ali nursani egdirme basini / Alı Nursanı Egdırme mp4 3gp flv mp3 video indir

Ali Nursani Egdirme Basini

ali nursani egdirme basini

Deka Aşık Ali Nurşani-yabancı

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : DE-KA YAPIMCILIK

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün DE-KA YAPIMCILIK tarafından gönderilecektir.
  • Aşık Ali Nurşani - Yabancı Plak A-Yüzü 1-Zamanmı Hızlandı 2-kalemin vicdana gelsin 3-taramış zülfünü dökmüş kaşına 4-bu senede bu diyara takıldım 5-seninle yolumuz ayrıldı 6-eğdirme başını bakmam yüzüne b-yüzüsen sebeb oldun 2-benim bana sessizliğim 3-bende bilmem düşmanımı dostumu 4-bir daha çalmam kapını 5-belki bugün belki yarın ölürüm 6-ne güzelsin güzelliğin
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (4)

Pal

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

Plakmarketi

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• Aşık Ali Nurşani - Yabancı Plak A-Yüzü 1-Zamanmı Hızlandı 2-kalemin vicdana gelsin 3-taramış zülfünü dökmüş kaşına 4-bu senede bu diyara takıldım 5-seninle yolumuz ayrıldı 6-eğdirme başını bakmam yüzüne b-yüzüsen sebeb oldun 2-benim bana sessizliğim 3-bende bilmem düşmanımı dostumu 4-bir daha çalmam kapını 5-belki bugün belki yarın ölürüm 6-ne güzelsin güzelliğin
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

Yabanci
Ali Nursani Lyrics

Jump to: Overall Meaning

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.