dini hayırlı akşamlar / Dini Iyi Akşamlar mp4 3gp flv mp3 video indir

Dini Hayırlı Akşamlar

dini hayırlı akşamlar

hayırlı akşamlar mesajları

10 Ekim Salı

hayırlı akşamlar mesajları,dini hayırlı akşamlar mesajı,komik hayırlı akşamlar mesajı,hayırlı akşamlar duaları,en yeni hayırlı akşamlar mesajları,dosta hayırlı akşamlar,resimli hayırlı akşamlar

hayırlı akşamlar mesajları

Allah'ım bizi affet, kendine kul kabul et. Şefaatini bizden mahrum etme, sen her şeye seafoodplus.info AKŞAMLAR

Sayısız kapın var, hayırlısını aç Allah'ım. hayırlı akşamlar

VarIığı ebedi oIan merhamet sahibi yüce AIIah, kendisine dua edenIeri geri çevirmez. DuaIarınızın Rabbin yüce katına vesiIe oImasını diIerim. HayırIı geceIer. 

Allah&#;ım! Davranışlarımızı &#;İnancımızla&#; bütünleştir; Sözümüzü de &#;Özümüzle&#; birleşseafoodplus.infoırlı akşamlar

Ey Rabbim! Bizlere seni hatırlatan haller, seni anlatan diller, sevginle dolup taşan aydınlık kalpler nasip seafoodplus.infoırlı akşamlar

İslamiyet güneş gibidir, üflemekle söndürülmez gündüz gibidir, göz yummakla gece olmaz. Gözünü kapayan, yalnız kendine gece seafoodplus.infoırlı  akşamlar 

Kâinatın yaratıcısı ve âIemIerin Rabbi yüce AIIah&#;a sonsuz şükürIer oIsun! HayırIı ve boI duaIı geceIer diIerim.
Dış görünüş , Sadece basit insanları etkiler , Özel insanlar iç güzelliği görüseafoodplus.infoırlı akşamlar

şehir uyuduğunda ışığı yanan biri varsa dertlidir mutlaka ama karanlığa teslim olacak kadar değildir,hayırlı akşamlar 

Bir bardak mesafesi kadarmış ömür; ha içtin ha içecektin derken, Su gibi akıp gitmiş, Susuzluğunu gideremeden.. HAYIRLI AKŞAMLAR. 

Ne Zaman Yaramızdan Şikâyetçi Olsak, Daha Deriniyle İmtihan Olunduk. - O Yüzden Diyoruz ; Tevekkül İyidir . .hayırlı akşamlar

Rabbimin sevdiği, sevdirdiği, sevindirdiği ve razı oIduğu kuIIardan oIabiImek ümidi ve niyazı iIe geceniz mübarek oIsun ve hayırIı son buIsun.

KaIbiniz duayIa oIsun, gönIünüz huzurIu oIsun, yüreğiniz sevgiyIe doIsun, geceniz hayır, sabahınız nur doIsun. HayırIı geceIer.

Bu Dünyada Kazanmış Görünüpte. Ahirette Kaybedenlerden Eyleme Allah'ıseafoodplus.infoırlı akşamlar

Ey gecenin sahibi.. Nasıl ki kudretinle geceyi gündüzle örtüyorsan; bizim de hatalarımızı, günahlarımızı rahmetinle öseafoodplus.infoırlı akşamlar

AIIah&#;ın rahmeti üzerine oIsun. Sana geIen her iyiIik AIIah&#;tandır, bütün kötüIükIer nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurIu, kaIbin AIIah iIe doIu bu geceIer hayırIı oIsun. 

KuI bittim dediği anda Rabbi yettim der. Dermanı kuIda aramamak, eIIerimizi hep ona açmak ve duaIarda unutuImamak diIeğiyIe iyi geceIer diIerim.
AIIah huzurIu uyku, hayırIı gece sabaha da uyanmayı nasip etsin. İyi uykuIar. 

AIIah&#;ın nuruyIa, ümmetini seIamIayan Peygamberin (SAV) şefaati hürmetine iyi geceIer diIerim.

Yeniden başlamak yorar insanı ama Sonunda kavuşmak,mutlu olmak seafoodplus.infoırlı akşamlar 

Dilerim, mutluluk yağmurları altında, şemsiyesiz kalıseafoodplus.infoırlı akşamlar

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Rabbim tepe taklak heppinizi cennete atsın. 

Ezanlarımız susmasın kıymetini bilelim dinimizin, aldanmayalım, aldanan altatanın kölesi olur. Hayırlı akşamlar 

Gülücüklerin yerleştiği yanaklarınıza hüznün ise konulduğu dış kapıya nice hayırlı akşamlarınıZ olsun 

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin seafoodplus.infoırlı akşamlar 

Hep hayır desede hayat,hep hayırlısı diyeceğim hayata seafoodplus.infoırlı akşamlar 

Tövbe güvercini kaIbe konsun af daIgaIar saadet kervana geIip kapında dursun. Bütün MeIekIer sizinIe, duaIarınız kabuI geceniz hayırIara vesiIe oIsun.

Kaybedeceksek iyi niyetimizden seafoodplus.infoın İnsanlık öseafoodplus.infoırlı akşamlar 

İnşallah yarın bugünden daha güzel bir gün olur,Huzurlu ve güzel   bir gece diliyorum 

İyisi Kötüsü,Eğrisi Dğrusu Derken Gün Bitiyor Takvimden Bir Yaprak,Ömürden Gidiyor. Bak Yine AKŞAM Oldu HUZURLU AKŞAMLAR Olsun 

Kalbi güzel insanlar, hayırlı akşamlar sizinle olsun. İyi akşamlar. 

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun. 

AIIah c.c&#;yi tanıyan ve itaat eden zindanda da oIsa bahtiyardır. O&#;nu unutan, sarayda da oIsa zindandadır, bedbahttır. AIIah c.c bu gecenizi hayırIara vesiIe etsin. HayırIı geceIer diIerim. 

Umut ışığınız hiç sönmesin. Hayırlı geceler. Allah&#;a emanet olun. 

Hayırlı akşamlar,yatmadan önce hayal kurmayı unutmayın!

muhabbeti güzel,sevgisi dolu dolu iyi niyetli insanlarla hayırlı akşamlar 

Sonsuza kadar konuşabileceğimizi hissettiğimiz insanlar en güseafoodplus.infoırlı akşamlar 

Rabbim bu mübarek mevlid kandili günü dualarını kabul etsin, geceniz bereketli olsun. Hayırlı Akşamlar.

"Allah'a Emanet Ol " Sözü Olmasaydı, Ayrılıklar da Hiç Çekilmezdi.."hayırlı akşamlar 

Yüreğinizdeki umudun ve güzelliklerin hiç tükenmemesi dileğiyle. Mutlu akşamlar. 

Evlerin ışıkları bir bir yanarken huzur çalsın kapımızı Mutlu Akşamlar.  

Her akşam sonrasında başka bir akşam. Her akşam anlamsız bir bilmece. Ve yine her akşam aynı düşüseafoodplus.infoırlı  akşamlar 

Hep bişeyler eksik işte bunlar hep seafoodplus.infoırlı akşamlar

Kalbi ile dili bir olan insandan korkma ''demiş Şems-i Tebrizi ! Rabbim dili süslü kalbi fesatlar İnsanlardan bizi seafoodplus.infoırlı akşamlar 

Her şeye kadir oIan Yüce AIIah, bizIeri doğru yoIdan ve sevdikIerimizden ayırmasın. HayırIı geceIer diIerim.

Senin isminle uyur ve uyanırım.,hayırlı akşamlar

Akşamınız bol muhabbetli günleriniz bereketli ömrünüz imanlı geçsin hayırlı akşamlar  

Allahım, Seninle akşamladık, Seninle dirilir ve Seninle ölürüz. Senin huzurunda toplanacağıseafoodplus.infoırlı akşamlar 

Yüreğinizden mutluluk gönlünüzden umut eksik olmasıseafoodplus.infoırlı akşamlar 

Rabbim cennetinde de muhabbet edecek muhabbeti bol insanlarla karşılaştırsıseafoodplus.infoırlı akşamlar 

Batan güneş tesellimiz,Doğacak güneş umudumuz olsun. Hayırlı akşamlar

KaIpIer ancak AIIah c.c.&#; yi anmakIa huzur ve saadete erebiIir. Dua ve seIam iIe hayırIı geceIer diIerim. 

Rabbimiz AIIah, fikrimizi zikruIIah, kaIbimizin nuru ResuIIuIah, evveIimiz AIIah, ahirimiz AIIah, rehberimiz KeIamuIIah, Rabbimiz hayırIara ihsan et bu geceyi inşaIIah.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan hayırlı akşamlar

Değersiz insan yoktur değerini düşüren insan vardıseafoodplus.infoırlı akşamlar

Sen iyiysen herkes iyidir zaten. Mesele sen kötüyken , sana iyi olandır. İşte onu kaybetme ! Tüm yollarınız iyi insanlara çıksın seafoodplus.infoırlı akşamlar 

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı.hayırlı akşamlar

Güzel bir sabaha Uyanmanız dilegiyle En güzele emanet olun Hayırlı geceler

Bazı şeyler çabuk biter Sigara çabuk biter, Çay, Kahve Alarm kurulmuşsa uyku, Bitmesin isteniyorsa, yol. Yarısında yakalamışsanız çok sevdiğiniz o şarkı Çabuk biter. Sarılmış izliyorsanız film, Hızlı yaşarsanız ömür, Çok severseniz aşk çabuk biter.."hayırlı akşamlar

söylenmeye değer tek şey duygulardı, içten gelenlerdi.. insan içinden geleni söylemeliydi yalnızca.."HAYIRLI AKŞAMLAR

Yastığa kafanızı huzurlu mutlu koya biliyorsanız ne mutlu size değerini bilin; sizi mutlu eden şeylerin. hayırlı akşamlar herkese.

Yarın sabah uyandığınızda Gönlünüzden her güzel şeyin Hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi Dileğiyle Hayırlı ve mutlu geceler :)

Neden en çok bizi hırpalayanlar, en sevdiklerimizdir?hayırlı akşamlar

Yüreğinizdeki güzelliklerin Ve umudun hiç tükenmemesi Dileğiyle sevgilerimle. Hayırlı Akşamlar. 

En Zor İbadet! Gönül Kazanmaktır.. Sizin için çırpınan birinin, Kanatlarını kırmayın . . Hayırlı Akşamlar dilerim

Birden uyandım doğruldum yatağımda Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi akşamlar

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle Düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar

Allah'ım sen en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım

Birden uyandım doğruldum yatağımda Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi akşamlar sana Kâbusum oldu sensiz geceler artık bana

Mutluluğu herkesle paylaşabilirsin ama acıyı paylaştığın insanlar özeldir&#;hayırlı akşamlar

Dostlukların tükenmediği Sevgilerin ölmediği Göz yaşlarının akmadığı En güzel Akşamlar Sizlerin Olsun Hayırlı Akşamlar.

Ben hep inandım ve inanıyorum duaların uzakları yakın kıldığına, yürekleri bir tuttuğuna!hayırlı akşamlar

Melekler sizi korusun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

Beraber olmak için yan yana olamaya gerek yoktur, En başta duan olur Sonra dünyan olur" Hayırlı Aksamlar iyi İnsanlar

&#;Ah, kimselerin vakti yok Durup ince şeyleri anlamaya&#; Gülten Akın HAYIRLI AKŞAMLAR

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin Bende gönderiyorum canım sana Öptüm biriciğim iyi akşamlar sana Artık sırdaş değil geceler bana Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla En içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş Sen de beni düşün uyumadan önce İyi rüyalar aşkım Rüyalarda buluşmak dileğiyle İYİ AKŞAMLAR
Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene İyi akşamlar gökyüzümün en parlak ve  güzel yıldızı
İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş Sende beni düşün uyumadan önce İyi rüyalar aşkım Rüyalarda buluşmak dileğiyle

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyimmm sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Dün de, bugün de, yarın da? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! İyi akşamlar meleğim

Akşamları dalga sahile vurur, Kaybolan cananı arar gibi; Bulamaz köpürür sonra durulur, Bizlere birini sorar gibi ; iyi akşamlar

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? iyi akşamlar aşkım..

Yüreğindeki umut ışığın olsun, Umudun gecenin karanlığını bastırsın. Düşlerin mutluluk yağmurlarında ıslansın, huzur bulsun, Geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun, Hayırlı Akşamlar Dilerim.

Her yeni gün, Yeni bir umuda başlangıçtır. Güne umutla başlamak dileğiyle

Bazen öyle biri gelir ki, bütün gidenlere teşekkür seafoodplus.infoırlı akşamlar

Kafam rahat etsin diyorsanız, altına yastık seafoodplus.infoırlı geceler..

Karanlık akşamını aydınlatsınlar kalplerdeki aşkların nurlu ışıkları.

Gönül delidir zoru seçer. Kalp mahkumdur umut ister. Göz ufuktur yeri gözler. Aşk imkansızdır güç ister. Sevda zordur o da yürek seafoodplus.infoırlı akşamlar.

İyi geceler huzur dolu saatler en güzel sabahlara uyanmanız dileğiyle inşaallah ALLAHCC emanet olun Kıymetli sevgi dolu yürekler

Gecenin sonunda bizleri sabaha ulaştıran Rabbim, sizlerin sıkıntılarını da feraha çıkarması dileği ile hayırlı bol kazançlı günler nasip seafoodplus.infoırlı akşamlar

Göz sevdiğini, gönül özlediğini, kuş yuvasını, gül goncasını, kul mevlasını görmek ister. Mevlam görmek istediklerimizi nasip seafoodplus.infoırlı akşamlar

Ey hüzne râm olmuş yüreğim ! Sen selâmetli ol Allah kerim . .hayırlı akşamlar

Bu akşam ne diliyorsanız  gerçek seafoodplus.infoırlı akşamlar

Kır çiçeğim, ipek saçlım, ceylanım HAYIRLI akşamlar..

Acımış bir çaydan farkı yoksa yaşananların, Yeni bir demlik çay ocağa koymanın vakti gelmiştir .İYİ AKŞAMLAR

Yıldızlar kalbinin ışıltısına özensin sen bir tanesin bebeğim İYİ AKŞAMLAR dilerim.

Arım Balım Peteğim Gülüm Dalım Çiçeğim Sevgi Dolu Aşk Çemberim hayırlı  Akşamlar

İyi ki varsın bir tanem. Akşamların en güzeli seninle olsun. iyi akşamlar sevgilim. Seni çok seviyorum

Seni sen yapan başkalarının ayak izleri değil, kendi adımların seafoodplus.info AKŞAMLAR

Akşamın sessizliğinde dinlerim seni, Bir akşam kızıllığı gibisin beklerim seni, İYİ AKŞAMLAR CANCAZIM

Bakıştan bakışa erimektir sevmek, sana bakınca eriyorum aşkım. İyi akşamlar, mutlu yarınlar, kucak dolusu selamlar.

Yeni güne başlarken edilecek güzel dua indir ALLAH'ım! Bize Dünyada İyilik ve Güzellik, Ahirette de iyilik ve güzellik ver, Bizi Cehennem Azabından koru. Amin İYİ AKŞAMLAR

yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu akşamlar

Ya ilahi! bizlerden rahmetini, şefkatini, hidayetini, bağışlayıcılığını seafoodplus.infoI AKŞAMLAR

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Allah'ım ölümden korkum yok. Lakin huzuruna gelmeye yüzün de yok Boynum bükük günahım çok, Beni, benden razı oluncaya kadar Senin Aşkınla yaşat Allah'ım HAYIRLI AKŞAMLAR

Ezelden ebede her şeyi bilen Rabbimiz, bizi nefsimizle baş başa bırakmaİYİ AKŞAMLAR
Allahım! Beni hidâyetine ulaştır. Geçmiş günahlarımı bağışla! Ey başvurulacakların en hayırlısı! Kendisinden istenilenlerin en keremlisi, en çok vereni! Beni sana layık kul, Efendimize layık ümmet eyle. HAYIRLI AKŞAMLAR

GECE DUASI Allah'ım nefsimi sana teslim ettim Yüzümü sana çevirdim.. Tüm işlerimi sana hayale ettim Senden başka sığınacak kimsem; yok. Beni ve sevdiklerimi koru Sabah'a sağ salim uyanmayı Nasip eyle.

Alemde iyiye , doğruya , güzel dair ne varsa O'na meftûnuz . Hayırli geceler

Senden başka ilah yoktur, eman diliyoruz senden, koru bizi cehennemden İYİ AKŞAMLAR

Sayısız nimetlerle bizi doyuran Rabbimiz, bizi cehennem ateşinden koru. Amin HAYIRLI AKŞAMLAR

Efendimiz şöyle buyurmuştur Kim uykusundan uyandığı zaman Lailahe illallahü vahdehu laşerike leh lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey in kadir. Allah&#;tan başka ilah yoktur. Birdir ortağı yoktur. Mülk de hamd da ona aittir. O her şeye kadirdir derse, Alla&#;u Teala Onun günahlarını affeder, isterse günahları denizin köpüğü kadar olsun. HAYIRLIAKŞAMLAR

Ya Rab Bizi uçsuz bucaksız kuyulara düşürme,Bizi karanlıklarda koyma.Eğer düşmüşsek o sonsuz karanlığa,Sen bizi aydınlat ve bizi o kuyudanH.z. Yusuf gibi dimdik çıkar HAYIRLI AKŞAMLAR

Efendimiz buyurmuştur: Bir adam uykusundan uyanır da elhamdü lillhahillezi baseni salimen seviyen eşhedü ennallahe yuhyil mevta vehüve ala külli şey in kadir. Beni sağ salim hayata döndüren Allah&#;a hamdolsun. Şehadet ederim ki Allah ölüleri diriltecektir. Onun her şeye gücü yeter derse, mutlaka Alla&#;u Teala kulum doğru söyledi HAYIRLI AKŞAMLAR

Resulullah (sav) Uyandığı zaman şöyle dua ederdi: Elhamdü lillahillezi ahyana bade maematena veileyhinnüşur. Bizi öldükden sonra dirilten Allaha hamd olsun. Dönüş Onadır. İYİ AKKŞAMLAR

Sevgili okurlar, bugün sizlere paylaşmaya hazır en güzel iyi akşamlar mesajlarını hazırladık. Sevdiklerinize, eşinize, dostunuza, sevgilinize ailenize gönderebileceğiniz en güzel iyi akşamlar mesajları yazımızın devamında.

iyi Aksamlar Mesajları

Sayfanın Konusu:iyi akşamlar mesajı dosta,iyi akşamlar mesajı arkadaşa,iyi akşamlar mesajı arkadaşlara,akşam mesajları arkadaşa,iyi akşamlar mesajı komik,dini iyi akşamlar mesajı,anlamlı iyi akşamlar sözleri,hayırlı akşamlar duası,

Sizlere bu yazımızda en güzel iyi akşamlar, en güzel iyi geceler mesajlarını sözleri ni resimlerle birlikte hazırladıksizlerde sevdiklerinizle facebook WhatsApp tüm sosyal ağlarda paylaşabilirsininiz

NOT :Yorum Yaparmısınız Rica etsek

Soran olursa yattı dersiniz. İyi akşamlar :))

Umut ışığınız hiç sönmesin. Hayırlı geceler. Allah&#;a emanet olun.

Kalbi güzel insanlar, hayırlı akşamlar sizinle olsun. İyi akşamlar.

Yeter ki yüreğinden gelsin sesler. Allah her duayı kabul eder. İyi geceler.

Hayattan ne bekliyorsanız inşallah yarın gerçekleşir. İyi akşamlar.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum iyi akşamlar aşkım.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Hayat çok kısa. Ne kırmaya gelir ne de kırılmaya. Bak yine akşam oldu. Mutlu akşamlar.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi akşamlar dilerim.

Evinizde huzur bereket, bedeninizde sağlık, yüreğinizde sevgi eksik olmasın. İyi akşamlar.

Yüreğinizdeki umudun ve güzelliklerin hiç tükenmemesi dileğiyle. Mutlu akşamlar.

Akşamın sessizliğini dinlerim, bir hayal gibi seni beklerim. Hasretim can parem. İyi akşamlar.

Adalet topaldır, ağır ağır yürür fakat gideceği yere er geç varır. Huzurlu akşamlar.

Küçük bir tebessüm yolluyorum dost selamıyla bir günü daha uğurlarken. Hayırlı geceler.

Selam olsun, gözümün görmediği ama yüreğimin hissettiği yüreklere. Hayırlı akşamlar.

Bazen rüyaların gerçek olsun istersin, bazen de yaşadıklarının rüya olsun istersin. İyi akşamlar.

Yüreğinizdeki güzelliklerin ve umudun hiç tükenmemesi dileğiyle. İyi akşamlar.

Mutlulukların peşinizi bırakmadığı, üzüntülerin size yaklaşmadığı en güzel akşamlar sizlerin olsun.

Huzur her yerde bulunur da, huzur veren bulunmaz. Huzur verenimiz bol olsun. İyi akşamlar.

İyi ki varsın bir tanem. Akşamların en güzeli seninle olsun. İyi akşamlar sevgilim. Seni çok seviyorum.

Akşamın sessizliğinde dinlerim seni, Bir rüya gibisin beklerim seni, iyi akşamlar yıldız gözlüm.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir akşamda ancak seni görünce anlam kazanacaktır, iyi akşamlar aşkım.

Her şeyin zamanı var; yaşamanın, sevmenin ve ölmenin zamanı. Ama şimdi uyumanın zamanı hadi bakim iyi geceler.

Eğer görebiliyorsan yıldızları ve hissediyorsan akşamın sessizliğini sana o huzur dolu sessizlikte güzel bir akşam diliyorum. İyi akşamlar.

İyi akşamlar bebeğim. Güneş seninle güzel batıyor ay seninle aydınlatıyor gökyüzünü aydınlatıyor. Bu akşam buluşalım.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun.

Yastığa kafanızı huzurlu mutlu koya biliyorsanız ne mutlu size değerini bilin; sizi mutlu eden şeylerin. İyi akşamlar herkese.

İyi akşamlar sevgilim, yarenim uyumadan önce aklımı uyuduktan sonra rüyalarımı süsleyen biriciğim. En güzel rüyalar senin olsun. İyi akşamlar.

Güzel iyi akşamlar mesajları

Karanlık akşamını aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Akşamın beyaz atlı prensi olayım sevgilim. İyi akşamlar sonsuz aşkım.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve gez bu akşam İyi akşamlar canım.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın. Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, oradayım! İyi akşamlar.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle Düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar.

İyi akşamlar mesajları

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi akşamlar öpücüğü, yanağını uzat.

Bir hüzün saklıdır her gün batımında bin umut vardır yeni günün doğumunda bir hüzünle uyuyup bin huzurla uyanman dileğiyle iyi akşamlar.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi akşamlar.

Artık sırdaş değil geceler bana Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla En içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. İyi Akşamlar.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? İyi akşamlar aşkım.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Huzurlu akşamlar mesajı

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma. Hayırlı akşamlar.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, seafoodplus.info tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

DİĞER İYİ AKŞAMLAR MESAJI

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Resimli İyi Geceler Mesajları
Komik iyi geceler Mesajları
İyi Akşamlar mesajı

Sevgiliye iyi geceler Mesajı

Hareketli İyi Geceler Gif

Komik iyi geceler capsler

NOT :yorum Yaparmısınız Rica etsek.

Kategoriler İyi Geceler Mesajları

TwitterFacebookWhatsappYazdırPinterest

Sual: Her gün hangi duaları okumalıyız?
CEVAP
Okunacak dua çoktur. Hadis-i şeriflerde bildirilen dualardan bazıları şöyledir:
(Namazdan sonra, dua ederken “Allahümme ecirnî minennâr ve edhılnil Cennete” demezse melekler, “Yazık şuna, Cehennemden korunmasını istemekten âciz kaldı,” Cennet de, “Yazık şuna Cenneti istemekten âciz oldu” der.) [Taberânî]

(Sabah akşam 7 defa “Allahümme ecirnî minennâr”diyen Cehennemden kurtulur.) [Ebu Davud] (Bu duayı yukarıdaki ile birlikte sabah akşam yedişer defa okumalı.)

(Sabah akşam, 3 defa, “Bismillahillezî lâ yedurru ma’asmihî şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemî’ul alîm” okuyan, büyücü ve zâlimden emin olur.) [İbni Mâce]

(Sabah 3 defa, “Eûzü billahis-semî’il alîmi mineşşeytânirracîm” diyerek Haşr sûresinin son üç âyetini okuyana, 70 bin melek, akşama kadar dua eder. O gün ölürse şehit olur. Akşam okursa yine aynı şeylere kavuşur.) [Tirmizî]

(Sabah namazından sonra 11 İhlas okuyana, Cennette bir köşk verilir.) [Harâitî]

(Üç şey kendisinde bulunan kimse, Cennete dilediği kapıdan girecektir: Kul hakkını ödeyen, her namazdan sonra 11 defa İhlas sûresini okuyan, katilini affederek ölen.) [Berika]

(Sabah namazından sonra on defa, "La ilahe illallahü vahdehü la-şerikeleh lehül-mülkü ve lehül-hamdü yuhyi ve yümit ve hüve ala külli şeyin kadir" okuyan, akşama kadar her çeşit zarardan korunur, hiçbir günah ona zarar vermez.) [Nesâî] ("Günah zarar vermez" demek, günah işlemez veya işlediği günaha tevbe eder, o günah ona zarar vermemiş olur demektir.)

([Yukarıdaki tesbihi] Akşam namazından sonraokuyan, sabaha kadar şeytandan korunur. On sevaba kavuşur, on günahı affolur ve on köle azat etmiş gibi sevap verilir.) [Tirmizî]

(Her gün sabah namazından sonra üç defa “Sübhanallah-il azim ve bi hamdihi” diyen körlük, cüzzam ve felçten korunur.) [İ. Ahmed]

(Sübhânallahi ve bi-hamdihi sübhânallahil-azîm) tesbihini, sabah akşam yüz kere okuyanın günahları affolur, dertlerden kurtulur ve bir daha günah işlemekten muhafaza olunur. (İslam Ahlakı)

(Şirkten korunmak için “Allahümme innî eûzü bike min en-üşrike bike şey-en ve ene a’lemü ve estağfiruke li-mâ lâ a’lemü inneke ente allâmülguyûb” okuyun!) [İ. Ahmed]

(Sabah akşam 7 defa, “Hasbiyallahü lâ ilahe illâ hü, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül-arşil-azîm”okuyanın, dünya ve âhiret işine Allahü teâlâ kâfi gelir.) [Beyhekî]

(“Allahümme mâ esbaha bî min ni’metin ev bi ehadin min halkıke, fe minke vahdeke lâ şerîke leke, felekel hamdü ve lekeş-şükr”duasını, gündüz okuyan o günün, akşam okuyan o gecenin şükrünü ifa etmiş olur.) [M. Rabbani 3/17] (Akşam esbaha yerine emsâ denir.)

(Bir kimse, sabah akşam yüz defa “Sübhânallahi ve bihamdihi” derse, o gün ve o gece, hiç kimse onun kadar sevab kazanamaz.) [Deylemi]

(Evden çıkarken “Bismillahi, tevekkeltü alellah, lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh”diyen, tehlikelerden korunur ve şeytan ondan uzaklaşır.) [Tirmizî]

(“Lâ havle” okumak, doksandokuz derde devadır. Bunların en hafifi sıkıntıdan kurtulmaktır.) [Ebu Nuaym] [İmam-ı Rabbani hazretleri, din ve dünya zararlarından kurtulmak için her gün defa “Lâ havle velâ kuvvete illâ billah” okurdu. Okumaya başlarken ve okuyunca yüzer defa Salevat getirirdi. (Tefsir-i Mazheri)]

(Her gün yüz defa salevat getiren, münafıklıktan ve Cehennem ateşinden uzaklaşır ve Kıyamette şehitlerle beraber olur.) [Taberânî]

(Günde 25 defa “Allahümme bâriklî fil mevt ve fî mâ ba’del-mevt” okuyan şehit olur.) [Redd-ül muhtar]

(Gece Âmenerrasulü’yü okuyana, o her şey için yeterlidir. Bu iki âyeti yatsıdan sonra okuyana, geceyi ibadetle geçirmiş sevabı verilir.) [Şir’a]

(Yatarken Mülk [Tebareke] sûresini okumadan yatma! Çünkü ölürsen kabirde yoldaş olur.) [Ey Oğul İlmihâli]

(Tebârekeyi okumadan yatma! Kabir azabını def eder. Her gece Tebâreke okuyan, Kadir gecesini ihya etmiş gibi sevaba kavuşur.) [Ey Oğul İlmihâli]

(Mülk sûresi, okuyana affedilinceye kadar şefaat eder.) [İ. Ahmed]

(Geceleyin Yasin-i şerif okuyan, affedilmiş olarak sabaha çıkar.) [Buhârî]

(Her gece Yasin-i şerif okumaya devam eden şehit olarak ölür.) [Taberânî]

(Cuma gecesi Yasin sûresini okuyanın günahları affedilir.) [İsfehânî]

Her gece yatarken yüz defa, (Sübhânallahi velhamdü lillahi ve lâ ilâhe illallahü vallahü ekber) okuyan kimse, kendini hesaba çekerek günahlarını affettirmiş olur.

(Sabah akşam İhlas ve Muavvizeteyn’i üçer defa oku! Bütün bela, âfet, sıkıntı ve istenmeyen kötü şeyleri giderir.) [Tirmizî]

(Eve girerken İhlâs sûresini okuyan, yoksulluk görmez.) [T. Kurtubî]

(Evden çıkarken Âyet-el kürsi okuyana melekler, eve gelene kadar dua eder.) [Ey Oğul İlmihâli]

(Lâ havle velâ kuvvete illâbillah okumak, 99 derde devadır. Bunların en hafifi sıkıntıdan kurtulmaktır.) [Ebu Nuaym] [İmam-ı Rabbânî hazretleri, din ve dünya zararlarından kurtulmak için her gün defa “Lâ havle velâ kuvvete illâ billah” okurdu. Okumaya başlarken ve okuyunca yüzer defa salevat getirirdi. (Tefsir-i Mazherî)]

(Sıkıntılı veya borçlu olan kimse, bin kere “Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azîm” derse, Allahü teâlâ işini kolaylaştırır.) [Şir’a] (Bunu her gün yüz defa okuyan da fakirliğe düşmez. Elindeki nimetler de devam eder.)

(İstigfara devam eden kimse, her sıkıntıdan kurtulur, ummadığı yerden rızıklanır.) [İbni Mâce] (İstigfar olarak (Estagfirullah el-azim ellezi lâ ilahe illâ hüvel hayyel kayyum ve etubü ileyh) okumalıdır.)

Sabah akşam okunması gereken istigfar:
(Allahümme ente rabbî lâilâhe illâ ente halaktenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve va’dike mestetatü eûzü bike min şerri mâ sanatü ebûü leke bi-ni’metike aleyye ve ebûü bi zenbî fağfirlî zünûbî feinnehû lâ yağfirüzzünûbe illâ ente. Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü minezzâlimîn.) [Bunu sabah okuyan, akşama kadar, akşam okuyan, sabaha kadar ölürse, şehit olur.]

(Günde yüz kere “La ilahe illallah” diyenin, Kıyamette yüzü ay gibi parlar.) [Taberânî]

(Bir yere gelen, “Euzü bikelimâtillahittammâti min şerri ma haleka” okursa, o yerden kalkıncaya kadar, ona hiçbir şey zarar veremez.) [Müslim]

Sabah akşam üç defa (Euzü billahis-semiil âlimi mineşşeytânirracim) diyerek Haşr sûresinin son üç âyetini okuyana yetmiş bin melek dua eder, ölünce de şehit olur.

Küfre düşenin bütün ibadetleri yok olur. Onun için küfre düşüren söz ve işleri iyi öğrenmelidir! Şirke düşmekten korunmak için de sabah akşam, (Allahümme innî euzü bike min en üşrike bike şey’en ve ene â’lemü ve estağfirüke lima la â’lemü inneke, ente allamülguyub) duasını okumalıdır!

Günde yüz defa (Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala âli seyyidina Muhammed) okuyan Cehennemden kurtulur ve şehitlerle beraber olur.

Dinde sebat ve son nefeste imanla ölmek için şu duayı her zaman okumalı:
(Allahümme, ya mukallibel kulüb, sebbit kalbî, alâ dinik)

(Ya hayyü ya kayyum ya zel celal-i vel ikram. Allahümme innî eselüke en tuhyiye kalbî bi nuri ma’rifetike ebeden ya Allah, ya Allah, ya Allah celle celalüh) duasını namazdan sonra, dua ederken okuyan imanla ruhunu teslim eder. (Ey Oğul İlmihâli)

Sabah okunacak dualar, gece yarısından sonra okunabilir. Akşam duaları ise, öğle vaktinden itibaren okunabilir. Gece okunması unutulan dualar, eğer öğleye kadar okunursa, yine vaktinde okunmuş gibi sevab alınır. Bir hadis-i şerif:
(Her gece okuduğu dua ve zikirleri ihmal edip okumadan yatan kimse, ertesi günü öğleye kadar okursa, aynı sevaba kavuşur.) [Müslim]

Yatarken okunacak dualar
Seyyid Abdülhakîm Arvâsî hazretleri buyurdu ki:
Yatağına abdestli olarak, Euzü Besmele okuyarak gir! Sağ yan üzerine kıbleye karşı yat! Sağ avucunu sağ yanağın altına döşe! Euzü Besmele ile bir Âyet-el-kürsi oku! Sonra Besmele ile, üç İhlâs, bir Fatiha, birer defa da Felak ve Nas sûrelerini oku! Sonra üç defa (Estagfirullahel’azîm ellezî lâ ilâhe illâ hü) oku! Üçüncüsüne (el-hayyel-kayyûme ve etûbü ileyh) ilave et! Sonra on kere (Tevekkeltü alellah ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh) oku! Onuncusuna (hil aliyyil azîm ellezî lâ ilâhe illâ hü) ilave et! Sonra, (Allahümmağfir lî ve li valideyye ve lil-mü’minîne vel-mü’minât),bir kere (Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammed), bir kere (Allahümme Rabbenâ âtinâ fiddünyâ haseneten ve fil âhıreti haseneten ve kınâ azâbennâr bi-rahmetike yâ Erhamerrâhimîn), üç veya on veya kırk yahut yetmiş kere (Estagfirullahel’azîm) ve bir kelime-i tevhid yani (Lâ ilahe illallâh Muhammedün resûlullah) oku! (İslam Ahlâkı)

Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki:
(Yatağa girince 3 defa “Estagfirullah el-azim ellezi lâ ilahe illâ hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh” okuyan kimsenin günahları, deniz köpükleri kadar pek çok olsa da, affolur.) [Tirmizî]

(Yatarken Fâtiha ve İhlas’ı okuyan, ölüm hariç, her şerden emin olur.) [Bezzar]

(Yatarken Kâfirun sûresini okuyan şirkten beri olur.) [Tirmizî]

Sabah akşam duaları
Sual: Sabah akşam okunacak dualar, en erken hangi vakitte okunur?
CEVAP
Sabah okunacak dualar, gece yarısından sonra okunabilir. Akşam duaları ise, öğle vaktinden itibaren okunabilir. Gece okunması unutulan dualar, eğer öğleye kadar okunursa, yine vaktinde okunmuş gibi sevab alınır. Bir hadis-i şerif:
(Her gece okuduğu dua ve zikirleri ihmal edip okumadan yatan kimse, ertesi günü öğleye kadar okursa, aynı sevaba kavuşur.) [Müslim]

Tesbih ve dua okurken
Sual:
Her gün belli sayıda okuduğum, tesbih ve dualar var. Mesela, her gün salevat-ı şerife ve ardından la havle, sonra salevat-ı şerife okuyorum. Bunları hiç ara vermeden, arada hiç konuşmadan mı okumak gerekir?
CEVAP
Hayır, ara vermenin veya bir ihtiyaç olunca, arada konuşmanın mahzuru olmaz.

Kıymetli bir tesbih
Sual: Her gün okunacak faziletli bir tesbih bildirir misiniz?
CEVAP
Mektubat’ın birinci cildinin ve mektuplarında bildirilen (Sübhânallahi ve bi-hamdihi sübhânallahil-azîm) tesbihini, sabah akşam yüz kere okuyanın günahları affolur, dertlerden kurtulur ve bir daha günah işlemekten muhafaza olunur. (İslam Ahlakı)

Akşam duası
Sual: S. Ebediyye’de, cuma ve kandil geceleri için, (Kıymetli gece, önceki günü öğle namazı vaktinden, o gecenin sabahına kadar olan zamandır) deniyor. Akşam okunması gereken duaları, öğleden sonra okursak gece okumuş mu sayılıyoruz?
CEVAP
Evet, gece okumuş sayılıyoruz. Akşam duası öğle vaktinden, sabah duası ise, gece yarısından itibaren başlar. (S. Ebediyye)

Sual: Her gün, nimetlerin şükrünü yerine getirmek için sabah akşam okunacak bir dua var mıdır, varsa nedir?
Cevap:
Her gün ve her gece yüz kere “Sübhânallahi ve bi-hamdihi sübhânallahil'azîm” demelidir. Çok sevaptır. Her sabah bir kerre “Allahümme mâ esbaha bî min ni'metin ev bi-ehadin min halkıke, fe minke vahdeke, lâ şerîke leke, fe lekel hamdü ve le-keşşükr” demeli ve her akşam Mâ esbaha yerine Mâ emsâ diyerek, hepsini aynen okumalıdır. Peygamber Efendimiz buyurdu ki:
(Bu duayı gündüz okuyan, o günün şükrünü yapmış olur. Gece okuyunca, o gecenin şükrünü ifa etmiş olur.) Abdestli okumak şart değildir. Her gün ve her gece okumalıdır.

Sabah ve akşam okunacaklar
Sual: Her gün sabah akşam okunacak belli sûre ve dualar var mıdır?
Cevap:
Bu konuda Süleyman bin Cezâ hazretleri, Eyyühel-veled kitabında buyuruyor ki:
“Şu sûreleri akşam, sabah üçer kere Besmele ile oku ve zevcene, çocuklarına da okut!
1- İhlâs (Kulhüvallahü) sûresi. 2- Muavvizeteyn yani Kul e'ûzü birabbil felak ile Kul e'ûzü birabbinnâsi. 3- Fâtiha-i şerife yani Elhamdülillahi sûresi. Bu dört sûreyi akşam, sabah üçer kere okuyan, malını, canını, çoluk çocuğunu, bütün belalardan muhafaza etmiş olur. Bunlardan başka Kulyâeyyühelkâfirûn sûresini akşam, sabah okuyan kimse, kendisini şirkten korumuş olur. Akşam, sabah şu duayı okuyan kimse, sihir, büyü ve zalimlerin şerrinden, belalardan emin olur. Dua şudur:
“Bismillâhirrahmânirrahîm, bismillâhillezî lâ yedurru ma’asmihî şey’ün fil erdı velâ fissemâi ve hüvessemîul’alîm.”

Peygamber efendimiz buyurdu ki:
(Allahü teâlânın üç ismi vardır ki, dilde hafif, terazide ise çok ağırdır. "Sübhânallahi vel hamdülillâhi ve lâ ilâhe illallahü vallahü ekber velâ havle velâ kuvvete illâbillahil aliyyil azîm." Bunun her bir kelimesine yüz sevap verilir.)

Yatağa yatarken ve yataktan kalkınca ve her namazda, duadan ve salevattan sonra, istiğfârların en büyüğü olan şu duayı oku ki, günahlar affolur. "Estagfirullahel azîm el kerîm ellezî lâ ilâhe illâ hüvel hayyel kayyûme ve etûbü ileyh."

Her gün neler okunabilir?
Sual: Bir Müslüman, imanını koruyabilmesi için neleri öncelikle öğrenmeli, yapmalı ve her gün neler okumalıdır?
Cevap:
Konu ile alakalı olarak Müntehabât Ez Mektûbât-ı Ma’sûmiyye’de deniyor ki:
“Hak teâlâ, insanları başıboş bırakmadı. Emirler ve yasaklar verdi. Nefsine uyarak, emirlere uymazsa gazab-ı ilâhiyyeye sebep olur. Aklı olan, fani, geçici lezzetlere dalarak, ebedi lezzetleri kaçırmaz. Evvela, Ehl-i sünnet âlimlerinin bildirdiği gibi iman eder. Sonra farzlara ve haramlara uyar. Farzların en mühimi, namazdır ki, dinin direğidir ve mümini kâfirden ayırır. Hadîs-i şeriflerde; (Her gün beş vakit namaz kılana Cennet kapıları açılır, Allahü teâlâ ile arasındaki perdeler kalkar) ve (Beş vakit namaza devam eden, sırat köprüsünden şimşek çakar gibi geçecek ve sâbık denilen evliya ile haşrolacaktır) buyuruldu.

Zekâtı, emir olunan kimselere vermelidir. Ramazan orucunu seve seve tutmalı ve şartları bulununca Kâbe'ye giderek hac yapmalıdır. Hadîs-i şerifte; (Hac ve umre fakirliği ve günahları yok eder) buyuruldu. İslâmın binasının beş direğinden birincisi, kelime-i tevhidi söylemek, yani, Lâ ilâhe illallah Muhammedün Resûlullah demektir. Kelime-i tevhidi çok okumalıdır. Dünya yokluk âlemidir. Varlık ahirettedir. Nefse tapınmaya son vermelidir.

Dünya istirahat yeri değildir. İbadet için çalışmalıdır. Dünyada sıkıntı çekmek, ahirette rahat etmeye sebep olur. Vakitleri fikir ve zikir ile mamur etmelidir. Kalbin huzuru için, çok kelime-i tevhid söyleyiniz! Bin ile beş bin arası olmalıdır. Her namazdan sonra ve yatarken Âyet-el kürsî, istiğfâr, İhlâs ve Kul e'ûzüleri ve her sabah ve akşam yüz kerre Sübhânallah ve bi-hamdihi ve on defa Lâ havle okuyunuz! Her sabah, Allahümme mâ esbeha bî min ni'metin ev bi-ehadin min halkıke fe minke vahdeke lâ şerîke leke fe-lekel hamdü ve lekeşşükr okumalı, akşamları 'mâ esbeha' yerine 'mâ emsâ' demelidir ve her gün, Estagfirullah el'azîm ellezî lâ ilâhe illâ hüverrâhmânürrahîm el hayyül kayyûm ellezî lâ yemûtü ve etûbü ileyh Rabbigfir lî okumalıdır. Hadîs-i şerifde buyuruldu ki; (Bu istiğfarı, her gün yirmibeş kere okuyanın evine, şehrine hiç zarar gelmez) ve hacetlere kavuşmak için, beşyüz kere (Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billah) okumalıdır.”

Dini İyi Akşamlar Mesajı

Dini İyi Akşamlar Mesajı

dini iyi akşamlar mesajı

dini iyi akşamlar mesajı

Hayırlı Akşamlar Mesajları Yazılı

akşamınız hayırlı ve bereketli olsun bol feyizli bir akşam geçirmenizi niyaz ederim Rabbim akşamınızı hayırlı ve nurlu eylesin

Saat geç olmuş, gönül yorgun. Yüzündeki tebessüm buruk, bakışların solgundur. Ama her şeye rağmen sabretmeye çalışıyorsun. Allah, bu akşamın hatırına kalbine güzellikler versin. Hayırlı akşamlar.

Elimdeki çayım sıcak, vakit gece, gökyüzü durgun. Aklımda sen, fikrimde sen, kalbimde sen varsın. Senin akşamın nasıl? Gecen hayır olsun.

Ömrünüz boyunca, her akşamı sevdikleriniz ile beraber çok mutlu geçirin. Dertler, sıkıntılar, hastalıklar sizden uzak olsun. Hayırlı dolu akşamlar.

Allah seni her daim iyi insanlar ile karşılaştırsın. Ömrün boyunca hep mutlu ol ve refah içinde yaşa inşaAllah. Hayırlı akşamlar.

Hüzünler geçicidir, tıpkı gece gibi. O simsiyah gökyüzü nasıl ki, ağarıp gün oluyorsa. Yüreğinizdeki dertler de bitecektir ve gün doğacaktır. Hayırlı akşamlar.

Mübarek Akşam Mesajları

Zaman her şeyin ilacıdır, derler. Peki, zaman sensizliğe de derman olabilir mi? Yokluğunu da unutturabilir mi? Karanlık gökyüzü, gözyaşlarımı gizliyor. Yokluğunda yine gökyüzü ile dertleşiyorum. Sensiz bir akşamdan daha selam olsun.

Bu kente sen yokken çöktü bir sessizlik. Geceleri çıt çıkmıyor, sanki karanlığın arasından çıkıp gelecekmişsin gibi bekliyorum ama gelmiyorsun. Bu gece de hayal kırıklıkları ile dolu. Bir akşam geri gelmen umudu ile&#; Hayırlı akşamlar.

Özlem dolu bir akşamdan selam olsun. Gönül yorgun olsa da, yüzde tebessüm var. Geceniz hayır olsun.

Hangi dertli gece sabah olmadı ki? Önemli olan bu gecenin sona ereceğini bilerek sabretmektir. Hayırlı akşamlar, akşamınız güzel geçsin.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arkadaşlığın dostluğun kadrini kıymetini en iyi ne zaman anladın diye sorsalar senin olmadığın her gün boş ve anlamsız geçtiğini anlatırdım onlara iyi ki varsın dostum iyi akşamlar.

Hüzünlü Akşam Mesajları

Sana olan özlemim, geceleri daha da artıyor. Geceleri seni daha da çok özlüyorum. Sana olan bu hasretim bir gün sona erecek mi? Yokluğunda yüreğim yorgun düştü. Bana sensiz yorgun olan akşamlar, senin için güzel geçsin.

Belki bu akşam da yanında değilim, ama en kısa sürede yanına geleceğim. Seni çok özledim anneciğim. En yakın zamanda yanında olmak dileğiyle. İyi akşamlar.

Benzer İçerikler

dini iyi akşamlar mesajı

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir