kültür kart başvuru / Konya Genç Kültür Kart başvuruları başladı I TIKLA, BAŞVUR

Kültür Kart Başvuru

kültür kart başvuru

Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle, Topluluğun kuruluşunun yılı olan yılında başlatılan Kültür Sanat Kart projesi, yılından itibaren Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart adını aldı. Bugüne kadar üniversiteliyi İKSV etkinlikleri ile buluşturan Kültür Sanat Kart, artık İstanbul Modern’de de geçerli olarak, her yıl üniversiteli ile buluşmaya devam edecek.

Proje ile öğrenimini Türkiye’de sürdüren yaş arası üniversite öğrencilerine, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde ve İstanbul Modern’e ziyarette kullanabilecekleri TL değerindeki Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart hediye ediliyor.

Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart sahibi öğrenciler, gerçekleştirilen İKSV etkinliklerine katılmanın yanı sıra sanatçı ve gruplarla tanışma olanağı yakalıyor, festival direktörleriyle buluşarak öne çıkan film, konser veya tiyatro oyunlarını bizzat kendilerinden dinliyor. Eczacıbaşı Kültür Sanat Kartlılar, kartlarını aynı zamanda İstanbul Modern Cafe, İstanbul Modern Mağaza’da indirim için kullanabilmenin yanı sıra, İKSV yayınları ve ürünlerini de indirimli alabiliyor.

yılında Eczacıbaşı Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı proje ile ulaşılan öğrenci sayısını artırma hedefiyle, yılında yayımlanan İşim Gücüm Budur Benim adlı kitabının gelirlerini bu projeye aktararak Kültür Sanat Kart hediye edilen öğrenci sayısını ikiye katladı. Bu kapsamında yılında Kültür Sanat Kart sahibi öğrenci sayısı ’den ’e çıktı.

Projenin bundan sonraki hedefleri arasında gençlerin hayatında kültür sanatın yerini artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirmeye devam etmek yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi için:
seafoodplus.info

#HayataSanatKat 
#KültürSanatKart 
#KulturSanatKart
#EczacıbaşıKültürSanatKart

GENÇ KÜLTÜR KART GENÇLERİMİZİN HİZMETİNDE..

GENÇ KÜLTÜR KART GENÇLERİMİZİN HİZMETİNDE..

Genç Kültür Kart Nedir?

Şehrimizde ikamet eden veya şehrimize eğitim amacıyla gelen Üniversite Öğrencilerimizin sosyal, kültürel, eğitsel ve sportif faaliyetlere katılımı ve ilgiyi arttırmak amacıyla hazırlanan bir sosyalleşme programıdır.

Şehrimizdeki üniversiteler de örgün eğitime aktif bir şekilde devam eden 25 yaşını aşmamış gençlerimiz; web sayfamızdan kayıt olarak sisteme giriş yapabileceklerdir.

Belediyemiz ile Konya Turizm Tanıtım ve Eğitim Vakfı (KOTEV) arasında imzalanan protokol çerçevesinde; gençlerimiz şehrimizde düzenlenecek olan sosyal sorumluluk projelerine katılım göstererek puanlar toplayacak ve bu puanları tiyatro, konser, spor, eğitim harcamalarında kullanabileceklerdir.

Genç Kültür Kart üyesi olan gençlerimiz, akıllı telefonlarına indirebilecekleri uygulama ile düzenlenecek olan kitap, online eğitim, spor üyelikleri gibi çekilişlere de katılım sağlayabileceklerdir.

Pandemi sürecinde gençlerimizin sosyal hayattan uzak kalması ve gençlerimiz arasında sosyal hayata dönük adaptasyon süreçlerinin gerekliliği nedeniyle imzalanan protokol çerçevesinde her ay belirli sayıda öğrenciye kültür, sanat, spor ve eğitim alanlarında kullanabilecekleri destekler gerçekleştirilecektir.

Aynı zamanda bu uygulama ile başta Belediyemizin iştirakleri olmak üzere sisteme dahil olan üye işyerlerinden dönemsel olarak da indirim hakkından faydalanabileceklerdir.

Başkan Altay: Genç Kültür Kart Proje Destek Programında 30 bin liraya kadar ayni destek sağlayacağız

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Genç Kültür Kart Proje Destek Programı başvurularının başladığını belirterek, "Kültür ve Sanat, Sağlıklı Yaşam ve Spor, Teknoloji ve Sosyal Medya, Çevre ve Sıfır Atık, Gönüllülük ve Kişisel Gelişim başlıklarında gerçekleştireceğiniz projelerinize 30 bin liraya kadar ayni destek sağlayacağız" dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin geçen yıla oranla daha geniş hale getirdiği Genç Kültür Kart Proje Destek Programı başvuruları başladı. Konya'da örgün olarak üniversite öğrenimine devam eden öğrencilere yönelik hizmetlerin sunulduğu Genç Kültür Kart Programına üye sayısının 49 bini geçtiğini kaydeden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Genç Kültür Kart Proje Destek Programımızla, sosyal sorumluluk faaliyetlerinde bulunan 41 gençlik grubuna, projelerini gerçekleştirmeleri için ayni destek sağladık. Aynı zamanda proje içerisinde görev almış genç arkadaşlarımızı maddi yönden destekledik" dedi.

"30 BİN LİRAYA KADAR AYNİ DESTEK SAĞLAYACAĞIZ"

Genç Kültür Kart Proje Destek Programı başvurularının başladığını müjdeleyen Başkan Altay, "Kültür ve Sanat, Sağlıklı Yaşam ve Spor, Teknoloji ve Sosyal Medya, Çevre ve Sıfır Atık, Gönüllülük ve Kişisel Gelişim başlıklarında gerçekleştireceğiniz projelerinize 30 bin liraya kadar ayni destek sağlayacağız. Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için "seafoodplus.info" adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Gençlerimiz yapacağımız bu çalışmayla sosyal sorumluluk programı oluşturarak; hem Konya'mızın katma değerine katkı sağlayacak hem de şehrimiz için geliştirilebilir ve sürdürülebilir programlar üretecek" ifadelerini kullandı.

Altay, gençler için yapılacak tüm çalışmaları gençlerle birlikte hayata geçirmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Başkan Altay: Genç Kültür Kart Proje Destek Programında 30 bin liraya kadar ayni destek sağlayacağız

Konya Genç Kültür Kart Nedir? Başvurusu Sorgulama ve Başvuru Formu; Konya Büyükşehir Belediyesi olarak pandemi süresince gençlerin sosyal hayattan uzak kalması ve gençlerin aralarında sosyal hayata dönük adaptasyon süreçlerinin hız kazanmasına yardımcı olmak amacıyla Konya Genç Kültür Kart projesi hayata geçirilmiştir.

Devlet Ödemeleri

Konya Genç Kültür Kart Nedir?

Konya Genç Kültür Kart Nedir ? ; Konya Büyük Şehir Belediyesi ve  Konya Turizm Tanıtım ve Eğitim Vakfı (KOTEV) arasında imzalanan protokol çerçevesinde ortaya çıkan öğrenciler için yapılmış bir sosyal sorumluluk projesidir. Konya&#;da ikamet eden veya eğitim amacıyla Konya&#;da bulunan  Üniversite Öğrencilerinin sosyal, kültürel, eğitsel ve sportif faaliyetlere katılımı ve ilgiyi arttırmak amacıyla hazırlanan bir sosyalleşme programıdır.

Konya Büyükşehir Belediyesi ile Konya Turizm Tanıtım ve Eğitim Vakfı (KOTEV) arasında imzalanan protokol çerçevesinde; kart başvurusu kabul olan gençler, düzenlenen sosyal sorumluluk projelerine katılarak puanlar toplayacak ve bu puanları konser, tiyatro, spor, eğitim gibi harcamalarında kullanabileceklerdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konya Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama ve Başvuru Formu Sosyal Yardım, Erzak Yardımı, Gıda Yardımı, Yardım Kolisi, Maddi Yardım

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Kartı Nasıl Alınır? Başvurusu Nasıl Yapılır? Kimlere Verilir? Şartları Nelerdir?

Konya Genç Kültür Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Konya Genç Kültür Kart Başvurusu Nasıl Yapılır ?; Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Genç Kültür Kart projesine kayıt olmak için seafoodplus.info linkine tıklayarak açılan sayfada çıkan başvuru formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Başvuru yapan öğrenciler için fiziki bir kart çıkarılmayacaktır. Son Başvuru tarihi 28 Şubat olarak belirlenmiştir.

Genç Kültür Kart üyesi olan öğrenciler, akıllı telefonlarına yükleyecekleri uygulama ile yapılacak olan kitap, online eğitim, spor üyelikleri gibi çekilişlere de katılım hakkı kazanabileceklerdir.

Yükleyecekleri bu uygulama ile başta Konya Büyükşehir Belediyesi katılımları olmak üzere sisteme dahil olan üye işyerlerinden dönemsel olarak da indirimlerden de faydalanabileceklerdir.

Konya Genç Kültür Kart Başvurusu Sorgulama

Konya Genç Kültür Kart Başvurusu Sorgulama; Konya Büyükşehir Belediyesi Genç Kültür Kart başvurunuzu yaptıktan sonra cep telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile her türlü işlemi sağlayabileceksiniz.

seafoodplus.info adresinden kayıt olduktan sonra, solda bulunan panelden &#;İWallet Cüzdanı Oluştur&#; paneline tıklayarak cüzdanınızı oluşturun. Daha sonra tarafınıza SMS yolu ile kart numaranız ve uygulama linki gönderilecektir.

Konya Genç Kültür Kart Başvuru Formu

Konya Genç Kültür Kart Başvuru Formu; Konya Büyükşehir Belediyesi Genç Kültür Kart başvurusunda bulunmak için seafoodplus.info linkinde bulunan başvurr formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu aşağıdaki gibidir.

Konya Genç Kültür Kart Başvuru Şartları Nelerdir?

Konya Genç Kültür Kart Başvuru Şartları Nelerdir? ; Konya Büyük Şehir Belediyesi ve  Konya Turizm Tanıtım ve Eğitim Vakfı (KOTEV) arasında imzalanan protokol sonrasında ortaya çıkan Konya Genç Kültür Kart Başvurusu yapmak için gerekli şartlar aşağıdaki gibidir.

• Konya ili sınırları içeresinde ikamet etmek
  • Konya&#;da bulunan üniversite programlarından birine örgün olarak devam etmek
  • 25 Yaşını aşmamış olmak

Konya Genç Kültür Kart Hibe Desteği

Gençlerin kültürel, sanatsal, eğitsel ve sportif alanlardaki fikirlerini destekleyecek, aynı zamanda fikirlerini gerçekleştirme noktasında hizmet sunmak amacı ile Konya Büyükşehir Belediyesi Tarafından ortaya çıkarılan Genç Kültür Kart Hibe Programı ile gençlerin birlikte yönetim tecrübeleri kazanmaları ve sorumluluk alma noktasında beceriler elde etmelerine zemin oluşturmak hedefindedir.

Genç Kültür Kart Hibe Destek Programı ile Konya&#;da örgün olarak üniversite öğrenimine devam eden yaş arası gençlerin fikirlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak amacı ile ₺ &#; ₺ arasında hibe desteği sağlanacaktır .

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir