lefke avrupa üniversitesi harita / ‪Gül Kahveci‬ - ‪Google Scholar‬

Lefke Avrupa Üniversitesi Harita

lefke avrupa üniversitesi harita

Lefke avrupa Üniversitesi, Eyyübiye, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Eyyübiye şehrinde Lefke avrupa Üniversitesi konumuna Toplu Taşıma

Eyyübiye, Türkiye'deki Lefke avrupa Üniversitesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Lefke avrupa Üniversitesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Lefke avrupa Üniversitesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Lefke avrupa Üniversitesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Türkiye Gençlik Vakfı; Cengiz Topel; Topçu Meydanı; Müftülük; Aktarma Merkezi (T1); Rabia Meydanı; Turistik.

Otobüs

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Lefke avrupa Üniversitesi için yol tarifi alın.

Lefke avrupa Üniversitesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Eyyübiye konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Lefke avrupa Üniversitesi için Otobüs fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Lefke Avrupa Üniversitesi, Gemikonağı'dan Doğu Akdeniz Üniversitesi, Gazimağusa'ya Nasıl Gidilir?

Harita Özeti

Lefke Avrupa Üniversitesi, Gemikonağı - Doğu Akdeniz Üniversitesi, Gazimağusa arası mesafe yaklaşık olarak Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 1 saat 34 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 99 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 37 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama Lt, benzinli bir araç ise Lt yakıt tüketir.

Lefke Avrupa Üniversitesi, Gemikonağı ile Doğu Akdeniz Üniversitesi, Gazimağusa arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için TL, benzinli bir araç için TL olacaktır.

Şayet Lefke Avrupa Üniversitesi, Gemikonağı ve Doğu Akdeniz Üniversitesi, Gazimağusa hakkında biraz bilgi lazımsa;
Öncelikle Lefke Avrupa Üniversitesi, Gemikonağı için koordinat bilgileri; , ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır. İkinci olarak Doğu Akdeniz Üniversitesi, Gazimağusa için koordinat bilgileri; , ve hava durumu ise tahminen ile olacaktır.

Yorumlar

Mezun olduğum okul. Şuan akademisyen oldum farklı bir okulda. Ne kadar kalitesiz bir eğitim aldığımın farkına vardım. Yeni mezunların hoca yapıldığı, en Yüksek akademik ünvanın DR. olduğu bölümler. Mesleki bir alt yapı oluşturamazsın. Kendini geliştiremeyen hocaların( sıfat olsun diye yazdım, hiçbiri hoca değil) kaprisini çekersiniz. Kıbrıs’ın en ucuz ve en berbat Üniversitesidir. Dönemin rektörleri zaman zaman bölüm başkanlarıyla yasak aşkta yaşamaktadır.
1 6 yıl önce ()

ÜNİVERSİTE YILLARIM GEÇTİ. YILINDA MEZUN OLDUM. ÇOK ANILARIM VAR HALA ÖZLERİM. EN SON BAZI BİNALARI DEĞİŞİYORDU SON HALİNİ CANLI GÖZLERLE GÖRMEDİM. AMA HALA GÖRÜŞTÜĞÜM ARKADAŞLARIM VAR. BİZİM ZAMANIZ DA 3 YURDU VARDI. GEMİKONAĞI BENİM İÇİN VAZGEÇİLMEZ BİR MEKANDI. YILLARINDA UCUZ SAYILIRDI ORALAR AMA SON YILLARA DOĞRU PAHALI OLMAYA BAŞLAMIŞTI HEM OKUL HEMDE YAŞAM AMA ŞİMDİ NASIL BİLMEM. BİR SÜRÜ ÖĞRENCİ GRUPLARI VARDI. OLUR DA KIBRIS TA OKURSANIZ GEZMEDİK YER BIRAKMAYIN ÇÜNKÜ BU FIRSATLARI BULAMASSINIZ BELKİ
5 7 yıl önce ()

Mezun olduğum üniversite. arası. Çok güzel günlerim geçti. Çok değişmiş, daha da güzel olmuş. Vay be
5 7 yıl önce ()

Hazırlık okulu tamamen öğrenci odaklı, kampüsü fena değil.
5 7 yıl önce ()

Arkadaşlar kayıt dan vazgeçirirse ücret iade oluyormu bilgilendirebilirmisiniz beni
5 7 yıl önce ()

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir