kahramanmaraş afşin arıtaş hava durumu / Arıtaş Hava durumu 25 günlük, Kahramanmaraş Arıtaş Hava Durumu, Meteoroloji

Kahramanmaraş Afşin Arıtaş Hava Durumu

kahramanmaraş afşin arıtaş hava durumu

WEB

seafoodplus.info

Adres

Arıtaş Mahallesi Kayseri Cad. No33 Afşin / Kahramanmaraş

Vizyon

Öğrencilerin çevresiyle iyi ve olumlu bir iletişim kuracak davranışları kazanmaları, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmeleri, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmaları, sosyal ve duygusal yönden sağlıklı yetişmeleri için her türlü imkânı hazırlamak. Milli ve manevi değerlere bağlı, Atatürk’ün “ Çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkmak” idealine inanan, kendisi ve toplum ile barışık, bilime önem vererek iletişime açık, ruh sağlığı ve gelişim iyi olan, pozitif bilimi ve sosyal bilimleri birlikte sentezleyen yabancı dil öğrenmenin ihtiyaç olduğunu bilen iyi bir öğrenci, iyi bir insan ve iyi bir toplum yetiştirmektir.

Misyon

Bilimsel teknolojilerin ışığında okuyan, okutan, araştıran, özgür düşünen, sorunları çözebilen, başkalarının haklarına saygılı, ülkesine karşı sorumlu, toplumsal hayatın her alanında hukukun üstünlüğüne inanan, gelişme açık, çevre bilinci yüksek, kendine güvenen, katılımcı, sorgulayan, etkili ve nitelikli insan yetiştirmek için eğitim öğretim kalitesini sürekli yüksek tutarak hem bilimsel hem de de sosyal yönde gelişmiş, yüksek ahlaki değerler kazanmış, küresel rekabete hazır bireyler yetiştiren örnek aranan bir eğitim kurumu olmaktır.

Başarılar

Eğitim-Öğretim yılında 5 öğrencimiz Fen Liselerine yerleşmiştir. 5 Öğrencimiz bursluluk sınavını kazanmıştır. Eğitim-Öğretim yılında mezun olan 55 öğrencimizden 11´i Fen liselerine yerleşmiştir. 7 Öğrencimiz bursluluk sınavını kazanmıştır. Eğitim-Öğretim yılında mezun olan 51 öğrencimizden 12´i Fen liselerine yerleşmiştir. 5 Öğrencimiz bursluluk sınavını kazanmıştır. Eğitim-Öğretim yılında mezun olan 49 öğrencimizden 4´ü Fen liselerine yerleşmiştir. 5 Öğrencimiz bursluluk sınavını kazanmıştır.

Öğretmen

Öğrenci

Derslik :8

BT Sınıfı :1

Kütüphane :1

Kütüphane Kitap Sayısı

Yemekhane :1

Saatler

DERSE BAŞLAMA SAATİ= ÖĞLE ARASI= DERSİN BİTİŞ SAATİ=

Bağlantı

Fatih Projesi Fiber İnternet

Ulaşım

Kahramanmaraş Otobüs terminalinden ilçeye her saat başı araç bulmak mümkündür. Hava yolunu tercih edenler için Afşin ilçesine en yakın hava limanları; Malatya, Kahramanmaraş ve Gaziantep’te bulunmaktadıseafoodplus.infoşin-Arıtaş arası mesafede ise yolcu servisleri bulunmaktadır

Servis Bilgisi

İlçe Merkezine Servisle gidilmekte.

Yerleşim Yeri

Arıtaş Mahallesi, seafoodplus.infoş İlinin seafoodplus.infoğusunda Elbistan İlçesi, Batısında Kayseri İlinin Sarız İlçesi, Güneyinde Göksun İlçesi ve Kuzeyinde de Sivas İlinin Gürün İlçesi bulunmaktadır.

İl/İlçe Merkezine Uzaklık

İL MERKEZİNE UZAKLIĞI YAKLAŞIK KM dir. İlçe Merkezine 14 Km.

Okulun Sınav Başarı Durumu

Her yıl yaklaşık öğrenci mezun oluyor ve öğrenci Fen Liselerine yerleşiyor.

Sınavala Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi

%25

Yazdır

Kahramanmaraş Afşin Arıtaş ile seafoodplus.infoş Arası Kaç Km?

Kahramanmaraş Afşin Arıtaş seafoodplus.infoş Kaç Km

Kahramanmaraş Afşin Arıtaş ile seafoodplus.infoş arası kaç km? yaklaşık olarak toplam Kilometre mesafededir. Kahramanmaraş Afşin Arıtaş seafoodplus.infoş arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 2 saat 22 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün olacaktır.

Kahramanmaraş Afşin Arıtaş seafoodplus.infoş Km Yakıt Hesaplama

Kahramanmaraş Afşin Arıtaş ile seafoodplus.infoş yol güzergahında benzinli bir araç kullanıyorsanız Km mesafede 8,7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de ₺ olur. Dizel bir aracınız varsa 7,4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyetiniz ise ₺ olur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız ₺90 ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

BenzinMotorinLPG
₺90

NOT: , tarihli illerin ortalama yakıt fiyatları baz alınarak yapılmıştır. Benzin: TL, Motorin: TL, LPG: TL'dir. Benzinli aracın Km'de 90 km/s hızında ortalama Litre, dizel aracın ise ortalama Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.

Kahramanmaraş Afşin Arıtaş seafoodplus.infoş Yol Tarifi

Kahramanmaraş Afşin Arıtaş seafoodplus.infoş Yol Tarifi almak için "Yol Tarifi" butonuna basabilirsiniz. Bu sayede yol haritasına ulaşabilir, yol tarifi ile trafik durumuna bakabilirsiniz. Ayrıca "Google Navigasyon" butonunu kullanabilirsiniz. Web yada uygulamayı açabilir, yol tarifi alabilirsiniz. Kahramanmaraş Afşin Arıtaş hava durumu veya seafoodplus.infoş hava durumu nasıl görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

30 günlük Hava durumu Kahramanmaraş Arıtaş

Arıtaş hava durumu

Son güncelleme :
Arıtaş Havadurumu 30 günlük
30 günlük Hava durumu Kahramanmaraş Arıtaş     °C
Açık
Kahramanmaraş Arıtaş Havadurumu 30 günlük Ayraç
     Basınç: hPa
     Nem:% 32
     Görüş mesafesi: 10 km
     Rüzgar: 20 km/saat
     Rüzgar Yönü:Batıdan

Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu 30 günlük

Bugün 24 Haziran Cumartesi

Tarih

Gün

Grafikli Açıklama

Gündüz

Gece   

Populer İllerin Hava Durumu

Kahramanmaraş Arıtaş hava durumu 30 günlük, Arıtaş ilinin en güncel 1 Aylık hava durumu Arıtaş tahmini. 30 günlük hava durumu Kahramanmaraş Arıtaş Meteoroloji bilgisi. Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu tahmini raporları 2 saat aralıklarla güncellenmektedir.

Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu, Arıtaş Hava durumu 30 günlük, 30 günlük Hava durumu Arıtaş, Hava durumu 30 günlük Arıtaş, Arıtaş Hava durumu 30 günlük meteoroloji Tahmini, Ntv

Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu, Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu 25 günlük, Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu 10 günlük, Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu 15 günlük, Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu 14 günlük, Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu 7 günlük, Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu 5 günlük, Kahramanmaraş Arıtaş Hava durumu 90 günlük

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir