esatpaşa kiralık daire 2 1 / Esatpaşa içinde daireler. Esatpaşa içinde kiralık apartmanlar - Nestoria

Esatpaşa Kiralık Daire 2 1

esatpaşa kiralık daire 2 1

Özellikler

Digitürk, Görüntülü Diafon, Kablo TV-Uydu, Setüstü Ocak, Teras, Banyo, Tek asansör, Hidrofor, Açık Otopark, Kapalı Otopark, Özel Otopark, Deprem Zemin Etüdü, Mantolama , Market, Sağlık Ocağı, Cami, Semt Pazarı, Eczane, Park, İlköğretim, Lise, Otobüs, Minibüs,

Ziya Paşa Caddesi'nde

Otobüs durağı ve minibüs güzergahı üstünde

Pazar pazarına ve çarşamba pazarına yakın konumda

4 yaşında genç ve bakımlı binada

Kapalı otoparklı, asansörlü

Düşük aidatlı

Geniş teras kullanımlı

Doğalgaz Kombili

Açık mutfaklı

Kiralık 2+1 60 m2 daire

Mert Uğurlu
Gayrimenkul Danışmanı
+90 532 628 4987 - ARA
+90 0216 350 8686 - ARA
[email protected]

Danışmanı Ara
Soru Sor
Danışmanı Ara
Soru Sor

Ataşehir Esatpaşa Mahallesi Kiralık Daire

Esatpaşa Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlkajet ailesi olarak kiralık daire arayışınızda sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Esatpaşa Mahallesi kiralık daire arayanlar için ilçe ve mahalle hakkında genel bilgileri derledik. Esatpaşa, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Ataşehir ilçesinin bir mahallesidir. Ataşehir ilçesinin nüfusu son sayıma göre 425 bin 94 kişidir. İlçede 17 adet mahalle bulunur. Bu mahalleler arasında en yüksek nüfusa sahip olan İçerenköy Mahallesi iken en az nüfuslu mahalle ise Mimar Sinan Mahallesi’dir. İlçe modern binaları, alışveriş ve iş merkezleriyle bilinir. Ekonomik ve sosyal açıdan gelişmiş bir ilçedir. İlçedeki ulaşım ağı gelişmiştir. Ataşehir’e gidebilmek için 13, 13AB, 14ŞB, 16M, 19E, 19M, 21B, 256, 8M, 10A, 10E ve 20E İETT hatları kullanılır. İlçenin çevresine baktığımızda; batısında Üsküdar, doğusunda Sancaktepe, güneybatısında Kadıköy ve güneydoğusunda ise Maltepe bulunur. İlçede bulunan Yeditepe ve Acıbadem Üniversitesi’nin etkisiyle nüfus artışı ve buna bağlı olarak da kiralık daire taleplerinde artış yaşanmaktadır. İlçede eşyalı/eşyasız, stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve daha fazla oda sayısına daire bulmak mümkündür.

Esatpaşa Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Rehberi

Esatpaşa Mahallesi’nin nüfusu son sayıma göre 29 bin 845 kişidir. Ataşehir’in en kalabalık beşinci mahallesidir. Mahalleden 11E ve 11Ü İETT otobüs hatları geçmektedir. Mahalledeki kiralık dairelerin piyasa fiyatlarından bahsedecek olursak;

• Ortalama alan 88 m2
  • Ortalama birim fiyatı 14₺
  • Ortalama kira fiyatı bin 188₺
  • Geri dönüş süresi 25 yıldır.

Mahalledeki kiralık dairelerin fiyatları eşyalı/eşyasız durumu, site içerisinde olma/olmama, oda sayısı, bina yaşı gibi birçok farklı değişkenden etkilenir. Mahallede kiralık stüdyo,1+1, 2+1, 3+1 ve daha fazla oda sayısına sahip daire bulmak mümkündür. İlçedeki ortalama fiyatlara baktığımızda ise; kiralık dairelerin ortalama alanının 95m2, ortalama birim fiyatının 17₺ ve ortalama fiyatının ise bin 573₺ olduğunu görürüz. İlçeden daire kiralamak isteyenler Esatpaşa Mahallesi kiralık konut ilanlarına emlak sitemizden göz atabilir.

Esatpaşa Mahallesi Kiralık Daire Arayanların Dikkat Etmesi Gerekenler

Daire arayışına girenlerin bu süreçte dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunur. Öncelikle kiralık daire ilanlarını güvenilir ve doğru ilanların yayınladığı bir emlak sitesi üzerinden incelemek oldukça önemlidir. Emlakjet yayınlamış olduğu güncel ve güvenilir ilanlarıyla kiralık daire arayışınız sırasında size yardımcı olmaya devam ediyor. Bu süreçte kişilerin dikkat etmesi gerekenleri;

• Net bir bütçe hesaplaması yapmak
  • Piyasa araştırması yapmak ve konut fiyatlarını karşılaştırmak
  • Belirlenen özelliklere uygun tüm kiralık daireleri ön elemeden geçirmek
  • Dairenin bulunduğu yerin sosyal alanlara yakınlığını gözden geçirmek
  • Oluşabilecek problemleri önlemek adına seçilen evi mutlaka yerinde görmek
  • Kiralanacak evin sahibiyle mümkünse doğrudan iletişim kurmak  
  • Binanın güvenilirliği ve depreme dayanıklılığı hakkında yetkililerden bilgi almak
  • Kira sözleşmesini detaylı bir şekilde incelemek şeklinde sıralayabiliriz.

Gelişmiş filtreleme seçenekleriyle aradığınız eve ulaşmanıza yardımcı olan Emlakjet bu süreci kısaltmanıza yardımcı olur. Size en uygun daireye ulaşabilmek için sahibinden Esatpaşa Mahallesi kiralık daire ilanlarına göz atabilir, bütçenize ve belirlediğiniz özelliklere uygun daireye kolayca ulaşabilirsiniz.

8 adet kiralık daire Esatpaşa içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet kiralık Daire Esatpaşa içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Esatpaşa Mahallesi, Ataşehir
    Esatpaşa Mahallesi, Ataşehir
    Esatpaşa · 110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Libafiye caddesine emara mehmet rauf anadolu lissesine ali nihat tarlan ilk öğretim okuluna esatpaşa imam hatip lisesi ve ticaret lisesine yürüme mesafedinde güneş gören ful eşyali daire aileye çalişana öğrenciye kiraliktir tüm ulaşimlara çok yakin bi̇r konumdadir
    ilk 3 önce görüldü - Emlakjet  > Sc Group
  • Daire kiralamak, Ataşehir - Doğalgaz
    Daire kiralamak, Ataşehir - Doğalgaz
    Esatpaşa · 110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz
    Kaçmaz. Emlakesatpaşa. -. ÖRnek. Temsi̇lci̇li̇ği̇nden;. Not:dai̇remi̇z 15 hazi̇randa tesli̇m edi̇lecek,randevu i̇le gösteri̇m yapilacaktir. Boyasiz veri̇banyo lavabo ve WC deği̇şecek. İç kapilarin si̇pari̇şi̇ veri̇ldi̇ yeni̇leri̇ ataşehi̇r esatpaşa mahallesi̇. Dai̇remi̇z gi̇ri̇ş kat arka cephe 1...
    ilk 4 gün önce görüldü - Zingat  > Kaçmaz Emlak Esatpaşa
  • Ataşehir, İstanbul
    Esatpaşa · 85 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Yetki̇ belgemi̇z mevcuttur yabanci uyruklulara uygun deği̇ldi̇r sadece kamu çalişani ki̇raci talep edi̇lmektedi̇r ayni meslek sahi̇bi̇ kefi̇l ve kontrata ek olarak tahli̇ye taahhütnamesi̇ i̇stenmektedi̇r 1992 yili yapimi dai̇remi̇z adnan menderes caddesi̇ üzeri̇nde ptt şubesi̇ bi̇ti̇şi̇ği̇ndedi̇r...
    ilk 5 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Işik Emlak
  • Daire kiralamak, Ataşehir
    Daire kiralamak, Ataşehir
    Esatpaşa · 110 m² · 2 Banyo · Daire · Ebeveyn Banyosu
    Kaçmaz emlak örnek temsi̇lci̇li̇ği̇nden esatpaşa mah. 3+1 1oom2 aşik veysel sinrda olup. 10 katli bi̇nanin 5. Katinda. Ön cephe dai̇re kullanişlidai̇re geni̇ş ankastreli̇ mutfak. Ki̇raci 15 temmuz i̇ti̇bari̇ i̇le taşinacaktir
    ilk bir ay önceden görüldü - KaçmazEmlak
  • Daire kiralamak, Ataşehir - Balkon
    Daire kiralamak, Ataşehir - Balkon
    Esatpaşa · 120 m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Otopark
    Ataşehi̇r esatpaşa i̇stek garden li̇fe projesi̇nde. 2 Yillik bi̇nada 1.Kat ki̇ralik 3+1 lüks dai̇redai̇re özelli̇kleri̇. Brüt 120 m² net 110 m² 3+1. Kapali mutfakli. Mutfakta 3'lü ankastre seti̇ ve gömme vesti̇yer geni̇ş balkonlu. Merkezi̇ si̇stem pay ölçer. Ses ve isi yalitimli. Proje özelli̇kle...
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Re/max Beta
  • Daire kiralamak, Ataşehir - Otopark
    Daire kiralamak, Ataşehir - Otopark
    Esatpaşa · 100 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Otopark · Otopark
    Lokasyon:yeni̇ açilacak fi̇nans merkezi̇ne komşu tem otoyol bağlantisina esatpaşa otobüs son durağina başkomutan cad,fati̇n rüştü zorlu cad,sali̇h omurtak cad,adnan menderes caddesi̇ne yürüme mesafesi̇nde merkezi̇ lokasyondadir.ÖZelli̇kler:dai̇re full boyali bi̇na kapali otoparkli çi̇ft asansör v...
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Realty World Örnek Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, Ataşehir - Fırın
    Daire kiraliyorum, Ataşehir - Fırın
    Esatpaşa · 110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Fırın
    Anka bi̇rleşi̇k emlakçilar'dan. Evli̇/bekar öğrenci̇ i̇çi̇n uygundur. Vali̇zi̇ni̇ al gel. Ataşehi̇r esatpaşa mahallesi̇ merkezde,. Mehmet rauf li̇sesi̇ni̇n yaninda,. Ulaşimin kolay olduğu bölgede,. Resi̇mlerde gördüğünüz tüm eşyalari i̇le ki̇ralik. Kapali terasi ve 2 balkonu olan keyi̇fli̇ dai̇re...
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Anka Bi̇rleşi̇k Emlakçilar
  • Daire kiraliyorum, Ataşehir
    Daire kiraliyorum, Ataşehir
    Esatpaşa · 80 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz
    Kaçmaz. Emlakesatpaşa. -. ÖRnek. Temsi̇lci̇li̇ği̇nden;. Not:dai̇remi̇z hazi̇ran başinda tesli̇m edi̇lecekti̇r. Full eşyali. Tv dai̇re sahi̇bi̇ tarafindan ataşehi̇r esatpaşa mahallesi̇. Yüksek gi̇ri̇ş güneş aliyor,aydinliktir. Bi̇na esatpaşa ana caddeye çok yakin. 2+1 80 m² kullanişlibi̇namiz 10 y...
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Kaçmaz Emlak Esatpaşa
  • Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
  • Daire kiraliyorum, Maltepe - Balkon
    Daire kiraliyorum, Maltepe - Balkon
    320 m² · 4 Odalı · 3 Banyo · Daire · Balkon
    Turyap i̇dealtepe temsi̇lci̇li̇ği̇tek yetki̇li̇fi̇gen ece dendeni̇z manzarali geni̇ş teraslimi̇nübüs caddesi̇ne paraleli̇dealtepeni̇n en geni̇ş dai̇resi̇ön cephe çi̇ft balkonlu üç banyolu ve jakuzi̇ mevcut7/24 kapici hi̇zmeti̇ mevcutrifki tongsi̇r caddesi̇ndemi̇nübüs caddesi̇ne yakin marmaraya yü...
    ilk 4 gün önce görüldü - Zingat  > Turyap İdealtepe Temsi̇lci̇li̇ği̇
  • Daire kiraliyorum, Sarıyer - Otopark
    Daire kiraliyorum, Sarıyer - Otopark
    65 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Otopark
    Ağaoğlu maslak 1453 şehrin merkezinde, maslak plazalar bölgesine 3 dakika, nişantaşı üniversitesi'ne 2 dakika, mef üniversitesi'ne 3 dakika, bilgi üniversitesi'ne 20 dakika, bahçeşehir ve koç üniversiteleri'ne 10 dakika, beykent üniversitesi'ne araçla 1 dakika, acıbadem hastanesi ve i̇stinye park...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Lab Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, Sarıyer - Otopark
    Daire kiraliyorum, Sarıyer - Otopark
    158 m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark
    Durukan realestate. 0543 310 44 97. Ağaoğlu maslak 1453-ecli̇pse maslak-maslak mashattan-ağaoğlu myhome maslak-vadi̇stanbul teras-vadi̇stanbul park-skyland i̇stanbul-avrupa konutlari yamanevler-porta vadi̇-avangart i̇stanbul-nurol li̇fe-ni̇dapa şirketimiz: yükümlülükleri ve taşınmaz ticaret kanun...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Durukan Real Estate Danışmanlık Limited Şirketi
  • Daire kiraliyorum, Beyoğlu - Eşyalı
    Daire kiraliyorum, Beyoğlu - Eşyalı
    40 m² · Daire · Eşyalı
    İlanlarimizda yeni̇ i̇bareler, guncel olup di̇ğer ev ilanlari rezervli̇ veya internette verilmeyen ev ilanlari icin reklam amaclidi̇r. Portfoyumuz genıs olup diğer evler ıcın irtibata gecınız. Değerli müşterimiz kaçmaz emlak tercihiniz için teşekkür eder görüşmek için taksimdeki ofisimizde bekle...
  • Daire kiralamak, Kağıthane
    Daire kiralamak, Kağıthane
    67 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Seneli̇k peşi̇n olarak ki̇raya veri̇lecekti̇r! M² metro hattinin sanayi̇ mah. Metro durağina 4 dk yürüme mesafesi̇nde. -1 Yaşinda yeni̇ bi̇na. -4.Kat. -Ara kat. -Sapphi̇re avm, özdi̇lek avm, kanyon avm ye yakin mesafedeotobüs duraklari mi̇ni̇büs duraklarina çok yakin. İş ve yaşam merkezli̇ konum...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Keller Williams Platin
  • Daire kiralamak, Maltepe - Bahçe
    Daire kiralamak, Maltepe - Bahçe
    145 m² · 2 Banyo · Daire · Balkon · Otopark · Bahçe
    Kaçmazdan adatepede, merkezi bir konumda,bahçeli, kameriyeli, otoparklı, ısı yalıtımlı,çift banyo, çift balkonlu,spot aydınlatma,5-10 yaş arası, çok geniş metre kareli, 3+1 145 m² kiralıkdaire
  • 2 oda daire kiralamak - Yüzme Havuzu
    2 oda daire kiralamak - Yüzme Havuzu
    120 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Fitness Alanı · Bahçe · Kapalı Yüzme Havuzu · Sauna · Yüzme Havuzu
    Pamukçu group yapı san. Ti̇c. A.Ş. Kuruluşudur. Detaylı bilgi ve randevu için iletişim kurabilirsiniz kent li̇fe satiş&ki̇ralama ofi̇si̇ dai̇re i̇çi̇ özelli̇kleri̇ site i̇çi, peyzaj manzaralı, 2+1 120 m² ... Kent life'in genelinde sağlanan seçkin yaşam konforu daire içlerinde de ön planda tutuluyor.
    ilk geçen hafta görüldü - port724  > Seeworld Gayri̇menkul Proje Yöneti̇mi̇
  • Daire kiralamak, Ataşehir - Kombi
    Daire kiralamak, Ataşehir - Kombi
    110 m² · 1 Banyo · Daire · Kombi
    Bu yaz ki̇racilar dişarida kalmasin, ev sahi̇pleri̇ rahatlasin, evler şenlensi̇n di̇ye emlak barişi yaptik. Komi̇syonlari 100tl'ye i̇ndi̇rdi̇k! Kozyatağı metro durağı ve e-5'e 5dk. Yürüyüş mesafesinde, acıbadem üniversitesi 150 mt yakınında kiralık kombili daire. Dairenin boyası yeni yapılmıştı1 ...
  • Daire kiraliyorum, Üsküdar - Bahçe
    Daire kiraliyorum, Üsküdar - Bahçe
    90 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Bahçe
    Üsküdar'da deni̇z manzarasi ve bahçe kullanimi bi̇rarada 2+1 ki̇ralik dai̇re salacak sahil... Hemen taşınmaya hazır 2+1 kiralık dairemizi görmek için randevu almak isterseniz benimle 0533 519 02 13 nolu telefondan iletişime geçi̇lksen mihrican özdemir 'gayrimenkulde profesyonel destek, gerçek çözüm'
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Keller Wi̇lli̇ams Boğazi̇çi̇
  • Daire kiraliyorum, Kağıthane - Klima
    Daire kiraliyorum, Kağıthane - Klima
    85 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Klima · Balkon · Fitness Alanı · Otopark · Otopark
    Detaylı bilgi ve randevu talebi detailed informati... Certificate number belge no: yb0117/17uy0333-5/00/4231 mega evler 2+1 fransız balkonlu, klimalı & 2 araçlık kapalı otopark tahsisli daire 2+1 apartment with french balcony, ac & parking garage for two cars 3 temmuz 2023'de taşınmaya hazır olacak.
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Tempus İnvest
  • Daire kiralamak, Kağıthane - Eşyalı
    Daire kiralamak, Kağıthane - Eşyalı
    75 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Bulaşık Makinesi · Fitness Alanı · Eşyalı · Çamaşır Makinesi
    Full eşyali 1+1 resi̇dans dai̇re 3 cephesi açık keyifli kullanışlı,kapalı mutfak i̇nternet su elektrik abonelikleri açık abonelik derdi yok 7/24 güvenik resepsiyon hizmetleri kat görevlisi spor salonu full eşya... Daire ve eşyalarla ile ilgili ihtiyaçlarınızda teknik servis desteğimiz bulunmaktadır.
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Veki̇l Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Ltd.şti̇.
  • Daire kiraliyorum, Üsküdar
    Daire kiraliyorum, Üsküdar
    80 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Fistikağaci metro durağina 2 daki̇ka mesafede, kaya zemi̇nde i̇nşa edi̇lmi̇ş, komple yeni̇lenmi̇ş i̇lk ki̇racisini beklmektedi̇r. Bütün gün güneş alan sevi̇mli̇ dai̇re. Tek yetki̇li̇ ni̇lgün zarasiz:05325923632
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Coldwell Banker Lider
  • Daire kiralamak, Beykoz - Otopark
    Daire kiralamak, Beykoz - Otopark
    143 m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark · Deniz Manzaralı · Site İçinde
    Beykoz göksu evlerinde bulunan kısmi deniz manzaralı daire; 143m² brüt. 140M² net. 3+1 2 Banyolu ve. Bakımlıdıfsm köprüsüne 3 dk. Anadolu hisarı sahiline 2 dk. Mesafededir. Sitede: 7/24 guvenlik market. Otopark ve. Tenis kortu bulunmaktadır. Detaylı bilgi i̇çin: sevda gürler 0533 775 91 13
    ilk 5 gün önce görüldü - Zingat  > Ac Gayri̇menkul
  • Daire kiralamak, Üsküdar - Bahçe
    Daire kiralamak, Üsküdar - Bahçe
    100 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Ebeveyn Banyosu · Otopark · Bahçe · Yüzme Havuzu
    Aslan gayri̇mekul ve danişmanlik 2 oda 1 salon 90 m² bahçe kat asansörlü havuzlu açik otoparkli güvenli̇k, si̇te kapicisi. Ardi̇ye odasi bulunuyor ebeveyn banyosu bulunuyor on bahce kullani̇mi̇ tamamen kullani̇ma aci̇k. Ana cadde uzeri̇nde. ÖNemli̇ not: dai̇remi̇z yeni̇lenme tadi̇lat sureci̇ndedi...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Aslan Gayri̇menkul Ve Danişmanlik
  • Daire kiralamak, Maltepe
    180 m² · 2 Banyo · Daire · Deniz Manzaralı
    Kaçmazdan çınar mahallesinde,çift banyo, çift mutfak, deniz manzaralı,her yere ulaşabileceğiniz bir konumda,5-10 yaş arası 5+2 180 m² kiralık dublexs daire
  • Daire kiraliyorum, Ataşehir
    Daire kiraliyorum, Ataşehir
    60 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Ataşehi̇r i̇ce gayri̇menkuldan yedi̇tepe üni̇versi̇tesi̇ ve acibadem üni̇versi̇tesi̇ne çok yakinfi̇nans merkezi̇ ve metropol awm 15 daki̇ka mesafedelüks eşyaliöğrenci̇ye ve kurumsal çalişana uygunyabanciya uygun deği̇ldi̇rfarkli dai̇re ve seçenekleri̇mi̇z mevcuttur-detaylı bilgi ve seçenekler i̇ç...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Ice Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, Kağıthane
    Daire kiraliyorum, Kağıthane
    95 m² · 1 Banyo · Daire
    Dai̇remi̇z talatpaşa caddde üzeri̇nde levent e 10 dk yürüme mesafesi̇ndedi̇r. Dai̇remi̇z sifir bi̇nada olup dai̇re i̇çi̇nde kullanilan i̇ri̇nci̇ malzemeler bi̇ri̇nci̇ sinif kali̇tedi̇r. Dai̇remi̇z yokuşsuz düz ayak yerde olup mi̇nübüs duraklarina çok yakin ve çi̇ft cepheli̇di̇r. Detayli bi̇lgi̇ i...
  • Resim yoktur.
  • nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır