çikita muz sözleri kim yazdı / ajdar anik çikita muz sözleri

Çikita Muz Sözleri Kim Yazdı

çikita muz sözleri kim yazdı

kaynağı değiştir]

Şarkılar

Kaynakça[değiştir

Cikita Muz
Ajdar Lyrics

Can Timuçin

Sayın starım, sanat eserlerine bir anne şefkati ile yaklaşıp, Bir baba gibi koruduğun ve bizlere aktardığın,umut yeşerttiğin için tüm dünya vatandaşları adına çok teşekkür ediyorum. En zor günlerimizde, en umutsuz günlerimizde bile şaheserlerin bizlere umut depoluyor. Yeri geldiğinde hayatımızın aşkını bulduğumuzu sanıp ‘’ Benim için hayat sende al sana mikrofon,kon’’ diyip o kişiyi kalbimizdeki orjin noktasına koyarken yeri geldiğinde sevgimizi hak etmediklerinde ‘’Beni zora sokma alırım senden sonra tüm yetkimi’’ argümanı ile yaklaşıp negatif enerjiyi pozitif enerjiye çeviriyoruz ve havada kalan bir taş gibi hızlıca yerin dibine gömebiliyoruz. Diğer bir hususta hastalandığımız zaman şifanın çikita muzda, nane'de olduğunu belirtip bir doktor edasıyla reçetemizi yazıyorsun. Kısacası demek istediğim her gün aslında bizlere seni anımsatıyor starım, her güne anlam katan senin şaheserlerin, iyi ki varsın starım.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir