kuryenet eskişehir ertuğrulgazi acentesi / Eskişehir Kuryenet'ten Kurye Telefon Numarası Lazım | DonanımHaber Forum

Kuryenet Eskişehir Ertuğrulgazi Acentesi

kuryenet eskişehir ertuğrulgazi acentesi

Kuryenet Eskişehir Şube (Odunpazarı, Eskişehir)

Adres: Arifiye Mahallesi Atilla Sokak Numara: 53 Odunpazarı &#; Eskişehir
Telefon: 93 93

Kuryenet Eskişehir şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Eskişehir şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan &#;Yardımcı Sayfalar&#; menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: seafoodplus.info

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Şuna Göre Sırala: Eskişehir Kargo Şubeleri, Kuryenet Eskişehir Şubeleri, Odunpazarı Kargo Şubeleri

Kuryenet Kargo Şubeleri

Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi

Çalışma Saatleri

• Pazartesi
  • Salı
  • Çarşamba
  • Perşembe
  • Cuma
  • Cumartesi
  • Pazar KAPALI

Saat Sonra Açık

İletişim Bilgileri

Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi

Arifiye Mahallesi Atilla Sokak 1 Odunpazarı/Eskişehir

• Telefon Numarası :
  • Fax :
  • Mobil/WhatsApp :
  • E-posta : [email&#;protected]
  • Web : seafoodplus.info

• *Bilgi güncellemek için yorum kısmından veya mail yoluyla bildirimde bulunabilirsiniz.
En Yakınındaki İşletmeler:

Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi hakkında telefon numarası, iletişim bilgileri, en yakınındaki işletmeleri, çalışma saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz.  Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi hakkında yapılmış şikayet ve yorumları okuyabilirsiniz. 

Kullanıcı Yorum ve Değerlendirmeleri

Sadettin –

Nisan ayında kartım kargonuza teslim edilmiş.Akibeti belli değil arıyorum ulaşamıyorum

Okan –

Hala kartım eve gelmedi ve iletişim kurulacak numara yok eakisehirde şubesi nerede onu da bilmiyorum bilgi

Şikayet Görüş Değerlendirme

Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi haftasonu açık mı, mesai saatleri, Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi nerede, açık mı, kapanış saati, müşteri hizmetleri,  En Yakın Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi nasıl gidilir, çalışma saatleri, iletişim, şikayet var mı, Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi hakkında şikayet, Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi hakkında yorumlar

Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi Harita Konumu ve Yol Tarifi

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi nerede bulunduğunu görebilir, Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi Yol Tarifi alabilir, en yakın Kuryenet Kargo Odunpazarı Şubesi görebilirsiniz.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir