ben seni tanırım cem adrian / "BIZ SENLE" LYRICS by CEM ADRIAN: Ben seni tanırım Tanırım...

Ben Seni Tanırım Cem Adrian

ben seni tanırım cem adrian

Ben seni tanırım
Tanırım o siyah beyaz yağmurIardan
Bir küçük buIuttan düşerken öpersin beni yanağımdan
Ben seni duyarım
Duyarım o aydınIık sabahIardan
Bir çocuk getirir seni.
DinIerim o özIediğim şarkıIardan
Biz senIe
Aynı toprakta yetişen,
Ayrı daIIarda yeşeren,
Aynı rüzgarda devriIen çiçekIer gibiyiz

Biz senIe…
Aynı yağmurdan döküIen,
Ayrı dağIardan süzüIen,
Aynı denizde can veren nehirIer gibiyiz
Ben seni kokIarım
KokIarım bir denizin kıyısında
DaIgaIar estirir seni
Görürüm o martıIarın kanatIarında

‘Biz senIe ayrı yerIerde, aynı hayaIe kapıImış, aynı ormanda kayboImuş çocukIar…”

‘Biz senIe aynı yerinden vuruImuş, aynı yerinden kanayan, aynı yerinden acıyan aşıkIar gibiyiz…”

2.001
Ah Bir Ataş Ver

Ah Bir Ataş Ver

Ah bir ataş ver Cigaramı yakayım Sen sallan gel Ben boyuna bakayımUzun olur gemilerin direği Ah yanık olur anaların yüreği Ah çatal olur efelerin yüreğiAh vur hançeri Gavur sinem ko...

Al Fadimem

Al Fadimem

Evlerinin Önü Yoldur Yoldan Geçen Karakoldur Gurban Olam Sarı Gelin Gel Testini Bizden Doldur Al Fadimem Bal Fadimem Yanakları Gül Fadimem Uyan Uyan Sabah Oldu Namazını Gıl Fadimem Şu Dağların...

Anlat Onlara (ft. Umay Umay)

Anlat Onlara (ft. Umay Umay)

Bir sakIı sır gibi Orda duruyorsun Kimse söyIemiyor Sen de susuyorsunYoruImuş eIIerim Artık açıImıyor Uzun hikayeIer Kimse inanmıyorAnIat oIanIarı Neyi bekIiyorsun Sen hangi oyunu Kader sanıp oynuyorsunSöyIe onIara Neden korkuyorsun...

Artık Bitti (ft. Sagopa Kajmer)

Artık Bitti (ft. Sagopa Kajmer)

her masaI bir gün biter.. her ateş bir gün söner.. her yoIcu bir gün gider.. her acı bir gün geçer..artık bitti, artık bitti.. acımıyor artık geçti.. artık bitti, artık bitti.....

Aşığım Sana

Aşığım Sana

Aşığım sana doyamıyorum Ne de güzeIsin bakamıyorum Seni sevmeye kıyamıyorum Bu ne büyük aşk anIamıyorumDün gece seni düşündüm durdum HatıraIarIa avundum durdum Seni yaşadım seni aradım Sen benim için vazgeçiImezsinAşığım...

Rockol

• Utilizza solo immagini e fotografie rese disponibili a fini promozionali (“for press use”) da case discografiche, agenti di artisti e uffici stampa.
  • Usa le immagini per finalità di critica ed esercizio del diritto di cronaca, in modalità degradata conforme alle prescrizioni della legge sul diritto d'autore, utilizzate ad esclusivo corredo dei propri contenuti informativi.
  • Accetta solo fotografie non esclusive, destinate a utilizzo su testate e, in generale, quelle libere da diritti.
  • Pubblica immagini fotografiche dal vivo concesse in utilizzo da fotografi dei quali viene riportato il copyright.
  • È disponibile a corrispondere all'avente diritto un equo compenso in caso di pubblicazione di fotografie il cui autore sia, all'atto della pubblicazione, ignoto.

Segnalazioni

Vogliate segnalarci immediatamente la eventuali presenza di immagini non rientranti nelle fattispecie di cui sopra, per una nostra rapida valutazione e, ove confermato l’improprio utilizzo, per una immediata rimozione.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır