ak parti kadın kolları logo / Search: ak parti gençlik kollari Logo PNG Vectors Free Download

Ak Parti Kadın Kolları Logo

ak parti kadın kolları logo

AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanlığından depremzedelere 2 tır yardım

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı önünde yaptığı basın açıklamasında, teşkilatlarının, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen illerde seferber olduğunu söyledi.

Depremzedeleri, çadır kent ve konteyner kentlerinde ziyaret ettiklerini, onları yalnız bırakmadıklarını anlatan İlhan, şunları kaydetti:

"Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımız tarafından başlatılan ve 70 ilimizin de katılımıyla desteklenen 'Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti' kampanyası ve aynı tarihlerde İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığımız tarafından kadınlarımızın kişisel ihtiyaçlarını karşılamak ve Kardeşlik Mektupları ile bağlarımızı kuvvetlendirmek amacıyla başlatılan 'Elimin Emeği Gözümün Nuru' kampanyası için toplandık.

Kampanyalar kapsamında, İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak, ilçe ve mahalle teşkilat mensuplarımızın da destekleriyle hazırladığımız 7 bin adet Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti kolisi, 7 bin adet Elimin Emeği Gözümün Nuru kolisi ve 75 adet oyuncak kolisini deprem bölgesine gönderiyoruz. İstanbul İl Kadın Kolları Teşkilatı olarak 7 bin çadırı ziyaret edip kolilerimizi kardeşlerimize ulaştıracak ve kardeşlik hukukumuzu kuvvetlendireceğiz. Bu zor günleri hep birlikte atlatacak, yaralarımızı birlikte saracağız."

Açıklamanın ardından "Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti" ve "Elimin Emeği Gözümün Nuru" setlerinin yer aldığı 2 yardım tırı, deprem bölgesine ulaştırılmak üzere törenle uğurlandı.

Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.

AK PARTİ YUNAK KADIN KOLLARI BAŞKANI VE YÖNETİMİ BAŞKAN DEMİRHANI ZİYARET ETTİ

Yunak Belediye Başkanlığı Logo

17/12/2020 Perşembe

Ak Parti Yunak Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi Başkan Demirhan'ı makamında ziyaret etti.

Ak Parti Yunak Kadın Kolları Başkanı Fatma GÜLER ve yönetimi Yunak Belediye Başkanımız Abdullah Emre DEMİRHANI makamında iade-i ziyarette Bulundular.
Kadın Kolları Yonetım olarak Başkan Demirhana hediye takdim ettiler.
Ziyaretlerinden dolayı kendilerine tesekkur ederız.

Abdullah Emre DEMİRHAN
Yunak Belediye Başkanı

Fotoğraflar

Yunak Belediyesi Başkanlığına
Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın
Önerilerinizi Buraya Yazın Gönder Butonuna Basın

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir