the big bang theory 1sezon 7 bölüm / The seafoodplus.info 7.Bölüm Türkçe Dublaj İzle - seafoodplus.info

The Big Bang Theory 1sezon 7 Bölüm

the big bang theory 1sezon 7 bölüm

The Big Bang Theory

KARŞIT DÜNYALAR ÇARPIŞINCA

En büyük zevkleri kuantum fiziğine kafa yormak olan üstün zekalı iki arkadaş, güzel bir kızla karşılaşınca ne yaparlar? The Big Bang Theory, işte o karşılaşma anında gerçekleşen büyük patlama ve sonrasını anlatan bir komedi dizisi

Okullarda "inek" olarak tabir edilen öğrencileri hatırlarsınız. Kafalarını kitaptan kaldırmazlar, derslerden daha önemli bir hadise yoktur hayatlarında ve ilerleyen yıllarda ya matematikçi olurlar ya da fizikçi. Bazıları şansı yaver giderse bilim dalında Nobel ödülü bile alabilir. Ama gelin görün ki insanlarla daha doğrusu karşı cinsle ilişkilerin denklemini bir türlü çözemezler. The Big Bang Theory, tam da böyle iki arkadaşın öyküsünü anlatıyor. Leonard ve Sheldon adlarındaki iki arkadaşın oturdukları apartmanda yan dairelerine yeni bir komşu taşınır. Adı Penny olan bu komşu güzeller güzeli bir sarışındır. Üstelik maceralı bir ilişkiden daha yeni sapasağlam ayakta çıkmıştır. Penny, zekaları gereğinden fazla ilerlemiş, ancak kızlar konusunda oldukça geri kalmış bu yeni iki komşusuna hayat hakkında öğretebileceği bir şeyleri olduğunu düşünmektedir. Yaşanacak olanlar da zaman içinde onun ne kadar haklı olduğunu gösterecektir.

Hikayenin devamını oku

Primo

Sitemizde yayınlanan film ve dizilerin telif ihlali olduğunu düşünüyorsanız eğer [email&#;protected] adresinden bizlere bildirebilirsiniz. Telif ihlalini ispatladığınız içerikler 48 saat içerisinde yayından kaldırılmaktadır.

Şimdi gelelim sebebi ziyaretimize.. Malum artık iş hayatının yoğunluğu, geçim sıkıntıları, vs vs derken insan evlatları artık sinema salonlarına gidemeyebiliyor. Valla biz gidemiyoruz :) Ayrıca dizi bölümleride haftalık geliyor ve bir kaçıyorsunuz ipin ucu kopuyor.. Eeee biladerim napacaz? dediğinizi duyuyorum ve biz sizler için zabaha kadar burdayız zabaha kadar!! Sloganıyla yola çıkıyoruz veeeee kimyager baba yarım amcam Saul Goodman'ın emriyle bu sitenin açılışını yapıyoruzzzz. Saul amcamı tanımıyorsan sana yazzzuklar olsun!!! Bak ünlem koydum çünkü durum ciddi (Breaking Bad).. Neyse, seneler geçti, yıllar geçti, asırlar geçti, bi dk asır geçmedi sene oldu canım daha filmler çıkalı Eskiden film izleme okadar zormuş ki insanlar vcd kiralar 1 - 2 TL ücretlere 1 saat film izlermiş. Nankörlük etmeyin yeni nesil oturduğunuz yerden HeçDi kalitede içerik izliyonuz namıssızlar.. Yabancı Dizi izleme yeri yoktu, tırtflixler, mamuzon praymlar hiçbiri yoktu. Kuran çarpsın ne eziyetlerle film izlemiş millet ya yeminle gözlerim yaşardı.

Neyse bak ciddiyete geçiyorum şimdi. Öhm öhm, ben deniz Sinemia yöneticisi, patronu Jexy.. Bu platformu insanoğlunun vakit geçirmesi, internet üzerinden yabancı filmleri Türkçe altyazılı, Türkçe dublaj ve bunun yanı sıra yabancı dizileri Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj daha bitmedi oğlum kore dizilerinide altyazılı ve bazılarını dublaj, hadi bonus olarak anime dizileride altyazılı olarak sizlere burada paylaşmayı hedefliyordum ve hedefimi açılışla gerçekleştirdim. Burası bir aile yuvası, bir kıraathane havası, bir semt çocuğu mekanı gibi olacak, film izlerken sosyalleşiciiizz, hanımlar makyaj tazelerken acep dizini kaçıncı bölümünde kaldım, kaçıncı dakikada kaldım demesine fırsat vermeden biz bunları onlar için hafızada tutuciiizzz, erkek üyeler için burada yazamıyorum ama özel kampanyalarımız olacak onlara ayrı bir oda açacam ama şimdi değil az sabır ((şiki şiki ba ba hadi hadi yolla, okayi şamaşita kombam ba kombam ba)) :) Biz diğer platformlara benzemeyiz, biz çok kurumsalız ve bir okadar da rahat kişileriz. Bizden rahatı gevşektir. Amacımız sizi böyle ağzınıza burnunuza donunuza kadar diziye filme boğmak. Misal gerilim filmi arıyorsun, gerim gerim gerilmekmi istiyorsun? Biz burdayız hacı bizim işimiz sizi germek, aşk istiyorsanız aşk vermek, hüzünlenirseniz salya sümük ağlatmak, gülmek istiyorsanız altınıza kaçırana kadar güldürmek. Lakin bu tür durumları sitenin ortasına yapmayın.

Sizlere öyle bir platform oluşturduk ki sitemizi tüm IOS, Android, Windows Phone, Samsung TV ve LG TV, PlayStation, Xbox, hatta bonus 'da bile izlemeniz için çalışmalarımız sürüyor :P Güncel bir film çıktı, dizi çıktı hiç dert etmeyin zabaaahaa kadar burda olup onu sizler için hazırlıyoruz..

Aaaa sitede reklam yok!! Yok tabi hemen öyle ne reklamı dur bakalım.. Önce bir sistemimiz sorunsuz devam etsin, çok masrafımız olursa alırız 3 5 bişeyler, ama bunda da sizi bizden kaçıracak türde reklam almayız haaa onu kafanıza takmayın. Beni çok üzmez ve söz dinlerseniz sizlere söz sitemizin Android & IOS uygulamamızı bile yaparım.. (Valla yaparım ve yapacamda)

Site için son cümlelerim, aşk filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, korku filmleri, asya filmleri, animasyonlu filmler, çocuk filmleri, macera filmleri ve yüzlercesini burada bulacaksınız. yabancı dizi izlemek içinde doğru adrestesiniz, komple ayağınıza dünyaları seriyoruz.

En önemli uyulması gereken site kuralları; 1-) Sitede çekirdek, kabuklu yemiş yemek yasak.. 2-) Aileler içerik izlerken çocuklarınıza mukayet olun, sağda solda pistte koşuşturması yasak. 3-) Sitede film-dizi izlerken çiftlerin yakınlaşması yasaktır. (olan var olmayan var) 4-) Sıcak havalarda üstsüz film izlemek yasak. 5-) Sitemizi googul amcada aratıp girerseniz çok makbule geçer. 6-) Size telefondan mesaj atıp, bizim adımızı verip para isteyen dolandırıcılara lütfen istediğini verin, bizi ele güne rezil etmeyin çevresi, üyesi yok dedirtmeyin. 7-) Kadın üyelerimiz sinema salonunda makyaj yapmak yok efendim oje sürmek, yok rimelim aktı makyajımı tazeleyim falan filan yasaktır 8-) Komedi içerikleri izlerken lütfen ağzınızı yaya yaya gevşek gevşek gülmeyin..

Sinemia Copyright - En yeni ve son çıkan Filmleri izleyin. Güncel yabanci dizi ve film sitesi olan seafoodplus.info sizlere kesintisiz ve ücretsiz bir izleme olanağı sunar, bu sayede içerikleri türkçe dublaj ve türkçe altyazı seçenekleriyle p full hd kalitede izleyebilirsiniz. İsteyen yabancı dizi dahi izleyebilir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir