halıcıoğlu polikliniği / How to get to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi in Beyoğlu by Bus, Cable Car, Metro or Ferry?

Halıcıoğlu Polikliniği

halıcıoğlu polikliniği

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Nasıl Alınır

0 () 85 50 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanarak TC kimlik numaranızla randevunuzu temsilcinin sorularını cevaplayarak oluşturabilirsiniz.
Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden aşağıdaki adımları uygulayarak online randevu alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan "Online Randevu Al" butonuna tıklayın.
E-devlet hesabınızla veya yeni üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.
İl, ilçe, klinik/bölüm ve hastane seçimi yaptıktan sonra "Randevu Ara" butonuna basın.
Listelenen hekim ve tarih seçeneklerinden size uygun olanı seçin.
İlgili hekimin uygun saat seçeneklerinden birini seçerek randevu işlemini tamamlayın.

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi randevu almak ve muayene olmak için aşağıda bulunan telefon numarasına tıklayarak telefon üzerinden veya Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi online randevu sistemini kullanarak internet üzerinden randevu alabilirsiniz.

Online Randevu AlTelefonla Randevu: 0 () 85 50

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi Adres

Piripaşa Mahallesi Kumbarhane Caddesi No: 46 Halıcıoğlu - Beyoğlu / İstanbul

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi Telefon

0 () 85 50

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi
Nerede ve Nasıl Gidilir

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran iletişim bilgileri Nerede'da!

İstanbul şehrinde Beyoğlu ilçesinde bulunan Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 () 85 50 numaralı telefondan Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi Yorumlar (0 Değerlendirme)

How to get to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi in Beyoğlu by Bus, Cable Car, Metro or Ferry?

Public Transit to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi in Beyoğlu

Wondering how to get to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi in Beyoğlu, Turkey? Moovit helps you find the best way to get to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi with step-by-step directions from the nearest public transit station.

Moovit provides free maps and live directions to help you navigate through your city. View schedules, routes, timetables, and find out how long does it take to get to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi in real time.

Looking for the nearest stop or station to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi? Check out this list of stops closest to your destination: Güner Akin Lisesi; Güner Akin Anadolu İmam Hatip Lisesi - Sütlüce Yönü; Kirmizi Minare - Kasimpasa Yönü; Halıcıoğlu 4 / Hastane Yolu Yönü; Halicioğlu 3 - Mecidiyeköy E.5 Yönü; Halıcıoğlu.

BusAS34G47ET50EMetro:M2Cable Car:MİNİBÜS: BMİNİBÜS: B

Want to see if there’s another route that gets you there at an earlier time? Moovit helps you find alternative routes or times. Get directions from and directions to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi easily from the Moovit App or Website.

We make riding to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi easy, which is why over million users, including users in Beyoğlu, trust Moovit as the best app for public transit. You don’t need to download an individual bus app or train app, Moovit is your all-in-one transit app that helps you find the best bus time or train time available.

For information on prices of Bus, Cable Car, Metro and Ferry, costs and ride fares to Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi, please check the Moovit app.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi Address: Kumbarhane Caddesi street in Beyoğlu

Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi adresi, iletişim bilgileri

Halıcıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi

Adres: Piripaşa Mahallesi, Kumbarhane Caddesi No No, Halıcıoğlu / Beyoğlu/Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Telefon:() 85 50

İnternet Sayfası

Bilgileri Güncelle
Resim & Açıklama Ekle

ilgili aramalar: Halıcıoğlu Tıp Merkezi telefon numarası, Halıcıoğlu Tıp Merkezi Yorumlar, Halıcıoğlu Tıp Merkezi nerede, dr. veysel kırca yorumlar, Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi iletişim, Halıcıoğlu Hastanesi, Halıcıoğlu Tıp Merkezi diyetisyen, Haliç Tıp Merkezi

Yorumlar

Başka bir hasta geldiğinde doktor izinliymiş ve hastaya haber verilmemiş adam yaşlı annesini sabahın köründe uzak mesafeden getirmiş. Ve adama haber verilmiyor doktor bi anda izin yapıyor. Allahtan benim başıma gelmedi bu büyük olay yaratırdım.
1 6 yıl önce ()

MERHABALAR, GEÇTİĞİMİZ HAFTA PSİKİYATRİ SERVİSİNİZDEN TARİHİNE RANDEVU ALMAK İÇİN HASTANENİZİ ARADIM, RANDEVUYU VEREN BAYAN ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞIMI SORDU VE SONUÇTA 53,00 TL ÖDEME YAPMAM GEREKTİĞİNİ BİLDİRDİ. AZ ÖNCE HASTANENİZ PERSONELİNDEN GELEN BİR TELEFON ALDIM VE YARINKİ RANDEVUMU ONAYLAMAMI İSTEDİ, "GELECEĞİM" DEDİM, SONRASINDA ÜCRET KONUSUNU AÇTI VE NAKİT OLARAK ÖDEME YAPMAM GEREKTİĞİNİ, HASTANENİZDE KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPILAMADIĞINI BİLDİRDİ VE BEN DE (Kİ ÜCRET HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL) RANDEVUMU İPTAL ETTİM. ŞİMDİ SİZE SORUYORUM, GELEN HASTANIN ÖDEYECEĞİ MİKTAR KAÇ TL OLURSA OLSUN; 1- DEVLET HASTANELERİNDE BİLE KREDİ KARTIYLA ÖDEME YAPILAN BİR DEVİRDEYKEN, 2- TÜM ÖZEL HASTANELER, KLİNİKLER KARTLI ÖDEME KABUL EDERKEN, 3- İKİ TANE EKMEK ALDIĞINIZ FIRINA BİLE KART UZATABİLİYORKEN, SİZ HANGİ AMAÇLA VE HANGİ DÜŞÜNCEYLE KREDİ KARTI KULLUNIMINI ENGELLİYORSUNUZ?
5 6 yıl önce ()

Ödeme şartları ilginç lazer epilasyonda nakit ile çalışıyorlar kart ile taksit vs yok tl diyorum her gelişimde 50 tl verim 3 kerede diyorum yok olmaz hiç yardımcı olmuyor şebnem hanım ensemi yaptırmaya gittim orda vaz geçtim insan eski müşterisine kolaylık sağlar aslında 0 gerçek tim ama 1 olduğu için 1 puan verdim
1 6 yıl önce ()

geçen hafta endoskopi için gittim ilgi alaka güzeldi çok rahat bir şekilde tedavimi oldum.. teşekkür ler tüm personel e
5 6 yıl önce ()

çocuk doktoru osman ayataç bölgenin en iyi doktoru bence yıllık seafoodplus.infoe seafoodplus.infoğer bölümleri iyi bilmiyorum
4 6 yıl önce ()

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir