cbr 250 cc repsol / HONDA CBRR () Parts and Technical Specifications - Webike Japan

Cbr 250 Cc Repsol

cbr 250 cc repsol

CBR R Honda CBR R Tanıtımı

Honda CBR R

Yeni CBR R, cc motor hacimli motosikletlerin dinamizmini, CBR motosikletlerinin kalitesi, kullanışlılığı ve çarpıcı derecede çok yönlülüğe sahip yüksek performansıyla birleştiriyor. Sonuç; her sürüşü bir zevk haline getirmenin ve heyecan yaratmanın yanı sıra her görevi de yerine getirebilen bir motosiklet 

Yıllar geçtikçe, farklı motor hacimlerine sahip olan CBR motosikletleri; sportif motosikletin nasıl bir performans sergilemesi ve hissettirmesi gerektiğini gösterdi. Supersport bir motosikletin dinamikliğini çok yönlülük ve ulaşılabilirlik ile birleştirdi. Yeni CBR R; usta sürücülerin performans, yeni başlayanların ise sürüş güvenliği ve kullanım kolaylığı taleplerini rahatlıkla karşılayabilmek için yaratıldı.  

Motosiklet tutkunları hafif ve küçük hacimli motosikletlerin düşük maliyet, yakıt verimliliği ve yol tutuşundan taviz vermeden, çekici stiliyle sürüş heyecanını doyasıya yaşamak isterler. CBR R tüm bu istekleri karşılamak için hem görünüşü hem de sunduğu sürüş heyecanıyla büyük hacimli motosikletlerle rekabet edebilir. 

Tasarımında açık bir şekilde hissedilen Supersports esintisi ile keskin hatlı grenaj, motosikletin ön bölümünden arka bölüme kadar devam eder. 

CBR R'ın daha kısa boydaki sürücülerin bile rahatlıkla ayaklarını yere koyabilmesine olanak sağlayan mm düşük sele yüksekliği ile sürücülerin kendini her an rahat hissetmesini sağlayarak sürücünün güveninin artırır, trafik sıkışıklığından ve diğer çevresel koşullardan kolayca sıyrılabilmesini sağlar. 

CBR R'nin çok yönlü ergonomisi sürücünün ilk bakışta ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri gösteren çok fonksiyonlu dijital göstergeler ile vurgulanmıştır. Hız, motor devri, motor harareti, yakıt seviyesi, zaman ve kilometre ölçer rahatlıkla görülebilmektedir. 

Yeni CBR R'nin kalbi tümüyle yeni olan tek silindirli sıvı soğutmalı motorudur. 4 subaplı DOHC özellikleri ile bu yeni motor, tork üzerinde sürekli bir odak oluşturarak geliştirilmiştir. İç sürtünmeyi en aza indirgeyerek, hem performansı hem de hareketli parçaların sayısı en az sayıda tutulduğu için sıra dışı yakıt ekonomisini arttırmaktadır. devirde PS maksimum gücü, düşük devirlerde ürettiği yüksek tork ile sürüş performansını belirgin şekilde iyileştirmektedir. 

CBR ailesindeki tüm modellerde olduğu gibi, CBR R da esnek güç üretimi ve mükemmel yakıt ekonomisi için Honda'nın geliştirmiş olduğu PGM-FI yakıt enjeksiyon sistemini kullanır. Silindire sürekli ideal yakıt-hava karışımının sağlanması için Elektronik Kontrol Ünitesi motosikletin elektronik ateşlemesi ile birlikte çalışır. Sonuç ise her şeye sahip bir motor. Bakımı kolaylaştırmak amacıyla, CBR R, bakım masraflarını daha da azaltan harici bir filtre ile donatılmıştır. 

Teknik Özellikler

Motor TipiSıvı soğutmalı, 4-zamanlı, 4 sübaplı, DOHC, sıralı tek silindirli
Emisyon Standardı
Motor Hacmi (cc) cc
Silindir çapı x strok (mm)76 mm x 55 mm
Sıkıştırma Oranı10,7 : 1
Yakıt SistemiPGM-FI Elektronik Yakıt Enjeksiyon Sistemi
Maks. Güç (kW @ dev/dak)20,2 (27,5 PS) @ dev/dak
Maks. Tork (Nm @ dev/dak)23 @ dev/dak
AteşlemeBilgisayar kontrollü, dijital transistörlü, elektronik avanslı
ÇalıştırmaElektrikli
Şanzıman6 vites
Güç AktarımıO-ring zincirli
Ön Süspansiyon
Arka Süspansiyon
Ön Fren
Arka Fren
Boyutlar (UxGxY) (mm) mm x mm x mm
Tekerlekler arası mesafe (mm) mm
Sele yüksekliği (mm) mm
Yerden açıklık (mm) mm
Ön Lastik Ölçüleri
Arka Lastik Ölçüleri
Yakıt kapasitesi (lt)13 lt. (yedek dahil)
Ağırlık (kg) kg.
Baba tapa gaz. 2 kişi uzun yol aşağısına sadece benzin almak için indim.

Ömer

tamamen şehir içi motot yuksek devirdr kullanilmistir

fırat

istanbul ankara iki kişi kg :D motorla birlikte kg bi ara basa basa tabi boluyu ile çıkabildik :D dönerkende aekadan bir bmw geldi ile giderken çekil keranır diye sellektor yapıyor yıkıldığım andır :D gazı % açık gidip eldik ben 6 litre yakarız diyordum yola çıkmadan 4,7 geçmedi

Gökhan ALBAYRAK

sakin kullanım depo her seferinde aynı pompadan fullendi

CBRR

50 tl lik benzinle km yaptım. 90 — km arası

Ahmet Kayalı

gerçekten güzel bi motor yeni aldım baya memnunum bastınmı gidiyo hiç tekletmiyo ıh mıh dedirtmiyo açtıgın an cayır cayır gidiyo sesi devir yükseldiginde gayet iyi. gayette az yakıyo ayda 1 benzin alıyorum lira civarında fulluyorum bazen 25 günde seafoodplus.info güzel 70 lirayla km yapıseafoodplus.infoan daha az km yapar :D.. tekerinize taş degmesin

yusufncetin

ege-akdeniz turu bol gazlamalı, toplam yol km

rüşt

yakıta dikkat etmeden artçılı trafikli tapa gaz gitmeden

Kırmızı cbr r

depoyu fulleyip tam km gazladıktan sonra 4 litreyi zorla doldurdum, yaz günü uzun yolda, tapa gaz gitmedim, ancak şehir içinde tam depo ayda kısa mesafe için toplamda km gidemedim. Ayda bir benzin alıyorum motora sabah 3 akşam 3 km lik yol.. sadec ev iş arası kullanıyorum arada bir bir yerlere giderken kullanıyorum, değerler bunlar şehir içinde işe gitgel tam depo km zar zor, uzun yol LT km de

ecarpar

Yarı şehir içi yarı uzun yol. Biraz basılmıştır :)

Mako

Artçılı, devir aralığında uzun yolda Km. ortalaması

Çetinel

Her seferinde depoyu dolduruyorum (13 LT), km'yi sıfırlıyorum, sürekli hızla hunharca kullanıyorum, ortalama km gidiyor. Bu hesapla 3,7lt/ km sonuç çıkıyor.

Deniz Kocaboğa

ist-darlık hız /km virajlarda yuksek devirli kullanim

Timcbr

55 liraya fulluyorum km bazen km yapiyorum yokus isiklar otoban gibi karma suruyorum benzin lira iken bu hesabim ona gore yapin hesap motoru olanlar instagramdan erol kutluhan beni bulun istanbuldan bulusmalara katilin

Erol kutluhan

İstanbul-Antalya arası. Yağış harici dip gaz sürekli.

Oğuzhan

gayet hesaplı. bir pcx kullanmıyorsan 3lt nin altına düşmen mümkün değil. kiloluyum () artçı da aldığımda ü buluyor.

Fyyz

Ortalama 3,55 litre. Çok zorlarsan malsimum Litre

Yeni Kasa Cbr-

uzun yolda yol durumuna göre vites tapa gaz gittim. biliyorsunuz hava sıcaklığı da önemli. 0 derece civarındaydı. max 5 derece.

SATO

km/h arası . km dir kullanıyorum hiç litre yaktıramadım enteresan.

akfakfakf

Herşey iyi güze hoş

Repsoll

Şehir içi şehir dışı karışık ı pek aşmadan genelde arası aralarda a hızlanarak yaptığım yakıt sarfiyatım.

cbrHATAY

Toplam litre: / Toplam km / Toplam yakıt tutarı:1, ₺ "genel tüketim km/lt" "genel tüketim km/TL"

mrhsln

km honda cbr gider mi??

Honda Hastasi

Sürekli artçılı, depo ve sırt çantasıseafoodplus.info km. lik turda km. si uzun yol ve km. arası hız, km.şehir içi ve kısa şehir turu verisi sonuçları.

Çetinel

40 liralık benzinle km yol yaptım. agresif kullanmadığım için olabilir

Ahmet ÇİÇEK

Yorumlar gerçekten komik. Adam litre yakmış. Sen motor sürme sana motor fazla git bisiklet sür en hesaplısı o olur. Böyle ahmaklara motor vermemeliler.

Hasan

İpone % sentetik 10w motor yağı ile Yalova'dan Anamur'a genellikle devir arası uzun yol kullanımı ile elde edilen tüketimdir.

Jimi_Hendrix

Yorumları okuyorum da ALay etmek için yorum yapanlar var kr litresi 15TL aldım km gitti diyor cc makine alıp hangi ahmak CUP MOTOR gibi kullanırki 70 i geçmedim diye yazmış Rampa aşağıda boşa alıp kontağı kaparak yapabilmiş :)))) GÜZEL KARDEŞİM NİYE KENDİNE ve MOTORA EZİYET EDİYORSUN cc LER BİLE LİTRE YAKTIĞI ŞU ÜLKEDE cc ye yaptırmak Motoru sağır etmektir seafoodplus.info 50ile gitmek Krank kolunu yamar Motor devir çevirmek istiyor Dişli en küçükte Küt küt küt lüt o şanzumandan gelen ses Motoru mahfediyor Devir çeviremediği için Yakmıyor SAĞIR motor bile Açılır da böyle Yüksek vites düşük hız kullanılan motor KRANG yammuşsa sonra istesende ün üstüne çıkamaz SAKIN BÖYLE ŞEYLER DENEMYİN

cc ye 99cc niyetine binen adam :)))

km 15 liraya geldi. 75 80 km hizlarla 4 5 seafoodplus.infoerde sehir icine girmeden yol yaptim. Ortamala deger bu. Kursunsuz 97 shell nitro yakit litresi .

Memocbr

Kuryeyim tamamen şehir içi lt ile km yaptım

İsmail

km uzun seafoodplus.info yaksın diye hiç uğraşmadım.

aaaaa

km/h aralığında uzun yolda

wurtz

Normal kullanım

umitokten

şehir dışı km yol yaptım bunun yaklaşık bi 5 km si şehir içidir.şehir içinde sert kullanırım ama uzun yolda ortalama 90 km hızla 2 kişi ( kg toplam ağırlımız) lira yaktı.güncel fiyatla bölersek 15 kuruş yapıyor km de

g4lifes

model. Şehir içi kullanım de motor

adanalı

arasi gel git ani hizlanmalar

Memoocbr

motosikletim model. Şehiriçinde yaktım bu kadarı.

cevat01

ortalama agresif karışık

yolcuabbas

Şehir içi normal kullanım

mertcbr

arasi kullanim

Memoocbr

dipgaz gördüğüm değer

Virajcı

kimi zaman bin devirle gittim kimi zaman da dip gaz yaptıseafoodplus.infoç bir zaman az yakayım diye çok kasmadıseafoodplus.info yarısından çoğunda iki kişiydik.

Melih feyizoğlu

normai kullanım

mg

Enes YILDIRIM

gtmkn26

Normal kullanım.

Fatih COŞKUN

fikriemre

can orhan

Ful dip gaz devir

Nakrüg

şehir içi kullanım

DemaN

d/d civarı kullanınca oluyor

Mgalbay

Full gazlı enfazla bu kadar yakar

levent

r km'de harcadığı litrelerin son 6 sının ortalaması.

Burak

salih kaplan

Orhan KÜÇÜK

Engin

[email protected]

az yaksın diye uğraşmadım canım istedikçe gazladım ve devirlendirdim, maşallah cbr r ıma, iyik r25 almamışım,

gökmen tuglu

düşük devirde fır fır gidemiyorum valla e haliyle ortalama falan oluyo ki gayet iyi aslında sakin kullanımla eminim 4ün altına iner

murat batum

Prens

Bu 3litre falan yazanlar gaza hiç dokunmuyor mu anlayamadım.. :)

SertaN

Eray

sürekli böyle anlamadım 20 lira ile 90 km

ÇAKIR

motorum daha rodaj süresinin ilk km sindeki harcamam bu şekilde oldu. merakımdan kontrol ettim.

[email protected]

biraz fazla gibi geldi. km de 40tl/

gökhan

kamandes

Erdem Bey

Şehir içi agresif kullanım

Berkan Akyürek

berkay koca

istanbuldan bilecige giderken ölçtüm km hız ile km hız arası litre yaktı.

seafoodplus.info

Aralıklık son sürat kullanımda.

Berkan Akyürek

insan gibi kullanirsan bedavaya gezersin

Fatih Aytekin

çok iiyii

mehmet

emre kılıç

Salih

ortalama 4 litre bende

ncolak

90 -- arası uzun yol km 75 tl aynı yol aynı yolll tl

sadık

Toplam km yolu yaklasık 11 litre yakıt ile katettim. Çoğunlukla arasında seyrettim. birkaç defa nispeten yüksek hızlara cıktım ().

DOGAN K.

cvg

prens

Şehir içi devir geçmedim günlük 15 kmlik yolda 5 ışıkta dur kalk uzun yolda 3,20 lt gördüm

Yusuf

doğrusu bu

Sato

emre

gaza fazla asılınca 4 litreyi geçiyor

hasan ozan

şehir içi yüksek devir kullanım genelde km 8 litre yakıt :(

Eskişehir

Mert Töre

suat ataş

CBR

Mert B

2 littre ile 55 60 km arası sakin kullanımda

Ömer farukkk

uzun yolda km/h hızlarda ortalama değer budur şehir içi ölçmedim

mehmet

sakin bir sürüştü

Kaan Mert

hakan yılmaz

emrah

ile devir arası gidince tek kişi tapa gaz

Sertacr88

şehir içi maximum 25 krş yakıyor

Fatih Çağlayan

cbrr

kaanmert

km ile km arasındaki hızlarda kullanıldığı zaman

M.Çakıcı

(Düzeltmedir!) km. yi 12,7lt. gibi bir yakıtla katettim.

Erkan Dede

km. yi 12,7 gibi bir yakıtla katettim.

Erkan Dede

Rodaj döneminde km lik mesafede km ile gidildiği zaman

M.Çakıcı

Rodaj döneminde km lik yolda km ile gidildiği zaman

M.Çakıcı

Muhammet Çakıcı

iki kişi km gittik 19 tl yaktı

kerem yilmaz

bselman

4

Cüneyt

tugfox

GAZ AÇARSANIZ RAHATLIKLA YAKIYOR FAKAT PERFORMANS ÇOK KEYİF VERİCİ

BASRİ

2

23

2

güzel

mert

MUSTAFA CENKEREN

yakıt verileri kesinlikle doğru bu hafta km yol yaptım 41 tl benzin aldı yani falan yaktı yerine göre km hızla çoğunlukla aynı yolda ve şartlarda innazuma 4 lt yaktı arkadaşımın motoru hem az yakıyo hem de çok kaçıyor

[email protected]

kmde olan motorumla şuana kadarki bütün kullanım ortalamamdır

Süleyman Eser

SELÇUK DURMUŞ

3

istanbul içi

ozan

4

biraz agresif kullanımlı

semih

istanbul-adapazarı basarak

utku

4

Uğurcan

5

ömer

2

şehir dışı

sabo

şehiriçi

mirap

şehirdışı

rere

ali sönmez

ali sönmez

İstanbul şehiriçi

Sercan

sercan aykut

inanc

şehir içi şehir dışı karışık. devri geçmeden

salih

Mehmet

Mehmet

CBR

Şehrin yeni tarzı

Her detayında Neo Sports Café konseptinin minimalistliğini ve Honda mühendisliğini hissettiren CBR, Euro 5 uyumlu motoruyla daha çevreci şekilde yeniden yollarda.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Her ortamda fark edilmenizi sağlayacak kadar tarz hem de şehir sürüşlerine heyecan katacak kadar güçlü ve performanslı.

Neo Sports Cafe Tarzı

Honda’nın naked motosiklet meraklıları için geliştirdiği Neo Sports Cafe tarzı, retro tasarım öğeleri ile modern çizgileri ve teknolojileri bir araya getirir.

Yeni Başlayanlar İçin İdeal Performans

Özellikle motosiklete yeni başlayan kullanıcıların ihtiyaç duyduğu performansı, cc’lik motoru ile kW güç üreterek karşılar.

Showa SFF-BP USD Amortisörler

Üstün yol tutuşu için Showa tarafından geliştirilen SFF-BP amortisörler, CBR’ın hafif alüminyum jantları ve radyal lasikleriyle birlikte yoldan kaliteli ve net bir geri bildirimi almanızı sağlar.

Çevreci Motor

CBR’ın yenilenen cc motoru, sadece Euro 5 uyumu ile değil, km'de ortalama 3L gibi düşük yakıt tüketimi ile de çevre dostudur.

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Sürüş keyfinizi yükseltecek donanımlar.

• LCD Gösterge Paneli

DETAY
  • ABS

DETAY
  • LED Aydınlatma

DETAY
  • Yardımcı Kayar Kavrama

DETAY

TEKNİK ÖZELLİKLER

27,6 hp

20,3 kw @ d/d

Tüm Özellikler

İDEAL SÜRÜŞ POZİSYONU

• cm - Kadın Örneği
  • cm - Erkek Örneği
  • cm - Erkek Örneği
cm - Kadın Örneği

mm sele yüksekliğiyle sayesinde boyunuz ne kadar olursa olsun konforlu bir sürüş pozisyonuna sahip olacaksınız.

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Siyah - Mat Gunpowder Black Metallic (NH M)

Mavi - Mat Pearl Agile Blue (PB P)

Kırmızı - Candy Chromosphere Red (R C)

Tüm Aksesuarlar

HONDA KAPÜŞONLU SWEATSHIRT

DETAYLI İNCELE

HONDA T-SHIRT

DETAYLI İNCELE

HONDA SWEATSHIRT

DETAYLI İNCELE

Sıkça Sorulan Sorular

Honda CBR Başlangıç Motosikleti İçin Uygun mu?

Honda CBR, motosiklete yeni başlayan kullanıcılar için ideal bir motosiklettir. Düşük yakıt tüketimi, yüksek beygir gücü ve ideal çekiş kuvvetine sahiptir. Ayrıca yüksek cc’li manuel motosikletleri kullanmak isteyenler için 6 ileri manuel vitesi ile başlangıç açısından rahat bir kullanım sunar. Böylece daha yüksek motor hacmine sahip motosikletlere geçmeden önce ihtiyaç duyulan tecrübe edinilebilir.

Honda CBR'ın Sele Yüksekliği Ne Kadar?

Honda CBR, milimetre sele yüksekliğine sahiptir ve bu yükseklik, sürücülerin rahatça durup ayağa kalkabileceği şekilde ideal seviyededir. Ayrıca bu pratik tasarımı sayesinde kilogramlık ağırlığı da kolayca kontrol edilebilir.

Honda CBR'ın Rodaj Süresi Ne Kadar?

CBR’ın rodaj süresi, ilk kilometredir. Motosikletin bu süre içerisinde aniden kalkış yapmaması ya da hızlı vites düşüşleri gerçekleştirmemesi önemlidir. Buna ek olarak rodaj süresinde diğer agresif sürüş tekniklerinden uzak durulması da önerilir. 

Honda CBR, spor motosikletlerden esintiler taşıyan ve retro tasarım ögelerine sahip olan naked bir motosiklettir. Ancak klasik naked tasarımlarının aksine önden daha az rüzgar alır. Kısacası Honda mühendislerinin tüm hünerlerini sergiledikleri oldukça özel bir tasarıma sahiptir.

Honda CBR İçin Hangi Aksesuarlar Alınır?

CBRR için Honda Yetkili Bayileri tarafından sunulan aksesuarlar dışında herhangi bir aksesuar kullanılmaması özellikle önerilir. CBRR'ın yüksek performansı sebebiyle Honda tarafından onaylanmamış aksesuarlar, motosikletin dengesini bozup ömrünü kısaltabildiği gibi sürüş güvenliğini de tehlikeye atabilir. CBR modelimiz için sunduğumuz aksesuarlara buradan ulaşabilirsiniz. 

CBR'ın maksimum gücü ne kadar?

CBR’'ın tek silindirli ve 4 valfli DOHC motoru, dd’da 20,3 kW güç ve dd’da 23,4 Nm tork üretmektedir.

CBR'ın yakıt tüketimi ne kadar?

Euro 5 uyumlu motoruyla daha çevreci olan CBR’ın yakıt tüketimi, kullanıcının fiziksel özelliklerine ve kullanım şartlarına göre değişmektedir. İdeal şartlar altında km’de ortalama 3 litre tüketim seviyesi yakalanabilir.

CBR'ın maksimum hızı ne kadar?

Kullanıcının fiziksel özelliklerine ve hava/yol şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Uygun koşullarda km/s üzerine çıkabilmektedir. Honda olarak güvenlik konusuna özen göstermekteyiz. Dolayısıyla motor gücü ne kadar olursa olsun hız kurallarına uymanızı ve yüksek hızlara sadece pist gibi trafiğe kapalı ve performanslı kullanım için özel olarak tasarlanmış alanları tavsiye ediyoruz.

CBR ile uzun yol yapılır mı?

Sürüş keyfini en üst seviyeye taşımayı amaçlayan CBR ile uzun yol yapılabilir ancak genel olarak şehir içi kullanım için tasarlanmış bir modeldir. Naked segment motosikletlerin yapıları gereği rüzgar korumaları sınırlıdır. Uzun yolculuklarınız için touring segmentinde yer alan modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Cbr () km/h görebilirmi

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: bursagsli

g&#;rmesi i&#;in motorun canını okuması lazım zaten g&#;rse bile motoru eline alır
    Dişli ile oynarsa g&#;r&#;r ama rampada motor zorlanır
    hayır..
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: W1L3D

seafoodplus.info adamlar cbr ile km g&#;r&#;yor cbr ilemi g&#;rm&#;cek şaka bir yana g&#;rm&#;yor arkadaşlar boşuna altını &#;st&#;n&#; araştırmayın motor tamircisi olarak cok denedim cok y&#;klendim. g&#;receği en fazla hız ben g&#;rd&#;m. ama dijital ile oynarsam de g&#;sterebilirim size

şahsen hi&#; bir tarafıyla oynanmamış cbr ile g&#;rd&#;m ben. &#;atalca yolunca ki hissedilir r&#;zgar vardı ve motorun &#;st&#;ne yatmamıştım. redline'da vites atarak - g&#;rmek m&#;mk&#;n.

fakat g&#;r&#;yor diye hızı demem ben şahsen her g&#;n otoyolda gidip geliyorum okula, "rahat bir şekilde" &#;ıktığı hız bana kalırsa veya diyelim bundan sonrası motoru zorluyor sanki 1 vites daha olsa da atsam diyor motor.

• Teğmen
    Tek silindir ve cc olması nedeniyle beygir g&#;c&#; &#;ok az dolayısıyla i biraz zorlar ama ge&#;emez diye d&#;ş&#;n&#;yorum Hyosung GTR beygir ve top speed km/s yani sen d&#;ş&#;n honda CBR nin 20 k&#;s&#;r beygir olduğunu unutma.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: @Oxit@

Tek silindir ve cc olması nedeniyle beygir g&#;c&#; &#;ok az dolayısıyla i biraz zorlar ama ge&#;emez diye d&#;ş&#;n&#;yorum Hyosung GTR beygir ve top speed km/s yani sen d&#;ş&#;n honda CBR nin 20 k&#;s&#;r beygir olduğunu unutma.
    Tepe noktası olarak g&#;rebilir ama s&#;rekli seyir halinde yapamaz
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: hachiko

Tepe noktası olarak g&#;rebilir ama s&#;rekli seyir halinde yapamaz

Alıntıları Göster
    Dişlilerde gerekli değişiklik yapıldığı taktirde motor 1hp olsa bile eğimli yolda istediğiniz hızı g&#;rebilirsiniz.
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: Arranger.

Dişlilerde gerekli değişiklik yapıldığı taktirde motor 1hp olsa bile eğimli yolda istediğiniz hızı g&#;rebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Uzay boslugundan at gene olmaz
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: duma

Ben g&#;rd&#;m t&#;nel de.
    Ama &#;ok zorlamadan.
    Konu ile alakasız olucak ama yazmak istiyorum. %90'ı araba kullanmayı bilmeyenlerle dolu bir &#;lkede motorla o hıza &#;akmamanı tavsiye ederim. Hız tutkunu bir arkadaşımı ge&#;en sene bu şekilde kaybetmiştim, ayna kullanmayan bir trafik canavarı &#;n&#;ne kırıp bariyerlere sıkıştırmıştı, kazadan sonra v&#;cudu par&#;aya ayrıldı. B&#;yle bir şeyi yazmak istemezdim ama l&#;tfen bilin&#;li olun ve dikkat edin. T&#;rkiye'de emin ol 10 kişiden 'u araba kullanmayı bilmiyor. Deli gibi şerit değiştiriyorlar,dikiz aynası kullanmıyorlar,yol vermiyorlar vs Yollarımızda trafik kuralının zerresi yok burada yollar &#;ok tehlikeli. Benimde motorum vardı o olayın hemen arkasına sattım ve t&#;vbe ettim. Bana kalırsa motoru hi&#; almayın derim ama motordan vazge&#;emiyorsan hi&#; değilse hızdan vazge&#;. Aman diyorum heleki kamyon-minib&#;s veya tır olan dar yola girip sollama yapmaya kalkışma.

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: ekostros

Konu ile alakasız olucak ama yazmak istiyorum. %90'ı araba kullanmayı bilmeyenlerle dolu bir &#;lkede motorla o hıza &#;akmamanı tavsiye ederim. Hız tutkunu bir arkadaşımı ge&#;en sene bu şekilde kaybetmiştim, ayna kullanmayan bir trafik canavarı &#;n&#;ne kırıp bariyerlere sıkıştırmıştı, kazadan sonra v&#;cudu par&#;aya ayrıldı. B&#;yle bir şeyi yazmak istemezdim ama l&#;tfen bilin&#;li olun ve dikkat edin. T&#;rkiye'de emin ol 10 kişiden 'u araba kullanmayı bilmiyor. Deli gibi şerit değiştiriyorlar,dikiz aynası kullanmıyorlar,yol vermiyorlar vs Yollarımızda trafik kuralının zerresi yok burada yollar &#;ok tehlikeli. Benimde motorum vardı o olayın hemen arkasına sattım ve t&#;vbe ettim. Bana kalırsa motoru hi&#; almayın derim ama motordan vazge&#;emiyorsan hi&#; değilse hızdan vazge&#;. Aman diyorum heleki kamyon-minib&#;s veya tır olan dar yola girip sollama yapmaya kalkışma.

Alıntıları Göster
    bu arada honda cbrlerin ibreleri doğruda g&#;stermiyor arkadaşlar :D yamaha ybr esd motorla cbr yan yana giderken sordum elemana ka&#; g&#;r&#;yosun dedi benimki 96 'da

• Yarbay

Orijinalden alıntı: W1L3D

bu arada honda cbrlerin ibreleri doğruda g&#;stermiyor arkadaşlar :D yamaha ybr esd motorla cbr yan yana giderken sordum elemana ka&#; g&#;r&#;yosun dedi benimki 96 'da

Doğrusunu gps bilir.
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: seafoodplus.infoller

Arkadaşım e5 maltepe gidiş yolundaki hafif eğimli yerde g&#;rd&#;ğ&#;n&#; s&#;yledi ama 1 kere

Alıntıları Göster
    Yapar, bir tane şundan bağladık mı tamamdır:

seafoodplus.info?v=KPtsLPMTVnY

Şaka tabii. G&#;rmez, g&#;rmesin de zaten. Şehirler arası yolda hız limiti km/saat. Eh, motor da bunu yapabiliyorsa

• Teğmen
    3 Mesaj
  • Yüzbaşı
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir