bülent albayrak kimdir / Binbaşı Bülent Albayrak da El Bab'da şehit düştü - Son Dakika Haber

Bülent Albayrak Kimdir

bülent albayrak kimdir

WEB

monash.pw

Adres

Şirinköy Mah. Fahri Korutürk Cad. No/3 GÖLCÜK /KOCAELİ

Vizyon

Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler ışığında yürüten, sürekli gelişen, kalite, güven ve huzur ortamının sağlandığı, bölgesinde tercih edilip rağbet gören, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olmaktır

Misyon

Türk Milli Eğitiminin genel amaçları ve temel ilkeleri doğrultusunda Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı; Türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; öğrenmeye ve yeniliğe açık, araştıran, sorgulayan, eleştirel düşünebilen, sosyal iletişim becerileri gelişmiş, sanatsal ilgi, bilinç ve duyarlılık sahibi; insan haklarına saygılı ailesine, milletine ve tüm insanlığa faydalı bireyler yetiştirmektir.

Başarılar

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının ortaklaşa uyguladığı Beyaz Bayrak Protokolü kapsamında, eğitim öğretim yılında okulumuzda gerçekleştirilen denetimler sonucu, okulumuz Beyaz Bayrak almaya hak kazanmıştır.

Öğretmen

Öğrenci

Derslik

Çok Amaçlı Salon :1

Oyun Odası :3

Kütüphane Kitap Sayısı

Yemekhane :1

Ulaşım

İlçe merkezine 3 km olup, ilçeye 15 dakikada bir dolmuş seferi bulunmaktadır.

Servis Bilgisi

Okulumuz taşıma merkezi okulu olup, yedi köyden beş servisle öğrenci taşınmaktadır. Bundan başka civar mahallelerden 9 adet özel öğrenci servisi ile okula gidiş yapan öğrencilerimiz de vardır.

Yerleşim Yeri

Kocaeli ili Gölcük ilçesi Şirinköy Mahallesi´nde, deprem sonrası yerleşim yeri olarak gelişen Kalıcı Konutlar içerisindedir.

İl/İlçe Merkezine Uzaklık

İl merkezine 18 km.

Sportif Etkinlikler

Okulumuz bodrum katındaki sportif ve sosyal faaliyetlerimizin yapıldığı metrekarelik bir salonumuz bulunmaktadır. Bu salonda hafta içi her gün öğrencilerimiz egzersiz dersleri yapmaktadırlar. Haftanın 3 günü ise okuldan sonra Judo kursu verilmektedir. Aynı salonda haftaiçi 3 gün de halk oyunları kursumuz devam etmektedir.

Proje Çalışmaları

Okulumuz Beyaz Bayraklı Sağlıklı Temiz Okul ve Beslenme Dostu Okul sertifikalarına sahiptir.

Yazdır

İhlas Haber Ajansı

Fırat Kalkanı Harekatı'nda 22 Aralık tarihinde El Bab'da şehit düşen Piyade Binbaşı Bülent Albayrak'ın Kocaeli'de yaşayan babası Hasan Albayrak, dün başlayan Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan askerlere seslendi. Oğlunun terör örgütlerinin Türkiye sınırında etkili olmalarını engellemek için şehit olduğu topraklarda Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kutsal bir göreve çıktığını söyleyen Hasan Albayrak, tüm askerlerin arkasında olduğunu söyledi. Gerektiğinde yaşına aldırış etmeden askerlerle birlikte savaşabileceğini söyleyen şehit babası Albayrak, harekatta görev alan askerlerin anne, baba ve yakınlarına seslenerek gururlu ve huzurlu olmalarını söyledi.

“Onlar, "Biz seve seve mücadele edeceğiz' diye yemin ederler”

Oğlunun önemli bir görevde şehit olduğu için gururlu olduğunu söyleyen Albayrak, “Şehit olmadan önce ben Bülent Binbaşı ile sürekli telefondan görüşüyordum. 21 Aralık gecesi kapı çalındı. Kapı çalındığında ben o saatte asla açmam. Israrla çalındı ben yine de açmadım. Kapı komşumun olduğunu anlayınca kapıyı açtım. Kapıyı açtığım zaman karşımda Ana Üs Komutanımız, kaymakamımız ve belediye başkanımız vardı. Ben önce şaşırdım. ‘Hayır ola' dedim. ‘İçeri 5 dakika girelim' dediler. İçeri girdiklerinde ben hemen bana bir şey söylemeyin, ben konuyu anladım, hiçbir şey anlatmayın dedim.

Bülent Binbaşımızın şehit haberini aldığım zaman oğlumu kaybetmiş olmamın bir üzüntüsü vardı. Evlat acısı çok zor. Ama Türk toplumunda kol kırılır yen içine kalır anlayışı vardır. İçeride ve dışarıdaki düşmanları sevindirmemek adına biz üzüntümüzü dışarı vurmayız, bugüne kadar da vurmadık. Oğlum ve bütün silah arkadaşları mezun olurken, yemin ederler. Onlar, ‘Biz seve seve mücadele edeceğiz' diye yemin ederler. Biz gururlu, onurluyuz, başımız dik. Bu Bülent binbaşım ve onun silah arkadaşları sayesinde oluyor” dedi.

“Eğer görev düşerse bu yaştan sonra yapmaya hazırım”

Terör örgütlerine karşı başlatılan harekatın çok önemli olduğuna dikkat çeken şehit babası, harekatta görev alan askerlerin arkasında olduğunu belirterek, “Bu terör örgütü dış güçlerden para ve silah yardımı alarak kantonlar oluşturdular. Fırat Kalkanı bu hareketi bunu bozdu. Harekat başladı. Bülent Binbaşım şehit olduktan sonra da devam etti. Şimdi kantonlar birleştirilemedi, bu Fırat Kalkanı ve Afrin Harekatı sayesinde oldu. Şimdi de Fırat'ın doğusundaki harekat, bu kantonları birleştirme oyununu bozdu. Şu anda Fırat'ın doğusundaki harekata katılan bütün askerlerimize Allah güç versin, yardımcıları olsun. Ayaklarına taş değmesin. Biz halk olarak onların arkasındayız ve destekleyicileriyiz. Yaptıkları görev kutsal bir görevdir. Eğer bana görev düşerse bu yaştan sonra yapmaya hazırım. Bütün askerlerimizin arkasındayız” diye konuştu.

“Anneler, babalar rahat olsun, huzurlu olsun”

Son olarak Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan askerlerin ailelerine seslenen Albayrak, çocuklarının kutsal bir görev yaptığını, bunun için gururlu olmaları gerektiğini belirterek, “Anneler, babalar rahat olsun, huzurlu olsun. Bu evlatlarımızın hepsi kutsal bir görev yapıyor. Biz hepsine minnettarız, arkalarındayız. Allah bu askerlerimizin ayaklarına taş değdirmesin” şeklinde konuştu.

Murat Kanber - Enes Azmak

monash.pw üzerindeki haberler özet şeklinde yayınlanmaktadır. Haberin video, fotoğraf ve metnine Abone panelinden ulaşabilirsiniz.

Binbaşı B&#;lent Albayrak da El Bab'da şehit d&#;şt&#;

Haberin Devamı

Fırat Kalkanı Harekatı’nda El Bab’ta şehit düşen 14 askerden, Özel Kuvvetler’de görevli Piyade Binbaşı Bülent Albayrak’ın acı haberi, Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde hemşire olan kardeşi Gamze Göktepe’ye bu sabaha karşı verildi. Gözyaşına boğulan Gamze Göktepe, eşi İsmail Göktepe ile birlikte, babasının oturduğu Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’ne gitmek üzere yola çıktı.

İsmail Göktepe, "Acımız büyük. Konuşamıyorum. Şehidimiz Özel Kuvvetler’de görev yapıyordu. ’daki Gölcük Depremi’nde yaşamını yitiren kayınvaldemi Bursa Orhangazi’de toprağa vermiştik. Gölcük’te yaşayan kayınpederim de bizim yanımıza yerleşmeyi düşünüyordu. Şehidimizi de Orhangazi’de son yolculuğuna uğurlayacağız" dedi. Evli ve 1 kız çocuğu babası olan şehit Binbaşı Bülent Albayrak’ın cenazesinin yarın Orhangazi’de askeri törenle toprağa verileceği belirtildi.

Haberin Devamı

ANNESİ GÖLCÜK DEPREMİNDE CAN VERMİŞTİ

Şehit Piyade Binbaşı Bülent Albayrak’ın, Kocaeli’nin Gölcük İlçesi Şirinköy Mahallesi’nde oturan babası Hasan Albayrak’a ise şehadet haberini Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş tarafından verildi. Oğlunun şehit olduğu haberi ile yıkılan Hasan Albayrak rahatsızlanırken, hazır bulunan Acil ekibi müdahalede bulundu.

şehit haberini alan komşuları eve gelirken, eve Türk bayrakları asıldı. Şehidin evinin Ankara’da olduğu, eşi ve çocuğunun oradan Bursa’ya geleceği belirtildi. Hasan Albayrak, yanına gelen kızı Gamze Göktepe ile birlikte, üzerinde Türk bayrağı bulunan Gölcük Belediyesi’ne ait araçla gelini ve torunun bulunduğu Ankara’ya götürüldü.

Şehidin annesi Suzan Albayrak’ın ise 17 Ağustos depreminde enkaz altında kalarak öldüğü, cenazesinin de Bursa Orhangazi’de toprağa verildiği öğrenildi.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır