ata aöf bütünleme 2019 / 2019 ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları sorgulama sayfası

Ata Aöf Bütünleme 2019

ata aöf bütünleme 2019

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuç açıklama tarihi sınava katılan adaylar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kredilerini yükseltmek ve dönem tekrarına kalmamak için bütünleme sınavlarına katılan adaylar başarılı oldukları takdirde puanlarını yükseltebilecek.

Sonuçların ne zaman açıklanacağıyla ilgili Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden net bir tarih açıklaması gelmese de notların Temmuz ayının ikinci haftasında açıklanması bekleniyor.

SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

BÜTÜNLEME SINAVI SONUÇLARI NEREDE OLACAK?

Sınav sonuçları obs.atauni adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifre girilerek öğrenilebilecek. Sonuçların öğrenci bilgi sistemine yüklenmesinin ardından kurumdan konuyla ilgili resmi bir açıklama da gelecek.

OBS ATAUNİ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı! İşte ATA AÖF bütünleme sonuç sorgulama ekranı…

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim fakültesinde eğitim hayatlarını sürdüren öğrencilerin gidiği ATA AÖF bütünleme sonuçlarını açıklandı. 2019 ATA AÖF bütünleme sınavı sonuç sorgulama işlemi de Atatürk Üniversitesi Giriş Merkez resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Yayınlanma:

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı! İşte ATA AÖF bütünleme sonuç sorgulama ekranı…

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin katıldığı bütünleme 29-30 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilmişti. ATA AÖF bütünleme sınavı soru ve cevapları da Atatürk Üniversitesi otomasyonu üzerinden geçtiğimiz günlerde erişime açılmıştı. 2019 ATA AÖF bütünleme sınavı sonuç sorgulama işlemi de Atatürk Üniversitesi – Giriş Merkez resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

BÜTÜNLEME SORU VE CEVAP ERİŞİM KILAVUZU

ATA AÖF SONUÇ SORGULAMA

BÜTÜNLEME SINAV SONUÇLARINA NASIL ULAŞILACAK?

ATA AÖF sınav sonuçlarını ATA AÖF OBS (Öğrenci Bilgi Sistemi) girişi yaparak öğrenebilirler.

Öncelikle Öğrenci Bilgi Sistemi'nin https://obs.atauni.edu.tr/ internet adresine girilmesi gerekmektedir. Ardından Öğrencinin T.C. Kimlik No ve Parola bilgilerini girdikten sonra ATA AÖF OBS sistemine giriş yapılabilmektedir.

açıköğretimAÖFAtatürkAtatürk Üniversitesiinternetöğrencisınav

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF soru ve cevapları 2019

ATA AÖF bütünleme sınavları ardından öğrenciler merak sonuçları bekliyor. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin katıldığı bütünleme 29-30 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilmişti. ATA AÖF 2019 sınav sonuçları açıklandı mı?

Yayınlanma: 13:52 - 04 Temmuz 2019 Güncellenme:

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF soru ve cevapları 2019

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim fakültesinde eğitim hayatlarını sürdüren öğrenciler ATA AÖF bütünleme sonuçlarını bekliyor. ATA AÖF bütünleme sınavı soru ve cevapları Atatürk Üniversitesi otomasyonu üzerinden erişime açıldı. 2019 ATA AÖF bütünleme sınavı sonuç sorgulama işlemi de Atatürk Üniversitesi – Giriş Merkez resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek. Peki, ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Nasıl sorgulanır?

BÜTÜNLEME SORU VE CEVAP ERİŞİM KILAVUZU

ATA AÖF SONUÇ SORGULAMA

ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

ATA AÖF Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar yarıyılı bütünleme sınav sonuçları henüz açıklanmadı. ATA AÖF bütünleme sonuçları açıklanınca haberimizin detaylarında yer alacaktır. Sonuçların Temmuz ayı ikinci haftasında açıklanması bekleniyor.

BÜTÜNLEME SINAV SONUÇLARINA NASIL ULAŞILACAK?

ATA AÖF sınav sonuçlarını ATA AÖF OBS (Öğrenci Bilgi Sistemi) girişi yaparak öğrenebilirler.

Öncelikle Öğrenci Bilgi Sistemi’nin https://obs.atauni.edu.tr/ internet adresine girilmesi gerekmektedir. Ardından Öğrencinin T.C. Kimlik No ve Parola bilgilerini girdikten sonra ATA AÖF OBS sistemine giriş yapılabilmektedir.

açıköğretimAÖFAtatürkAtatürk ÜniversitesiinternetöğrencisınavTemmuz ayı

ATA AÖF Bütünleme sınav sonuçları açıklandı! 2019 ATA AÖF bütünleme sonuçları sorgulama ekranı!

ATA AÖF SINAV SONUÇLARINA NASIL ULAŞILACAK?

Öncelikle Öğrenci Bilgi Sistemi'nin https://obs.atauni.edu.tr/ internet adresine girilmesi gerekmektedir. Ardından Öğrencinin T.C. Kimlik No ve Parola bilgilerini girdikten sonra ATA AÖF OBS sistemine giriş yapılabilmektedir.

ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAVINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

ATA AÖF bütünleme sınav sorularına itirazlar 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. 03 Temmuz 2019 17.00 tarihinden sonra yapılacak itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. İtiraz sürecinin daha hızlı ve daha sağlıklı yürütülebilmesi için bir öğrencinin bir sınav döneminde soru itiraz hakkı her ders için 5 soru ile sınırlandırılmıştır.

Sınav sorularına, soruların yayınlanma tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde sınav sonuçlarına ise sonuçların ilanından itibaren 3 iş günü içerisinde Fakültemize yazılı bir itiraz dilekçesi göndererek veya Öğrenim Yönetim Sistemi (LMS) üzerindeki itiraz bölümünden itiraz edilebilir.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır