mahalle yanarken saçını tararmış / Mecliste olay sözler: "Mahalle yanarken opu saçını tararmış" sözünü AKP'liler için değiştirdi

Mahalle Yanarken Saçını Tararmış

mahalle yanarken saçını tararmış

mahalle yanarken orospu saçını tararmış

• (bkz: rte nin fas tunus cezayir gezisi)

• seafoodplus.info&#x;eral/status/

• ses kayıtları, vıdeolar, hırsızlıklar, yolsuzluklar havada uçuşurken en yandaş medya bıle haber yaparken sözlüğe konser entrysı gıren yazarlar hakkında aklıma düşen atasözüdür. :)

• (bkz: 13 mayıs manisa maden ocağı patlaması)

(bkz: rte)

• tam olarak budur

• önyargılı atasözlerinden biri.
    belki çoktan 'u aradı, yakışıklı itfaiyecilerin gelmesini beklerken hazırlık yapıyor. mahallenin yangınını söndüren koçyiğitler elbet benim de yangınımı söndürür diye düşünüyor. nereden bilebilirsin ki?

• debe garantili atasözü. uygun başlığı bulunca yapıştırın.

• (bkz: köy yanar kahpe taranır)

• siyasi olayları ve politik gündemi normal herhangi bir türkiye cumhuriyeti vatandaşından daha çok takip etmeme rağmen, geçtiğimiz yıllarda tepemizde dönen politik skandallara, insan hakları ihlallerine (gezi dönemi dahil) daha çok tepki vermeme rağmen son iki gündür bir hayli karışan gündeme karşı yeterli tepkiyi verememem üzerine kendime atfettiğim cümle/deyiş. saçımı tarıyorum, sakalımı düzeltiyorum, yüzümü falan yıkıyorum. ne hâle geldik ya ?

• (bkz: milletvekili alınsaydı bunlar olmazdı)
    (bkz: 6 eylül yüksekova'da 14 askerin şehit olması)

• Mecliste olay sözler: "Mahalle yanarken opu saçını tararmış" sözünü AKP'liler için değiştirdi

TBMM'de Hükümet Programı üzerinde yapılan genel görüşmeler sırasında partisi adına söz alan MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, A     KP'nin hükümet programını eleştirirken ilginç bir deyim kullandı.

Hükümetin mevcut sorunları bir kenara bırakarak başkanlık dayatmasına girdiğini söyleyen MHP'li Akçay "Herkes yetki peşinde ama sorumluluığu paylaşan da yok. Siz mahalle yanarken, saç taramakla meşgulsünüz!" dedi.

MHP'li Akçay'ın "mahalle yanarken opu saçını tararmış" şeklindeki yaygın deyime yaptığı bu gönderme, genel kuruldaki az sayıdaki AKP'li vekilin dikkatini çekmedi ya da göndermeyi farketmedikleri için olacak ki tepki gösteren olmadı.

DEMOKRASİ KİŞİLERİN UYUMU DEĞİLDİR

AKP'nin mevcut sistem içinde uyum sorunu yaşandığını savunduğuna dikkat çeken Erkan Akçay "Demokrasilerde aranana şey uyum değildir. Uyum, diktatörlüklerde aranır.. Demokrasilerde ise tüm yetkililerin kurallar ve kanunlarla kendini bağlı hissetmesi ve buna göre hareket etmesi beklenir. Güçler ayrılığı da bu yüzden vardır" şeklinde konuştu. (Kaynak: abcgazetesi)

mahalle yanarken orospu saçını tararmış

umursamaz olmak. mahalleyi de şehri de dünyayı da çok ziklemiyorum, ben her şeyden güzelim en birinci benim demenin bir yoludur.
    Önemli olaylara gereken önemi vermek ve gerekeni yapmak yerine saçma salak işlerle uğraşan kişiler için yapılan bir yakıştırma.

Bazılarına bu benzetme ögesi az bile kalıyor, o ayrı.
    inhibitorler giderken Nasus'un soloda stack kasmasi olayinda kullanilabilecek en guzel cumledir.
    (bkz:league of legends)
    (bkz:Nasus)
    Saçma bir atasözlerinden biri.
    Adamın biri,kendisini etkileyen bir olay karşısında ilgisiz davranan arkadaşının bu rahat tavırlarını çekememiş.
    Sonra da bu sözü uydurmuş.

Bir düşününce hak vereceksiniz siz de.
    Mahalle yanarken orospunun ne yapmasını istersiniz diye bir anket bile yapilabilir.
    orospu olduğum kanısına vardığım söylem.
    bir gün mahallede yangın çıkmıştı bense istifimi bozmadan bilgisayar başında oturuyordum. annem geldi:
    -oğlum mahalle ayakta yangın var sen burada oturuyon!!
    --noldu anne?
    - yangın var dışarıda
    -- kaç kişi var dışarıda?
    - ohoo herkes dışarıda
    -- iyi o zaman bana gerek yok ilgilenir birisi

diyerek orospuluğa adım atmıştım o vakıt. hörmetler.
    tek sorun mahallenin yanışının, orospunun duş sonrasına denk gelmesi ile alakalıdır. şimdi heidegger'de varlık zamanı tartışacak adam değilim ama bu denk gelişler evreni evren yaptı ulan. orospunun saç taramasına denk gelmesi mi absürd? neyse şimdi geyiğe vakit yok.

umursamaz olabilir mi insan? dayanabilir mi bunca adaletsizliğe, bunca sömürüye, bunca ezilmeye? peki bunca şey yaşamasa, bilebilir mi direnmenin gerekliliğini?
    fatalist diyenin ecdadını gondiklerim ama, ortaçağ karanlığını yaşamayan insan giyotini bulabilir mi? bulamaz!

bizde en az orospumuz kadar saç tarar haldeyiz şimdi. içimiz kan ağlarken elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz. yumruğumuzu sıktığımızda, dişlerimizin arasından fışkıracak olan öfkemizle bileniyoruz.

o orospunun saçını bahar güneşinde, küçük balkonunda, mahallede açan çiçeklere karşı tarayacağı günlere içiyorum! vicdanı orospu olmuş insanımsılara inat, mahallenin en güzel orospsuna içiyorum!

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir