!!!!! - Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. - Talep, Türkiye İş Kurumu Trabzon İl Müdürlüğü tarafından yayınlamış olup, detaylı bilgi için İşe Yerleştirme Servisinden (Tlf : 0 11 64 82,Faks : 0 62 99, e-posta: [email&#;protected]) bilgi alınabilir.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) Kurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AKÇAABAT, ARAKLI, ARSİN, ÇAYKARA, MAÇKA, OF, SÜRMENE, TONYA, TRABZON MERKEZ, VAKFIKEBİR, YOMRA, BEŞİKDÜZÜ, ŞALPAZARI, ÇARŞIBAŞI, DERNEKPAZARI, DÜZKÖY, HAYRAT, KÖPRÜBAŞI/TRABZON

Diğer Bilgiler

İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı1
İş Sözleşmesi TipiBelirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma ŞekliTam Süreli

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet BEKTAŞ'ın Göreve Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet BEKTAŞ'ın Göreve Başlama Mesajı

21/06/Müdürümüz Evren Görmüş'ün Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Müdürümüz Evren Görmüş'ün Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

16/06/UZMAN ÖĞRETMENLİK VE BAŞÖĞRETMENLİK EĞİTİM PROGRAMI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

UZMAN ÖĞRETMENLİK VE BAŞÖĞRETMENLİK EĞİTİM PROGRAMI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

Millî Eğitim Bakanlığınca bu yıl Türkiye'de ikinci kez düzenlenecek olan uzman öğretmen ve başöğretmenlik eğitim programı başvuruları bugün başladı. Başvurular, 9 Haziran'a kadar []30/05/19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın Yılı Coşku ile Kutlandı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın Yılı Coşku ile Kutlandı

20/05/Müdürümüz Evren Görmüş'ün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İçin Mesajı

Müdürümüz Evren Görmüş'ün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İçin Mesajı

19/05/YKS SON PROVA İLİMİZDE ve CİVAR İLLERDE EŞ ZAMANLI OLARAK BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YKS SON PROVA İLİMİZDE ve CİVAR İLLERDE EŞ ZAMANLI OLARAK BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

07/05/GENÇLERİMİZ DÜŞÜNCELERİYLE YARIŞTILAR

GENÇLERİMİZ DÜŞÜNCELERİYLE YARIŞTILAR

27/04/İLİMİZDE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKU İLE KUTLANDI

İLİMİZDE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKU İLE KUTLANDI

24/04/Müdürümüz Evren Görmüş'ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İçin Mesajı

Müdürümüz Evren Görmüş'ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İçin Mesajı

23/04/Müdürümüz Evren Görmüş'ün Ramazan Bayramı Mesajı

Müdürümüz Evren Görmüş'ün Ramazan Bayramı Mesajı

20/04/MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KTÜ ARASINDA KARİYER GÜNLERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KTÜ ARASINDA KARİYER GÜNLERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

19/04/

"GEL GÖR BENİ AŞK NEYLEDİ" TASAVVUF KONSERİ YİNE BÜYÜLEDİ

19/04/Farklılıklarımız Zenginliğimizdir

Farklılıklarımız Zenginliğimizdir

03/04/Bir Otobüs Dolusu Kitap, Bir Kucak Dolusu Oyuncak

Bir Otobüs Dolusu Kitap, Bir Kucak Dolusu Oyuncak

03/04/Müdürümüz Evren Görmüş, Kütüphaneler Haftası Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Müdürümüz Evren Görmüş, Kütüphaneler Haftası Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

27/03/Müdürümüz Evren Görmüş, Ramazan Ayı İçin Mesaj Yayımladı

Müdürümüz Evren Görmüş, Ramazan Ayı İçin Mesaj Yayımladı

22/03/MÜDÜRÜMÜZ EVREN GÖRMÜŞ, HAFTAYA YAVUZ SELİM İLKOKULUNDA BAŞLADI

MÜDÜRÜMÜZ EVREN GÖRMÜŞ, HAFTAYA YAVUZ SELİM İLKOKULUNDA BAŞLADI

20/03/18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ YIL DÖNÜMÜ İL PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ YIL DÖNÜMÜ İL PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

19/03/Müdürümüz Evren Görmüş, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Müdürümüz Evren Görmüş, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

17/03/İl Milli Eğitim Müdürümüz Evren Görmüş, Göreve Başlama Mesajı Yayımladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Evren Görmüş, Göreve Başlama Mesajı Yayımladı.

13/03/Müdürümüz Of İlçemizde Eğitim Çalışmalarını Gerçekleştirdi

Müdürümüz Of İlçemizde Eğitim Çalışmalarını Gerçekleştirdi

07/03/Müdürümüz, Haftaya Söğütlü İlkokulunda Başladı.

Müdürümüz, Haftaya Söğütlü İlkokulunda Başladı.

06/03/AFET FARKINDALIK EĞİTİMLERİ PROTOKOLÜ

AFET FARKINDALIK EĞİTİMLERİ PROTOKOLÜ

03/03/Bu Ay (Şubat) Basında Trabzon Millî Eğitim Müdürlüğü Videomuz Yayınlandı.

Bu Ay (Şubat) Basında Trabzon Millî Eğitim Müdürlüğü Videomuz Yayınlandı.

03/03/PSİKOSOSYAL DESTEK ÇADIRLARIMIZLA DA YANINIZDAYIZ.

PSİKOSOSYAL DESTEK ÇADIRLARIMIZLA DA YANINIZDAYIZ.

27/02/ANAOKULLARIMIZ KYK YURTLARINDA AÇILDI

ANAOKULLARIMIZ KYK YURTLARINDA AÇILDI

23/02/Müdürümüzden Anaokullarımızda Ücretsiz Yemek Uygulaması İçin Ziyaret

Müdürümüzden Anaokullarımızda Ücretsiz Yemek Uygulaması İçin Ziyaret

21/02/Bayrağımızın Altında Yine Tek Yürek Bir Arada

Bayrağımızın Altında Yine Tek Yürek Bir Arada

20/02/Zorlukları Birlikte AŞACAĞIZ

Zorlukları Birlikte AŞACAĞIZ

12/02/BİRLİK OLACAĞIZ, BİRLİKTE AŞACAĞIZ

BİRLİK OLACAĞIZ, BİRLİKTE AŞACAĞIZ

09/02/YÜREĞİMİZ SİZLERLE

YÜREĞİMİZ SİZLERLE

09/02/İmam Hatip Okulları Yönetici Buluşmaları Programı'na İlimiz Ev Sahipliği Yaptı

İmam Hatip Okulları Yönetici Buluşmaları Programı'na İlimiz Ev Sahipliği Yaptı

01/02/Müdürlüğümüz ile Türk Kızılay Arasında Anlamlı Protokol

Müdürlüğümüz ile Türk Kızılay Arasında Anlamlı Protokol

28/01/Müdürümüz Başarılarından Dolayı Öğrencilerimizi Tebrik Etti

Müdürümüz Başarılarından Dolayı Öğrencilerimizi Tebrik Etti

25/01/Müdürümüz, Çocuklarımızın Karne Heyecanını Onlarla Birlikte Paylaştı

Müdürümüz, Çocuklarımızın Karne Heyecanını Onlarla Birlikte Paylaştı

20/01/Ölümsüz Kahramanlarımızın İsimleri Kütüphaneler ile Buluştu

Ölümsüz Kahramanlarımızın İsimleri Kütüphaneler ile Buluştu

19/01/Müdürlüğümüz ve Trabzon Üniversitesi Arasında Bir Protokol Daha İmzalandı

Müdürlüğümüz ve Trabzon Üniversitesi Arasında Bir Protokol Daha İmzalandı

19/01/Öğretmenlerimizden

Öğretmenlerimizden "Yıldızların Altında" Harika Bir Gece

18/01/MÜDÜRÜMÜZ HAFTAYA KARADENİZ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNDA BAŞLADI

MÜDÜRÜMÜZ HAFTAYA KARADENİZ ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNDA BAŞLADI

17/01/Müdürlüğümüz ve KTÜ Arasında Yükseklisans ve Doktora Eğitimi Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ve KTÜ Arasında Yükseklisans ve Doktora Eğitimi Protokolü İmzalandı

13/01/Günümüz Çukurçayır Ortaokulu Öğrencilerimizin Kalplerindeki Sevgi ile Isındı

Günümüz Çukurçayır Ortaokulu Öğrencilerimizin Kalplerindeki Sevgi ile Isındı

13/01/''Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz

''Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz" Konseri ile Gönüller Sazla Dile Geldi

11/01/Müdürümüz, Çarşıbaşı Anaokulunda Minik Öğrencilerimizle Kitapların Dilinde Konuştular

Müdürümüz, Çarşıbaşı Anaokulunda Minik Öğrencilerimizle Kitapların Dilinde Konuştular

11/01/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Çalışan Gazeteciler Günü İçin Bir Mesaj Yayımladı

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Çalışan Gazeteciler Günü İçin Bir Mesaj Yayımladı

10/01/MATEMATİK HER YERDE

MATEMATİK HER YERDE

09/01/

"Okuma Sevdalısı Gençlerimiz" Akçaabat Kütüphanesi'nde Gönüllerini Kitapla Birleştirdiler.

09/01/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Ali Kemal Aktürk İlkokulu Öğrencileriyle Bayrak Töreni'nde Bir Araya Geldi

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Ali Kemal Aktürk İlkokulu Öğrencileriyle Bayrak Töreni'nde Bir Araya Geldi

09/01/Geleceğin Mimarları Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun Misafiriydiler.

Geleceğin Mimarları Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun Misafiriydiler.

06/01/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Çaykara'da Eğitim Ziyaretlerini Gerçekleştirdi.

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Çaykara'da Eğitim Ziyaretlerini Gerçekleştirdi.

04/01/İLİMİZ ŞİMDE DE ORTAÖĞRETİMDE 10 BİN OKUL PROJESİ İLE ATILIMDA

İLİMİZ ŞİMDE DE ORTAÖĞRETİMDE 10 BİN OKUL PROJESİ İLE ATILIMDA

03/01/ÖĞRENCİMİZDEN YİNE GÜZEL BİR BAŞARI

ÖĞRENCİMİZDEN YİNE GÜZEL BİR BAŞARI

03/01/Müdürümüz, Yeni Yılın İlk Haftasına Yomra Merkez Ortaokulunda Başladı

Müdürümüz, Yeni Yılın İlk Haftasına Yomra Merkez Ortaokulunda Başladı

02/01/Müdürümüz, Öğretmenlerimizle Gönül Köprüsünde Bir Araya Geldi.

Müdürümüz, Öğretmenlerimizle Gönül Köprüsünde Bir Araya Geldi.

30/12/Okursuz Kütüphane Kalmasın Projemiz, Öğrencilerimizin Kitap ve Kütüphane Sevgisiyle Devam Ediyor

Okursuz Kütüphane Kalmasın Projemiz, Öğrencilerimizin Kitap ve Kütüphane Sevgisiyle Devam Ediyor

29/12/Müdürümüz, Güne Geleceğimizin Mimarı Gençlerimiz ile Başladı

Müdürümüz, Güne Geleceğimizin Mimarı Gençlerimiz ile Başladı

28/12/Müdürümüz Haftaya Yomra Temel ve Kebire Çalık İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerimizin Neşesi ile Başladı

Müdürümüz Haftaya Yomra Temel ve Kebire Çalık İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerimizin Neşesi ile Başladı

27/12/Müdürümüz, Bugün Tonya'da Eğitim Öğretim Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Müdürümüz, Bugün Tonya'da Eğitim Öğretim Ziyaretleri Gerçekleştirdi

22/12/MÜDÜRÜMÜZ, ÖĞRENCİLERİMİZİN GÜLEN YÜZÜ VE GÜZEL SOHBETİ İLE GÜNE BAŞLADI

MÜDÜRÜMÜZ, ÖĞRENCİLERİMİZİN GÜLEN YÜZÜ VE GÜZEL SOHBETİ İLE GÜNE BAŞLADI

21/12/Müdürümüz Bugün Arsin İlçemizde Ziyaretlerini Gerçekleştirdi

Müdürümüz Bugün Arsin İlçemizde Ziyaretlerini Gerçekleştirdi

20/12/Müdürümüz, Ortahisar Belediyesi'nin

Müdürümüz, Ortahisar Belediyesi'nin "Kitap Günleri" Programının Açılışına Katıldı

16/12/Öğrencilerimiz

Öğrencilerimiz "Buğday Tanesi" Filmini Müdürümüzle Birlikte İzledi

16/12/MÜDÜRÜMÜZ

MÜDÜRÜMÜZ "MİSAFİRİMİZ, GELECEK" PROJESİ'NDE ÖĞRENCİLERİMİZLE GÜNE BAŞLADI

15/12/Değerlerimiz ''YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN'' Projesi ile Yaşayacak

Değerlerimiz ''YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN'' Projesi ile Yaşayacak

14/12/MÜDÜRÜMÜZ, ÇOCUKLARDA OMURGA SAĞLIĞININ KORUNMASI PROGRAMI'NA KATILDI

MÜDÜRÜMÜZ, ÇOCUKLARDA OMURGA SAĞLIĞININ KORUNMASI PROGRAMI'NA KATILDI

13/12/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NUN 10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NUN 10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

10/12/BAKANLIĞIMIZ TEFTİŞ KURULU BAŞKANI'NDAN ŞEHRİMİZE VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE KIYMETLİ ZİYARET

BAKANLIĞIMIZ TEFTİŞ KURULU BAŞKANI'NDAN ŞEHRİMİZE VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE KIYMETLİ ZİYARET

09/12/TOPLUMSAL KALKINMA VE KADIN TEMALI RESİM YARIŞMASI'NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

TOPLUMSAL KALKINMA VE KADIN TEMALI RESİM YARIŞMASI'NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

08/12/İLİMİZİN BİRÇOK OKULUNDA OKUL TEMELLİ MESLEKİ GELİŞİM PROGRAMLARI DÜZENLENDİ.

İLİMİZİN BİRÇOK OKULUNDA OKUL TEMELLİ MESLEKİ GELİŞİM PROGRAMLARI DÜZENLENDİ.

08/12/MÜDÜRÜMÜZ

MÜDÜRÜMÜZ "MİSAFİRİMİZ GELECEK" PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLADI

08/12/VELİ AKADEMİSİ

VELİ AKADEMİSİ "ÇOCUĞUMU DİNLİYORUM" EĞİTİMLERİ İLE DEVAM EDİYOR

05/12/ÖĞRENCİLERİMİZİN ALMANYA EĞİTİM YOLCULUĞU

ÖĞRENCİLERİMİZİN ALMANYA EĞİTİM YOLCULUĞU

05/12/SADECE BUGÜN DEĞİL HER ZAMAN SİZİNLEYİZ

SADECE BUGÜN DEĞİL HER ZAMAN SİZİNLEYİZ

02/12/ÖĞRETMENLER GÜNÜ HAFTASI KAPSAMINDA MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRETMENLERİMİZLE TOPRAK ANA KÖY YAŞAM MERKEZİ'NDE BİR ARADAYDILAR

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HAFTASI KAPSAMINDA MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRETMENLERİMİZLE TOPRAK ANA KÖY YAŞAM MERKEZİ'NDE BİR ARADAYDILAR

25/11/ÖĞRETMENLERİMİZ VALİLİĞİMİZ TARAFINDAN ÖĞRETMENEVİ'NDE VERİLEN AKŞAM YEMEĞİNDE VALİMİZ İSMAİL USTAOĞLU'NUN MİSAFİRİYDİLER.

ÖĞRETMENLERİMİZ VALİLİĞİMİZ TARAFINDAN ÖĞRETMENEVİ'NDE VERİLEN AKŞAM YEMEĞİNDE VALİMİZ İSMAİL USTAOĞLU'NUN MİSAFİRİYDİLER.

25/11/24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İL PROGRAMI İLE KUTLANDI

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İL PROGRAMI İLE KUTLANDI

25/11/İLİMİZ ÖĞRETMENLERİ

İLİMİZ ÖĞRETMENLERİ "ÖĞRETMENİM, CANIM BENİM" KOROSU İLE SAHNEDEYDİ.

24/11/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

23/11/24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA ZİYARETLERİ DÜZENLENDİ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA ZİYARETLERİ DÜZENLENDİ

23/11/MÜDÜRÜMÜZDEN AHDE VEFA ZİYARETİ

MÜDÜRÜMÜZDEN AHDE VEFA ZİYARETİ

23/11/MÜDÜRÜMÜZ ARA TATİL SONRASI AKYAZI İLK VE ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

MÜDÜRÜMÜZ ARA TATİL SONRASI AKYAZI İLK VE ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

21/11/SÜRMENE İLÇEMİZDE HAYIRSEVERİMİZİN DESTEĞİ İLE YAPILACAK ANAOKULU PROTOKOLÜ İMZALANDI

SÜRMENE İLÇEMİZDE HAYIRSEVERİMİZİN DESTEĞİ İLE YAPILACAK ANAOKULU PROTOKOLÜ İMZALANDI

21/11/MİLLÎ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ'NDE MÜDÜRÜMÜZ DE GELECEĞE NEFES OLDU

MİLLÎ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ'NDE MÜDÜRÜMÜZ DE GELECEĞE NEFES OLDU

11/11/GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN ÖLÜMÜNÜN YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMLARI YAPILDI

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN ÖLÜMÜNÜN YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMLARI YAPILDI

10/11/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

09/11/ÜLKE GENELİ ÖRNEK PROJEMİZ

ÜLKE GENELİ ÖRNEK PROJEMİZ "TOPRAK ANA YAŞAM MERKEZİ" TRT CANLI YAYININDA SES BULDU

09/11/VALİMİZ, KARİYER GÜNLERİ'NDE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

VALİMİZ, KARİYER GÜNLERİ'NDE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

09/11/TOPRAK ANA KÖY YAŞAM MERKEZİMİZ İLE ÇOCUKLARIMIZ DOĞANIN KALBİNDE, DOĞA DA ONLARIN KALPLERİNDE YAŞAYACAK

TOPRAK ANA KÖY YAŞAM MERKEZİMİZ İLE ÇOCUKLARIMIZ DOĞANIN KALBİNDE, DOĞA DA ONLARIN KALPLERİNDE YAŞAYACAK

07/11/Müdürümüzün de Katılımları ile Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporlarının Açılışı Gerçekleştirildi

Müdürümüzün de Katılımları ile Eğitim Öğretim Dönemi Okul Sporlarının Açılışı Gerçekleştirildi

03/11/MİSAFİRLERİMİZ

MİSAFİRLERİMİZ "GELECEK" İLE MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

02/11/MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE ANADER ARASINDA İKİ PROTOKOL

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE ANADER ARASINDA İKİ PROTOKOL

02/11/MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE KİLER GIDA MADDELERİ ANONİM ŞİRKETİ ARASINDA MESLEKİ EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE KİLER GIDA MADDELERİ ANONİM ŞİRKETİ ARASINDA MESLEKİ EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

02/11/ İLİMİZE YAKIŞIR BİR BAŞARI DAHA.

İLİMİZE YAKIŞIR BİR BAŞARI DAHA.

02/11/29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın Yılı Büyük Coşku ile Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın Yılı Büyük Coşku ile Kutlandı

29/10/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

28/10/VELİ AKADEMİSİ YENİ DÖNEMDE DE YİNE VELİLERİMİZİN YANINDA

VELİ AKADEMİSİ YENİ DÖNEMDE DE YİNE VELİLERİMİZİN YANINDA

27/10/MÜDÜRÜMÜZ, İLDEKİ TÜM MÜDÜRLERLE BİR ARAYA GELDİ

MÜDÜRÜMÜZ, İLDEKİ TÜM MÜDÜRLERLE BİR ARAYA GELDİ

27/10/MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN MESLEKİ EĞİTİM İÇİN BİR ADIM DAHA

MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN MESLEKİ EĞİTİM İÇİN BİR ADIM DAHA

25/10/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU BUGÜN BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU BUGÜN BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDU

20/10/Müdürümüzün Misafirleri

Müdürümüzün Misafirleri "GELECEK"

20/10/TRABZON'DA EĞİTİM SANATTA DA YÜKSELİYOR

TRABZON'DA EĞİTİM SANATTA DA YÜKSELİYOR

19/10/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Trabzon BEGEP Hizmet içi Eğitim Kursları'nın Açılış Programına Katıldı

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Trabzon BEGEP Hizmet içi Eğitim Kursları'nın Açılış Programına Katıldı

17/10/FATMA TUNA ANAOKULUMUZ, BİNALİ YILDIRIM VE EŞİ SEMİHA YILDIRIM'IN KATILIMLARI İLE AÇILDI

FATMA TUNA ANAOKULUMUZ, BİNALİ YILDIRIM VE EŞİ SEMİHA YILDIRIM'IN KATILIMLARI İLE AÇILDI

12/10/VALİMİZ, KARİYER GÜNLERİ'NDE ÖĞRENCİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİMİZ, KARİYER GÜNLERİ'NDE ÖĞRENCİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ

12/10/ÖĞRETMENLİK KARİYER BASAMAKLARI YAZILI SINAVI'NA BAŞVURU İŞLEMLERİNİ TAMAMLAYAMAYANLARA YENİ HAK

ÖĞRETMENLİK KARİYER BASAMAKLARI YAZILI SINAVI'NA BAŞVURU İŞLEMLERİNİ TAMAMLAYAMAYANLARA YENİ HAK

11/10/AHİLİK KÜLTÜRÜ, MESLEKİ EĞİTİM PROGRAMLARI İLE YENİDEN HAYAT BULUYOR

AHİLİK KÜLTÜRÜ, MESLEKİ EĞİTİM PROGRAMLARI İLE YENİDEN HAYAT BULUYOR

07/10/MESLEK LİSELERİMİZ İLE ŞEHRİMİZ

MESLEK LİSELERİMİZ İLE ŞEHRİMİZ "MARKA ŞEHİR" YOLUNDA TAM HIZ

07/10/VALİMİZ İSMAİL USTAOĞLU VE MÜDÜRÜMÜZ; OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ İLE ATA ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİLER

VALİMİZ İSMAİL USTAOĞLU VE MÜDÜRÜMÜZ; OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ İLE ATA ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİLER

06/10/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU İÇİN BUGÜN GÜNLERDEN YOMRA

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU İÇİN BUGÜN GÜNLERDEN YOMRA

05/10/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NA BİR ÖDÜL DE TRABZON GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NA BİR ÖDÜL DE TRABZON GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN

05/10/TİCARET BAKANIMIZDAN KÖPRÜBAŞI HATİCE-ASLAN AKSOY ANAOKULUNA ZİYARET

TİCARET BAKANIMIZDAN KÖPRÜBAŞI HATİCE-ASLAN AKSOY ANAOKULUNA ZİYARET

05/10/MÜDÜRÜMÜZ, ATATÜRK İLKOKULU ANAOKULUNUN AÇILIŞ PROGRAMI'NA KATILDI

MÜDÜRÜMÜZ, ATATÜRK İLKOKULU ANAOKULUNUN AÇILIŞ PROGRAMI'NA KATILDI

03/10/SESSİZ KODLAMA KATILIMCI SERTİFİKALARI TAKDİM EDİLDİ

SESSİZ KODLAMA KATILIMCI SERTİFİKALARI TAKDİM EDİLDİ

01/10/Gazipaşa Özel Eğitim Uygulama Okulunda Duygu ve Hareket Geliştirme Uygulama Alanı Sınıfı'nın Açılışı Gerçekleştirildi

Gazipaşa Özel Eğitim Uygulama Okulunda Duygu ve Hareket Geliştirme Uygulama Alanı Sınıfı'nın Açılışı Gerçekleştirildi

28/09/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Okursuz Kütüphane Kalmasın Projesi'nde Görev Alan Öğretmenlerimize Belgelerini Takdim Etti

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Okursuz Kütüphane Kalmasın Projesi'nde Görev Alan Öğretmenlerimize Belgelerini Takdim Etti

28/09/ - EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ İL YÜRÜTME KOMİSYONU SENE BAŞI TOPLANTISI DÜZENLENDİ

- EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ İL YÜRÜTME KOMİSYONU SENE BAŞI TOPLANTISI DÜZENLENDİ

28/09/İÇİŞLERİ BAKANI'MIZ TRABZON'DA YENİ EĞİTİM KURUMLARININ AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

İÇİŞLERİ BAKANI'MIZ TRABZON'DA YENİ EĞİTİM KURUMLARININ AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

25/09/MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN SALİH CORA VE MÜDÜRÜMÜZDEN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ'MİZE ZİYARET

MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN SALİH CORA VE MÜDÜRÜMÜZDEN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ'MİZE ZİYARET

23/09/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, HAYRAT İLÇEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, HAYRAT İLÇEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDU

22/09/VALİMİZ İSMAİL USTAOĞLU TEKNOFEST YARIŞMALARI'NDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİ MAKAMINDA AĞIRLADI

VALİMİZ İSMAİL USTAOĞLU TEKNOFEST YARIŞMALARI'NDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİ MAKAMINDA AĞIRLADI

22/09/VELİ AKADEMİSİ İLÇE KOORDİNATÖRLERİ'NE BAŞARI BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

VELİ AKADEMİSİ İLÇE KOORDİNATÖRLERİ'NE BAŞARI BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

21/09/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'DAN, SÜRMENE'YE ZİYARET

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'DAN, SÜRMENE'YE ZİYARET

20/09/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, KÖPRÜBAŞI İLÇEMİZDE BİRTAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, KÖPRÜBAŞI İLÇEMİZDE BİRTAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU

19/09/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ ÇELENK SUNMA VE ANMA TÖRENİ'NE KATILDI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ ÇELENK SUNMA VE ANMA TÖRENİ'NE KATILDI

19/09/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ERTUĞRUL FIRKATEYNİ VE ŞEHİTLERİ'NİN YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI'NA KATILDI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ERTUĞRUL FIRKATEYNİ VE ŞEHİTLERİ'NİN YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI'NA KATILDI

19/09/TÜRK KIZILAY DOĞU KARADENİZ KAN MERKEZİ İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA

TÜRK KIZILAY DOĞU KARADENİZ KAN MERKEZİ İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA "TRABZON SANA KANIM FEDA" SLOGANI İLE PROTOKOL İMZALANDI

19/09/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ATATÜRK'ÜN TRABZON'A GELİŞİ'NİN YIL DÖNÜMÜ PROGRAMI'NA KATILDI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ATATÜRK'ÜN TRABZON'A GELİŞİ'NİN YIL DÖNÜMÜ PROGRAMI'NA KATILDI

19/09/TRABZON'DA İLK DERS ZİLİ HEYECANI

TRABZON'DA İLK DERS ZİLİ HEYECANI

12/09/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU İL ZÜMRE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI'NA KATILDI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU İL ZÜMRE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI'NA KATILDI

12/09/PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ'MÜZ SAYIN FEHMİ RASİM ÇELİK TRABZON İL VE İLÇE YÖNETİCİLERİ İLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ'MÜZ SAYIN FEHMİ RASİM ÇELİK TRABZON İL VE İLÇE YÖNETİCİLERİ İLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

09/09/BAKANLIĞIMIZ PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ FEHMİ RASİM ÇELİK'TEN TRABZON'A ZİYARET

BAKANLIĞIMIZ PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ FEHMİ RASİM ÇELİK'TEN TRABZON'A ZİYARET

09/09/Trabzon'da Uyum Eğitimi Heyecanlı Başladı

Trabzon'da Uyum Eğitimi Heyecanlı Başladı

06/09/Mesleki Çalışma Haftası'nda Trabzon Merkez Fen Lisesine Müdürümüzden Ziyaret

Mesleki Çalışma Haftası'nda Trabzon Merkez Fen Lisesine Müdürümüzden Ziyaret

06/09/ŞAMPİYON ŞEHRİN ÇOCUKLARINDAN TEKNOFEST'TE BÜYÜK BAŞARI

ŞAMPİYON ŞEHRİN ÇOCUKLARINDAN TEKNOFEST'TE BÜYÜK BAŞARI

04/09/ Erasmus Akreditasyon Okul Eğitimi Konsorsiyum Üyesi Kurumlarımız Belirlendi

Erasmus Akreditasyon Okul Eğitimi Konsorsiyum Üyesi Kurumlarımız Belirlendi

02/09/ Erasmus Akreditasyon Mesleki Eğitim Konsorsiyum Üyesi Kurumlarımız Belirlendi

Erasmus Akreditasyon Mesleki Eğitim Konsorsiyum Üyesi Kurumlarımız Belirlendi

02/09/ Erasmus Akreditasyon Yetişkin Eğitimi Konsorsiyum Üyesi Kurumlarımız Belirlendi

Erasmus Akreditasyon Yetişkin Eğitimi Konsorsiyum Üyesi Kurumlarımız Belirlendi

02/09/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın Yıl Dönümü Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın Yıl Dönümü Mesajı

29/08/Veli Akademi'miz Aile Eğitimi Kursları ile Taçlanıyor

Veli Akademi'miz Aile Eğitimi Kursları ile Taçlanıyor

"Alfabenin İlk Harfi A ile Başladığı Gibi Eğitim de Aile ile Başlar."24/08/ÜCRETSİZ YARDIMCI KAYNAK KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI

ÜCRETSİZ YARDIMCI KAYNAK KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI

24/08/İKİ ŞEHİR, TEK DÜNYA KARDEŞ ŞEHİRLERİN PROJE KARDEŞLİĞİ

İKİ ŞEHİR, TEK DÜNYA KARDEŞ ŞEHİRLERİN PROJE KARDEŞLİĞİ

23/08/EĞİTİMDE TEKNOLOJİK HAMLE

EĞİTİMDE TEKNOLOJİK HAMLE

22/08/TEKNOFEST KARADENİZ RÜZGÂRI TRABZON'DAN ESTİ

TEKNOFEST KARADENİZ RÜZGÂRI TRABZON'DAN ESTİ

10/08/LGS VE YKS'DE ÜLKE GENELİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER MÜDÜRÜMÜZ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ

LGS VE YKS'DE ÜLKE GENELİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER MÜDÜRÜMÜZ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ

29/07/TRABZON, EĞİTİM'DE BAŞARILARA DOYMUYOR

TRABZON, EĞİTİM'DE BAŞARILARA DOYMUYOR

25/07/MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KADINLARIN DİJİTAL BECERİLERİNİN ARTTIRILMASINA YÖNELİK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KADINLARIN DİJİTAL BECERİLERİNİN ARTTIRILMASINA YÖNELİK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

21/07/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

14/07/

"15 Temmuz Darbeden Demokrasiye" Konulu Resim Ve Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni Müdürlüğümüzde Yapıldı

08/07/UZMAN VE BAŞÖĞRETMENLİK EĞİTİM PROGRAMINA BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

UZMAN VE BAŞÖĞRETMENLİK EĞİTİM PROGRAMINA BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

İlk kez düzenlenecek uzman ve başöğretmenlik eğitim programı başvuru sonuçları açıklandı.07/07/ÖZEL KURSİYERLERDEN ÖZEL ÜRETİMLER

ÖZEL KURSİYERLERDEN ÖZEL ÜRETİMLER

01/07/MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE TRABZON SU ÜRÜNLERİ MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA TÜBİTAK PROJESİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE TRABZON SU ÜRÜNLERİ MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA TÜBİTAK PROJESİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

24/06/Valimiz İsmail Ustaoğlu Yomra Kaşüstü Cumhuriyet İlkokulunda Eğitim Öğretim Yılı Karne Töreni'ne Katıldı

Valimiz İsmail Ustaoğlu Yomra Kaşüstü Cumhuriyet İlkokulunda Eğitim Öğretim Yılı Karne Töreni'ne Katıldı

17/06/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu Mesajı

SİZİN İÇİN ÇALIŞIRKEN DİNLENDİK, SİZ YOKKEN YORULACAĞIZ17/06/OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Okursuz Kütüphane Kalmasın Projesi'nin Ödül Töreni, Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde yoğun ilgi ile gerçekleşti.15/06/TASLAK DERS KİTABI VE EĞİTİM ARACI İNCELEME SEMİNERİ İLİMİZDE DÜZENLENDİ

TASLAK DERS KİTABI VE EĞİTİM ARACI İNCELEME SEMİNERİ İLİMİZDE DÜZENLENDİ

15/06/UZMAN VE BAŞÖĞRETMENLİK EĞİTİM PROGRAMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

UZMAN VE BAŞÖĞRETMENLİK EĞİTİM PROGRAMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Millî Eğitim Bakanlığınca (MEB) Türkiye'de ilk kez düzenlenecek Öğretmenlik Kariyer Basamakları Eğitim Başvurusu sonuçları açıklandı.15/06/MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YİNE BİR İLKE İMZA ATIYOR

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YİNE BİR İLKE İMZA ATIYOR "1. MATEMATİK ÇALIŞTAYI"

14/06/HER OKULUN PROJESİ OLSUN (HOPO) PROJESİ'NİN ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

HER OKULUN PROJESİ OLSUN (HOPO) PROJESİ'NİN ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

13/06/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU; ŞAİR/ ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI MUSTAFA RUHİ ŞİRİN İLE OF'TA KİTAP VE KÜTÜPHANE ETKİNLİKLERİNE KATILDI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU; ŞAİR/ ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI MUSTAFA RUHİ ŞİRİN İLE OF'TA KİTAP VE KÜTÜPHANE ETKİNLİKLERİNE KATILDI

13/06/Bakanlığımız Personel Genel Müdürü Sayın Fehmi Rasim ÇELİK'ten Müdürlüğümüze Ziyaret

Bakanlığımız Personel Genel Müdürü Sayın Fehmi Rasim ÇELİK'ten Müdürlüğümüze Ziyaret

10/06/AKÇAABAT DOĞANKÖY İLK VE ORTAOKULUNDA ŞEHİT SIHHİYE ER YUSUF KÖSTERELİ KÜTÜPHANESİ'NİN AÇILIŞI YAPILDI

AKÇAABAT DOĞANKÖY İLK VE ORTAOKULUNDA ŞEHİT SIHHİYE ER YUSUF KÖSTERELİ KÜTÜPHANESİ'NİN AÇILIŞI YAPILDI

13/06/

"HER AN HER YERDE HERKES İÇİN EĞİTİM"

09/06/HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ŞENLİKLERİ HALKIMIZIN DA YOĞUN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ŞENLİKLERİ HALKIMIZIN DA YOĞUN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

06/06/TRABZON OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN

TRABZON OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN "OT LEZZETLERİ" FESTİVALİ YAPIDI

05/06/TÜBİTAK LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI'NDA BİRİNCİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ, ÖDÜLLERİNİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ELİNDEN ALDI

TÜBİTAK LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI'NDA BİRİNCİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ, ÖDÜLLERİNİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ELİNDEN ALDI

05/06/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU DÜZKÖY ZİYARETİNİ

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU DÜZKÖY ZİYARETİNİ "ÇOCUK ŞENLİĞİ"NİN ÇOCUKLARININ NEŞESİ İLE SONLANDIRDI

03/06/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'DAN DÜZKÖY İLÇEMİZE ZİYARET

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'DAN DÜZKÖY İLÇEMİZE ZİYARET

03/06/MÜDÜRÜMÜZ FETTAHOĞLU, HAYAT BOYU ÖĞRENME KAPSAMINDA TONYA'DAYDI

MÜDÜRÜMÜZ FETTAHOĞLU, HAYAT BOYU ÖĞRENME KAPSAMINDA TONYA'DAYDI

02/06/

"HAYATA DEĞER KAT" PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

01/06/LİSELER ARASI PARLAMENTER STİLİ MÜNAZARA YARIŞMASININ FİNALİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

LİSELER ARASI PARLAMENTER STİLİ MÜNAZARA YARIŞMASININ FİNALİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

31/05/TÜBİTAK TRABZON BİLİM, TEKNOLOJİ VE KÜLTÜR ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ İLE BAŞLADI

TÜBİTAK TRABZON BİLİM, TEKNOLOJİ VE KÜLTÜR ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ İLE BAŞLADI

25/05/MESLEKİ EĞİTİM FUARI'NIN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MESLEKİ EĞİTİM FUARI'NIN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

24/05/YAZI-YORUM seafoodplus.infoİ DENEME YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI, ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

YAZI-YORUM seafoodplus.infoİ DENEME YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI, ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

24/05/TRABZON VELİ AKADEMİSİ'NDEN BİR ETKİNLİK DAHA

TRABZON VELİ AKADEMİSİ'NDEN BİR ETKİNLİK DAHA "ÇOCUKLARDA ÖZGÜVEN GELİŞTİRME"

23/05/TRABZON OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİ'NDEN GÜZ DÖNÜMÜ TAKI SERGİSİ

TRABZON OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİ'NDEN GÜZ DÖNÜMÜ TAKI SERGİSİ

23/05/AKÇAABAT'A DEV YATIRIM: AKÇAABAT SPOR LİSESİ KOMPLEKSİ

AKÇAABAT'A DEV YATIRIM: AKÇAABAT SPOR LİSESİ KOMPLEKSİ

23/05/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, AKYAZI KÜTÜPHANESİ'NİN AÇILIŞINA KATILDI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, AKYAZI KÜTÜPHANESİ'NİN AÇILIŞINA KATILDI

20/05/19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI TRABZON'DA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI TRABZON'DA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

19/05/İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

19/05/

"SPOR AŞKI ENGEL TANIMAZ"

18/05/KODLAYAP TEKNOLOJİ ŞENLİĞİ, GELECEĞİN BİLİM İNSANLARINA İLHAN KAYNAĞI OLDU

KODLAYAP TEKNOLOJİ ŞENLİĞİ, GELECEĞİN BİLİM İNSANLARINA İLHAN KAYNAĞI OLDU

18/05/AVRUPA MESLEKİ BECERİLER HAFTASI KAPSAMINDA MESLEKİ EĞİTİM KARİYER PANELİ VE FARKINDALIK SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AVRUPA MESLEKİ BECERİLER HAFTASI KAPSAMINDA MESLEKİ EĞİTİM KARİYER PANELİ VE FARKINDALIK SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

17/05/GELECEĞİN BİLİM ADAMLARI

GELECEĞİN BİLİM ADAMLARI "KODLAYAP" İÇİN YETENEKLERİNİ GÖSTERİLER

17/05/TRABZON'UN YÜZ AKI YKS SON PROVA BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TRABZON'UN YÜZ AKI YKS SON PROVA BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

17/05/AKÇAABAT ÖZEL EĞİTİM KURS MERKEZİ AÇILDI

AKÇAABAT ÖZEL EĞİTİM KURS MERKEZİ AÇILDI

12/05/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, AKÇAABAT MESLEK FUARI VE KARİYER GÜNLERİ PROGRAMI'NA KATILDI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, AKÇAABAT MESLEK FUARI VE KARİYER GÜNLERİ PROGRAMI'NA KATILDI

12/05/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, SÜRMENE'DE ZİYARETLERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, SÜRMENE'DE ZİYARETLERDE BULUNDU

12/05/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, VAKFIKEBİR'DE ZİYARETLERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, VAKFIKEBİR'DE ZİYARETLERDE BULUNDU

12/05/ÖZEL GEREKSİNİMLİ YETİŞKİN BİREYLERİN HAYAT BOYU ÖĞRENME ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ

ÖZEL GEREKSİNİMLİ YETİŞKİN BİREYLERİN HAYAT BOYU ÖĞRENME ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ

29/04/TRABZON KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE

TRABZON KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE "RANDEVUMUZ: FUAT SEZGİN" ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

29/04/

"GEL GÖR BENİ AŞK NEYLEDİ" ADLI TASAVVUF MUSİKİSİ KONSERİ BÜYÜK BEĞENİ KAZANDI

29/04/Müdürlüğümüz ve Türk Böbrek Vakfı Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ve Türk Böbrek Vakfı Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

25/04/23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İLİMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İLİMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI

23/04/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

22/04/İlçelerimizde Düzenlenen Değerlendirme Toplantıları

İlçelerimizde Düzenlenen Değerlendirme Toplantıları

22/04/TÜRKİYE'DE BİR İLKE İMZA ATILDI

TÜRKİYE'DE BİR İLKE İMZA ATILDI

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus Akreditasyonu kapsamında yurt dışına gidecek eğitimciler, İngilizce dil eğitimi için yeniden üniversite sıralarında!    16/04/Trabzon Çocuk Akademisi Ara Tatil Etkinlikleri'ni Çocuklarla Buluşturdu

Trabzon Çocuk Akademisi Ara Tatil Etkinlikleri'ni Çocuklarla Buluşturdu

16/04/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ARSİN'DE BİRTAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ARSİN'DE BİRTAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU

15/04/İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

13/04/Müdürlüğümüz ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İlaç ve Farmasötik Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (İLAFAR) Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İlaç ve Farmasötik Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (İLAFAR) Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

13/04/Müdürümüz, Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında İl Milli Eğitim İlk Yardım Merkezi'ni Ziyaret Etti.

Müdürümüz, Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi Kapsamında İl Milli Eğitim İlk Yardım Merkezi'ni Ziyaret Etti.

13/04/MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE TRABZON ÜNİVERSİTESİ KARİYER GELİŞTİRME UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE TRABZON ÜNİVERSİTESİ KARİYER GELİŞTİRME UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

13/04/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun Ara Tatil Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun Ara Tatil Mesajı

08/04/Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Emrah DEMİRAL, Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nu ziyaret etti.

Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Emrah DEMİRAL, Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nu ziyaret etti.

04/04/ÇARŞIBAŞI GAZİ İLKOKULUNDA KONFERANS SALONU VE SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ'NİN AÇILIŞLARI YAPILDI

ÇARŞIBAŞI GAZİ İLKOKULUNDA KONFERANS SALONU VE SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ'NİN AÇILIŞLARI YAPILDI

04/04/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ŞALPAZARI İLÇEMİZDE BİRTAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ŞALPAZARI İLÇEMİZDE BİRTAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU

02/04/YOL-İŞ SENDİKASI ORTAOKULUNDA

YOL-İŞ SENDİKASI ORTAOKULUNDA "OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ" PROGRAMI YAPILDI

02/04/

"TRABZON VELİ AKADEMİSİ" 18 İlçemizde Çevrim içi Eş Zamanlı Olarak Yapıldı

31/03/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun Kütüphaneler Haftası Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun Kütüphaneler Haftası Mesajı

"Günümüzün gerçek üniversiteleri, zengin kütüphanelerdir."28/03/TÜRKİYE'DE BİR İLK ve YİNE TRABZON'DA SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİR SLOGANI İLE

TÜRKİYE'DE BİR İLK ve YİNE TRABZON'DA SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİR SLOGANI İLE "BİSİKLET SÜRMEYİ BİLMEYEN KALMASIN" PROJESİ

24/03/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, DERNEKPAZARI'NDA BİRTAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, DERNEKPAZARI'NDA BİRTAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU

24/03/ SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ İLE TRABZON REKORA KOŞUYOR

SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ İLE TRABZON REKORA KOŞUYOR

24/03/

"TRABZON VELİ AKADEMİSİ" EŞ ZAMANLI OLARAK 18 İLÇEDE YAPILACAK

24/03/TRABZON BİLİM, TEKNOLOJİ VE KÜLTÜR ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ VE ÇOŞKU İLE AÇILDI

TRABZON BİLİM, TEKNOLOJİ VE KÜLTÜR ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ VE ÇOŞKU İLE AÇILDI

21/03/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

18/03/Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi İle İlimizde Eğitimlere Başlandı

Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi İle İlimizde Eğitimlere Başlandı

17/03/

"TRABZON VELİ AKADEMİSİ", ETKİNLİKLERİNE "ERGENLE İLETİŞİM" SEMİNER PROGRAMI İLE DEVAM EDİYOR

17/03/24 ŞUBAT ORTAOKULU VE DUMLUPINAR İLKOKULU

24 ŞUBAT ORTAOKULU VE DUMLUPINAR İLKOKULU "SIFIR ATIK KÜTÜPHANELERİ" NİN AÇILIŞI YAPILDI

17/03/İstiklal Marşı´nın Kabulü'nün Yılı ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü İl Geneli Etkinliği Düzenlendi.

İstiklal Marşı´nın Kabulü'nün Yılı ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü İl Geneli Etkinliği Düzenlendi.

"Allah, bu millete bir daha 'İstiklal Marşı' yazdırmasın!" Mehmet Akif ERSOY17/03/OF HACI MEHMET BAHATTİN ULUSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN İLİMİZ ADINA GURUR VEREN BAŞARI

OF HACI MEHMET BAHATTİN ULUSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN İLİMİZ ADINA GURUR VEREN BAŞARI

17/03/

"GELECEĞİME IŞIK OLUR MUSUN?" İSİMLİ KOMPOZİSYON YARIŞMASININ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

17/03/KAMUOYUNA DUYURU

KAMUOYUNA DUYURU

13/03/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Mesajı

11/03/DUYURU

DUYURU

11/03/Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER İlimizi Ziyaret Etti

Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER İlimizi Ziyaret Etti

11/03/BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER'İN EŞİ NEBAHAT ÖZER, TRABZONDA ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN VE VELİLERLE BİR ARAYA GELDİ

BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER'İN EŞİ NEBAHAT ÖZER, TRABZONDA ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN VE VELİLERLE BİR ARAYA GELDİ

İlimiz ziyaretlerinde Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e eşlik eden eşi Nebahat Özer, evde eğitim gören öğrencileri ziyaret etti. Nebahat Özer, Trabzon Olgunlaşma Enstitüsüne ziyarette []11/03/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

07/03/Deprem Haftası Etkinlikleri Kapsamında

Deprem Haftası Etkinlikleri Kapsamında "Deprem Tatbikatı" Gerçekleştirildi.

07/03/ORTAHİSAR ALİ KEMAL AKTÜRK İLKOKULUNDA

ORTAHİSAR ALİ KEMAL AKTÜRK İLKOKULUNDA "ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL MATERYALLER" DAĞITIMI ve SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ'NİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

28/02/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, MAÇKA'DA OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, MAÇKA'DA OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

28/02/

"ÖĞRETMEN BULUŞMALARI"NIN İKİNCİSİ AKÇAABAT'TA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

25/02/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU' NUN TRABZON'UN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN YIL DÖNÜMÜ MESAJI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU' NUN TRABZON'UN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN YIL DÖNÜMÜ MESAJI

23/02/

"TRABZON VELİ AKADEMİSİ" İLK YÜZ YÜZE SEMİNER PROGRAMI İLE EĞİTİM FAALİYETİNE BAŞLADI

17/02/VAKFIKEBİR'DE EĞİTİMİN GELECEĞİ

VAKFIKEBİR'DE EĞİTİMİN GELECEĞİ" ÇALIŞTAYI YAPILDI

11/02/

"ÖĞRETMEN BULUŞMALARI" ORTAHİSAR'DA BAŞLADI

11/02/Yomra Vilayetler Hizmet Birliği Özel Eğitim Uygulama Okulunda Kütüphane Açılışı Geçekleştirildi

Yomra Vilayetler Hizmet Birliği Özel Eğitim Uygulama Okulunda Kütüphane Açılışı Geçekleştirildi

10/02/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu,

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, "Gençler Okudukça Akçaabat Okur" Projesi'nde Gençlerle Bir Araya Geldi

09/02/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'DAN AKÇAABAT İLÇEMİZE ZİYARET

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'DAN AKÇAABAT İLÇEMİZE ZİYARET

09/02/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NDAN OF İLÇEMİZE ZİYARET

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NDAN OF İLÇEMİZE ZİYARET

08/02/MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE TİSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE TİSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA "DÜNYA SU GÜNÜ" KONULU PROTOKOL İMZALANDI

08/02/MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, KTÜ VE TRABZON ÜNİVERSİTESİ İLE KARADENİZ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, KTÜ VE TRABZON ÜNİVERSİTESİ İLE KARADENİZ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

03/02/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'dan Trabzon Olgunlaşma Enstitüsü'ne Ziyaret

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'dan Trabzon Olgunlaşma Enstitüsü'ne Ziyaret

03/02/

"Trabzon Erasmus Akreditasyonu Yabancı Dil Ve Kültür Programı" Projesi Protokolü İmzalandı

27/01/SEZAİ KARAKOÇ ANISINA LİSELER ARASI PARLAMENTER STİLİ MÜNAZARA YARIŞMASI PROTOKOL İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SEZAİ KARAKOÇ ANISINA LİSELER ARASI PARLAMENTER STİLİ MÜNAZARA YARIŞMASI PROTOKOL İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

26/01/Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu Ortahisar Ortaokul Müdürleri İle Toplantı Gerçekleştirdi

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu Ortahisar Ortaokul Müdürleri İle Toplantı Gerçekleştirdi

26/01/ Eğitim Öğretim Yılı Halk Eğitim Merkezi Müdürleri Paylaşım Toplantısı Yapıldı

Eğitim Öğretim Yılı Halk Eğitim Merkezi Müdürleri Paylaşım Toplantısı Yapıldı

25/01/Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

21/01/Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU´nun Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU´nun Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

20/01/PROF. İHSAN KOZ İLKOKULU SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ'NİN AÇILIŞI YAPILDI

PROF. İHSAN KOZ İLKOKULU SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ'NİN AÇILIŞI YAPILDI

20/01/

"Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Kariyer Belirleme Rehberlik Semineri'ne Katıldı."

20/01/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, MAÇKA'DA ZİYARETLERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, MAÇKA'DA ZİYARETLERDE BULUNDU

20/01/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'ndan Akçaabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'ndan Akçaabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret

19/01/

"Kütüphanesiz Okul Kalmayacak"

18/01/KAMUOYUNA DUYURU

KAMUOYUNA DUYURU

17/01/Okul Sporları Müsabakaları ve Açılış Töreni

Okul Sporları Müsabakaları ve Açılış Töreni

17/01/İlçe Milli Eğitim Müdürleri Ocak Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Ocak Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

17/01/KAMUOYUNA DUYURU

KAMUOYUNA DUYURU

16/01/

"Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli" (ERDEM) Projesi

14/01/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU,

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, "Okursuz Kütüphane Kalmasın" Projesi Kapsamında Çevrim İçi Olarak Öğretmenlerimiz ile Buluştu

14/01/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışmanlar ile Bir Araya Geldi

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışmanlar ile Bir Araya Geldi

13/01/Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Trabzon Şube Yöneticileri Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nu Ziyaret Ettiler

Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Trabzon Şube Yöneticileri Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nu Ziyaret Ettiler

13/01/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

10/01/Öğrencilerimiz,

Öğrencilerimiz, "İyi ki Varsın Eren: Kesişme" Filmi İle Bir Araya Geldi

07/01/

"KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMASIN" PROJESİ KAPSAMINDA BİR OKULUMUZ DAHA KÜTÜPHANESİNE KAVUŞTU

06/01/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, FARUK BAŞARAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ'Nİ ZİYARET ETTİ

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, FARUK BAŞARAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ'Nİ ZİYARET ETTİ

06/01/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, AR-GE BİRİMİ'Nİ ZİYARET EDEREK

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, AR-GE BİRİMİ'Nİ ZİYARET EDEREK "TRABZON ÖĞRETMEN AKADEMİSİ" HAKKINDA BİLGİ ALDI

06/01/MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ORTAHİSAR TEVFİK SERDAR ANADOLU LİSESİNİ ZİYARETİ EDEREK PISA SINAVI'YLA İLGİLİ BİLGİ ALDI

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU, ORTAHİSAR TEVFİK SERDAR ANADOLU LİSESİNİ ZİYARETİ EDEREK PISA SINAVI'YLA İLGİLİ BİLGİ ALDI

06/01/

"KARDEŞİM ÜŞÜMESİN" PROJESİ 3. KAVUŞMA ETKİNLİĞİ

06/01/EĞİTİM-SEN ŞUBE YÖNETİCİLERİ MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

EĞİTİM-SEN ŞUBE YÖNETİCİLERİ MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

28/12/

"AHİ EVRAN VE AHİLİK" TEMALI RESİM YARIŞMASI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLAN ÖĞRENCİMİZE BAŞARI BELGESİ MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU TARAFINDAN VERİLDİ

28/12/Türk Eğitim-Sen Trabzon 1 Nolu Şube Yöneticileri Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nu Ziyaret Ettiler

Türk Eğitim-Sen Trabzon 1 Nolu Şube Yöneticileri Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nu Ziyaret Ettiler

24/12/KAMUOYUNA DUYURU

KAMUOYUNA DUYURU

23/12/Kütüphanesiz Okul Kalmayacak'' Projesi Kapsamında Bütün Okullarımız Kütüphanelerine Kavuştu

Kütüphanesiz Okul Kalmayacak'' Projesi Kapsamında Bütün Okullarımız Kütüphanelerine Kavuştu

"KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMAYACAK" PROJESİ İLE TRABZON'UMUZDA ARTIK KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMADI. 23/12/KAMUOYUNA DUYURU

KAMUOYUNA DUYURU

22/12/Müdürlüğümüze Ziyaret

Müdürlüğümüze Ziyaret

23/12/Yardımcı Kaynaklarımızı Öğrencilerimize Ulaştırdık

Yardımcı Kaynaklarımızı Öğrencilerimize Ulaştırdık

22/12/Anasayfa Haberler

Anasayfa Haberler "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" Projesi İle Bir Okulumuz Daha Kütüphanesine Kavuştu

22/12/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'dan Trabzon Kitap Yazım Komisyonu' na Ziyaret

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'dan Trabzon Kitap Yazım Komisyonu' na Ziyaret

22/12/Valiliğimizde Protokol Töreni Düzenlendi

Valiliğimizde Protokol Töreni Düzenlendi

21/12/Valiliğimizde İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Valiliğimizde İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

21/12/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU' Ortahisar Gürbulak Ortaokuluna Ziyaret

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU' Ortahisar Gürbulak Ortaokuluna Ziyaret

21/12/Eğitimciler Birliği Sendikası Trabzon 1 Nolu Şubesi Yöneticileri Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nu Ziyaret Ettiler

Eğitimciler Birliği Sendikası Trabzon 1 Nolu Şubesi Yöneticileri Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nu Ziyaret Ettiler

20/12/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU Ortahisar Cumhuriyet Ortaokulunda Bayrak Töreni'ne Katıldı

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU Ortahisar Cumhuriyet Ortaokulunda Bayrak Töreni'ne Katıldı

20/12/Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU Haftasonu Bir Dizi Ziyartlerde Bulundu

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU Haftasonu Bir Dizi Ziyartlerde Bulundu

20/12/İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun Göreve Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun Göreve Başlama Mesajı

17/12/Müdürlüğümüz ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

07/12/24 Kasım Öğretmenler Günü İlimizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü İlimizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 24 Kasım tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmenliği unvanını kabul edişinin ve yılında kabul edilen Öğretmenler Günü'nün yıl []24/11/Öğretmenler Arası Oryantiring Yarışması Düzenlendi

Öğretmenler Arası Oryantiring Yarışması Düzenlendi

23/11/Trabzon'un eTwinning Başarısı Her Geçen Yıl Katlanarak Artmaya Devam Ediyor

Trabzon'un eTwinning Başarısı Her Geçen Yıl Katlanarak Artmaya Devam Ediyor

23/11/

"8. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu" Çevrim içi Olarak Düzenlendi

19/11/

"TEMEL EĞİTİMDE 10 BİN OKUL PROJESİ" TOPLANTISI YAPILDI

18/11/Trabzon´da 10 Kasım Atatürk´ü Anma Töreni Düzenlendi

Trabzon´da 10 Kasım Atatürk´ü Anma Töreni Düzenlendi

10/11/

"Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi" Kapsamında Kütüphane Açılışı Ortahisar Boztepe İlkokulunda Gerçekleştirildi.

10/11/MÜLTECİLERİN GÖZÜNDEN HAYAT

MÜLTECİLERİN GÖZÜNDEN HAYAT" İSİMLİ FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

05/11/Müdürlüğümüzde Protokol Töreni Düzenlendi

Müdürlüğümüzde Protokol Töreni Düzenlendi

05/11/

"HEM'en" MARKASI TESCİLLENDİ

02/11/Mesleki Eğilim Belirleme Becerileri Ölçme Bataryası Uygulama Eğitimi İlimizde Gerçekleştiriliyor

Mesleki Eğilim Belirleme Becerileri Ölçme Bataryası Uygulama Eğitimi İlimizde Gerçekleştiriliyor

01/11/CUMHURİYETİMİZİN YIL DÖNÜMÜ TRABZON'DA COŞKUYLA KUTLANDI

CUMHURİYETİMİZİN YIL DÖNÜMÜ TRABZON'DA COŞKUYLA KUTLANDI

29/10/Müdürümüz Hızır AKTAŞ' ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ' ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

28/10/eTwinning Ödülleri Sahiplerine Kavuştu

eTwinning Ödülleri Sahiplerine Kavuştu

26/10/Müdürümüz Hızır AKTAŞ'tan TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencimize Ziyaret

Müdürümüz Hızır AKTAŞ'tan TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencimize Ziyaret

20/10/Tübitak B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışması Sergisi Açılışı Yapıldı

Tübitak B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışması Sergisi Açılışı Yapıldı

19/10/Müdürlüğümüzde Protokol İmzalandı

Müdürlüğümüzde Protokol İmzalandı

19/10/ Millî Eğitim Şûrası'nın İl İçi Toplantısı Yapıldı

Millî Eğitim Şûrası'nın İl İçi Toplantısı Yapıldı

13/10/Karadeniz'de Deniz Çöpü Sorunu Çalıştayı Trabzon'da Yapıldı

Karadeniz'de Deniz Çöpü Sorunu Çalıştayı Trabzon'da Yapıldı

07/10/ Millî Eğitim Şûrası Hazırlıkları

Millî Eğitim Şûrası Hazırlıkları

Müdürlüğümüzün Doğu Karadeniz Bölge Koordinatörlüğünü üstlendiği Millî Eğitim Şûrası hazırlıklarına Artvin, Giresun, Gümüşhane, Ordu ve Rize İl Milli Eğitim []07/10/Valimiz İsmail USTAOĞLU TEKNOFEST 'de Birinci Olan AVIATOR Takımını Kabul Etti

Valimiz İsmail USTAOĞLU TEKNOFEST 'de Birinci Olan AVIATOR Takımını Kabul Etti

30/09/ TEKNOFEST Savaşan İHA Döner Kanat Kategorisinde Trabzon Faruk Başaran Bilim ve Sanat Merkezi Takımı Birincilik Ödülünün Sahibi Oldu

TEKNOFEST Savaşan İHA Döner Kanat Kategorisinde Trabzon Faruk Başaran Bilim ve Sanat Merkezi Takımı Birincilik Ödülünün Sahibi Oldu

28/09/Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında Türkiye Sıralamasında Dereceye Giren Öğrencilerimize Ödüllerini Takdim Etti

Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında Türkiye Sıralamasında Dereceye Giren Öğrencilerimize Ödüllerini Takdim Etti

24/09/Atatürk'ün Trabzon'a İlk Gelişinin Yıl Dönümü Törenlerle Kutlandı

Atatürk'ün Trabzon'a İlk Gelişinin Yıl Dönümü Törenlerle Kutlandı

15/09/İlköğretim Haftası Çaykara Zeki Bilge Ortaokulunda Gerçekleştirilen Törenle Kutlandı

İlköğretim Haftası Çaykara Zeki Bilge Ortaokulunda Gerçekleştirilen Törenle Kutlandı

13/09/Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hızır AKTAŞ'ın

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hızır AKTAŞ'ın "İlköğretim Haftası" Kutlama Mesajı

13/09/Müdürümüz Hızır AKTAŞ Of İlçesinde Öğrenci ve Öğretmenlerimiz ile Bir Araya Geldi

Müdürümüz Hızır AKTAŞ Of İlçesinde Öğrenci ve Öğretmenlerimiz ile Bir Araya Geldi

08/09/ Eğitim Öğretim Yılına Coşkuyla Başladık

Eğitim Öğretim Yılına Coşkuyla Başladık

07/09/KODLAYAP PROJESİ EYLEMSİZ TAKIMIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

KODLAYAP PROJESİ EYLEMSİZ TAKIMIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

04/09/Müdürümüz Hızır AKTAŞ Ortahisar Aliye Aşırbaylı Anaokulunu Ziyaret Etti

Müdürümüz Hızır AKTAŞ Ortahisar Aliye Aşırbaylı Anaokulunu Ziyaret Etti

03/09/ Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Başı Toplantısı Düzenlendi

Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Başı Toplantısı Düzenlendi

01/09/Müdürümüz Hızır AKTAŞ'In 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ'In 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

30/08/İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

16/08/Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut ÖZER Başkanlığında Çevrimiçi Toplantı Düzenledi

Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut ÖZER Başkanlığında Çevrimiçi Toplantı Düzenledi

Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut ÖZER Başkanlığında, Bakan Yardımcılarımız, Genel Müdürlerimiz ve 81 İl Milli Eğitim Müdürlerinin katılımı çevrimiçi toplantı düzenledi.10/08/Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ın Kurban Bayramı Mesajı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ın Kurban Bayramı Mesajı

19/07/Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

14/07/Müdürlüğümüzde Ödül Töreni Düzenlendi

Müdürlüğümüzde Ödül Töreni Düzenlendi

12/07/PROTOKOL İMZALANDI

PROTOKOL İMZALANDI

12/07/Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın seafoodplus.info ŞENSOY İlimizi Ziyaret Ettiler

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın seafoodplus.info ŞENSOY İlimizi Ziyaret Ettiler

07/07/Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU ve Müdürümüz Hızır AKTAŞ Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU ve Müdürümüz Hızır AKTAŞ Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

02/07/Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Akreditasyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Akreditasyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

01/07/Hayat Boyu Öğrenmeye Devam

Hayat Boyu Öğrenmeye Devam

30/06/Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) Mesajı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) Mesajı

25/06/TÜBİTAK Yarışması'nda

TÜBİTAK Yarışması'nda "Bala'nın Yolculuğu: Dijital Öyküleme Yöntemiyle Farkındalık Kazandırma" Adlı Projenin Finalistinden Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU'na Ziyaret

22/06/21 HAZİRAN - 2 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA OKULLARDA ÖĞRENCİLERİN GEREKSİNİMLERİ DOĞRULTUSUNDA DÜZENLENEN ETKİNLİKLER

21 HAZİRAN - 2 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA OKULLARDA ÖĞRENCİLERİN GEREKSİNİMLERİ DOĞRULTUSUNDA DÜZENLENEN ETKİNLİKLER

21/06/LGS Sınavı Sorunsuz Bir Şekilde Tamamlandı

LGS Sınavı Sorunsuz Bir Şekilde Tamamlandı

06/06/Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına Giriş (LGS) Sınavı Mesajı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına Giriş (LGS) Sınavı Mesajı

05/06/Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU Başarılı Öğrencilerimizi Ödüllendirdi

Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU Başarılı Öğrencilerimizi Ödüllendirdi

04/06/ Meslek Lisesi Sanatsal Etkinliklerde Buluşuyor

Meslek Lisesi Sanatsal Etkinliklerde Buluşuyor

03/06/Trabzon Üniversitesi Rektörü Sayın seafoodplus.info Emin AŞIKKUTLU' dan Müdürlüğümüze Ziyaret

Trabzon Üniversitesi Rektörü Sayın seafoodplus.info Emin AŞIKKUTLU' dan Müdürlüğümüze Ziyaret

03/06/Üretime En Tatlı Katkı Çikolata Eğitimi Projesi

Üretime En Tatlı Katkı Çikolata Eğitimi Projesi

02/06/PROTOKOL İMZALANDI

PROTOKOL İMZALANDI

28/05/19 Mayıs Etkinliği kapsamında

19 Mayıs Etkinliği kapsamında "Bugünün Gençliği Yarının Türkiyesi' Yarışması Eserleri

24/05/
MAHMUT CELALEDDİN ÖKTEN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 5. SINIF ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI SONUÇLARI YAYINLANDI.

MAHMUT CELALEDDİN ÖKTEN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 5. SINIF ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI SONUÇLARI YAYINLANDI.

16/06/Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıfa Öğrenci Seçme Sınavı Soru ve Cevapları yayınlanmıştır.

Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıfa Öğrenci Seçme Sınavı Soru ve Cevapları yayınlanmıştır.

Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıfa Öğrenci Seçme Sınavı Soru ve cevapları yayınlanmıştır.11/06/YÖNETMEN-ÖĞRETMEN TİYATRO FESTİVAL PROGRAMI AÇIKLANDI

YÖNETMEN-ÖĞRETMEN TİYATRO FESTİVAL PROGRAMI AÇIKLANDI

06/06/Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıfa Öğrenci Seçme Sınavı

Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıfa Öğrenci Seçme Sınavı

20/03/

"Okursuz Kütüphane Kalmasın" projesi kapsamında ilkokul öğrencilerine yönelik "Resim Yarışması", ortaokul öğrencilerine yönelik "Şiir Yarışması" ve lise öğrencilerine yönelik "Kompozisyon Yarışması" sonuçlandı.

22/05/YKS SON PROVA SINAV SONUÇLARI YAYINLANDI.

YKS SON PROVA SINAV SONUÇLARI YAYINLANDI.

16/05/TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları Sunumu

TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları Sunumu

09/05/9. YKS SON PROVA SORULARI VE CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI.

9. YKS SON PROVA SORULARI VE CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI.

04/05/YKS SON PROVA ÖĞRENCİ GİRİŞ BELGELERİ ve ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRME BELGELERİ YAYINLANDI

YKS SON PROVA ÖĞRENCİ GİRİŞ BELGELERİ ve ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRME BELGELERİ YAYINLANDI

14/04/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YAZIYORUM VI. FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YAZIYORUM VI. FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

12/04/YKS SON PROVA BAŞVURULARI BAŞLADI.

YKS SON PROVA BAŞVURULARI BAŞLADI.

20/02/Eğitimde İyi Örnekler Başvuruları Başlamıştır

Eğitimde İyi Örnekler Başvuruları Başlamıştır

07/03/Rasim ÖZDENÖREN anısına Liseler Arası Parlamenter Stili Münazara Yarışması

Rasim ÖZDENÖREN anısına Liseler Arası Parlamenter Stili Münazara Yarışması

03/12/ Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü Stratejik Planı Hazırlık Çalışmaları

Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü Stratejik Planı Hazırlık Çalışmaları

23/01/VI. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Online Sınavı ()

VI. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Online Sınavı ()

01/03/TÜM OKULLARIMIZIN DİKKATİNE!!

TÜM OKULLARIMIZIN DİKKATİNE!!

17/01/TÜBİTAK BİLİM FUARLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTI SUNUSU

TÜBİTAK BİLİM FUARLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTI SUNUSU

12/01/Ocak Ar-Ge Bülteni yayınlanmıştır.

Ocak Ar-Ge Bülteni yayınlanmıştır.

05/01/YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN PROJESİ

YAŞAT Kİ DEĞER BULSUN PROJESİ

23/12/Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus Konsorsiyum Başvuru Sistemi açılmıştır.

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus Konsorsiyum Başvuru Sistemi açılmıştır.

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus Konsorsiyum Başvuru Sistemi açılmıştır.  Erasmus Akreditasyonu kapsamındaki Müdürlüğümüz konsorsiyumuna dahil olarak yurtdışı []15/12/

"OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN" RESİM YARIŞMASI SONUÇLANDI

Öğrencilere kitap okuma sevgisi aşılamak, okuyan, okumayı bir kültür haline getireceknesiller için bugünden okuma alışkanlığı kazandırmak amacıylaTrabzon İl Milli Eğitim []01/12/

"YAZIYORUM" VI. FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.

29/11/

"Etkinlik Temelli Müzik Eğitimine " katılımcı listesi yayımlanmıştır.

24/10/

"Bir Tiyatro Oyunu Nasıl Sahnelenir" Konulu Atölye Çalışması

26/09/Kutuplar ve İklim Değişikliği Konulu Resim Yarışması sonuçları yayınlandı.

Kutuplar ve İklim Değişikliği Konulu Resim Yarışması sonuçları yayınlandı.

19/09/OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ DEVAM EDİYOR

OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ DEVAM EDİYOR

27/09/TÜBİTAK YENİLİKÇİ EĞİTİM UYGULAMALARI PROGRAMI

TÜBİTAK YENİLİKÇİ EĞİTİM UYGULAMALARI PROGRAMI "Göçmen Çocukların Sosyal Uyumuna Yönelik Kapsayıcı Eğitim Uygulamalarının Etkisini Artırmak İçin Ergoterapi Yöntemi" Projesi KATILIMCI LİSTESİ yayınlanmıştır.

TÜBİTAK YENİLİKÇİ EĞİTİM UYGULAMALARI PROGRAMI "Göçmen Çocukların Sosyal Uyumuna Yönelik Kapsayıcı Eğitim Uygulamalarının Etkisini Artırmak İçin Ergoterapi Yöntemi" []12/09/Eğitimde İyi Örnekler Sonuçları Yayınlandı.

Eğitimde İyi Örnekler Sonuçları Yayınlandı.

12/09/TÜBİTAK DOĞA EĞİTİMİ VE BİLİM OKULLARI DESTEKLEME PROGRAMI DÜNYAMIZIN KARA KUTUSU KUTUPLAR BİLİMLE AYDINLANIYOR PROJESİ KATILIMCI LİSTESİ

TÜBİTAK DOĞA EĞİTİMİ VE BİLİM OKULLARI DESTEKLEME PROGRAMI DÜNYAMIZIN KARA KUTUSU KUTUPLAR BİLİMLE AYDINLANIYOR PROJESİ KATILIMCI LİSTESİ

09/09/Haziran-Temmuz Bülteni Yayınlandı

Haziran-Temmuz Bülteni Yayınlandı

06/07/HOPO YARIŞMASI DEĞERLENDİRME SONUÇLARI YAYINLANDI.

HOPO YARIŞMASI DEĞERLENDİRME SONUÇLARI YAYINLANDI.

30/06/{Kodlayap} Yılı Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

{Kodlayap} Yılı Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

{Kodlayap} öğrenci seçim süreci tamamlanmıştır.22/06/Mahmut Celaleddin Ökten AİHL/Ortaokulu Yılı 5. Sınıf Seçme Sınavı Soru ve Cevapları yayınlanmıştır.

Mahmut Celaleddin Ökten AİHL/Ortaokulu Yılı 5. Sınıf Seçme Sınavı Soru ve Cevapları yayınlanmıştır.

Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Sınıfa Öğrenci Seçme Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı yayınlandı12/06/OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ YARIŞMA SONUÇLARI

OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ YARIŞMA SONUÇLARI

25/05/YKS Son Prova Sonuçları Açıklandı

YKS Son Prova Sonuçları Açıklandı

24/05/Kodlayap Sınav Sonuçları Açıklandı

Kodlayap Sınav Sonuçları Açıklandı

18/05/seafoodplus.info SON PROVA SORU CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI

seafoodplus.info SON PROVA SORU CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI

13/05// EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YAZIYORUM seafoodplus.infoİ DENEME YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YAZIYORUM seafoodplus.infoİ DENEME YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

13/05/Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kodlayap Teknoloji Şenliğine Davetlisiniz.

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kodlayap Teknoloji Şenliğine Davetlisiniz.

16/05/Felsefi Deneme Yazma Yarışması 1. Aşama Sonuçları Açıklandı

Felsefi Deneme Yazma Yarışması 1. Aşama Sonuçları Açıklandı

05/04/HOPO (Her Okulun Projesi Olsun) Saha Ziyaretleri Sonuçları ve Takvimi Açıklandı.

HOPO (Her Okulun Projesi Olsun) Saha Ziyaretleri Sonuçları ve Takvimi Açıklandı.

23/03/{Kodlayap} Yazılı Sınavı Öğretmen Görev İsteği Başvuruları

{Kodlayap} Yazılı Sınavı Öğretmen Görev İsteği Başvuruları

15 Mayıs Pazar günü yapılacak olan sınavda görev almak isteyen öğretmenlerimizin başvurularını 15 Nisan tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Not: Ücretli öğretmenlerimize []04/04/HOPO (Her Okulun Projesi Olsun) BAŞVURULARI UZATILDI

HOPO (Her Okulun Projesi Olsun) BAŞVURULARI UZATILDI

11/03/V. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Online Sınavı ()

V. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Online Sınavı ()

03/03/HOPO Özel Kategoriler Başvurusu Başladı!

HOPO Özel Kategoriler Başvurusu Başladı!

21/02/Rehberim Öğretmenim Projesi : Öğrenci Gelişim Programı

Rehberim Öğretmenim Projesi : Öğrenci Gelişim Programı

14/02/{Kodlayap} Yazılı Sınavı Başvuruları Başladı.

{Kodlayap} Yazılı Sınavı Başvuruları Başladı.

15 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Naci Orhan Bilgisayar Bilimleri ve Tasarım Becerileri Merkezi yazılı sınav başvuruları aşağıdaki bağlantı üzerinden yapılacaktır.01/02/ Erasmus Akreditasyon Konsorsiyum Başvurularımız devam ediyor

Erasmus Akreditasyon Konsorsiyum Başvurularımız devam ediyor

01/02/Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı Başvuruları Başlamıştır

Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı Başvuruları Başlamıştır

31/01/TEKNOFEST KARADENİZ BAŞVURULARI BAŞLADI.

TEKNOFEST KARADENİZ BAŞVURULARI BAŞLADI.

27/01/ Erasmus Akreditasyonu Konsorsiyum Başvuruları Başladı

Erasmus Akreditasyonu Konsorsiyum Başvuruları Başladı

19/01/Erasmus Akreditasyonu Bağımsız Dış Uzman Değerlendirici Başvuruları Başladı

Erasmus Akreditasyonu Bağımsız Dış Uzman Değerlendirici Başvuruları Başladı

17/01/Sezai KARAKOÇ Anısına yazıYORUM Felsefi Deneme Yazma Yarışması

Sezai KARAKOÇ Anısına yazıYORUM Felsefi Deneme Yazma Yarışması

28/12/OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ BAŞLADI

OKURSUZ KÜTÜPHANE KALMASIN PROJESİ BAŞLADI

14/01/HOPO - TRABZON İL MEM ARGE - PROJE DEĞERLENDİRİCİ EĞİTİMLERİ BAŞVURU FORMU

HOPO - TRABZON İL MEM ARGE - PROJE DEĞERLENDİRİCİ EĞİTİMLERİ BAŞVURU FORMU

22/12/Geleceğime Işık Olur Musun? Kompoziyon Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu.

Geleceğime Işık Olur Musun? Kompoziyon Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu.

12/01/Temmuz-Aralık Bülteni Yayınlandı

Temmuz-Aralık Bülteni Yayınlandı

07/01/TÜBİTAK PROJE YAZMA ATÖLYESİ BAŞVURU FORMU

TÜBİTAK PROJE YAZMA ATÖLYESİ BAŞVURU FORMU

24/12/Geleceğime Işık Olur Musun? Kompozisyon Yarışması

Geleceğime Işık Olur Musun? Kompozisyon Yarışması

02/12/ HOPO Proje Yarışması çağrı metni yayınlanmıştır.

HOPO Proje Yarışması çağrı metni yayınlanmıştır.

HOPO Proje Yarışması çağrı metni yayınlanmıştır.08/11/ Yılı Erasmus+ Teklif Çağrısı ve Program Rehberi Yayınlandı

Yılı Erasmus+ Teklif Çağrısı ve Program Rehberi Yayınlandı

25/11/ HAYATA DEĞER KAT PROJESİ ÖĞRENCİ BAŞVURULARI BAŞLADI.

HAYATA DEĞER KAT PROJESİ ÖĞRENCİ BAŞVURULARI BAŞLADI.

13/10/TRABZON'DA FİDAN DİKMEYEN ÇOCUK KALMASIN Projesi

TRABZON'DA FİDAN DİKMEYEN ÇOCUK KALMASIN Projesi

22/10/Eğitimde İyi Örnekler Sonuçları Yayınlandı

Eğitimde İyi Örnekler Sonuçları Yayınlandı

11/10/

"Doğru ve ve Etkili Konuşma Becerileri" Eğitimi

11/10/ITTES ÇAĞRI METNİ YAYINLANDI.

ITTES ÇAĞRI METNİ YAYINLANDI.

ITTES ÇAĞRI METNİ YAYINLANDI.07/09/KODLAYAP PROJESİ- TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI PLANLAMASINA DAİR HUSUSLAR

KODLAYAP PROJESİ- TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI PLANLAMASINA DAİR HUSUSLAR

KODLAYAP PROJESİ- TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI PLANLAMASINA DAİR HUSUSLAR06/09/ITTES SEMPOZYUMU DİNLEYİCİ ÖĞRETMENLERİ BELİRLEME FORMU

ITTES SEMPOZYUMU DİNLEYİCİ ÖĞRETMENLERİ BELİRLEME FORMU

17 Kasım Kasım tarihleri arasında Trabzon Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Trabzon'da []26/08/kodla{yap} Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

kodla{yap} Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Naci Orhan Bilgisayar Bilimleri ve Tasarım Becerileri Merkezi yılı öğrenci seçim süreci tamamlandı.29/06/Yomra Hafız Murat Köseoğlu Hafızlık Proje İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf Öğrenci Kayıt Sınavı Sonuçları Açıklandı

Yomra Hafız Murat Köseoğlu Hafızlık Proje İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf Öğrenci Kayıt Sınavı Sonuçları Açıklandı

17/06/Mahmut Celaleddin Ökten AİHL Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Sonuçları Açıklandı

Mahmut Celaleddin Ökten AİHL Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Sonuçları Açıklandı

18/06/Eğitimde İyi Örnekler 'Yılın EN'leri Oylaması

Eğitimde İyi Örnekler 'Yılın EN'leri Oylaması

10/06/Mahmut Celaleddin Ökten AİHL Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayınlandı

Mahmut Celaleddin Ökten AİHL Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayınlandı

12/06/ Kodlayap Sınav sonuçları açıklandı

Kodlayap Sınav sonuçları açıklandı

Kodlayap sınavına giren öğrencilerimiz sınav sonuçlarına burdan ulaşabileceklerdir.10/06/Yomra Hafız Murat Köseoğlu Hafızlık Proje İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf Öğrenci Kayıt Sınavı Başvuruları Başlamıştır

Yomra Hafız Murat Köseoğlu Hafızlık Proje İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf Öğrenci Kayıt Sınavı Başvuruları Başlamıştır

01/04/7. YKS SON PROVA SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI.

7. YKS SON PROVA SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI.

23/05/Kodlayap Yazılı Sınavı Öğrenci Giriş ve Öğretmen Görev Belgeleri Yayımlandı

Kodlayap Yazılı Sınavı Öğrenci Giriş ve Öğretmen Görev Belgeleri Yayımlandı

Sınava girecek öğrenci ve Sınavda görev alacak öğretmenlerimiz belgelerini aşağıdaki bağlantıdan alabilirler. Sınav kademeli normalleşme adımlarına uyularak 5 Haziran []21/05/Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıfa Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları Başlamıştır

Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıfa Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları Başlamıştır

15/03/YKS SON PROVA bu yıl 7 ilde online ortamda

YKS SON PROVA bu yıl 7 ilde online ortamda

03/05/Erasmus+ Akreditasyonu Kapsamında Kurulacak Konsorsiyumlar İçin Önemli Duyuru

Erasmus+ Akreditasyonu Kapsamında Kurulacak Konsorsiyumlar İçin Önemli Duyuru

30/04/IV. FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

IV. FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

19/04/{Kodlayap} Projesi Yılı Yazılı Sınavı Öğretmen Görev İsteği Başvuruları

{Kodlayap} Projesi Yılı Yazılı Sınavı Öğretmen Görev İsteği Başvuruları

22/03/ITTES Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu

ITTES Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu

30/03/Mülteci Arkadaşım, Hayalleri ve Ben Resim Yarışması

Mülteci Arkadaşım, Hayalleri ve Ben Resim Yarışması

08/03/Felsefi Deneme Yazma Yarışması Online Sınavı

Felsefi Deneme Yazma Yarışması Online Sınavı

22/03/{kodlayap} Projesi Yılı Sınav Takvimi Yayımlandı

{kodlayap} Projesi Yılı Sınav Takvimi Yayımlandı

03/03/Eğitimde İyi Örnekler Başvuruları Başladı

Eğitimde İyi Örnekler Başvuruları Başladı

29/01/Tasarım Beceri Atölyelerine İlişkin Veri Girişleri

Tasarım Beceri Atölyelerine İlişkin Veri Girişleri

23/02/IV. FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI(ONLİNE) BAŞVURULARI SONA ERDİ

IV. FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI(ONLİNE) BAŞVURULARI SONA ERDİ

11/01/Ödüllü Kısa Film Atölyesi

Ödüllü Kısa Film Atölyesi

14/12/5. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başvuruları Sona Erdi

5. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başvuruları Sona Erdi

10/09/I. Ulusal Liseler Patent ve Faydalı Model Yarışması Başvuruları Başladı.

I. Ulusal Liseler Patent ve Faydalı Model Yarışması Başvuruları Başladı.

18/11/KODLAYAP Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

KODLAYAP Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

06/10/Kodlayap Sözlü Sınavı Giriş Yeri ve Tarihleri

Kodlayap Sözlü Sınavı Giriş Yeri ve Tarihleri

09/09/ Yılı için Yeni KA2 Teklif Çağrısı

Yılı için Yeni KA2 Teklif Çağrısı

26/08/UZAK EĞİTİM FAALİYETLERİ

UZAK EĞİTİM FAALİYETLERİ

25/08/Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Temmuz Ar-Ge Bülteni Yayınlandı

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Temmuz Ar-Ge Bülteni Yayınlandı

06/07/Hafız Murat Köseoğlu İmam Hatip Ortaokulu (Hafızlık Proje Okulu) Öğrenci seçme sınavı sonuçları yayınlandı.

Hafız Murat Köseoğlu İmam Hatip Ortaokulu (Hafızlık Proje Okulu) Öğrenci seçme sınavı sonuçları yayınlandı.

02/07/Vakfıkebir Hikmet Kaan İmam Hatip Ortaokulu (Proje Okulu) Öğrenci Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görev Belgesi Yayınlandı

Vakfıkebir Hikmet Kaan İmam Hatip Ortaokulu (Proje Okulu) Öğrenci Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görev Belgesi Yayınlandı

23/06/Mahmut Celaleddin Ökten AİHL Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Cevap Anahtarlı Soru Kitapçıkları Yayınlandı

Mahmut Celaleddin Ökten AİHL Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Cevap Anahtarlı Soru Kitapçıkları Yayınlandı

21/06/Hafız Murat Köseoğlu İmam Hatip Ortaokulu (Hafızlık Proje Okulu) Öğrenci Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görev Belgesi Yayınlandı

Hafız Murat Köseoğlu İmam Hatip Ortaokulu (Hafızlık Proje Okulu) Öğrenci Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görev Belgesi Yayınlandı

15/05/6. YKS SON PROVA SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI.

6. YKS SON PROVA SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI.

20/06/HAYAT DEĞER KAT PROJESİ SONUÇLARI YAYINLANDI.

HAYAT DEĞER KAT PROJESİ SONUÇLARI YAYINLANDI.

19/06/

"YKS Son Prova" bu yıl online ortamda tüm Türkiyede

16/06/Online LGS Deneme Sınavı

Online LGS Deneme Sınavı

09/06/KAREKOD'u okut actionbound oyununa devam et!

KAREKOD'u okut actionbound oyununa devam et!

23/05/Kodlayap mülakatları ileri bir tarihe ertelendi

Kodlayap mülakatları ileri bir tarihe ertelendi

Trabzon Naci Orhan Bilgisayar Bilimleri ve Tasarım Becerileri Merkezine yeni kabuller için yapılan sınav sonucunda mülakata girmeye hak kazanan öğrenciler için, yaplacak mülakat tarihi ileri []25/03/DUYURU

DUYURU

13/03/Kodlayap Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

Kodlayap Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

12/03/eTwinning Çalıştayı Katılımcı Başvuru Formu

eTwinning Çalıştayı Katılımcı Başvuru Formu

09/03/Eğitimin Yıldızları HOPO Proje Yarışması başvuruları 9 Mart Pazartesi Saat 'a kadar uzatılmıştır.

Eğitimin Yıldızları HOPO Proje Yarışması başvuruları 9 Mart Pazartesi Saat 'a kadar uzatılmıştır.

05/03/

"yazıYORUM" IV. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Başvuruları Başladı

14/02/Kodlayap Yazılı Sınavı Öğretmen Görev Belgeleri Yayınlandı

Kodlayap Yazılı Sınavı Öğretmen Görev Belgeleri Yayınlandı

29/02/Kodlayap Yazılı Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı

Kodlayap Yazılı Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı

29/02/KA1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Projeleri Başvuruları

KA1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Projeleri Başvuruları

12/02/TEKNOLİG ROBOT LİGİ VE ÇEVRE TEMALI YARIŞMALAR 1. TUR KATILIMCI LİSTESİDİR

TEKNOLİG ROBOT LİGİ VE ÇEVRE TEMALI YARIŞMALAR 1. TUR KATILIMCI LİSTESİDİR

27/02/TÜBİTAK B BAŞVURULARI

TÜBİTAK B BAŞVURULARI

11/02/Trabzon Teknolig, Ulusal ve Yerel Yarışmalar İle Başlıyor.

Trabzon Teknolig, Ulusal ve Yerel Yarışmalar İle Başlıyor.

22/11/Araştırma İzinleri Başvurusu ve Değerlendirmesinde Baz Alınan Genelge Güncellendi

Araştırma İzinleri Başvurusu ve Değerlendirmesinde Baz Alınan Genelge Güncellendi

24/01/Erasmus + KA Projeleri Yazma Atölyesi Başvurusu Başlamıştır

Erasmus + KA Projeleri Yazma Atölyesi Başvurusu Başlamıştır

21/01/Eğitimin Yıldızları - HOPO Proje Yarışması değerlendirme kriterleri yayınlandı.

Eğitimin Yıldızları - HOPO Proje Yarışması değerlendirme kriterleri yayınlandı.

02/01/Öğretmen Memnuniyet Anketi

Öğretmen Memnuniyet Anketi

18/12/Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Stratejik Planı Yayınlandı

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Stratejik Planı Yayınlandı

16/12/30 Aralık eTwinning Semineri Resmi Yazıları

30 Aralık eTwinning Semineri Resmi Yazıları

27/12/4. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Nihai Sonuçları Açıklandı

4. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Nihai Sonuçları Açıklandı

26/11/4. KİTAP OKUMA YARIŞMASI SORULARI VE CEVAP ANAHTARI

4. KİTAP OKUMA YARIŞMASI SORULARI VE CEVAP ANAHTARI

15/11/ANADOLU VAKFI YILI KASIM AYI SEMİNER BAŞVURU SONUÇLARI YAYINLANDI.

ANADOLU VAKFI YILI KASIM AYI SEMİNER BAŞVURU SONUÇLARI YAYINLANDI.

03/09/Eğitimin Yıldızları - HOPO Proje Yarışması tam başvurular başlamıştır.

Eğitimin Yıldızları - HOPO Proje Yarışması tam başvurular başlamıştır.

12/09/Eğitimin Yıldızları - HOPO, Erasmus+, Eğitimde İyi Örnekler ve TÜBİTAK Projeleri Yazma (Uygulamalı) Semineri

Eğitimin Yıldızları - HOPO, Erasmus+, Eğitimde İyi Örnekler ve TÜBİTAK Projeleri Yazma (Uygulamalı) Semineri

08/10/4. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlandı

4. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlandı

12/11/Gelişime Açık Lider Öğretmen Semineri Katılımcı Listesi

Gelişime Açık Lider Öğretmen Semineri Katılımcı Listesi

08/10/4. Kitap Okuma Yarışması Öğretmen Başvuruları Başlamıştır

4. Kitap Okuma Yarışması Öğretmen Başvuruları Başlamıştır

11/10/ARGE - Kodlayap kapsamındaki Hizmetiçi Kurs Başvuruları

ARGE - Kodlayap kapsamındaki Hizmetiçi Kurs Başvuruları

03/10/ Eylül Tarihlerinde Düzenlenecek Anadolu Vakfı Eğitimlerinin Katılımcı Listesi ve Valilik Onayı Yayınlandı

Eylül Tarihlerinde Düzenlenecek Anadolu Vakfı Eğitimlerinin Katılımcı Listesi ve Valilik Onayı Yayınlandı

20/09/4. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Başvuruları Başladı

4. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Başvuruları Başladı

03/09/Kodlayap Öğrencileri Kurs Gün ve Saatleri

Kodlayap Öğrencileri Kurs Gün ve Saatleri

06/09/81 İLDE KURULACAK OLAN TASARIM - BECERİ ATÖLYELERİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME VE BİLGİLENDİRME SUNUMU YAYINLANMIŞTIR.

81 İLDE KURULACAK OLAN TASARIM - BECERİ ATÖLYELERİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME VE BİLGİLENDİRME SUNUMU YAYINLANMIŞTIR.

07/08/TRABZON MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER PAYLAŞIM PROGRAMI (TASLAK)

TRABZON MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER PAYLAŞIM PROGRAMI (TASLAK)

29/07/Tasarım Beceri Atölyeleri

Tasarım Beceri Atölyeleri

12/07/Temmuz Bülteni Yayınlandı

Temmuz Bülteni Yayınlandı

05/07/Eğitimde İyi Örnekler Başvurularının Listesi

Eğitimde İyi Örnekler Başvurularının Listesi

25/06/ Haziran Hizmet İçi Kurs Yerleri

Haziran Hizmet İçi Kurs Yerleri

14/06/4. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Şartnamesi ve Kitap Listesi Yayınlandı

4. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Şartnamesi ve Kitap Listesi Yayınlandı

10/06/Sosyal Etkinlik Modülü

Sosyal Etkinlik Modülü

29/05/Kodlayap Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Kodlayap Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

27/05/ Mahmut Celaleddin Ökten AİHL/Ortaokulu 5. Sınıf Seçme Sınavı Soru ve Cevapları yayınlanmıştır.

Mahmut Celaleddin Ökten AİHL/Ortaokulu 5. Sınıf Seçme Sınavı Soru ve Cevapları yayınlanmıştır.

26/05/Yazıyorum III. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Sonuçları Açıklandı

Yazıyorum III. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Sonuçları Açıklandı

21/05/Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınav Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınav Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

17/05/YKS SON PROVA Sınav Sonuçları Açıklandı

YKS SON PROVA Sınav Sonuçları Açıklandı

16/05/Eğitimde İyi Örnekler Başvuruları Başladı

Eğitimde İyi Örnekler Başvuruları Başladı

09/05/YKS SON PROVA SORU KİTAPÇIKLARI VE CEVAP ANAHTARLARI YAYINLANDI.

YKS SON PROVA SORU KİTAPÇIKLARI VE CEVAP ANAHTARLARI YAYINLANDI.

05/05/19 Nisan Tarihli TYT Deneme Sonuçlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız

19 Nisan Tarihli TYT Deneme Sonuçlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız

03/05/[GÜNCEL] Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları Başlamıştır

[GÜNCEL] Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları Başlamıştır

Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Dönemi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları Başlamıştır11/03/[GÜNCEL]YKS SON PROVA Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlandı

[GÜNCEL]YKS SON PROVA Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlandı

22/04/[GÜNCEL]Felsefi Deneme Yazma Yarışması Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgesi Yayınlandı

[GÜNCEL]Felsefi Deneme Yazma Yarışması Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgesi Yayınlandı

24/04/ Mayıs Tarihlerinde Gerçekleştirilecek Olan MUTLU ÇOCUKLAR ŞENLİĞİ İle İlgili Program, Görevlendirme Listesi, Valilik Oluru

Mayıs Tarihlerinde Gerçekleştirilecek Olan MUTLU ÇOCUKLAR ŞENLİĞİ İle İlgili Program, Görevlendirme Listesi, Valilik Oluru

29/04/Eğitimin Yıldızları HOPO - Veli ve Öğrenci Kategorisi Finale Kalanlar

Eğitimin Yıldızları HOPO - Veli ve Öğrenci Kategorisi Finale Kalanlar

23/04/Kodlayap Yazılı Sınavı Öğretmen Görev Belgesi

Kodlayap Yazılı Sınavı Öğretmen Görev Belgesi

22/04/Kodlayap Yazılı Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı

Kodlayap Yazılı Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı

17/04/Eğitimin Yıldızları - HOPO Proje Yarışmasında Saha Değerlendirmesine Kalan Okullar Belli Oldu

Eğitimin Yıldızları - HOPO Proje Yarışmasında Saha Değerlendirmesine Kalan Okullar Belli Oldu

18/04/[GÜNCEL] 5. YKS Son Prova Sınavı Öğretmen Görev ve Öğrenci Başvuruları Sona Erdi.

[GÜNCEL] 5. YKS Son Prova Sınavı Öğretmen Görev ve Öğrenci Başvuruları Sona Erdi.

19/02/15/04/ tarihli Hizmetiçi Kurs Yerleri

15/04/ tarihli Hizmetiçi Kurs Yerleri

15/04/Felsefi Deneme Yazma Yarışması Öğretmen Görevlendirme Başvuruları Başladı

Felsefi Deneme Yazma Yarışması Öğretmen Görevlendirme Başvuruları Başladı

18/04/MUTLU ÇOCUKLAR ŞENLİĞİ [Olumsuz hava koşulları nedeniyle Mayıs tarihine ertelenmiştir.]

MUTLU ÇOCUKLAR ŞENLİĞİ [Olumsuz hava koşulları nedeniyle Mayıs tarihine ertelenmiştir.]

12/04/ Eğitimin Yıldızları – HOPO Proje Yarışması saha değerlendirmesi takvimi yayınlandı.

Eğitimin Yıldızları – HOPO Proje Yarışması saha değerlendirmesi takvimi yayınlandı.

Eğitimin Yıldızları – HOPO Proje Yarışması saha değerlendirmesi takvimi yayınlandı. 10 Nisan tarihinde başlayacak olan saha değerlendirmeleri 19 Nisan tarihinde []08/04/Kodlayap Yazılı Sınavı Öğretmen Görev İsteği Başvuruları

Kodlayap Yazılı Sınavı Öğretmen Görev İsteği Başvuruları

08/04/ Eğitimin Yıldızları - HOPO Proje Yarışması Saha Değerlendirmesine Kalan Projeler listesi yayınlandı.

Eğitimin Yıldızları - HOPO Proje Yarışması Saha Değerlendirmesine Kalan Projeler listesi yayınlandı.

04/04/EĞTİMİN YILDIZLARI HOPO- YILIN OKULLARI BELİRLENİYOR

EĞTİMİN YILDIZLARI HOPO- YILIN OKULLARI BELİRLENİYOR

30/03/Eğitimin Yıldızları HOPO Tam Başvuru Yapan Projelerin Listesi

Eğitimin Yıldızları HOPO Tam Başvuru Yapan Projelerin Listesi

28/03/YILIN DUYARLI ÖĞRENCİSİ VE YILIN DUYARLI VELİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI.

YILIN DUYARLI ÖĞRENCİSİ VE YILIN DUYARLI VELİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI.

28/03/ARGE Birimi Hizmetiçi Kurs Yerleri ( Nisan tarihli kurslar)

ARGE Birimi Hizmetiçi Kurs Yerleri ( Nisan tarihli kurslar)

27/03/"yazıYORUM" III. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Başvuruları Başladı

"yazıYORUM" III. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Başvuruları Başladı

05/03/ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ERASMUS+ PROJE RAPORU

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ERASMUS+ PROJE RAPORU

08/03/Müdürlüğümüzce Düzenlenen Ulusal Afiş Tasarım Yarışması

Müdürlüğümüzce Düzenlenen Ulusal Afiş Tasarım Yarışması

28/02/Müdürlüğümüz ARGE Birimi Hizmet İçi Kurs Başvuru Ekranı

Müdürlüğümüz ARGE Birimi Hizmet İçi Kurs Başvuru Ekranı

28/02/Senin Fikrin Bizim Geleceğimiz Proje Başvuru Ekranı

Senin Fikrin Bizim Geleceğimiz Proje Başvuru Ekranı

28/02/ Teklif Çağrısı Döneminde Trabzon İlinde KA1 Projelerine Başvuruda Bulunan Okulların Proje Başvurularına İlişkin Bilgi Formu

Teklif Çağrısı Döneminde Trabzon İlinde KA1 Projelerine Başvuruda Bulunan Okulların Proje Başvurularına İlişkin Bilgi Formu

20/02/I.O.T (Nesnelerin İnterneti Eğitimi) Katılımcı Listesi

I.O.T (Nesnelerin İnterneti Eğitimi) Katılımcı Listesi

15/02/Müdürlüğümüzce düzenlenen Ulusal Afiş Tasarım yarışması duyurusu.

Müdürlüğümüzce düzenlenen Ulusal Afiş Tasarım yarışması duyurusu.

04/02/Erasmus+ KA2 Proje Yazma Atölyeleri Başvurusu

Erasmus+ KA2 Proje Yazma Atölyeleri Başvurusu

07/02/Lise Öğrencilerine Yönelik Nesnelerin İnterneti Eğitimi Başvurusu

Lise Öğrencilerine Yönelik Nesnelerin İnterneti Eğitimi Başvurusu

05/02/Kodlayap Hayal Et Tasarla Üret Şenliği Ulusal Afiş Tasarım Yarışması Seçici Kurulu

Kodlayap Hayal Et Tasarla Üret Şenliği Ulusal Afiş Tasarım Yarışması Seçici Kurulu

11/02/Erasmus+ Programlarından Son Başvuru Tarihi 5 Şubat Olan Projelerin Son Başvuru Tarihi 12 Şubat Tarihine Kadar Uzatılmıştır:

Erasmus+ Programlarından Son Başvuru Tarihi 5 Şubat Olan Projelerin Son Başvuru Tarihi 12 Şubat Tarihine Kadar Uzatılmıştır:

31/01/Eğitimin Yıldızları HOPO Proje Değerlendirici Eğitimleri Başvuruları başladı.

Eğitimin Yıldızları HOPO Proje Değerlendirici Eğitimleri Başvuruları başladı.

16/01/Ocak Bülteni Yayınlandı

Ocak Bülteni Yayınlandı

15/01/Erasmus+ KA1 Proje Yazma Atölyeleri Başvurusu

Erasmus+ KA1 Proje Yazma Atölyeleri Başvurusu

05/12/Siber Kamp Katılımcı Listesi

Siber Kamp Katılımcı Listesi

12/12/Erasmus+ Programı Teklif Çağrısı kapsamında KA1,KA2 ve KA3 Proje Başvuru Formları Yayınlandı

Erasmus+ Programı Teklif Çağrısı kapsamında KA1,KA2 ve KA3 Proje Başvuru Formları Yayınlandı

03/12/TÜBİTAK A-B LİSE VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMALARI PAYLAŞIM TOPLANTISI SUNUSU

TÜBİTAK A-B LİSE VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMALARI PAYLAŞIM TOPLANTISI SUNUSU

13/12/ARGE Birimi Aralık ayı Hizmet içi Kurs Katılımcı Listeleri

ARGE Birimi Aralık ayı Hizmet içi Kurs Katılımcı Listeleri

06/12/Lise Öğrencilerine Yönelik Siber Kamp Başvuruları açılmıştır.

Lise Öğrencilerine Yönelik Siber Kamp Başvuruları açılmıştır.

04/12/Müdürlüğümüz İle Anadolu Vakfı Arasında Yapılan Protokol Kapsamında Aralık Tarihli Seminerlerin Katılımcı Listesi Yayınlanmıştır

Müdürlüğümüz İle Anadolu Vakfı Arasında Yapılan Protokol Kapsamında Aralık Tarihli Seminerlerin Katılımcı Listesi Yayınlanmıştır

08/11/3. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Nihai Sonuçlar Yayınlandı

3. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Nihai Sonuçlar Yayınlandı

22/11/Maker Karavan Yollarda Projesi Kapsamında Düzenlenecek Eğitimler Katılımcı Listesi Yayınlanmıştır

Maker Karavan Yollarda Projesi Kapsamında Düzenlenecek Eğitimler Katılımcı Listesi Yayınlanmıştır

28/11/Kitap Okuma Yarışması Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayınlandı

Kitap Okuma Yarışması Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayınlandı

16/11/3. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Sınav Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlandı.

3. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Sınav Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlandı.

05/11/Geleneksel 3. Kitap Okuma Yarışması Öğretmen Görevlendirme Başvuruları Başlamıştır.

Geleneksel 3. Kitap Okuma Yarışması Öğretmen Görevlendirme Başvuruları Başlamıştır.

12/10/Erasmus+ Paylaşım ve Bilgilendirme Çalıştayı Katılımcı Başvuru Formu

Erasmus+ Paylaşım ve Bilgilendirme Çalıştayı Katılımcı Başvuru Formu

26/10/6. Baksı Öğrenci Sanat Şenliği Kapsamında Düzenlenen “Gökkuşağı’nın Ötesi” Konulu Resim Yarışması Kapsamında Burs Kazananların Listesi

6. Baksı Öğrenci Sanat Şenliği Kapsamında Düzenlenen “Gökkuşağı’nın Ötesi” Konulu Resim Yarışması Kapsamında Burs Kazananların Listesi

15/10/3. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Başvuruları Sona Erdi

3. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Başvuruları Sona Erdi

03/09/Stratejik Planlama Çalışmaları Kapsamında Anketler

Stratejik Planlama Çalışmaları Kapsamında Anketler

28/09/TÜBİTAK Bilim ve Teknoloji Şenliği Kapsamında Düzenlenen Konferanslar Katılımcı Listesi

TÜBİTAK Bilim ve Teknoloji Şenliği Kapsamında Düzenlenen Konferanslar Katılımcı Listesi

15/10/TÜBİTAK PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI VALİLİK OLURU VE KATILIMCI LİSTESİ

TÜBİTAK PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI VALİLİK OLURU VE KATILIMCI LİSTESİ

24/09/Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Eğitimleri İçin Başvurular Başlamıştır

Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Eğitimleri İçin Başvurular Başlamıştır

21/09/TRABZON BİLİM VE TEKNOLOJİ ŞENLİĞİ KATILIMCI BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR

TRABZON BİLİM VE TEKNOLOJİ ŞENLİĞİ KATILIMCI BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR

02/10/Trabzon BBKM EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ GELİŞ ZAMAN ÇİZELGESİ

Trabzon BBKM EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ GELİŞ ZAMAN ÇİZELGESİ

21/09/Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Sene Başı Veli Bilgilendirme Toplantısı

Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Sene Başı Veli Bilgilendirme Toplantısı

04/09/LİSEYE GEÇİŞ SİSTEMİ İSTATİSTİKLERİ YAYINLANDI.

LİSEYE GEÇİŞ SİSTEMİ İSTATİSTİKLERİ YAYINLANDI.

20/07/Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı Paylaşım Programı

Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı Paylaşım Programı

18/07/Temmuz Ar-Ge Bülteni Yayınlanmıştır.

Temmuz Ar-Ge Bülteni Yayınlanmıştır.

11/07/Eğitimde İyi Örnekler Trabzon Paylaşımı Sonuçları Yayınlandı

Eğitimde İyi Örnekler Trabzon Paylaşımı Sonuçları Yayınlandı

11/07/Yemekte Denge Eğitim Projesi kapsamında düzenlenen En İyi Uygulamalar Yarışması sonuçları açıklandı!

Yemekte Denge Eğitim Projesi kapsamında düzenlenen En İyi Uygulamalar Yarışması sonuçları açıklandı!

27/06/ Yılı Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgileri

Yılı Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgileri

26/06/TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Çağrı Metinleri Yayınlandı

TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Çağrı Metinleri Yayınlandı

14/06/Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Sonuçları Yayınlandı.

Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Sonuçları Yayınlandı.

13/06/Yemekte Denge - Dengeli Besleniyorum Resim Yarışması sonuçları açıklandı!

Yemekte Denge - Dengeli Besleniyorum Resim Yarışması sonuçları açıklandı!

12/06/Mahmut Celaleddin Ökten AİHL/Ortaokulu 5. Sınıf Seçme Sınavı Soru ve Cevapları yayınlanmıştır.

Mahmut Celaleddin Ökten AİHL/Ortaokulu 5. Sınıf Seçme Sınavı Soru ve Cevapları yayınlanmıştır.

10/06/Eğitimde İyi Örnekler Başvurularının Listesi

Eğitimde İyi Örnekler Başvurularının Listesi

07/06/3. GELENEKSEL KİTAP OKUMA YARIŞMASI KİTAP LİSTELERİ YAYINLANMIŞTIR.

3. GELENEKSEL KİTAP OKUMA YARIŞMASI KİTAP LİSTELERİ YAYINLANMIŞTIR.

3. GELENEKSEL KİTAP OKUMA YARIŞMASI KİTAP LİSTELERİ YAYINLANMIŞTIR.06/06/"Eğitimde İyi Örnekler" Değerlendirici Başvuruları Başladı.

"Eğitimde İyi Örnekler" Değerlendirici Başvuruları Başladı.

09/02/Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Mülakat Sonuçları Açıklanmıştır.

Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Mülakat Sonuçları Açıklanmıştır.

30/05/Baksı Müzesi 6. Öğrenci Sanat Şenliği Resim Yarışması Atölye Çalışmalarına Hak Kazanan Öğrenciler Açıklandı.

Baksı Müzesi 6. Öğrenci Sanat Şenliği Resim Yarışması Atölye Çalışmalarına Hak Kazanan Öğrenciler Açıklandı.

29/05/YazıYORUM Felsefi Deneme Yazma Yarışması Sonuçları Açıklandı.

YazıYORUM Felsefi Deneme Yazma Yarışması Sonuçları Açıklandı.

29/05/YKS SON PROVA SONUÇLARI YAYINLANDI.

YKS SON PROVA SONUÇLARI YAYINLANDI.

18/05/YKS SON PROVA SORULARI VE CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI.

YKS SON PROVA SORULARI VE CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI.

14/05/ Mayıs Tarihlerinde Düzenlenecek PCM (Proje Döngüsü Yönetimi) Eğitimi Katılımcı Listesi Ektedir

Mayıs Tarihlerinde Düzenlenecek PCM (Proje Döngüsü Yönetimi) Eğitimi Katılımcı Listesi Ektedir

21/05/Lise Öğrencilerine Yönelik "Nesnelerin İnterneti" Eğitimi katılımcı listesi yayınlanmıştır.

Lise Öğrencilerine Yönelik "Nesnelerin İnterneti" Eğitimi katılımcı listesi yayınlanmıştır.

07/05/Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Seçim Sınavı Sonuçları Açıklanmıştır

Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Seçim Sınavı Sonuçları Açıklanmıştır

02/05/YKS SON PROVA Öğretmen Görev Kartı ve Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri Yayınlandı

YKS SON PROVA Öğretmen Görev Kartı ve Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri Yayınlandı

02/05/Gökkuşağının Ötesi Resim Yarışması

Gökkuşağının Ötesi Resim Yarışması

02/04/Felsefi Deneme Yazma Yarışması Öğrenci Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

Felsefi Deneme Yazma Yarışması Öğrenci Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

30/04/Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezine öğrenci alımına ilişkin duyuru

Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezine öğrenci alımına ilişkin duyuru

28/04/Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Öğrenci Seçim Sınavı Öğrenci Sınav Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Öğrenci Seçim Sınavı Öğrenci Sınav Giriş Belgeleri ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

25/04/Eğitimin Yıldızları HOPO okul kategorileri, yılın duyarlı öğrencisi ve yılın duyarlı velisi sonuçları açıklandı.

Eğitimin Yıldızları HOPO okul kategorileri, yılın duyarlı öğrencisi ve yılın duyarlı velisi sonuçları açıklandı.

Eğitimin Yıldızları HOPO okul kategorileri, yılın duyarlı öğrencisi ve yılın duyarlı velisi sonuçları açıklandı.18/04/Eğitimin Yıldızları – HOPO Yarışması saha değerlendirmelerinde uygulanacak değerlendirme kriterleri yayınlandı.

Eğitimin Yıldızları – HOPO Yarışması saha değerlendirmelerinde uygulanacak değerlendirme kriterleri yayınlandı.

Eğitimin Yıldızları – HOPO Yarışması Saha Ziyaretine Kalan Projeler ve saha ziyaret takvimi belli oldu.13/04/Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Öğretmen Görev Başvurusu Başlamıştır.

Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Öğretmen Görev Başvurusu Başlamıştır.

Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Alımı İçin Şartname ve Takvim Yayımlandı.21/03/Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı İçin Başvurular Başlamıştır.

Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı İçin Başvurular Başlamıştır.

03/04/YKS SON PROVA Öğrenci ve Öğretmen Sınav Görev Başvuruları Sona Erdi

YKS SON PROVA Öğrenci ve Öğretmen Sınav Görev Başvuruları Sona Erdi

19/01/“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”ne başvurular başlıyor.

“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”ne başvurular başlıyor.

“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”ne başvurular başlıyor.22/03/“yazıYORUM” FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI

“yazıYORUM” FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI

05/03/"Dünya Kur´an Okuyor" projesi başlıyor

"Dünya Kur´an Okuyor" projesi başlıyor

"Dünya Kur´an Okuyor" projesi başlıyor03/04/Eğitimin Yıldızları – HOPO Yarışması Son Başvuru Tarihi Uzatıldı

Eğitimin Yıldızları – HOPO Yarışması Son Başvuru Tarihi Uzatıldı

13/03/ Proje Döngüsü Yönetim (PCM) Eğitimi Semineri

Proje Döngüsü Yönetim (PCM) Eğitimi Semineri

06/03/Hackathon Etkinliği

Hackathon Etkinliği

28/02/Eğitimin Yıldızları – HOPO Yarışması tam başvuru süreci başladı. (Son başvuru tarihi güncellendi)

Eğitimin Yıldızları – HOPO Yarışması tam başvuru süreci başladı. (Son başvuru tarihi güncellendi)

12/02/Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Performans Programı Yayınlanmıştır.

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Performans Programı Yayınlanmıştır.

28/02/KODLAYAP PROJESİ- OKUL EĞİTİMLERİ TALEP FORMU

KODLAYAP PROJESİ- OKUL EĞİTİMLERİ TALEP FORMU

27/02/Aydın Üniversitesi Deneme Sınavı Cevap Anahtarı

Aydın Üniversitesi Deneme Sınavı Cevap Anahtarı

21/02/Erasmus+ ve E-Twinning Proje Bilgileri

Erasmus+ ve E-Twinning Proje Bilgileri

14/02/YKS SON PROVA TANITIM VİDEOSU YAYINLANDI.

YKS SON PROVA TANITIM VİDEOSU YAYINLANDI.

12/02/Eğitimin Yıldızları – HOPO ön değerlendirme sonuçları açıklandı.

Eğitimin Yıldızları – HOPO ön değerlendirme sonuçları açıklandı.

07/02/Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Başvuru Süreci Uzatıldı.

Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Başvuru Süreci Uzatıldı.

08/02/Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Gelişim Raporları Yayınlanmıştır

Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Gelişim Raporları Yayınlanmıştır

24/01/Öğretmenlerimizle ´e Projesi Eğitici Eğitimi Başvurusu

Öğretmenlerimizle ´e Projesi Eğitici Eğitimi Başvurusu

15/01/KODLAMA BİRİMİ VELİ TOPLANTISI DUYURUSU

KODLAMA BİRİMİ VELİ TOPLANTISI DUYURUSU

12/01/Erasmus+ KA1 Proje Hareketliliği Projeleri Atölye Çalışması Katılımcı Listesi

Erasmus+ KA1 Proje Hareketliliği Projeleri Atölye Çalışması Katılımcı Listesi

12/01/ Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Başvuruları Uzatılmıştır

Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Başvuruları Uzatılmıştır

12/01/Erasmus+ Programı KA1 Bireylerin Öğrenme Hareketlilikleri projeleri için Yılı başvuru formları yayınlamıştır.

Erasmus+ Programı KA1 Bireylerin Öğrenme Hareketlilikleri projeleri için Yılı başvuru formları yayınlamıştır.

09/01/Erasmus+ KA1 Proje Hareketliliği Projeleri Atölye Çalışması Başvuruları Başladı

Erasmus+ KA1 Proje Hareketliliği Projeleri Atölye Çalışması Başvuruları Başladı

28/12/ Eğitimin Yıldızları HOPO başvuruları başladı.

Eğitimin Yıldızları HOPO başvuruları başladı.

22/12/Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Stratejik Planı Güncellendi

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Stratejik Planı Güncellendi

11/12/Trabzon İli, Yılına Ait ÖSYM YGS ve LYS İstatistikleri

Trabzon İli, Yılına Ait ÖSYM YGS ve LYS İstatistikleri

27/11/2. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Kesin Sonuçları

2. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Kesin Sonuçları

22/11/Kitap Okuma Yarışması Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayınlandı

Kitap Okuma Yarışması Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayınlandı

12/11/(Güncel)2. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğretmen Görevlendirme Belgesi ve Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri Yayınlandı

(Güncel)2. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Öğretmen Görevlendirme Belgesi ve Öğrenci Sınava Giriş Belgeleri Yayınlandı

06/11/Erasmus+ Programı Teklif Çağrısı Yayınlandı

Erasmus+ Programı Teklif Çağrısı Yayınlandı

06/11/28/29 Ekim tarihlerinde Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezinde Eğitim Programı uygulanmayacaktır.

28/29 Ekim tarihlerinde Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezinde Eğitim Programı uygulanmayacaktır.

27/10/Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Eğitim Programı Öğrenci Listeleri yayınlanmıştır.

Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Eğitim Programı Öğrenci Listeleri yayınlanmıştır.

20/10/ TÜBİTAK Bilim Ve Toplum Ulusal Destek Programları Çağrıları Yayınlanmıştır.

TÜBİTAK Bilim Ve Toplum Ulusal Destek Programları Çağrıları Yayınlanmıştır.

05/10/Geleneksel İkinci Kitap Okuma Yarışması Öğretmen Görevlendirme Başvuruları Başlamıştır.

Geleneksel İkinci Kitap Okuma Yarışması Öğretmen Görevlendirme Başvuruları Başlamıştır.

02/10/ Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Başvuruları Başlamıştır

Kitap Okuma Yarışması Öğrenci Başvuruları Başlamıştır

05/09/ Bilim Fuarları Başvuruları Başlamıştır.

Bilim Fuarları Başvuruları Başlamıştır.

03/10/Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Uyum Programı Öğrenci Listeleri yayınlanmıştır.

Trabzon Bilgisayar Bilimleri ve Kodlama Eğitimi Merkezi Uyum Programı Öğrenci Listeleri yayınlanmıştır.

29/09/Yönetişim Yetkinlikleri Ve Öğrenci Koçluğu Seminerleri Katılımcı Listeleri

Yönetişim Yetkinlikleri Ve Öğrenci Koçluğu Seminerleri Katılımcı Listeleri

Yönetişim Yetkinlikleri Ve Öğrenci Koçluğu Seminerleri Katılımcı Listeleri29/09/Kodlama Eğitimi Kampı Ertelendi

Kodlama Eğitimi Kampı Ertelendi

22/09/Eğitimde İyi Örnekler - İzleyici Nihai Listesi

Eğitimde İyi Örnekler - İzleyici Nihai Listesi

11/09/Yönetişim Yetkinlikleri Gelişimi Eğitimi Semineri - Öğrenci Koçluğu, Yetenek Yönetimi Semineri

Yönetişim Yetkinlikleri Gelişimi Eğitimi Semineri - Öğrenci Koçluğu, Yetenek Yönetimi Semineri

11/08/Kodlayap Projesi Mülakat Sonuçları

Kodlayap Projesi Mülakat Sonuçları

04/08/Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı Sonuçları Belli Olmuştur. İzleyici olarak başvurmak için tıklayınız..

Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı Sonuçları Belli Olmuştur. İzleyici olarak başvurmak için tıklayınız..

28/07/Eğitimde İyi Örnekler Başvuru Listesi

Eğitimde İyi Örnekler Başvuru Listesi

04/07/Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı sonuçları yayınlanmıştır. (Güncellendi)

Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı sonuçları yayınlanmıştır. (Güncellendi)

16/06/Yönetişim Yetkinlikleri Gelişimi Eğitimi Semineri

Yönetişim Yetkinlikleri Gelişimi Eğitimi Semineri

15/06/Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Cevap Anahtarı yayınlanmıştır.

Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Cevap Anahtarı yayınlanmıştır.

12/06// Geleneksel Kitap Okuma Yarışması´nın 2´ncisi yapılıyor.

/ Geleneksel Kitap Okuma Yarışması´nın 2´ncisi yapılıyor.

07/06/ Haziran Tarihlerinde Yapılacak PCM (Proje Döngüsü Eğitimi) Semineri Katılımcı Listesi

Haziran Tarihlerinde Yapılacak PCM (Proje Döngüsü Eğitimi) Semineri Katılımcı Listesi

09/06/ TEOG-II Verileri

TEOG-II Verileri

05/06/Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı öğrenci giriş belgesi ve öğretmen görevlendirme belgeleri yayınlanmıştır. (Güncellenmiştir.)

Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı öğrenci giriş belgesi ve öğretmen görevlendirme belgeleri yayınlanmıştır. (Güncellenmiştir.)

02/06/Trabzon Kodlama Eğitimi Merkezi Yaz Kampı Veli ve Öğrenci Başvuru Sistemi Açılmıştır.

Trabzon Kodlama Eğitimi Merkezi Yaz Kampı Veli ve Öğrenci Başvuru Sistemi Açılmıştır.

30/05/ Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları Kapatılmıştır.

Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul Bölümü Beşinci Sınıf Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları Kapatılmıştır.

12/04/HOPO (Her Okulun Projesi Olsun) yarışması sonuçları yayınlanmıştır.

HOPO (Her Okulun Projesi Olsun) yarışması sonuçları yayınlanmıştır.

29/05/"YazıYORUM" Felsefi Deneme Yazma Yarışması Sonuçları Açıklandı

"YazıYORUM" Felsefi Deneme Yazma Yarışması Sonuçları Açıklandı

26/05/TRABZON Eğitimde İyi Örnekler - başvuruları başlamıştır.

TRABZON Eğitimde İyi Örnekler - başvuruları başlamıştır.

TRABZON Eğitimde İyi Örnekler - başvuruları başlamıştır.10/05/"ÖĞRETMENİM OKUYOR PROJESİ" KİTAP OKUMA YARIŞMASI SINAV SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

"ÖĞRETMENİM OKUYOR PROJESİ" KİTAP OKUMA YARIŞMASI SINAV SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

15/05/"Öğretmenim Okuyor" Projesi Kitap Okuma Yarışması Cevap Anahtarı Yayınlanmıştır

"Öğretmenim Okuyor" Projesi Kitap Okuma Yarışması Cevap Anahtarı Yayınlanmıştır

15/05/Çocuğumla Okuyorum Kitap Okuma Yarışması Sonuçları Yayınlanmıştır.

Çocuğumla Okuyorum Kitap Okuma Yarışması Sonuçları Yayınlanmıştır.

12/05/“Öğretmenim Okuyor” Projesi Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

“Öğretmenim Okuyor” Projesi Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

27/02/Çocuğumla Okuyorum Kitap Okuma Yarışması Cevap Anahtarı Yayınlanmıştır.

Çocuğumla Okuyorum Kitap Okuma Yarışması Cevap Anahtarı Yayınlanmıştır.

02/05/“yazıYORUM” “Felsefi Deneme Yazma Yarışması” Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

“yazıYORUM” “Felsefi Deneme Yazma Yarışması” Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

02/05/Her Okulun Projesi Olsun - HOPO Projesi Saha Değerlendirmesine Kalan Projeler

Her Okulun Projesi Olsun - HOPO Projesi Saha Değerlendirmesine Kalan Projeler

25/04/“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” başvuruları başladı.

“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” başvuruları başladı.

14/04/Lise Tanıtım Günleri Sahne Faaliyet Programı ve Ziyaretçi Okul Bilgileri Yayınlandı. (Sahne Faaliyetleri Programı Güncellenmiştir.)

Lise Tanıtım Günleri Sahne Faaliyet Programı ve Ziyaretçi Okul Bilgileri Yayınlandı. (Sahne Faaliyetleri Programı Güncellenmiştir.)

28/04/ Nisan Tarihlerinde Yapılacak Olan Öğrenci Koçluğu Yetenek Yönetimi Eğitimi Katılımcı Listeleri

Nisan Tarihlerinde Yapılacak Olan Öğrenci Koçluğu Yetenek Yönetimi Eğitimi Katılımcı Listeleri

21/04/“ÇOCUĞUMLA OKUYORUM” PROJESİ Kitap Okuma Yarışması Başvurular Başlamıştır.

“ÇOCUĞUMLA OKUYORUM” PROJESİ Kitap Okuma Yarışması Başvurular Başlamıştır.

29/03/YEMEKTE DENGE EĞİTİM PROJESİ “İYİ UYGULAMALAR" VE RESİM YARIŞMASI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR.

YEMEKTE DENGE EĞİTİM PROJESİ “İYİ UYGULAMALAR" VE RESİM YARIŞMASI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR.

03/04/Kodlama Eğitimi ve Bilgisayar Bilimleri Projesi Anket Dokümanları

Kodlama Eğitimi ve Bilgisayar Bilimleri Projesi Anket Dokümanları

06/04/ Nisan Tarihlerinde Yapılacak Olan Sosyal Girişimcilik Eğitimi Katılımcı Listeleri

Nisan Tarihlerinde Yapılacak Olan Sosyal Girişimcilik Eğitimi Katılımcı Listeleri

10/04/LİSE TANITIM GÜNLERİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.

LİSE TANITIM GÜNLERİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.

23/03/Müdürlüğümüz İle Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı İşbirliğinde Düzenlenen Seminer Başvurusu başlamıştır.

Müdürlüğümüz İle Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı İşbirliğinde Düzenlenen Seminer Başvurusu başlamıştır.

16/02/HOPO Sonuç Raporu Formatı Revize Edilmiştir.

HOPO Sonuç Raporu Formatı Revize Edilmiştir.

22/03/Hz. Peygamberin Hayatı : Siyer-i Nebi Okuma Yarışması Başvuruları Başlamıştır

Hz. Peygamberin Hayatı : Siyer-i Nebi Okuma Yarışması Başvuruları Başlamıştır

14/03/YGS SON PROVA DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI.

YGS SON PROVA DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI.

07/03/ Mart Sosyal Girişimcilik Eğitimleri Katılımcı Listeleri

Mart Sosyal Girişimcilik Eğitimleri Katılımcı Listeleri

03/03/“yazıYORUM” “Felsefi Deneme Yazma Yarışması”

“yazıYORUM” “Felsefi Deneme Yazma Yarışması”

27/02/YGS Son Prova Sınavı Cevap Anahtarı Yayınlanmıştır.

YGS Son Prova Sınavı Cevap Anahtarı Yayınlanmıştır.

27/02/PCM Döngüsü Eğitimi ( Şubat ) katılımcı listesi yayınlanmıştır.

PCM Döngüsü Eğitimi ( Şubat ) katılımcı listesi yayınlanmıştır.

PCM Döngüsü Eğitimi ( Şubat) katılımcı listesi yayınlanmıştır.24/02/YGS Son Prova Deneme Sınavı - Öğrenci Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

YGS Son Prova Deneme Sınavı - Öğrenci Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

20/02/YGS İLK PROVA deneme sınavı sonuçları açıklandı.

YGS İLK PROVA deneme sınavı sonuçları açıklandı.

YGS İLK PROVA deneme sınavı sonuçları açıklandı.15/02/YGS İLK PROVA deneme sınavı soruları ve cevap anahtarı yayınlandı.

YGS İLK PROVA deneme sınavı soruları ve cevap anahtarı yayınlandı.

YGS İLK PROVA deneme sınavı soruları ve cevap anahtarı yayınlandı.13/02/HOPO Kapsamında Başvuruda Bulunan Okulların Listesi Yayınlanmıştır

HOPO Kapsamında Başvuruda Bulunan Okulların Listesi Yayınlanmıştır

06/02/YGS İlk Prova Deneme Sınavı- Öğrenci Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

YGS İlk Prova Deneme Sınavı- Öğrenci Sınava Giriş Belgesi ve Öğretmen Görevlendirme Belgeleri Yayınlanmıştır.

01/02/Trabzon İl MEM Ar-Ge birimince Verilecek Hizmetiçi Eğitim Kursları

Trabzon İl MEM Ar-Ge birimince Verilecek Hizmetiçi Eğitim Kursları

24/01/ TEOG-I Verileri

TEOG-I Verileri

11/01/!! ERASMUS+ KA1 PROJE YAZMA ATÖLYE ÇALIŞMASI BAŞVURULARI

!! ERASMUS+ KA1 PROJE YAZMA ATÖLYE ÇALIŞMASI BAŞVURULARI

10/01/ TEOG I VERİ GİRİŞLERİ AÇILMIŞTIR.

TEOG I VERİ GİRİŞLERİ AÇILMIŞTIR.

03/01/YGS İLK PROVA ve YGS SON PROVA deneme sınavı öğrenci ve öğretmen görev başvuruları başladı.

YGS İLK PROVA ve YGS SON PROVA deneme sınavı öğrenci ve öğretmen görev başvuruları başladı.

YGS İLK PROVA ve YGS SON PROVA deneme sınavı başvuruları başladı.05/12/30 ARALIK TARİHİNDE YAPILAN YGS DENEME SINAVI CEVAP ANAHTARI

30 ARALIK TARİHİNDE YAPILAN YGS DENEME SINAVI CEVAP ANAHTARI

30/12/Kariyer Günleri Dokümanları

Kariyer Günleri Dokümanları

09/12/"Her Okulun Projesi Olsun" başvuru tarihleri güncellendi.

"Her Okulun Projesi Olsun" başvuru tarihleri güncellendi.

07/12/Kitap Okuma Yarışması Sonuçları Yayınlandı.

Kitap Okuma Yarışması Sonuçları Yayınlandı.

Kitap Okuma Yarışması Sonuçları Yayınlandı.08/11/Kitap Okuma Yarışması Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı

Kitap Okuma Yarışması Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı

08/11/

BİLSEM sınav soruları ve hakkında yorumlar

BİLSEM öğrenci seçim sürecinde belirlenen sınıf düzeyinde derse giren sınıf öğretmenlerine Kasım tarihleri arasında özel yetenekli öğrencilerin özellikleri, özel yetenekli öğrencilere sunulan özel eğitim hizmetleri, bilim ve sanat merkezleri ile bu merkezlere öğrenci seçim sürecine yönelik bilgilendirme toplantılarını planlanlandı. Sınıf öğretmenleri tarafından yetenek alanlarına göre aday gösterilecek öğrencilerin gözlem formları Aralık tarihleri arasında e-okul Yönetim Bilgi Sistemi (İlkokul Ortaokul Kurum İşlemleri/Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencileri/Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğrenci Seçimi Gözlem Formu) üzerinden doldurulacak. Aday gösterilen ve e-okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden gözlem formu doldurulan öğrencilerin hangi yetenek alanından aday gösterildiği Aralık tarihinde seafoodplus.info internet adresinden duyurulacak.

Öğrencinin aday gösterildiği yetenek alanlarında bir değişiklik yapılması söz konusu ise gerekli düzeltmelerin Aralık tarihleri arasında e-okul Yönetim Bilgi Sistemi (İlkokul Ortaokul Kurum İşlemleri/Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencileri/Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğrenci Seçimi Gözlem Formu) üzerinden yapılması gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra öğrencinin yetenek alanı ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılması söz konusu olmayacak.

Grup tarama uygulamasına girecek öğrencilerin randevuları il tanılama sınav komisyonları tarafından MEBBİS/BİLSEM İşlemleri modülü üzerinden 24 Aralık 04  Ocak tarihleri arasında hafta sonları , , , , , saatlerinde günlük altı oturum olacak şekilde planlanacak.

BİLSEM MEB TAKVİMİ

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir