cerrahpaşa kontakt lens iletişim / Hakkında – Göz Hastalıkları Anabilim Dalı

Cerrahpaşa Kontakt Lens Iletişim

cerrahpaşa kontakt lens iletişim

'te Antakya'da doğdum. İlkokul, ortaokul ve liseyi Antakya'da okudum. 

'de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde okudum.

'de okulu bitirince Adalar Hükümet Tabipliği'ne tayin oldum. 

yılında askerlik görevimi tamamladıktan sonra, yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi'nde (Sivas) ihtisas yaptım. Kontakt lensi uzmanlık tezim olarak seçtim. 

yılları arasında mecburi hizmeti tamamladıktan sonra Mersin'e geldim. 

'de Ankara'nın güneyinde ve doğusunda ilk Radiyal Keratotomi'yi (miyopi ameliyatı) yaptım. 

'te Adana Göz Merkezi'nin kurulmasında katkılarım oldu. 

'te Ambliopi çalışmalarını başlattım ve Mersin'e ilk defa VİVA'yı getirdim. 

'de Memet Dağlı Göz ve Kontakt Lens Merkezi'ni kurdum. 

'de Mersin ve Adana'daki meslektaşlarım ile Adana Akdeniz Lazer Göz Merkezi'ni kurduk. 

'te Az Görenler Rehabilitasyonu için Teleskopik Gözlükleri Mersin'e getirdim. 

'da Mersin Devlet Hastanesi'nden emekli oldum. Özde Tıp Merkezi ve Duygu Tıp Merkezi'nde part-time çalıştım. 

'ten beri Mersin Toros Üniversitesi'nde optisyenlere kontakt lens dersi veriyor ve hala muayenehanemde çalışmalarıma devam etmekteyim. glokom katarakt kontakt lens dr memet dağlı mersin göz hastalıkları uzmanı sağlık ve tıp dr memet dağlı mersin göz hastalıkları uzmanı göz doktoru mersin

Hakkımda

yılında Burdur’da doğdu. yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Giresun'un Dereli ilçesinde mecburi hizmetini tamamladı. yılları arasında Trakya Üniversitesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda araştırma görevlisi olarak çalıştı. yılları arasında Edirne Devlet Hastanesi’nde, arasında Özel Medicana İnternational İstanbul Hastanesi’nde görev yaptı.
Aralık tarihinden beri kendi kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk
babasıdır.

• Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
  • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıklar Uzmanlık
  • Künt Göz Travmalarında Ön ve Arka Segment Lezyonları (Edirne, )
  • Katarakt
  • Glokom
  • astigmatizm
  • Göz İltihabı
  • Retina Problemleri
  • Miyopi
  • Görme Bozuklukları
  • Şaşılık
  • Göz Ağrısı
  • Arpacık
  • Göz Kuruluğu
  • Retina Dekolmanı
  • Makula Deliği
  • sarı nokta hastalığı
  • Üveit
  • Keratokonus
  • Hipermetrop
  • Gözde Uçuşmalar ve Vitreolizis
  • Çift görme (Diplopi)
  • Duane Hastalığı (Dışarı Bakamama)
  • Tiroid Oftalmopati
  • Behçet Hastalığı
  • Alerjik göz hastalıkları
  • Göz Kapağı Şişliği (blefarit)
  • Kırmızı Göz Hastalığı
  • Göz Kayması
  • Göz Sulanması
  • Göz Eti (Pterjium)
  • Tavuk Karası
  • Orbita Travmaları
  • Göz Yaşı Kanal ve Tıkaç Tedavisi
  • Göz Tembelliği (Ambliyopi)
  • Gözyaşı Kanal Tıkanıklığı

Randevu Alın!

Hizmetler

Retina Dokalmanı Düzeltimi
Anti VEGF , İntravitreal Enjeksiyon Tedavileri
Retina Hastalıkları Cerrahisi
Retina Laser Fotokoagulasyonu
Üveitli Hastalarda Katarakt Cerrahisi
Görsel Uyarılmış Potansiyeller(Vep) Testi
Multifokal Göz İçi Lensleri
Keratokonus Crosslink Ameliyatı
Diyabetli hastalarda katarakt cerrahisi
Diyabette makula ödemi tedavisi
Prematüre Retinopatisinde Göz Muayenesi
Intraoküler Basınç Ölçümü
Miyopi ve hipermetropi kontakt lens tedavisi
Yaşa Bağlı Makula Dejeneresansı Tedavileri

Galeri

seafoodplus.info ©
Randevu al

Bilimsel Program

18 Mayıs , Cuma - Kayıt "KATARAKT CERRAHİSİ VİTREUS, RETİNA ve RETİNA HASTALIKLARINI NASIL ETKİLER?" - TR - PANELİ "PRATİK YAKLAŞIMLAR ve ÖNLEMLER" Oturum BaşkanıDr. Solmaz Akar Normal Gözde; Makülaya, Posterior Vitreus Dekolmanı Oluşumuna ve Vitreoretinal Yüzeye EtkisiDr. Hakan Öner Yaşa bağlı maküla dejeneresanslı olgulardaDr. Hakan Durukan Diabetik ve diabetik retinopatili olgulardaDr. Hakan Özdemir Miyop ve periferik retina dejeneresanslı olgularda Dr. Nurten Ünlü  Enflamatuar arka segment hastalıklarının varlığında Dr. Meral Or -

KAHVE ARASI

-

FFA Kulübü

ModeratörDr. Öner GelişkenToplantıda olgu sunumunda bulunmak isteyenler, en geç 16 Mayıs tarihine kadar Prof. Dr. Öner Gelişken'e sunum yapacaklarını bildirmeleri, mümkünse göndermeleri rica olunur. - Kontakt Lens Birimi Pratik Kursu (İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde yapılacaktır.) Oturum BaşkanıDr. Güzin İskeleli  Keratokonusta Kontakt Lens Uygulamaları Dr. Güzin İskeleli  Presbiyopide Kontakt Lens Uygulamaları Dr. Ebru Toker  Astigmatizmada Kontakt Lens Uygulamalar Dr. Yelda Özkurt - ÖĞLE YEMEĞİ - AÇILIŞ OTURUMU - PANEL - 1 REFRAKTİF CERRAHİ KOMPLİKASYONLARI  Oturum BaşkanıDr. Hikmet Özçetin Korneal laser cerrahisinde santralizasyon Dr. Emrullah Taşındı Femtosaniye laser keratom Dr. Mahmut Kaşkaloğlu  LASIK cerrahisinde aşırı veya yetersiz düzeltme Dr. Hanefi Çakır Fakik GİLDr. Vedat Kaya -

KAHVE ARASI

- PANEL - 2 ŞAŞILIK CERRAHİSİNDE VE NÖROOFTALMOLOJİK HASTALIKLARDA TEDAVİ KOMPLİKASYONLARI Oturum BaşkanıDr. Velittin Oğuz Şaşılık cerrahisiDr. Ahmet Nohutçu Şaşılık cerrahisinde az veya aşırı düzeltmeDr. Şule Ziylan Cerrahi girişimlerin nörooftalmolojik komplikasyonlarıDr. Feyza Önder  Nörooftalmolojik hastalıkların tedavisinde karşılaşılan sorunlarDr. Şansal Gedik - PANEL - 3 KONTAKT LENS KULLANIMINA BAĞLI KOMPLİKASYONLAR Oturum BaşkanıDr. Güzin İskeleli İmmünolojikDr. Meltem Yağmur İnfeksiyözDr. Tomris Şengör MekanikDr. Zerrin Tuncer KL solüsyonlarıDr. Ebru Toker19 Mayıs , Cumartesi -

-

PANEL - 4 RETİNANIN TIBBİ TEDAVİ KOMPLİKASYONLARI

Oturum BaşkanıDr. Jale Menteş İntravitreal injeksiyon - 1 Dr. Sinan Tatlıpınar  İntravitreal injeksiyon - 2 Dr. Murat Yolar  Anti VEGF'a yanıtsızlık ve taşiflaksiDr. Nur Kır Laser fotokoagülasyon Dr. Dilek Güven Prematüre retinopatisiDr. Solmaz Akar -

KAHVE ARASI

- PANEL - 5 GLOKOM CERRAHİSİ KOMPLİKASYONLARI  Oturum BaşkanıDr. Belgin Izgi Penetran cerrahi - 1 Dr. Ilgaz Yalvaç Penetran cerrahi - 2 Dr. Hakan Eren Nonpenetran cerrahi - 1 Dr. Halil Ateş Nonpenetran cerrahi - 2 Dr. Özcan Ocakoğlu Seton cerrahisiDr. Nevbahar Tamçelik -

ÖĞLE YEMEĞİ

-

PANEL - 6 VITREORETINAL CERRAHI KOMPLİKASYONLARI

Oturum Başkanı

Dr. Ziya Kapran Dekolman cerrahisiDr. Tunç Ovalı Küçük kesili VRCDr. Tuğrul Altan KromovitrektomiDr. Melih Ünal HipotoniDr. Cengiz Aras Suprakoroidal hemorajiDr. Levent Karabaş - PANEL - 7 KORNEA HASTALIKLARINDA TEDAVİ KOMPLİKASYONLARI Oturum BaşkanıDr. Ömer Faruk Yılmaz Crosslinking Dr. Yonca Akova Penetran cerrahi Dr. Baran Kandemir Ön lameller cerrahi Dr. Suphi Acar Arka lameller cerrahi Dr. Anıl Kubaloğlu Korneal infeksiyonDr. Kıvanç Güngör -

KAHVE ARASI

- PANEL - 8 OKULOPLASTIK CERRAHI KOMPLİKASYONLARI Oturum BaşkanıDr. Lale Közer Bilgin Kapak cerrahisiDr. Nedime Deveci Demir Lakrimal cerrahiDr. Müslime Akbaba Soket cerrahisiDr. Şafak Karslıoğlu Kozmetik cerrahiDr. Ferda Çiftçi -

Oküloplastik Olgu Sunumları

Oturum BaşkanıDr. Pelin Kaynak20 Mayıs , Pazar - PANEL - 9 UVEA HASTALIKLARI VE OKÜLER ONKOLOJİDE KOMPLİKASYONLAR  Oturum BaşkanıDr. Gönül Peksayar Uvea hastalıklarında tanıDr. İlknur Tuğal Tutkun Uvea hastalıklarında tedaviDr. Sumru Onal Retinoblastomda süper selektif arteriyel kemoterapiDr. Ahmet Sarıcı Koroid malign melanomlarında radyoaktif plakDr. Samuray Tuncer - KAHVE ARASI - PANEL - 10 KATARAKT CERRAHİSİ KOMPLİKASYONLARI Oturum BaşkanıDr. Ahmet Gücükoğlu Biyometrik hatalar ve GİL değiştirilmesi Dr. Selim Doğanay Sekonder GİL implantasyonuDr. Necdet Cinhüseyinoğlu  Arka kapsül Dr. Yaşar Küçüksümer Multifokal GİL Dr. Osman Şevki Aslan Torik GİLDr. Bekir Sıtkı Aslan - PANEL - 11 OFTALMOLOJİDE OLGULARLA MALPRAKTİS Oturum BaşkanıDr. Hilmi Or  Av. Halide Savaş Dr. Nezir Suyugül - KAPANIŞ

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi, Cerrahpaşa, Fatih, nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Uygulamada yol tarifi al

Cerrahpaşa, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatları İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi - yakınından geçiyor

Otobüs ile İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Tren ile İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Tren güzergahına tıklayın.

Metro ile İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Durak adıMesafe
Davutpaşa - Yedikule Yönü3 dk yürüme
Haseki Poliklinik - Kocamustafapasa Yönü6 dk yürüme
Cerrahpaşa / Kocamustafapaşa Yönü6 dk yürüme
Yenikapi Etkinlik Alani - Eminönü Yönü16 dk yürüme
Durak adıMesafe
Yokuş Çeşmesi5 dk yürüme
Hat AdıYön
80Kazliçeşme Marmaray -Borsa İstanbul Zeytinburnu Anadolu LisesiGÖRÜNTÜLE
80TKazliçeşme Marmaray -Taksim TünelGÖRÜNTÜLE
35Eminönü -Koca MustafapaşaGÖRÜNTÜLE
35CKoca Mustafapaşa -Harbiye Askeri MüzeGÖRÜNTÜLE
35DKoca Mustafapaşa -Balat PeronGÖRÜNTÜLE
35AKoca Mustafapaşa -Koca MustafapaşaGÖRÜNTÜLE
30DVadi -Yenikapi Etkinlik AlaniGÖRÜNTÜLE
31Kuyumcukent -Yenikapi Etkinlik AlaniGÖRÜNTÜLE
31YYenikapi Etkinlik Alani -Toki AyazmaGÖRÜNTÜLE
36YTaşoluk Peronlar -Yenikapi Etkinlik AlaniGÖRÜNTÜLE
39Yenikapi Etkinlik Alani -Akşemsettin MahallesiGÖRÜNTÜLE
39DYenikapi Etkinlik Alani -YeşilpinarGÖRÜNTÜLE
39KYenikapi Etkinlik Alani -Karadolap MahallesiGÖRÜNTÜLE
41YAyazağa -Yenikapi Etkinlik AlaniGÖRÜNTÜLE
47AYenikapi Etkinlik Alani -Bayramoğlu seafoodplus.infoGÖRÜNTÜLE
50YYenikapi Etkinlik Alani -Alibeyköy MetroGÖRÜNTÜLE
70FYCin Deresi -Cin DeresiGÖRÜNTÜLE
70KYKurtuluş -KurtuluşGÖRÜNTÜLE
76AVaditepe -Yenikapi Etkinlik AlaniGÖRÜNTÜLE
77Yenikapi Etkinlik Alani -Şişli MerkezGÖRÜNTÜLE
  • İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna en yakın duraklar:

• Davutpaşa - Yedikule Yönü metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.
    • Yokuş Çeşmesi metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde.
    • Haseki Poliklinik - Kocamustafapasa Yönü metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesinde.
    • Cerrahpaşa / Kocamustafapaşa Yönü metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesinde.
    • Yenikapi Etkinlik Alani - Eminönü Yönü metre uzaklıkta, 16 dk yürüme mesafesinde.
  • Hangi Otobüs hatları İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi yakınından geçiyor, 35, 35C, 36ES, 72T, 80T

• Hangi Tren hatları İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi yakınından geçiyor?

Bu Tren hatları İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi yakınından geçiyor:MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK), MARMARAY (HALKALI - GEBZE)

• Hangi Metro hatları İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi yakınından geçiyor?

Bu Metro hatları İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi yakınından geçiyor:M2

• Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi, otobüs durak ne kadar uzaklıktadır?

Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna en yakın otobüs durak 3 dk yürüme mesafesindedir.

• Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna en yakın otobüs durak hangisidir?

Davutpaşa - Yedikule Yönü durak, Cerrahpaşa, Fatih içindeki İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna en yakındır.

• Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi, minibüs / dolmuş durak ne kadar uzaklıktadır?

Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna en yakın minibüs / dolmuş durak 5 dk yürüme mesafesindedir.

• Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna en yakın minibüs / dolmuş durak hangisidir?

Yokuş Çeşmesi durak, Cerrahpaşa, Fatih içindeki İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna en yakındır.

• Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumundan ilk Otobüs saat kaçta geçer?

T, Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. civarında geçer.

• Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna son Otobüs saat kaçta gider?

T, Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna giden son Otobüs aracıdır. civarında buradan geçer.

• Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumundan ilk Minibüs / Dolmuş saat kaçta geçer?

DOLMUŞ: D44, Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumundan geçen ilk Minibüs / Dolmuş aracıdır. civarında geçer.

• Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna son Minibüs / Dolmuş saat kaçta gider?

DOLMUŞ: D44, Cerrahpaşa, Fatih bölgesinde bulunan İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna giden son Minibüs / Dolmuş aracıdır. civarında buradan geçer.

• İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için Trenücreti ne kadar?

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için Tren ücreti yaklaşık ₺ - ₺ tutar.

• İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için Minibüs / Dolmuşücreti ne kadar?

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için Minibüs / Dolmuş ücreti yaklaşık ₺ - ₺ tutar.

• İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için Otobüsücreti ne kadar?

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için Otobüs ücreti yaklaşık ₺ - ₺ tutar.

• İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için Metroücreti ne kadar?

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için Metro ücreti yaklaşık ₺ tutar.

Uygulamada yol tarifi al

Cerrahpaşa, Fatih şehrinde İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi konumuna Toplu Taşıma

Cerrahpaşa, Fatih, Türkiye'deki İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Davutpaşa - Yedikule Yönü; Yokuş Çeşmesi; Haseki Poliklinik - Kocamustafapasa Yönü; Cerrahpaşa / Kocamustafapaşa Yönü; Yenikapi Etkinlik Alani - Eminönü Yönü.

OtobüsC36ES72T80TTren:MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK)MARMARAY (HALKALI - GEBZE)Metro:M2

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için yol tarifi alın.

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Cerrahpaşa, Fatih konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi için Otobüs, Metro, Tren ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi, Cerrahpaşa, Fatih

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kontakt Lens Birimi, çevresindeki popüler yerler

En popüler yerlere toplu taşıma ile nasıl gidilir - Cerrahpaşa, Fatih

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir