anadolu üniversitesi gastronomi taban puanları / Anadolu Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Taban Puanı ve Başarı Sırası Nedir

Anadolu Üniversitesi Gastronomi Taban Puanları

anadolu üniversitesi gastronomi taban puanları

ÖSYM tarafından düzenlenen YKS kapsamında TYT ve AYT sınavlarına katılan milyonlarca aday, tercihler için araştırmalara başladı. yılında Anadolu Üniversitesi'nin taban puanlarını araştıran adaylar için Anadolu Üniversitesi taban puanları , ANAÜ kontenjanlar ve başarı sıralaması' konularını haberimizde derledik. İşte detaylar

ANADOLUÜNİVERSİTESİ KONTENJANLAR VE BAŞARI SIRALAMASI

Kontenjanların belirlenmesinde kamu ve özel sektör temsilcilerinin de bulunduğu "Yükseköğretim Eğitim Programları Danışma Kurulu"nun sunduğu öneriler dikkate alınıyor. 'den beri Yeni YÖK'ün bünyesinde yetki paylaşımı anlayışı sonucu oluşturulan ve yasal zemine kavuşan bu Kurul'da Hazine ve Maliye Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği temsilcileri bulunmaktadır.

ANADOLUÜNİVERSİTESİ KONTENJANLAR, TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMASI

📌TYT İLE ALAN BÖLÜMLER

📌EŞİT AĞIRLIK BÖLÜMLERİ

📌SAYISAL İLE ALAN BÖLÜMLER

📌SÖZEL İLE ALAN BÖLÜMLER

📌YABANCI DİL İLE ALAN BÖLÜMLER

seafoodplus.info&#;e'den flaş transfer takası! Rossi teklif edildi
Kartal g&#;ndemine almıştı! Transferde son durum ne?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Taban Puanları Ve Başarı Sıralamaları

ÜniversiteBölüm AdıPuan
TürüKont.PuanSıralamaAnadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İngilizce ÖğretmenliğiDİL,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Okul Öncesi ÖğretmenliğiSÖZ60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Hukuk FakültesiEA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Gastronomi ve Mutfak SanatlarıSÖZ60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Almanca ÖğretmenliğiDİL50,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Turizm RehberliğiDİL40,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Rus Dili ve Edebiyatı (Rusça)DİL40,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Fransızca ÖğretmenliğiDİL35,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Eczacılık FakültesiSAY,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Turizm Rehberliği (KKTC Uyruklu)DİL1,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)PsikolojiEA60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sosyal Bilgiler ÖğretmenliğiSÖZ60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sinema ve TelevizyonSÖZ75,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Dil ve Konuşma TerapisiSAY60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İlköğretim Matematik ÖğretmenliğiSAY60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-SUNY Cortland) (Ücretli)DİL30,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Halkla İlişkiler ve ReklamcılıkSÖZ80,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sınıf ÖğretmenliğiEA60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Rehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkEA70,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Türk Dili ve EdebiyatıSÖZ70,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İletişim Tasarımı ve YönetimiSÖZ80,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)TarihSÖZ70,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İşletme (İngilizce)EA80,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Beslenme ve DiyetetikSAY40,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)GazetecilikSÖZ80,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Dil ve Konuşma Terapisi (KKTC Uyruklu)SAY2,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sanat TarihiSÖZ70,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İktisat (İngilizce)EA90,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Siyaset Bilimi ve Kamu YönetimiEA60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sosyal HizmetEA65,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İşletmeEA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri ÖğretmenliğiSAY20,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)SosyolojiEA80,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)MaliyeEA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İktisatEA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileriEA85,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Turizm İşletmeciliğiEA50,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)AdaletTYT60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)FelsefeEA50,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Tıbbi Laboratuvar TeknikleriTYT80,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)AşçılıkTYT70,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sosyal Hizmet (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Bilgisayar Programcılığı (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Çocuk GelişimiTYT80,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)ArkeolojiEA60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Eczane HizmetleriTYT80,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Dış TicaretTYT65,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Saç Bakımı ve Güzellik HizmetleriTYT65,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Görsel İletişim Tasarımı (Açıköğretim)SÖZ,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Turizm ve Otel İşletmeciliğiTYT60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İşletme (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sağlık Yönetimi (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Tarih (Açıköğretim)SÖZ,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim)SÖZ,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim)SÖZ,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)PazarlamaTYT65,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sosyoloji (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İktisat (İngilizce) (UOLP-SUNY Cortland) (Ücretli)EA10,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İşletme (İngilizce) (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İktisat (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Büro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıTYT65,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İşletme (İngilizce) (UOLP-SUNY Empire State College) (Ücretli)EA20,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Havacılık Yönetimi (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Çocuk Gelişimi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Acil Durum ve Afet Yönetimi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Maliye (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Web Tasarımı ve Kodlama (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Felsefe (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Yaşlı BakımıTYT80,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Maliye (KKTC Uyruklu)EA3,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Emlak YönetimiTYT60,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İlahiyat (Arapça) (Önlisans) (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Turizm ve Otel İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Spor Yönetimi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Tarım Teknolojisi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce) (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Aşçılık (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İktisat (İngilizce) (Açıköğretim)EA,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İnsan Kaynakları Yönetimi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Emlak Yönetimi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Laborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Dış Ticaret (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Lojistik (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Çağrı Merkezi Hizmetleri (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Yerel Yönetimler (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İşletme Yönetimi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Kültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Bankacılık ve Sigortacılık (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Medya ve İletişim (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Fotoğrafçılık ve Kameramanlık (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Radyo ve Televizyon Programcılığı (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Coğrafi Bilgi Sistemleri (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Marka İletişimi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Bilgisayar OperatörlüğüTYT11,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sosyal Medya Yöneticiliği (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sosyal Hizmetler (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)İlahiyat (Önlisans) (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Yaşlı Bakımı (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Ev İdaresi (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (Açıköğretim)TYT,Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Yapı RessamlığıTYT11,

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir